Opinie o Valvex S.A. Fabryka Armatury w Jordanów ul. Nad Skawą 2

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Valvex S.A. Fabryka Armatury. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Valvex S.A. Fabryka Armatury na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valvex S.A. Fabryka Armatury w Jordanów ul. Nad Skawą 2

Dariusz

Oto mail który wysłała osoba która chciała poinformować zarząd i kadrę dyrektorsko kierownicza o problemie z jednego z wydziałów produkcyjnych a tak naprawdę to dotyczy WSZYSTKICH WYDZIAŁÓW- JEDNA WIELKA MANIPULACJA. " Niniejszym pragnę zwrócić uwagę na poważny problem, z jakim mierzymy się na dziale szlifierni w naszym zakładzie pracy od dłuższego czasu. Jestem pracownikiem tego działu, jednak ze względu na obawy o ewentualne negatywne konsekwencje, wolę pozostać anonimowy/a. Od pewnego czasu obserwuję i doświadczam niepokojących zachowań ze strony lidera naszego działu mianowicie Pana Adama W., które moim zdaniem kwalifikują się jako (usunięte przez administratora) Te działania mają formę ciągłej krytyki, poniżania w obecności innych pracowników, nierównego traktowania, a także nieuzasadnionego obciążania dodatkowymi zadaniami lub, przeciwnie, odbierania możliwości pracy, co prowadzi do pogorszenia warunków pracy oraz wpływa negatywnie na atmosferę w zespole. Sytuacja ta wywołuje duży dyskomfort oraz stres wśród pracowników, a także negatywnie wpływa na ich samopoczucie i produktywność. Niektórzy pracownicy wyrazili obawy przed bezpośrednim zgłoszeniem problemu, obawiając się reperkusji ze strony lidera działu. Zwracam się z prośbą o dokładne zbadanie tej sprawy oraz podjęcie odpowiednich kroków (zdegradowanie na poprzednie stanowisko) mających na celu zapewnienie bezpiecznego i przyjaznego środowiska pracy dla wszystkich pracowników. Ważne jest, aby każdy pracownik czuł się szanowany i doceniany, a jego prawa były respektowane. Wierzę, że firma ma na względzie dobro swoich pracowników i podejmie odpowiednie działania w celu rozwiązania tej sytuacji. Cytaty Lidera „chłopie popatrz mi płacą teraz taki hajs a chodzę sobie i karteczki przypinam i (usunięte przez administratora)”, „gdzie mi będzie lepiej nic nie robię a hajs leci” A naprawdę nikogo na zakładzie nie interesuje „ile dał za fotowoltaike”, co jadł na wakacjach „owoce morza małże, slimaki itp” ze syn dom stawia chociaż może już go burzy..... trudno powiedzieć. Na chodzenie po całym zakładzie On ma czas. „Ponieważ Ja teraz jestem Tu Panem” . Nie jeden bardzo dobry pracownik skończył przez niego prace w zakładzie. Jednocześnie informuję, że w przypadku braku reakcji ze strony zarządu w tej sprawie, będę zobowiązany podjąć kroki w kierunku zgłoszenia tego incydentu do właściwych organów, w tym Państwowej Inspekcji Pracy. Proszę traktować tę sprawę priorytetowo i działać w sposób stanowczy. Jest to nie tylko kwestia dobrego zarządzania, ale także moralnego obowiązku względem pracowników naszej firmy. Dziękuję za uwagę i liczę na pozytywne rozpatrzenie tej sprawy. Z poważaniem, " po tym mailu zablokowano możliwość wysyłanie maila do wszystkich

Lec_do_przodu
@Rufert

Oczywiście ze zamieciono pod dywan.

