Opinie o KW F1rst w

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy KW F1rst. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KW F1rst o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KW F1rst w

Dominik i Dominika

Cześć. Nie można powiedzieć nic złego o KW. Pan Darek który nas wprowadzał już dobrych parę lat temu, to super gość. Mieliśmy swoje 5 minut w tej firmie i zarobiliśmy dzięki pracy tutaj na fiata, który do dzisiaj służy :) Ale, sytuacja gospodarcza w Polsce, spowodowała całkowite zatrzymanie detalicznego handlu mieszkaniami. Nikogo w Polsce nie stać już na mieszkanie. Nikt nie ma zdolności kredytowej. Ja, Dominik, Ekonomista, uważam, że państwo polskie już zbankrutowało, a drogi towar na niemal w pół pustych półkach z cenami to marna atrapa. Rynek mieszkań upadł jako pierwszy. Pora na efekt domina. To przykre. Ale takie są fakty.

Maja
@Dominik i Dominika

To skoro nowi pracownicy mają problem, bo zaczynają od zera, ale jednak decydują się na pracę, to nie mają jakiejś taryfy ulgowej, biorąc pod uwagę dzisiejsze czasy, na przykład jakiejś mniejsze targety? Bo tak się zastanawiam, czy pracownik ma jakiś okres próbny i jak nie wykaże się sporymi wynikami, to czy zostaje zwalniany..

Tatiana Nowy wpis

Skoro firma nie wymaga doświadczenia, jak niżej piszą, to czy osoba zatrudniona jako doradca ds. nieruchomości może liczyć na podstawę zarobków czy tylko prowizję zarabia? Zaczęłam się zastanawiać, czy oddają osobie bez wprawy obowiązki i płacą od razu niezależnie od wyniku. Niestety oferta z 2019 tylko tu jest i nawet nie informacyjnie, bo wygasła.

Na stronie firmy widziałam, że zachęcają do współpracy z nimi jako agent nieruchomości. W wymaganiach nie zauważyłam, żeby wypisali doświadczenie bezpośrednio jako agent. Czy takowe jest potrzebne? Napisali, że wprowadzą do zawodu poprzez szkolenia. Ile czasu zajmą same szkolenia?

KWPL Nowy wpis

Cześć! nie wymagamy doświadczenia. Agent, który rozpoczyna karierę w branży startuje pod okiem Team Leadera i Trenera Produktywności. Szkolenia obowiązkowe dla agentów zawierają zarówno treści związane ze sprzedażą, coldcallingiem, budowaniem relacji jak również omawiają zagadnienia prawne. Zapraszam do umówienia spotkania z Team Leaderem biura Keller Williams Silesia w Katowicach lub innym biurem. Możesz też umówić spotkanie online, jeśli masz doświadczenie i chcesz dołączyć do KW, a w Twoim województwie nie ma biura stacjonarnego.

Maria Nowy wpis

Jak średnio można zarobić w tej firmie? Czy opłaca się podjąć próbę? Jakie są kroki zarobkowania?

Paulina
@Dominik i Dominika

Czyli gdyby nie ta sytuacja na rynku nieruchomości to byłoby całkiem niezłe miejsce do pracy? Czy w takim razie opłaca się teraz podjąć z nimi współpracę jako agent? Nie jestem pewna czy udałoby się chociaż coś uzbierać za transakcję miesięcznie czy w ogóle nie warto w to wchodzić teraz :( Zwłaszcza, że musiałabym specjalnie b2b założyć w tym celu.

