Opinie o Centrum Logistyczne Polo Market w Giebnia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Centrum Logistyczne Polo Market. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Centrum Logistyczne Polo Market o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Logistyczne Polo Market w Giebnia

waaaska

U nas wyglada to troche inaczej- znacznie lepiej, na pewno nie 1,5 osoby na 1,5 osoby. Jakby tak u nas było to od razu bysmy zgłosiły kierowniczce.

Asia Malicka

JA narzekam na kierownictwo. Ludzie rozsądni i tacy którzy rozumieją inni. Bardo pozytywne odczucia i dla mnei dobra płaca.

Monika Kinska

Ja w ogole nie zgadzam się z tym o czym ten pan mówi. Pracuje się tam naprawde dobrze, w dobrej atmosferze z adekwatynymi zarobkami. Ja nie zmienie swojej pracy na pewno przez długi czas.

Nowa

Czy ktoś wie ile zarabia kierownik w polo? mam zaproszenie na rozmowe bardzo daleko i nie wiem czy warto. Będę wdzieczna ;)

Magazynier

Pani z personalnego spóźniła się 20 minut a rozmowa trwała 10 minut

co pan wie o naszej firmie, dlaczego chce pan pracować w naszej firmie

on

na jakim magazynie robi

Mój Ulubiony

Polo Market nie szanuje swoich pracowników, a pensje pracowników biura są na poziomie głodowym. Moje sugestie dla Centrum Logistyczne Polo Market: Podwyżki o min. 1000 zł (netto), gdyż pensja 2.500 zł upośledza stanowisko kierownika.

mistrz zmiany
@Mój Ulubiony

jaki "rodzaj" kierownika zarabia w polo takie śmieszne pieniądze ? :D

mam pytanie

Moja żona wysłała ostatnio cv do pracy w biurze na magazynach wie ktoś jakie tam są zarobki? powyżej 200o zł chyb zarobi co? i są jakies dodatki socjalne? Moze napisze ktoś co tam robi?

Patka

Witam od 5 miesięcy pracuje w PoloMarket to co tam się dzieje jest nie do opisania. Przez pierwszy tydzień pracy było wszystko fajnie, pięknie i za kolorowo kierowniczka miła dało się z nią normalnie rozmawiać jak z człowiekiem jednak po kilku tygodniach sytuacja się zmieniła. Byłam oddać dokumenty które od niej dostałam pytam się na jaką zmianę mam jutro przyjść dostałam odpowiedz przyjdź na rano mówię dobrze będę. Kolejnego dnia mówi do mnie następny tydzień będziesz miała popołudniu na godzinę 13:30 oczywiście chodziłam przez 5 dni pod rząd miałam później wolny dzień i zaś zdanie kolejny tydzień popołudniu i tak skończyło się że moje zmiany popołudniowe były przez cały kwiecień. Zero życia prywatnego za każdym krokiem wykorzystywanie, czepianie się o byle co ciągle fochy, humory. Pewnego dnia podchodzę do zastępcy kierownika pytam się czy mogę iść na przerwę, która należy mi się 15 minut oczywiście usłyszałam tekst że teraz nie mogę bo coś tam jest do zrobienia. Chodziłam nerwowa cały dzień zastępca kierownika podeszła do mnie i mówi "słyszałam, że jesteś głodna?" " mówię tak chce iść na przerwę" odpowiedź była masz 15 minut z zegarkiem w ręce poszłam na socjalny rozmawiałam przez telefon w tym czasie z-ca przyszła i trzasnęła mi drzwiami i nie dała dojść do słowa to ja sobie dalej siedzę ponieważ 15 min się dalej nie skończyło znowu przyszła i się darła po mnie na co ja sobie nie pozwolę. Po paru tygodniach pracy zaczął mnie strasznie boleć kręgosłup poszłam na zwolnienie lekarskie dostałam 3 tygodnie oczywiście przychodzę po zwolnieniu do pracy i co? znowu zmiany popołudniowe. Wiecznie darcie wykorzystywanie pracowników i rządzenie na potęgę zrób to zrób tamto i tak wiecznie źle czepianie się, że na monopolu są źle ułożone ciasta, blachy brudne itd. Ciągle zostawanie po godzinach za darmo zamiast wyjść o 21;30 wychodzimy nie raz 21;50 ostatnio mówię zaraz mam autobus usłyszałam odpowiedź "nie obchodzi mnie to" a z-ca specjalnie myła tak długo podłogę, żeby mnie nie puścić na czas. I co do szkoleń człowiek jest po 12h w pracy następny dzień ma wolny musi specjalnie jechać i słuchać tych bzdur bo przecież nic innego nie ma do roboty jak tylko siedzieć w pracy. Generalnie atmosfera jest bardzo nie miła, najlepiej gdyby zamknęli to całkowicie lub zmienili coś w tym temacie bo naprawdę człowiek idzie do pracy z nastawieniem pod przymusem i z bólem brzucha oraz wiecznym stresem. Tak samo pytam zapisałam się na urlop w ostatnim tygodniu lipca oczywiście go nie dostałam i w sam raz patrze a tu na grafiku gdzie chciałam urlop czeka mnie tydzień na rano oraz w niedzielę całe 12h . Jeśli się nie udało w lipcu to pytam się ja sprawa wygląda na sierpień usłyszałam odpowiedź niestety nie mogę Ci go dać bo nie mam ludzi do pracy od południa prawdopodobnie dam Ci go we wrześniu. (umowę mam do 31.08). Więc musza i go zapłacić. Więc generalnie nie polecam nikomu takiej placówki jak PoloMarket totalny obóz pracy latanie od dzwonka do dzwonka 2 osoby na sklepie nie można nawet iść na przerwę i chwile odpocząć coś strasznego nie warte tych nerwów i pieniędzy za najniższą krajową 1460 zł. odradzam pozdrawiam i przemyślcie sprawę dokładnie, niż później żałować że się tam poszło chociaż na tydzień pracować. :)