Dariusz

Oto mail który wysłała osoba która chciala poinformować zarząd i kadrę dyrektorsko kierownicza o problemie z jednego z wydziałów produkcyjnych a tak naprawdę to dotyczy WSZYSTKICH WYDZIAŁÓW- JEDNA WIELKA MANIPULACJA. " Niniejszym pragnę zwrócić uwagę na poważny problem, z jakim mierzymy się na dziale szlifierni w naszym zakładzie pracy od dłuższego czasu. Jestem pracownikiem tego działu, jednak ze względu na obawy o ewentualne negatywne konsekwencje, wolę pozostać anonimowy/a. Od pewnego czasu obserwuję i doświadczam niepokojących zachowań ze strony lidera naszego działu mianowicie Pana Adama W., które moim zdaniem kwalifikują się jako (usunięte przez administratora) Te działania mają formę ciągłej krytyki, poniżania w obecności innych pracowników, nierównego traktowania, a także nieuzasadnionego obciążania dodatkowymi zadaniami lub, przeciwnie, odbierania możliwości pracy, co prowadzi do pogorszenia warunków pracy oraz wpływa negatywnie na atmosferę w zespole. Sytuacja ta wywołuje duży dyskomfort oraz stres wśród pracowników, a także negatywnie wpływa na ich samopoczucie i produktywność. Niektórzy pracownicy wyrazili obawy przed bezpośrednim zgłoszeniem problemu, obawiając się reperkusji ze strony lidera działu. Zwracam się z prośbą o dokładne zbadanie tej sprawy oraz podjęcie odpowiednich kroków (zdegradowanie na poprzednie stanowisko) mających na celu zapewnienie bezpiecznego i przyjaznego środowiska pracy dla wszystkich pracowników. Ważne jest, aby każdy pracownik czuł się szanowany i doceniany, a jego prawa były respektowane. Wierzę, że firma ma na względzie dobro swoich pracowników i podejmie odpowiednie działania w celu rozwiązania tej sytuacji. Cytaty Lidera „chłopie popatrz mi płacą teraz taki hajs a chodze sobie i karteczki przypinam i pierdo.....”, „gdzie mi będzie lepiej nic nie robię a hajs leci” A naprawdę nikogo na zakładzie nie interesuje „ile dał za fotowoltaike”, co jadł na wakacjach „owoce morza małże, slimaki itp” ze syn dom stawia chociaż może już go burzy..... trudno powiedzieć. Na chodzenie po całym zakładzie On ma czas. „Ponieważ Ja teraz jestem Tu Panem” . Nie jeden bardzo dobry pracownik skończył przez niego prace w zakładzie. Jednocześnie informuję, że w przypadku braku reakcji ze strony zarządu w tej sprawie, będę zobowiązany podjąć kroki w kierunku zgłoszenia tego incydentu do właściwych organów, w tym Państwowej Inspekcji Pracy. Proszę traktować tę sprawę priorytetowo i działać w sposób stanowczy. Jest to nie tylko kwestia dobrego zarządzania, ale także moralnego obowiązku względem pracowników naszej firmy. Dziękuję za uwagę i liczę na pozytywne rozpatrzenie tej sprawy. Z poważaniem, " po tym maile zablokowano wysyłanie maila do wszystkich

wszystko_jest_mozliwe

W tym zakładzie nic się nie zmieni - korupcja rośnie

Z czystym sumieniem można polecić pracę w firmie Valvex. W długim miesiącu pracy (22-23dni robocze) można zarobić nawet 3000 zł i to na rękę włącznie z premią. Co prawda tylko na niektórych stanowiskach no ale trzeba było się uczyć żeby dobrze zarabiać. Miła atmosfera, doskonałe warunki pracy, świetne zaplecze technologiczne i wiele więcej. Mamy dobry zarząd, wspaniałe kierownictwo, zakład idzie do przodu, a ludziom pracuje się coraz lepiej.

Wot

Chyba piszesz o innej firmie - to nie valvex

Rufert Nowy wpis

Niestety, prawda i sytuacja raczej sie szybko nie zmieni

wszystko_jest_mozliwe Nowy wpis

W tym zakładzie nic się nie zmieni - korupcja rośnie

Rufert Nowy wpis
@Dariusz

Ale mail dotarł do zarzadu, coś się zmieniło? Czy wszystko zamieciono?

Lec_do_przodu Nowy wpis
@Rufert

Oczywiście ze zamieciono pod dywan.

Kacha

3000 netto na rękę to niewiele wyżej niż minimalna krajowa. I mówisz, że razem z premią to. Czyli na umowie najniższa albo w okolicach? Premie na jakiej zasadzie są przyznawane? Zdarza się, że ucinają i zostaje się z "gołą" podstawą?

@Kacha

To był Sarkazm, większość pracuje za minimalną lub w okolicach, premie to żart zależne od góry chcą to dadzą jak nie to obniżą. Za to, że się starasz to dostaniesz po prostu więcej pracy bo kierownictwo ma takie przekonanie, że jestś (usunięte przez administratora) Za nadgodziny na innym stanowisku/dziale potrafią zabrać część premii w nagrodę. Za zabrane premie są kupowane nagrody dla ,,najlepszych", oshee itd. A oczywiście premie nie są zabierane one Ci się po prostu nie należą. Co innego mówią na rozmowach w biurowcu ( praktycznie nic się nie pokrywa z rzeczywistością) co innego na stanowisku a co innego wychodzi na wypłacie. Gdy było dużo pracy u nas na wydziale był duży przemiał ludzi, którzy uciekali jak zobaczyli wypłatę na rękę. Poza tym dziwnie wyliczają wypłaty w kadrach gdzie w ciągu tego samego roku przy tej samej premii i godzinach inaczej wychodzi na wypłacie.(usunięte przez administratora) Do Valvexu przychodzisz z kilku powodów masz blisko (korki pod Jordanów o 14 to istny dramat), jesteś ,,skazany" albo jesteś ... UWAGA Panie Areczku, górne widełki są dla zarządu. Dla Pana te dolne, oczywiście brutto. Panie Areczku w nagrodę za Pana ciężką Pracę dostanie Pan podwyżkę już 1 stycznia ! Zgadza się! Wyrównanie do najniższej krajowej ...