@Paulina

Niestety, w inny sposób nie są się nawiązywać umów jako pośrednik, bez b2b z Keller Williams. Od czasu do czasu zdarzy się że jakieś biuro kupi mieszkanie od dewelopera, ale chodzi o to, że również ci giganci finansowi jak biura nieruchomości i deweloperzy muszą dać na wstrzymanie, widząc że społeczeństwo albo nie może, albo nie chcę wziąć kredytu hipotecznego. Doświadczeni pośrednicy KW, do tej pory mogą natrafić na dobre okazje, ale zacząć od zera jest niemal niemożliwe

Maja
@Dominik i Dominika

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie KW F1rst? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Antonio

Zastanawiam się jakie są zarobki w KW? Jaki procent od transakcji jest dla pracownika? Czy są jakieś widełki? Wiadomo, że przychód finalnie zależy od tego za jaką wartość sprzedam nieruchomość/nieruchomości. Jednak ile mi z tego realnie zostanie? Czy staż pracy ma wpływ na zwiększenie widełek płacowych bądź też obroty? Np. ile zarobię przy przychodzie 10 tyś zł, a ile przy 1 mln zł?

@Antonio

Serdecznie zapraszam do nowego biura Keller Williams Silesia w Katowicach. Odpowiadając na pytanie: podstawowy udział w prowizji samodzielnego agenta to 63%. Po osiągnięciu progu CAP - 90%. Szczegółowych informacji dot. modelu współpracy, wysokości wynagrodzeń, opłat i tym podobnych z pewnością udzieli lider zespołu. Spotkanie można umówić kontaktując się telefonicznie lub wysyłając formularz ze strony kariera.kwpoland.com

Franco
@Katarzyna

Ale proszę odpowiedzieć szczerze, ktokolwiek ma szansę dojść w tych czasach do progu CAP? Nie.

Janusz
@Franco

Podpowiesz mi co to jest ten próg CAP po którym ma się tak dużą prowizje. Przeciętny pracownik nie jest w stanie go osiągnąć? Targety do zrobienia są za wysokie?

@Franco

Oczywiście. W zespołach Keller Williams są agenci, którzy realizują CAP w pierwszym roku pracy w nieruchomościach i tacy, którzy realizują go co roku. Zapraszam umówienia spotkania z Liderem Zespołu, który szczegółowo wyjaśni, jaki poziom sprzedaży należy osiągnąć, aby osiągnąć 90% udziału w prowizji.

@Janusz

Cap jest osiągalny zarówno dla nowych, jak i doświadczonych agentów. Zapraszam na spotkanie z Liderem Zespołu, który opowie o szczegółach.

Jaka atmosfera jest między działami w KW F1rst?

Katarzyna

Serdecznie zapraszam do nowego Biura Keller Williams Silesia w Katowicach.

Pracowałem 3 miesiące,(usunięte przez administratora) strata czasu, ale jak ktoś chcę się spróbować i przekonać jak jest to proszę bardzo.

KW PL
@Marek

Keller Williams Poland oferuje umowę o współpracy tj. umowę pomiędzy podmiotami gospodarczymi lub jeśli jej brak przyszły agent zakłada działalność gospodarczą. KWPL nie oferuje umowy o pracę - taka jest specyfika działań agenta nieruchomości. Oferujemy szkolenia na najwyższym poziomie, marketing, technologie, powierzchnie biurową. Od samego agenta zależy ile zarobi i w jakim czasie. Agent współpracuje jednak z KW na podstawie własnej działalności gospodarczej. Najbardziej zaangażowani w szkolenia i działania zarabiają już w pierwszym miesiącu.

@KW PL

Szkolenia są dopiero w kolejnych miesiącach pracy, pod warunkiem, że najpierw bez umowy, na własny koszt, bez zwrotu za paliowo i szkoleń, bez leadów od firmy, sam z rynku przyniesiesz umowę na 30 KW a w międzyczasie za darmo przemierzysz ziemię wzdłuż i w szerz, rozsławisz i uwiarygadniasz firmę i pozwolisz osłuchać się z jej nazwą wykonasz ileś telefono na własny koszt, przejedziesz ileś kilometrów na własny koszt .... a potem jeżeli Cię wybiorą, zaczynasz na okresie próbnym, a po 2 miesiącach masz szansę na szkolenia, kartę paliwową, potem może nawet samochód.... Pani rekrutująca powiedziała, że firma musi najpierw mieć pewność, że warto w Ciebie zainwestować, ale nie umiała powiedzieć po czym rekrutowany miałby poznać, że akurat na etapie rekrutacji warto wybrać tę firmę spośród tylu grzybów fotowoltaicznych.... ; b

