BM Center Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Ryszard Szmucer

Ząbkowice śląskie

Opinie o BM Center Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Ryszard Szmucer

Ekipa ze Stęszewa

Przekręt i złodziej. Oszukał kilka osób, niektórym wypłacił jedynie niewielkie zaliczki, ale są też tacy, którzy nie otrzymali nawet złotówki! Nie płacił również za kwatery. A zawsze robi dobrą minę do złej gry i dlatego ciągle ma naiwnych.

bylypracownik

Popieram fakt rysiu niplaci, niepolecam tam pracowac.

okradziony

FIRMA NIEUCZCIWA A PRACODAWCA JEST ZLODZIEJEM! NIE PLACI ZA WYKONANE PRACE U NIEGO

Zostaw opinię o BM Center Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Ryszard Szmucer - Ząbkowice śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BM Center Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Ryszard Szmucer