Faktycznie brzmi zachęcająco 3000zł na rękę :-) od stycznia najniższą krajową będzie 3200zł na rękę czyli pracują u was tylko ludzie bez ambicji jako współczesny niew.... kasa dla szefostwa leci miałem aplikować do waszej firmy lecz po przeczytaniu opinii zmieniłem zdanie

Inga
@Kandydat

No ale może ta pensja 3000 zł to jest na start. Czy jak ma się doświadczenie pracy w tej firmie, to można dostać więcej? Jak popracuje się tu np. 5 lat to jest jakaś kasa za staż lub może po prostu systematycznie dają podwyżki? A jak pracownik chce odejśc bo kasy ma za mało, to wtedy dają podwyżkę, czy pozwalają odejść?

Wot

Chyba piszesz o innej firmie - to nie valvex

Eliza

Witam. pokazała mi się oferta sprzed tygodnia dla inżyniera ds. rozwoju produktu i certyfikacji. w treści wytłuszczone zostało stwierdzenie o umowie o pracę na pełny etat oraz atrakcyjne wynagrodzenie i motywujące warunki pracy. tylko czy jest szansa na jakieś uściślenie tych stwierdzeń? Jakich zarobków można się spodziewać?

@Eliza

Dzień dobry, jeżeli jest Pani zainteresowana ofertą pracy, zapraszamy do kontaktu. Wszystkie pytania odnośnie ofert pracy prosimy kierować na adres e-mail: praca@valvex.com

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Valvex S.A. Fabryka Armatury? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Witam, czy na stanowisku planisty występuje okres próbny? w tym ogłoszeniu z internetu piszą, że można nastawić się na długofalową współpracę. Zastanawiam się czy dzieje się to od razu czy jednak przed tym podpisuje się umowę okresową?

Ctx

Raczej praktykuje się pierwszą umowę na rok lub 2. Później na czas nieokreślony, oczywiście dobra praktyką jest, że ze zmianą umowy idzie podwyżka. Pracy w planowaniu nie brakuje, a zespół jest bardzo fajny.

XD

Czy na produkcji weekendy są pracujące czy praca tylko od poniedziałku do piątku?

Pracownik montażu
@XD

Na produkcji pracuje się na jedną lub dwie zmiany od poniedziałku do piątku.

@Pracownik montażu

Skoro pracuje się na jedna lub na dwie zmiany to od czego to w zasadzie byłoby zależne? Zastanawiam się czy samemu można wybrać czy teraz rozróżniacie to na jakieś konkretne stanowiska lub okres w roku?

To zależy od wydziału na który się trafi. Jak na wydziale jest praca na dwie zmiany to pracujesz np. od 6 do 14 przez jeden tydzień, a potem na następny tydzień od 14 do 22.

@pracownik

Pracownicy działu handlowego do dziś nie dostali premii za 4Q 2023. Po 3Q 2023, przynajmniej dostaliśmy wiadomość od Dyrektora, że wypłata premii będzie z opóźnieniem, ale wtedy przyszły pieniądze na czas. Teraz minął już tydzień od terminu płatności i firma do dziś nie zrobiła przelewów. Za to jak pracownicy, spóźnią się 1 dzień z opłatą fv za prywatne użytkowanie samochodu, przychodzą upomnienia od razu. Jak widać firma ma ważniejsze wydatki na głowie, niż wypłata zarobionych pieniędzy pracowników. Oczywiście będą tłumaczenia, że firma biedna i nie ma pieniędzy, ale skoro pracownicy wykonali budżet i zarobili na premię, to firma pieniądze ma, bo to przecież dział handlowy i pracownicy terenowi, przynoszą pieniądze do firmy.