Czarna
@Patka

Jak ja dobrze to znam u nas jest identycznie nigdy nic kierownikowi nie pasuje choć nie wiadomo jak by się człowiek starał to i tak źle

@Patka

dokładnie jak bym czytała o polo w Nowogardzie, ta sama sytuacja

Nik
@Patka

Do tej pory tak jest jak opisuje kolezana nic sie nie zmienilo. . kierownictwo chamskie ..wykorzystywanie innych....miedzy soba nie wolno rozmawiać bo zaraz pada hasło ...nie macie co robic...pracuje 3 lata i mam dosc ..szukam pracy...nie ma nawet komu sie pozalic.regionalna ma to w d .... gdy przyjrzdza to nawet nie potrafi odpowiedzieć dzień dobry .brak nadzoru nad kierownictwem...

Ona12345
@Patka

Skąd ja to znam, sama pracuje w Polo do tej pory. Najlepiej jak potrafisz sobie poradzić na kilku stanowiskach naraz, ale nie oszukujmy się nie jesteśmy końmi....

@Nik

Poruszacie tu poważne sprawy odnoszące się do traktowania pracowników w firmie. Jeśli rzeczywiście jest tak, jak to opisujecie i macie na to świadków, zapoznajcie się z informacjami dotyczącymi nowej funkcji na forum GoWork.pl. W zakładce Opinie o Pracodawcach widnieje infografika, która opisuje wszelkie szczegóły.

Jop

Pozdrowienia dla normalnych mikserów z MF .

Iza

Czy w dalszym ciągu pracujesz w Centrum Logistycznym Polo Market? Pamiętaj, że wypowiadasz się na forum publicznym. Publikowanie danych osobowych nie jest zgodnie z aktualnie obowiązującym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Zapoznaj się proszę ponownie z regulaminem forum: https://www.gowork.pl/regulamin

skromny chłopak

Ja akurat pisze pochwałę odnośnie centrum logistycznego cl2 w klobucku ... kilka razy zdarzyło mi się przyjśc na bani do pracy ( alkomat ochrony mnie zatrzymał ) :) i nie wyrzucono mnie jak innych, ogólnie jestem chyba lubiany bo KIEROWNIK SUCHEGO mnie kryje ...chwała mu za to ...w zamian nieraz powiem mu to i owo na ucho a że nieprawdę i na swoją korzyśc to nie ważne :) ważne że mi ufa :) jestem równym chłopakiem z dostaw ... J.L.

mały

Pracowałem tam... jakaś tragedia, zarobki słabe, polacy pracujący na suchym to jacyś idioci. pozdrawiam kolesia 666 powiedz ferrari :)

Kermi
@mały

Dlaczego polacy pracujący na suchym to idioci? Ze wzgledu na mniejsze zarobki czy jakis inny powód?

nowy

witam...w polo to tylko fajne dupeczki byly...pozdrawiam Beatke:))) jest co robic:)))

Wojtas
@nowy

Tak szczegulnie te z ochrony

Ula

Firma ma opinię dobrego pracodawcy to i praca jest dobra. Narzekających też nie uda się uniknąć.

Mały

Ochrona tam to jakas masakra kto mądry każe tachac kobiecie paleciakiem po 200 300 kg

Konrad

Zastanawiam się jaki jest powód tej ciszy?

Justyna

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Iza

@mały, dziękuję za Twoją opinię, jednak proszę Cię, abyś wypowiadając się na forum przestrzegał naszego regulaminu (https://www.gowork.pl/regulamin ). Długo pracowałeś w tym miejscu? @Nik, a co Twoim zdaniem powinno zmienić się w Centrum Logistyczne Polo Market, aby to miejsce było bardziej atrakcyjnym pracodawcą?

luiza88
@Iza

Ja jestem zadowolona z pracy. Szczerze mówiąc nawet nie przeszło mi przez myśl żebym moze miała ja zmienic.

Firma ma dobrą opinię jako pracodawca. Ale jak widzę ma też swoich hejterów!

Iza

@Czarna, a czy możesz powiedzieć coś więcej? Przypominam, że wątek dotyczy Centrum Logistycznego Polo Market w Giebni. Na stronie internetowej firmy wyczytać można, że firma oferuje między innymi prywatną opiekę medyczną dla swoich pracowników. Czy ktoś może powiedzieć coś na temat pozostałych warunków, jakie oferuje ten pracodawca?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Logistyczne Polo Market - Giebnia

• Jak się pracuje w Centrum Logistyczne Polo Market?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Logistyczne Polo Market tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Logistyczne Polo Market?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 0 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Logistyczne Polo Market?

Kandydaci do pracy w Centrum Logistyczne Polo Market napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Logistyczne Polo Market