Opinie o Valvex S.A. Fabryka Armatury w Jordanów ul. Nad Skawą 2

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Valvex S.A. Fabryka Armatury. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Valvex S.A. Fabryka Armatury na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valvex S.A. Fabryka Armatury w Jordanów ul. Nad Skawą 2

Witam, czy praca na stanowisku kontrola jakości jest na jedną zmianę? Czy w grę wchodzi także sortowanie części? Jakie są zarobki?

@Ania

Kontroler jakości ma dość szanowane stanowisko, raczej nie ma czegoś takiego jak sortowanie części - przegląda bierzaca produkcję lub zakupy i w razie problemów może liczyć na pomoc technologa/inżyniera. Kontrola jest zarówno po obróbce jak i szlifie, galwanice, montażu, zakupach... W zależności od działu praca na jedną lub dwie zmiany.

xyz

Jak z zarobkami i warunkami pracy technologów?

@xyz

Warunki pracy zależą od wydziału do którego przypisany jest technolog. Inaczej będzie przy obróbce, inaczej na montażu, szlifierni czy galwanice lub odlewni. Każdy dział ma swoją specyfikę pracy i innych ludzi. Generalnie technolodzy zajmują się szerokim zakresem obowiązków ze swojego działu. Nie jest źle, można się rozwijać tylko nie trzeba bać się wyzwań. Nie jest to praca która jest taka sama od poniedziałku do piątku. No i kierownicy są w porządku.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku operator maszyn?

WM

Witam, jakie są zarobki w tej firmie na stanowisku kontroler jakości?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Valvex S.A. Fabryka Armatury? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Jak wygląda praca biurowa w Valvexie? Można liczyć na elastyczne godziny pracy? Widzę że szukają pracowników biurowych.

Mgh
@Karolina

Niestety to jest bolączką firmy czyli brak elastyczności względem pracownika. Praca biurowa to zazwyczaj 8:00-16:30 dlatego że wliczana jest przerwa 45min miedzy 12:00 a 12:45. Tylko "uprzywilejowani" pracują równe 8 godzin. Jeśli praca biurowa na hali czyli technolog, planista ect to pracują zwykle zgodnie ze zmianami danej hali lub 7:00 15:30. Wyjść można wcześniej ale tylko z podpisana przepustką przez zarząd... czyli kolejny absurd. Te godziny trzeba oczywiście odrobić. Praca biurowa dużo zależy od działu do którego się trafia i ludzi którzy tam są. Inaczej będzie w księgowości, inaczej w zaopatrzeniu czy kadrach. Generalnie ludzie w Valvex są mili i pomocni. Nigdy nie spotkałam się z uprzedzeniami względem nowych pracowników.

Jak wygląda praca na produkcji? Jakie kwalifikacje są wymagane? Pracuje się na dwie czy trzy zmiany?

Tadek
@Zainteresowany

Praca jest Ok, wiadomo wszędzie trzeba pracować. Ja pracuje na montażu na dwie zmiany i jakoś nie narzekam. Jak przychodzi ktoś nowy to wszystko mu pokazujemy co i jak, także trzeba tylko chcieć się tego nauczyć. Ogólnie jest spoko.

Czy warto?

Jak wygląda proces rekrutacji w Valvex? Czy pracownicy mogą liczyć na umowę o pracę i jakieś benefity? Pojawiło się ostatnio kilka interesujących ofert pracy i zastanawiam się, czy nie aplikować.

@Czy warto?

Byłem na rozmowie i zaproponowano mi umowę o pracę, a sama oferta pracy była bardzo ciekawa. Ja niestety nie mogłem jej przyjąć ze względów osobistych, czego bardzo żałowałem. Jeżeli, ktoś mieszka w okolicy i szuka ciekawej, rozwojowej pracy to szczerze polecam.

Czy w tej firmie mozna liczyc na normalna umowe czy smieciowa od agencji? Czy sa lepsze warunki niz w Fideltroniku? W ogloszeniu podaja, ze niby atrakcyjne wynagrodzenie a z tego co tu piszecie to jest gorzej niz tam. Chcialbym sie przeniesc ale nie wiem czy nie wpadne z deszczu pod rynne.

Dudek
@Zainteresowany

Dostajesz normalną umowę, kasa przyzwoita. Ludzie narzekają wszędzie, bo trawa jest zawsze bardziej zielona gdzie nas nie ma. Ja tu robię juz 3 lata i jest ok.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Valvex S.A. Fabryka Armatury?