Ciągają człowieka na kilka etapów rekrutacji, a później nawet nie łaska napisać regułki ściągniętej z neta, że znaleźli lepszego kandydata. Będę pamiętać, żeby w przyszłości potraktować Was tak samo :)

@Kandydat

Dokładamy wszelkiej staranności, aby wszyscy Kandydaci zaangażowani w proces rekrutacyjny otrzymali informację po zakończonym procesie rekrutacyjnym. Prosimy o kontakt bezpośrednio z działem HR w celu wyjaśnienia sytuacji.

Marcela
@Kandydat

Pierwsza sprawa to czy udało się już wyjaśnić te cala sytuacje? Druga to te wspomniane etapy, o które stanowisko chodziło, że mogłoby być ich tak dużo? ile dni trwała cała rekrutacja?

Jaro

Tak sobie czytam opinie z podziwu wyjść nie mogę... Ładnych parę lat przepracowałem w tej firmie i poznałem jak się kółka kręcą. Wielu pisze, że warunki złe, że kasa mała... Ale nikt nikogo do pracy tam nie zmusza. Każdy widzi w co wchodzi, a podpisując umowę akceptuje warunki i zasady. Firma to ludzie, a jacy ludzie są każdy widzi. Pokrótce trochę informacji o ludziach... (usunięte przez administratora)- totalna spychologia, brak profesjonalizmu, Panie sprawiają wrażenie jakby pracowały za karę. Stolik dla interesantów bardziej przypomina szwedzki stół z przystawkami :) (usunięte przez administratora) W ogóle biurowiec to jakaś pomyłka. Na produkcji za to się dzieje. Szef produkcji to gość, który wie co robi. Olbrzymia wiedza, doświadczenie. Oczywiście ma swoje widzi mi się, ale każdy je ma.(usunięte przez administratora)Na Obróbce Mechanicznej łebski gość. Surowy, wymagający, dociekliwy. Lepiej nie mieć w nim wroga. Sprawiedliwy i ma twardą (usunięte przez administratora)to w taki sposób, że czuje się radość przed zbliżającą się podróżą :) Szlifiernia, Galwanika, PVD tak na prawdę jest pod kuratelą Szefa Produkcji i całkiem nieźle to hula. Montaż Instalacyjny - tam czas zatrzymał się w czasach (usunięte przez administratora) (w sensie mentalności ludzi) - to inny świat. (usunięte przez administratora) Reasumując - to dobry poligon, można się wiele nauczyć o ile się chce.

Abecadło
@Jaro

Nie ma co, przez ostatnie 3-4 lata było mnóstwo modernizacji i inwestycji. Ogólnie zakład się zmienia z roku na rok. Teraz do remontu pójdą wszystkie łazienki na halach produkcyjnych, w przyszłości może szatnie. Jedynie co mnie bawi jako biurowego do "zgoda zarządu" na wszystko: od paczki kurierskiej, po zamówienie nowego kosza na (usunięte przez administratora) delegacje ect. Nawet przepustki muszą być z podpisem :D chyba to poszło za daleko wg mnie, bo świadczy o totalnym braku zaufania zarządu do swoich kierowników których sami wybrali :)

Berry
@Jaro

Witam tak więc lepiej szukać czegoś lepszego? Jak z zarobkami netto ? Proponuja 4200-5500 brutto.. a jak na rękę ?

byłem widziałem
@Jaro

Chyba sie odkleiłeś kłamstwa na kazdym kroku jak dla Ciebie codzienny mobbing wyzywanie pracowników zero szacunku do człowieka to jest okazja do nauki to wspolczuje

Sprawiedliwość
@Abecadło

nie ma co zaklad sie zmienia tak ze zaraz bedzie plajta , to firma to totalne badziewie swinstwo mysla tylko o tym jak tu zaoszczedzic na pracowniku pensja wyplacana to barbarzynstwo proponuja ludzia kokosy wystawiaja plakaty jakie to super stawki bedziesz zarabiac przychodzisz a tu okazuje sie ze szara rzeczywistość jest taka ze masz ledwo minimalna i nic wiecej , nie licza sie kompletnie z pracownikiem jak troche jest mniej roboty to odbieraja wszystkie dodatki jakie mozna miec redukcja zmian i zwolnienia wspolczuje ludzia ze z koniecznosci braku innej roboty musza tam robic BARDZO IM TEGO WSPOLCZUJE bylem i sam to przezylem dlatego wiem co mowie juz nie bede sei rozwodzic ze szatnie sa z lat 50 a ten brud na scianach suficie w calym pomieszczeniu to jeszcze chyba wisi od czasow Gierka tylko stolowka jest jako tako jedyne miejsce gdzie sa warunki korzystne nie mowiac wlasnie juz o temperaturze jaka panuje tam zima gdzie trzeba chodzic w kurtce a okna od zewnatrz sa pokryte szronem. Oby zamkneli to nieludzkie miejsce wyzysku pracownikow gorzej jak afryka

