Dorset Management

Czechy

Opinie o Dorset Management

Aneta
użytkownik zarejestrowany

Korzystałeś/korzystasz z usług Dorset Management? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń. Jak wygląda kontakt z tą agencją? Czym wyróżnia się ona na tle innych agencji pracy? Takie dodatkowe informacje będą ważne dla osób, które mają zamiar szukać zatrudnienia w Czechach.

anuia
użytkownik zarejestrowany

czy jeśli zechciałbym się ubiegać u państwa o prace jako Payroll Specialist with French to bardziej potrzebny mi będzie zaawansowany język francuski czy czeski? wiem że macie panstwo w ostatnim czasie podobne rekrutacje więc potrzebuję więcej info obecnie

Zostaw opinię o Dorset Management - Czechy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dorset Management