A.

Nie najlepsze, traktowanie w stylu „ciesz się, ze masz prace ”. Jest dużo ciekawych projektów, sporo można się nauczyć, ale czasami masz wrażenie, ze tylko Tobie na tym zależy, a reszta to jakieś gierki między kierownictwem i załatwianie wszystkiego po jak najniższych kosztach, dużo stresu który jest zupełnie zbędny. Często kierownictwo zmienia zdanie co do projektu (najczęściej w ostatniej fazie, gdy wszystko jest dograne ), co generuje dodatkowy stres. Calkowity brak komunikacji i współpracy. Firma dzieli się na grupki, które się lubią, a które nie. Czasami ludzie zachowują się tam jakby grali do dwóch różnych bramek. Szczerze, nie polecam.

Kicia
@A.

A gdzie Ci się nie robią grupki? To twoja pierwsza praca czy jak? Normalne, ze jedny się trzymają bardziej z innymi. Jak jesteś otwarty na ludzi i starasz się z nimi dobrze żyć to jest ok.

Witam chciałem się dowiedzieć jak wygląda praca na magazynie, jak atmosfera i czy naprawdę jest tak strasznie jak piszą inni i czy wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy. Skończyłem szkołę średnią w tym kierunku i zamierzam złożyć CV. Pozdrawiam!

xyz
@Kandydat

Ja pracuje na magazynie i jestem zadowolona. Ludzie są ogólnie fajni. Dostałam od razu umowę o prace i to nie na najniższą krajową tylko dużo wyższe wynagrodzenie. Wiem, że jeszcze szukają kogoś na magazyn.

nowy
@xyz

Potwierdzam. Super atmosfera na magazynie, idę do pracy bez stresu. Stawki ok, warunki dużo lepsze niż w okolicznych magazynach.

ali
@nowy

Też pracuje na magazynie. Nie zamieniłabym tej pracy na żadną inną.

Zniesmaczony

Nie polecam, firma ma problemy na poziomie Zarządu, który jest tam tylko po to, żeby być. Absolutnie zero pomysłu i chęci do działania. (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Valvex S.A. Fabryka Armatury: tego sie nie da uratować Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: jest tego tak wiele, że nie wiem od czego zacząc

też zniesmaczony
@Zniesmaczony

najlepiej nie zaczynać wcale, prawda ? bezsensowny post, jak nie masz zamiaru podawać konkretów, to lepiej wcale nie zaczynaj

Jarosław
@Zniesmaczony

A jak sama atmosfera w firmie? Przyjaźni ludzie, czy niebardzo?

Tedy
@Jarosław

Co do ludzi to sporo poznałem na produkcji w różnych działach i dostrzegłem u nich więcej pozytywów niż negatywów. Pozdrowienia dla graficiarzy

Bartek
@Jarosław

Ludzie są OK. Nie ma problemów z dogadaniem się.

Wojtek

Czy to prawda że w tej firmie można pracować nawet w Święta i soboty jeśli ktoś chce ?

@Wojtek

To zależy od działu produkcyjnego. Soboty zdarzają się na obróbce skrawaniem, montaż, szlifiernia, magazyn, galwanika. Niedzielę i święta są niepracujące. Zwykle jest więcej pracy niż chętnych na sobotę choć zdąża się, że nadgodziny proponowane są tylko pracownikom którzy mają już jakiś staż pracy. Oczywiście soboty płatne zgodnie z kodeksem pracy +100%

Paweł Z.
@Aaa

Sobota płatna 200%. Jednyna firma w okolicy która tyle płaci.

Rico
@Paweł Z.

Masz błędne informacje i tak własnie ludzie robią bajki :):):) Zawsze było 100% czy za sobotę czy (niedziele które zdarzają się rzadko)

Czy Valvex S.A. Fabryka Armatury zatrudnia studentów?

Aaa

Oczywiście, ale pod warunkiem, że są to studia zaoczne i kandydad może pracować od poniedziałku do piątku. Ewentualne wcześniejsze wyjścia z pracy w piątek z powodu zjazdu na uczelni są jak najbardziej do dogadania z kierownictwem. Z tego co wiem obecnie firma nie zatrudnia studentów na okres wakacyjny.