@dystrybutor

W naszej branży jest coraz głośniej o nieporadności firmy. Zaczynajac od braku dostępności kończąc na zwolnieniach, co ciekawe tym razem to ludzie odchodzą, a nie firma zwalnia. Z punktu widzenia klienta firma Valvex nie potrafi zatrzymać dobrych pracowników, którzy mają dobre relacje z klientami, oraz bardzo dobrze wykonują swoje obowiązki, tylko wolą zatrudniać nowych i od początku budować relacje. Pytanie dokąd to firmę zaprowadzi na przestrzeni czasu, nasuwa się jeszcze jedno pytanie, czy to przypadkiem problem nie tkwi (nie jak firma twierdzi w PH) tylko w osobach na wyższych stanowiskach. Myślę, że ktoś powinien zacząć rozliczać przełożonych za decyzje swoich podopiecznych.

@Przełożony
@@dystrybutor

@dystrybutor dziękuje za informacje. Proszę o kontakt z przełożonym PH Valvex w celu omówienia sprawy. Na pewno odpowiem na pytania.

Jako były pracownik szlifierni, mogę tylko powiedzieć, iż najśmieszniejsze jest to, że podobno wydziałem zarządza osoba nawet bez matury, co moim zdaniem nie świadczy zbyt dobrze o zakładzie. Ogólnie praca dla mnie nie była zbyt ciekawa, normy tak wysokie, że mimo 8h ciągłej pracy i przykładania się na koniec wychodziło jakieś 30 procent..

Alicja
@były pracownik

Nie wydaje ci się, ze takie ocenianie ludzi jest dość płytkie... ty po studiach i co nie zrobili z ciebie od razu prezesa w żadnej firmie? piszesz, że podobno, sprawdź zanim się wypowiesz... ehh

Alicja
@Alicja

no jak podobno to nigdy nie wiadomo... a reszta wypowiedzi? normy faktycznie spore? i te 30 procent to też fakt?

GOSC
@były pracownik

Zgadzam się w 100 % ,Niech wyjdzie z biura ten pan (W) co te narmy ustalał i pokarze jak się to robi w takim czasie Porażka.Chodzi o to żebyś normy nie wyrobił I nie zgarnął za dużo premi

@GOSC

A jaki macie teraz układ norm przy tym? odnosisz się do komentarzy sprzed dwóch lat o ile dobrze widzę, jak po takim czasie do dziś mogły się zmienić?

Jakie są mocne strony pracodawcy Valvex S.A. Fabryka Armatury?

Biurowiec

Afera piernikowa nie omineła również biurowca chociaż u nas powinna nosić inną nazwę. Paczki świąteczne od innych firm dla osób, które z nimi współpracują ( jest to forma podziękowania za współprace) zostały przywłaszczone przez firmę i trafiły do sekretariatu. W końcu firma to nasza rodzina. Bardzo to psuje opinie firmy Valvex nawet z tego powodu. Jeśli ktoś przysyła prezent świąteczny do danej osoby należy za niego osobiście podziękować no ale jak to zrobić jeśli nawet nie mieliśmy pojęcia, że one przyszły. A co odpisać na pytanie ,,Czy prezent do Pani już dotarł?" Chciałoby się odpisać, że nie ponieważ najpewniej został przywłaszczony przez firmę. Rozlosowane zostały wśród pracowników tylko i wyłącznie biurowca. Co warto dodać takie paczki były również zadresowwne dla pracowników produkcji, którzy nawet nie byli wzięci w udział w losowaniu no ale kto by się tym przejmował. W skrócie paczki prezentowe dla konkretnych osób od innych firm zostały przywłaszczone przez firmę i rozlosowane wśród ,,elity". Czy zakład kradzieżą rozdaje prezenty normalnie jak Janosik. Po prostu skandal, arogancja i kpina osób zarządzających w stosunku do ludzi niższego szczebla jest po prostu zatrważająca. Wszyscy w okolicy śmieją się z tego. Firma o zyskach miesięcznych większych od obrotów rocznych innych firm w okolicy a nawet nas nie stać na normalne traktowanie ludzi.Aż wstyd się przyznawać gdzie się pracuje. Ps. Paczka świąteczna dla wszystkich była okej. Mogła być lepsza ale była po prostu akceptowalna. Bony świąteczne zależne od zarobków jeśli zarabiasz ,,dużo" to nie dostajesz. Podobno 180 osób je otrzymało.( I tak niskie w stosunku do zarobków firmy na tle innych z okolic. Pieniądze za nie odprawienie wigili firmowej się rozpłyneły od czasu C19. Większość jej nie chce ale wystarczyło tylko zwiększyć bony świąteczne dla pracowników i wszyscy byliby zadowoleni. Dodatków tak kpi się z ludzi, że najlepsi pracownicy dostali dyplomy ( jak można komuś dać dyplom ? ) Dostali ,,DYLOM". Wesołych Świąt !

