Valvex S.A. Fabryka Armatury

Jordanów

Opinie o Valvex S.A. Fabryka Armatury

Wojciech

Zastanawiam się nad podjęciem pracy w Valvex Jordanów, bardzo proszę o rady, Jak się pracuje na szliferni, czy jest umowa o pracę? Stała praca? dobre wynagrodzenie? Jaka jest atmosfera w pracy, czy często tam zwalniaja ludzi? mam jeszcze pytania; czy w każdy dzień trzeba mieć to 100% normy? Czy mozna tylko szlifować? prosiłbym o odpowiedzi ,bo nie wiem czy związać sie z tą firmą. Mam dziecko na utrzymaniu.

Andrew
@Wojciech 23.09.2017 22:28

Szlifiernia to jeden z najlepszych działów w Valvexie, pracowałem tu i tam w tej firmie,ale tam było najlepiej. Umowa o pracę, żadne umowy agencyjne. Jezeli dobrze pracujesz to mozesz zostac tam na dlugo. Zarobki tez w porzadku, rozliczaja z normy i trzeba sie troche narobic ale ogolnie dobrze wspominam ta prace.

Zadowolony

Pracowałem jako handlowiec i było OK . Pamiętajcie atmosferę tworzą ludzie którymi się otaczamy , mi się udało i było super i atmosfera i kaska również była niezła . Szefostwo , jak szefostwo oni sobie i my (handlowcy) sobie . Pozdrawiam i polecam Valvex , w skali od 1-5 daję 4

KRZYŚ

Widzę wpisy sfrustrowanych. Zwolnili ? Chyba tak - i na pewno nie bez powodu skoro tyle pomyj wylewacie. Firma jak firma. Prywatna. Płaci podobnie jak inne na tym terenie - wcale nie minimalną tylko średnią rynkową. Warunki normalne. Pracuję tu 3 rok i to moja 3 praca w okolicy. Zalety: płacą w terminie, umowa o pracę, zakres obowiązków, jasne warunki zatrudnienia, jak jesteś dobry i nie masz wysokich oczekiwań to za jakiś czas (2-3 lata) masz szansę na awans i jakąś podwyżkę Wady: często zmienia się koncepcja struktury organizacyjnej i schemat organizacyjny, przerzucają ludzi między różnymi wydziałami.

Szukasz pracy?

DDD

chciałbym zacząć tam pracę , na prawdę jest tak źle ?

zrobionywkonia

Zatrudniony w firmie Valvex po krótkim czasie podsuwają człowiekowi umowę agencyjna i co robić trzeba uciekać. A co do grupy ludzi zarządzających to większość teoretyków a wymagających nie wiadomo co i czego. Ale współpracownicy z którymi się pracuje są naprawdę w porządku zawsze doradzą i pomogą.

Zostaw opinię o Valvex S.A. Fabryka Armatury - Jordanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Valvex S.A. Fabryka Armatury