Mimo że obiecali dać znać co do wyników rekrutacji do 2 tygodni, nadal 0 informacji mimo iż minął już miesiąc. Niepoważne podejście do kandydatów.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Valvex S.A. Fabryka Armatury?

Był na rozmowie

Najniższa krajowa, praca na akord nocka coś więcej płatna dodatkowo coś ponad normę na okresie próbnym obiecują plus 2 zł bodajże. Dodatkowo nie ma żadnej stałej umowy jedynie miesięczna i tak co chwile, po spytaniu kiedy jest możliwość przejścia pod Valvex ciężko powiedzieć, 3 miesiące rok więcej.

@Był na rozmowie

Na jakim stanowisku najniższa krajowa?

Magdalena

Dołączam, w Valvexie jest tak wiele typów stanowisk, że dobrze byłoby wiedzieć, czy to stawka magazyniera, czy ustawiacza CNC, a może kontrolera jakości? To tym bardziej ważne, że w styczniu trwa nabór na wiele stanowisk, widziałam oferty na ich stronie www.

Pablooo

Ktoś wcześniej wspominał że w wypowiedzeniu zawsze jest powód zwolnienia - ja jakoś dostałem bez. Jeśli ktoś chce stracić swój czas albo jest desperatem to ten pseudo zakład powinien spełnić jego/jej oczekiwania.

Wiedzący

Szeroka gama produktów. Od badziewnych "chinczykow " , poprzez dobrą własną produkcję (zawory), do Super produktów zrobionych z komponentów sprowadzonych z Włoch i Niemiec. Sprzedawanych pod inną Marką ^^Graf^^ do Ameryki. Dla każdego coś dobrego, trzeba tylko wiedzieć co się chce otrzymać i za jaką cenę.

@pio super się zapowiada ta firma po Twoim komentarzu! A powiedz jeszcze na jakiej umowie pracujesz ? Czy jakieś benefity są w firmie?

@Ania

Witam. Umowa na czas nieokreślony. Z benefitów są premie kwartalne i uznaniowe oraz zniżki dla pracowników na zakup armatury. Zapraszamy do naszej firmy.

DDD

chciałbym zacząć tam pracę , na prawdę jest tak źle ?

PIO
@DDD

Witam serdecznie.Wcale nie jest tak źle. Wszystko zależy od tego kto pisze ;) . Niektórzy ludzie przedstawiają swój punkt widzenia nie biorąc pod uwagę drugiej strony medalu. Wiadomo nie od dziś, że do komentarzy należy podchodzić z dużym dystansem gdyż większość negatywnych opinii jest mocno przesadzona z racji anonimowości. Powód zwolnienia jest zawsze uzasadniony. Może kompetencje albo podejście pracownika były nieodpowiednie? Ja pracuję w firmie od 3 lat i uważam, że Valvex daje bardzo duże możliwości rozwojowe. Atmosfera w firmie według mnie jest bardzo dobra. Pracowałem poprzednio w Krakowie i nie czuję różnicy. Wszystko zależy od podejścia do koleżanek i kolegów oraz zaangażowania w pracy. Bo żeby coś mieć to trzeba również coś dać :). Na prawdę nie ma się co sugerować tego typu opiniami i śmiało składać CV. Piotr

Jakośćtobędzie

Może ktoś podzielić się opinią na temat pracy na stanowisku konstruktora w tej firmie?

Marcinek
@Jakośćtobędzie

Stanowisko dobre na złapanie pierwszych doświadczeń w branży konstruktorskiej. Można nieźle podszkolić się z obróbki skrawaniem. Warto przygotować sie na to że zadania w pracy nie zawsze będą zwiazane z konstruowaniem. Atmosfera raczej w porządku. Ogólnie jeśli masz wybór to polecam jednak zgłosić się do większych krakowskich firm, tam szybciej rozwiniesz skrzydła i złapiesz odpowiednią wiedzę.

niemampomyslunanick
@Marcinek

Orientujesz się może jak z zarobkami na stanowisku konstruktor/młodszy konstruktor?

Zostaw merytoryczną opinię o Valvex S.A. Fabryka Armatury - Jordanów

• Jak się pracuje w Valvex S.A. Fabryka Armatury?

Zobacz opinie na temat firmy Valvex S.A. Fabryka Armatury tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valvex S.A. Fabryka Armatury?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 2 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Valvex S.A. Fabryka Armatury