Magda
@Biurowiec

Ciekawe jest to co piszesz. Skoro tak wiele rzeczy ci nie odpowiada i czujesz wstyd z powodu pracy w tej firmie. A wspominasz, że w okolicy jest sporo firmy, które lepiej traktują pracowników i dają lepsze upominki na świata. Nasuwa się jedno pytanie co zatem sprawia że nadal tam pracujesz? Próbowałaś rozmawiać z kimś z góry na ten temat?

@Biurowiec

Widzę, że brakuje odwagi i trzeba pod pseudonimem pisać na forach w internecie. Wyjaśnię więc na tym forum. Paczki świąteczne, prezenty, gadżety itp. które przychodzą na adres Firmy adresowane nawet imiennie są własnością Firmy, bo pracujesz w tej Firmie, na określonym stanowisku i masz służbowy kontakt z dostawcą, klientem itp.. I tylko dlatego ta paczka była adresowana na Ciebie. Dlatego, jak w większości transparentnych firm, taki prezent jest traktowany jako "firmowy" a nie Twój prywatny . Takie też przepisy - zarządzenia obowiązują w naszej Firmie. Mam nadzieję, że je znasz i je akceptujesz, skoro tu pracujesz. Stwierdzenie, że "została przywłaszczona" to już jest pomówienie... W wielu firmach w ogóle przyjmowanie jakichkolwiek prezentów jest zabronione, a dostawcy maja zakaz wreczania czegokolwiek pod rygorem usunięcia z listy dostawców. Twój wpis daje do myślenia, czy u nas też nie iść tą drogą. Tak, w tym roku wszystkie prezenty jakie przyszły do Firmy przez cały rok były rozlosowane wśród pracowników biurowych. W przyszłym roku, jeśli nie zmienimy zasad jak wyżej, losowanie będzie wśród pracowników na wydziałach. Gdybyś chodził sobie prywatnie na siłownię i od nich dostał paczkę, którą by ktoś "przywłaszczył", to mógłbyś mieć pretensje. Ale w tym przypadku Twoje żale o butelkę wina i czekoladki są bezpodstawne. Jeśli masz jakieś uwagi lub sugestie to zapraszam do dyskusji - jednakże nie pod nickiem, anonimowo w internecie tylko w biurze - codziennie 8-17.

Janek
@WoMa

Uwielbiam takich ludzi . Zachęcają do rozmowy a sami piszą anonimowo Woma bardzo dziwne imię w Polsce chyba dość nie spotykane. Serio trzeba Wam rozmowy żeby zobaczyć gdzie jest problem? Nie wiesz co się dzieje w firmie ? Prowadzicie firmę i trzeba o tym mówić jak wszystko wyżej jest napisane ? Może by zrobić jakieś zebranie z pracownikami w godzinach pracy.... Trzeba chodzić do biura i mówić osobie zarządzającej że jest problem... A co Woma nie było ankiet pracowniczych ? Z których też można wiele wynieść . No ale do tego trzeba je przeczytać ale widocznie z tym jest problem w tej firmie . Już nie wspomnę o tym że jeśli wypada dzień wolny od pracy w sobotę to wypada go oddać w tym samym miesiącu a nie kilka miesięcy później .

@Janek

A jednak nie piszę anonimowo skoro wiesz kim jestem, "Janku". I mam nadzieję, że wszyscy zainteresowani wiedzą. Gdzie są problemy w Firmie wiem dość dobrze. Na pewno nie wiem o wszystkim. Cześć z nich jest możliwa do rozwiązania, częśc nie lub ich rozwiąznie jest zbyt kosztowne a część jest sztucznie kreowana. Ja rozumiem, że wszyscy chcą więcej zarabiać, dostawać wysokie premie, nagrody, bony itp. Ale skoro tu pracuja to akceptują swoje obecne warunki zatrudnienia. Nie mogę jednak zrozumieć tych co tu pracują, a jednocześnie uważają, że "im gorzej tym lepiej". Trochę tak jakby się ożenić i od dnia ślubu wszystkim, wszędzie pisać jaka mają beznadzeijną żonę. Myślisz, że tych Waszych komentarzy nie czytają nasi odbiorcy ? dostawcy ? Też wyrabiają sobie opinie o naszej Firmie. Zastanawiają sie czy warto współpracować, gdzie takie niezadowolenie i tyle problemów. A w końcowym efekcie spada sprzedaż, zyski, są zwolnienia. I znowu pojawiają się negatywne komentarze, I tak w kółko. Dlatego proponuję: masz problem- przyjdź, napisz i powiedz a nie hejtuj anonimowo w internecie "Janku". Sam dałeś przykład z dniem wolnym za 11.11. Dzień został oddany w czasie rozliczeniowym 4 miesięcznym, zgodnie z Regulaminem Pracy. Nie musi być oddany w tym samym miesiącu. Ale nikt nie przyszedł, reprezentując pracowników, z inną propozycją. A teraz .... znowu jest źle.