Zofia

Do katowickiego oddziału firmy Keller Williams Poland poszukiwany jest doradca ds. nieruchomości. Jak osoby zatrudnione już w tej firmie na takich stanowiskach mogą opisać jego specyfikę? Z treści oferty wynika, że osoby bez doświadczenia w obszarze nieruchomości również mogą aplikować do Keller Williams Poland. Warto Waszym zdaniem rozpocząć współpracę z tą firmą na tym stanowisku?

BCZ kom: 69 218 69 69
@Zofia

Proszę zapytać czy jest jakakolwiek umowa: o pracę, zlecenie, dzieło, kontrakt itp.

KW PL
@BCZ kom: 69 218 69 69

KW PL nie oferuje takiej formy współpracy. KW PL jest platformą do rozwijania własnej działalności gospodarczej (własnego biznesu) dając wszelkie warunki do jego rozwoju - biura, edukację, marketing, technologię, doświadczenie. W tym również budowanie własnej marki na rynku nieruchomości.

Jakub
@Zofia

W ofercie jest również napisane, że takiego kandydata czeka 98h szkoleń, dodatkowo przy początkowych transakcjach jest on pod opieką trenera. Biorąc pod uwagę, że kw dostał wyróżnienie jako najlepsza firma szkoleniowa NA ŚWIECIE, to trafienie na osobę bez doświadczenia w tej firmie raczej graniczy z cudem :)

Inez
@KW PL

Jakie narzędzia dokładnie daje KW? czy np. telefon kom? jaki to jest dochód pasywny o którym pisze osoba powyżej? Z góry dziękuję za informację

Emilia

Jeśli ktoś z obecnych na forum planował podjęcie pracy w branży nieruchomości, to jest to odpowiedni moment na wdrożenie tego pomysłu w życie. Keller Williams Poland poszukuje bowiem nowych pracowników: https://kwpoland.com/kariera/ Firma, wybranym osobom, zapewnia między innymi: wysokie prowizje i dochód pasywny, nowoczesne biuro do dyspozycji, wsparcie organizacyjne oraz marketingowe. I co sądzicie o takiej możliwości? Będę czekać na Wasze spostrzeżenia i uwagi.

Zofia

@BCZ kom: 69 218 69 69, sugerujesz w odpowiedzi na mój wpis, że firma Keller Williams Poland nie rejestruje pracowników? Dlaczego tak uważasz i czy masz ku temu jakieś potwierdzone informacje? Możesz napisać coś na temat warunków pracy w tej firmie? Posiadasz jakieś doświadczenia z tym związane? @Wiktor, czy masz jakieś doświadczenia odnośnie pracy w firmie Keller Williams Poland? Jeżeli tak to podziel się z nami swoją opinią na temat pracy u tego pracodawcy. Twoja opinia będzie pomocna dla osób, które poszukują informacji o tym miejscu pracy.

Wiktor

Konkurencja inspiruje do pisania tych bzdur?

Zofia

@Marek, czy mógłbyś w sposób bardziej szczegółowy opisać sytuację, którą przedstawiłeś odnośnie pracy w firmie Keller Williams Poland? Czy miałeś podpisaną umowę o pracę z pracodawcą? Jakie były powody takiej sytuacji? Pamiętaj, że na forum należy się dzielić opiniami, które miały miejsce w rzeczywistości i które jesteś w stanie odpowiednio uargumentować.

KW Katowice

Proszę doprecyzować. O jakie obiecywanie chodzi i wprowadzanie w błąd klientów?

MAX

zgłoszenie wysłane! Czekam na odpowiedź!

Zostaw merytoryczną opinię o KW F1rst

• Jak się pracuje w KW F1rst?

Zobacz opinie na temat firmy KW F1rst tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KW F1rst?

KW F1rst