bylypracownik
@WoMa

prawda jest ze ludzie narzekaja a tam dalej robia tego nie pojmuje i do dnia dzisiejszego dziwie sie jak to jest mozliwe robic w takich lagrach ale jednak glownym problem jest wlasnie dzialanie tej firmy warunku pracy trakownie ludzi zarobki jak oni przechodza wszelkie kontrole i jedyna opcja ta sa lapowki kazdy kto tam robi robil wie jaki tam jest (usunięte przez administratora) w dwuznaznym okresleniu tego slowa oraz brak poszanowania dla pracowniko ludzie robia ta za (usunięte przez administratora) pieniedza w takich okropnych warunkach a oni nic nie potrafia dac od siebie nic jak nei ma roboty to wrecz by chcieli zeby ludzie poszli na bezplatne urlopy byle by oszczedzic 2500 miesiecznie jakby to byla zabka z takim kapitalem ze nei przetrwaja , to miejsce powinno zostac zrownane z ziemia dla ludzi ktorzy tam robia zycze im z calego serca aby tak sei stalo dla ich dobra.

Kandydat2024

Witajcie. Gdzie aktualnie znajduje sie krakowskie biuro? Jak z parkowaniem? Jak z pracą zdalną?

@Kandydat2024

Może w tym przypadku chodziło o te prace zdalna? biuro dobrze jest wiedzieć gdzie się znajduje. :D tryb zdalny może być zależny od typu stanowiska lub jakiegoś stażu pracy?

Czarna

Hej, widziałam ze z miesiąc temu publikowana była oferta dla regionalnego na Łódź. Wiem, że się spóźniłam ale mimo wszystko może jest tu ktoś kto ogarnia teraz rejon i podzieliłby się opinia? warto aplikować jak będą jeszcze szukać? często tak jest swoją drogą? Ile osób tam potrzeba?

@Czarna

Zapraszamy do śledzenia naszych aktualnych ofert pracy na stronie www.valvex.com w zakładce Kariera.

gajowy45

nawet nie pracując tutaj już jakis czas ciągle słyszę o tej firmie... nawet w paleciarniach obok gadają o akcji z piernikami..... jak tam wasze bony na święta? słyszałem ze bardzo hojnie i przede wszystkim sprawiedliwie każdy dostał tyle samo? Zakłady pracy niedalekie waszej firmy nowym pracownikom dają po 500 albo i więcej dodatku na święta. i nie dajcie sie zwieść gadaniu waszych szefów że w innej robocie nawet jak zarobicie to taka ciężka praca że się nie opłaca... BZDURA. Poza armaturami tez jest życie i polecam.

@gajowy45

a ja wam pracującym tam przy drzewie na tym mrozie współczuję.. w Valvex S.A chociaż mamy ciepło.. czysta praca i nie fizyczna, nie to co u was.. dobrze wiemy że chętnie byście wrócili do nas, ale wasz honor was nie puszcza...

paleciok
@gajowy45

Ta firma jest znana w całej okolicy.. nawet u nas w Pcimiu gadali ostatnio o nich :D sam miałem tam iść, ale po rozmowie kwali zrezygnowałem, moze kiedyś.

SierraLeone
@gajowy45

Tutaj się ludzi nie docenia za umiejętnośći tylko znajomości, słyszałem że w zimnej wodzie się myją bo grzeją tylko 100 litrów na dzień w zbiorniku na całą halę, roboty coraz mniej mają, ludzie są spoko ale zarząd ma ich w (usunięte przez administratora) chcesz się zwolnić to się zwolnij przyjdzie inny, nie dziwne jak masowo rekrutowali tyle ludzi i ile z nich zostało a ile jeszcze zwolnią przez względy ekonomiczne jak tłumaczą , praktycznie nie ma możliwości awansu bo nikt go tam nie dostaje, jak się czegoś nauczysz to tylko dla samego siebie. Za taka robotę to są marne stawki, premia nikt nie wie i nie jest w stanie wytłumaczyć do końca z czego jest przyznawana , paleciarze mają po 7-10 koła na rękę a tu pół z tego nie ma, lepiej ciężej pracować ale wiem za co. Niestety sam właściciel twierdzi że za dużo się tu zarabia i dziwi go że ludzie uciekają, jak nie będą się zwalniać jak życie jest coraz droższe a podwyżki praktycznie zero. To nie jest rok 2000 może pora się w końcu obudzić i docenić ludzi. Jak tak dalej pójdzie to niedługo najlepsi ich pracownicy powiedzą pa pa. Co do tych pierników i coli to jest wstyd i hańba na taki zakład sam się dziwię. Tak się docenia pracowników za ciężka brudną robotę.

JAN

Witam, orientuje się ktoś czy poszukują na stanowisko lidera, brygadzisty, majstra? 10 lat doświadczenia w firmie w Krakowie, obecnie przeprowadzka w okolice Jordanowa i szukam czegoś. Dyscyplina przede wszystkim, surowość ale sprawiedliwość. Czy mieszkając tutaj w okolicy i będąc kimś na wyższym stanowisku często spotyka się pracowników na tak zwanym mieście? Z góry dziekuje za odpowiedzi.

@JAN

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy na stronie www.valvex.com w zakładce Kariera. Jeżeli jest Pan zainteresowany pracą w naszej firmie, prosimy o złożenie aplikacji, klikając w "Zostaw swoje CV".

WoMa

Panie @wyzyskiwany zapraszam na spotkanie. Chętnie posłucham co Panu przeszkadza, jakie ma Pan uwagi do Zarządu i jakie ma Pan propozycje. Propozycja sprzedania zakładu ciekawa, ale jest wyłącznie w gestii Właściciela. Z tym, że wtedy to nie tylko Zarząd ale wszyscy pracownicy mogą być "wywaleni na zbity pysk". Poza tym nie jestem prezesem co dobrze byłoby wiedzieć jeśli się w tej firmie "ma pozwolenie od psychologa na pracę" - jak Pan (a może Pani) napisał.

sprzątazynier

Co do słynnych na całą okolicę już pierników i pepsi... jest jeden wydział, na którym pracownicy nie chcieli ich jeść... więc ich przełożony poskarżył się swojemu przełożonemu ze nie chcą jesć i gardzą.... cały zakład się z tego śmieje ;D ;D (usunięte przez administratora) a na corocznych ocenach pracowników wystawił im takie niskie oceny, że nikt nie został wyrózniony na rozdaniu 'DYLOMÓW' , jako jedyny wydział chyba.. no cóz widac ze ktos bardzo ambitnie przykłada się do swojej pracy, no ale lata studiów pewnie go do tego przygotowały, no bo przeciez na takie stanowisko trzeba miec jakieś wykształcenie w tak nowoczesnym zakładzie?

hahaha
@sprzątazynier

sporo jest brygadzistów którzy dobrze żyją z ludźmi i na wydziałach jest naprawdę miło, polecam!

Pracownicy

Firmę można z czystym sumieniem polecić. Zakład dba o pracowników jak tylko może. Dzisiaj dostaliśmy życzenia i 133 ml Pepsi i po 3 pierniki i to na głowę ! Polecamy !!!

@Pracownicy

No strasznie hojni byli w tym roku widzę :P W tamte święta lepsze bonusy dostaliście? Chce tu się przyjąć, ale czym więcej przeglądam forum, to większy mętlik w głowie mam. Najniższa krajowa, problemy z przyznawaniem premii... jednak jesteście pracownikami, to jakieś plusy zatrudnienia muszą być?

@Pracownicy

U nas podobnie pierniczka trzeba dzielić na kawałki a pepsi z jednego kubeczka kilka osób musi pić

@Pracownicy

Wy tak na serio? Fakty są takie, ze pierniki i Pepsi to nie jedyny "upominek" od firmy. Dostaliśmy przecież paczki świąteczne jak co roku. Swoją drogą bardzo fajne. Przelew na konto za bony. Niektórzy wynosili jeszcze inne nagrody. Ja jestem zadowolony. Życzę wszystkim Wesołych Świąt :)

Zostaw merytoryczną opinię o Valvex S.A. Fabryka Armatury - Jordanów

• Jak się pracuje w Valvex S.A. Fabryka Armatury?

Zobacz opinie na temat firmy Valvex S.A. Fabryka Armatury tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valvex S.A. Fabryka Armatury?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Valvex S.A. Fabryka Armatury