Opinie o Smulders Sp. z o.o. w Rakoniewice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Smulders Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Smulders Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smulders Sp. z o.o. w Rakoniewice

Anka

Co wpływa na rozwój tej firmy ?

василь

У Smulders ви не заробите ... експлуатації. вам доведеться працювати багато годин або взагалі, вони не дадуть вам більше грошей, воліють брати відпустку та брати інші нові роботи, які вони не знають, як робити. де логіка.

Kazek

W firmie bałagan organizacyjny, umawianie tira po odbiór towaru który jeszcze nie uszykowany, i masz czekać, z nikim nie można o tym pogadać bo chowają głowy w piasek, telefonów nie odbierają. Sekretarka musi świecić za nich oczami, bo nie odbierają telefonów lub udają że ich nie ma albo są zajęci pięknymi sprawami. Zawala, a kierowca ma za km płacone A nie za koczowanie na placu, kiedy oni towar szykują. Olewaja innych, ludzie oni są bezczelni, szczególnie ten dyrektorek... ciekawe jak został dyrektorem bo na mój nos żadnej szkoły nie skończył.... Gdzie organizacja i planowanie produkcji, zamówień, transportów... A jak się pali pod tynkiem to dostanie opierd... pierwszy Ci się naiwnie.

Alwaro

Praca na montażu też niezbyt dobra, szef się czepia o byle co trzeba zostawać dłużej jak się tira nie załaduje przymusowo, wypłata kiepska na 9 godzin z sobotami z 2 letnim stażem 3200 śmiech na sali

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Smulders Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Ondziu

Praca za najniższą pensję, nadgodziny obowiązkowe pracujesz albo 9 godz albo wcale, inaczej pracy nie dostaniesz, urlop tylko w wyznaczonym terminie A potem pros na kolanach, Właściciel i dyrektor to chamy, wysyłający pracowników od dobilo nie ważne w jakim są wieku, nawet tych którzy mogliby być ich rodzicami. W pracy mobing. Holender znalazł sobie w Polsce obóz pracy za grosze. Wymagają rzeczy niemożliwych, Szkoda nerwow

@Ondziu

jest tak jak piszesz, ja na szczęście już stamtąd uciekłem, tyranie za najniższą krajową

Tak jak pisze Ondziu musisz robić po 9 godzin nie możesz normalnie robić po 8 godzin, Edzjeck myśli że znalazł w polsce (usunięte przez administratora) którzy będą robić za najniższą krajową, brak szacunku dla pracowników, Kierownik P. z CNC stosuje (usunięte przez administratora) na pracownikach działu, szef i dyrektor produkcji o tym wiedzą ale zamiatają sprawę pod dywan i nic z tym nie robią, coraz więcej ukrainców w firmie. Ludzie uciekajcie z tej firmy póki możecie bo tam się nic nie polepszy

Weronika

@Rafi a jaka umowa jest podpisywana z pracownikami? Czy firma Smulders oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę? Wiele osób zwraca na to szczególną uwagę przy wyborze miejsca, do którego składa swoją aplikację. Na pewno będą zainteresowane jak wygląda ta kwestia w tym przypadku.

Mariusz
@Weronika

Pani Admin, ładnie to tak usuwać prawdziwe opinie o pracodawcy ? Czyżby właściciel się upomniał aby oczyścić "dobre imie" firmy?

Janek
@Mariusz

Dokładnie, wpisy są usuwane

Helena
@Janek

@Janek, może było w nich coś wulgarnego, albo dane osób pracujących w Smulders. Ja chętnie się dowiem, jak po nowym roku z pensjami spawaczy. Firma wysyła ludzi na dodatkowe kursy?

Czy zdarzają się nadgodziny w Smulders Sp. z o.o.?

Janek

Nadgodziny masz tam przymusowe, niestety :/

Mati
@Janek

O urlop musisz wręcz na kolanach błagać a mając tel służbowy zapomnij o spokojnym dniu urlopu. Nawet gdy jest to urlop okolicznościowy typu pogrzeb lub slub- potrafią włodarze zadzwonić i uprzykrzyc dzień

Nowy.

Witam.Jesyem zainteresowany pracą w firmie Smulders.Czy ktoś może napisać jaka atmosfera tam panuje jakie są zarobki i jak pracodawca traktuje pracownika ?

azuro

Niestety na forum piszący to głównie osoby które nie przepadają za pracą bo firma jest dobrym pracodawcą

Rafi

1) Zero szacunku dla człowieka 2) (usunięte przez administratora) Niedługo i ten zakład zostanie przerobiony na mieszkania :) 3) Niesamowita rotacja pracowników 4) Bardzo niskie wynagrodzenie 5) Brak możliwości wzięcia urlopu w okresie innym niż "Chce" prezes.

Weronika

@trybik_w_maszynie Wyrażajmy swoje opinie w sposób rozważny i sprawiedliwy. Oczywiście nie chodzi o to, żeby wszystkie opinie były za wszelką cenę pozytywne, bo istotą tego forum jest autentyczna i szczera dyskusja na temat swoich doświadczeń. Ale nie usprawiedliwia to w żaden sposób tego, żeby zamieszczać inwektywy i ciężkie oskarżenia bez uzasadnienia.

Robisz za najniższą krajową, w spożywczym dostaniesz tyle samo, mniej się narobisz.

kaskaderxx

Ta Firma jest super tworzy boksy dla koni

Zostaw merytoryczną opinię o Smulders Sp. z o.o. - Rakoniewice

• Jak się pracuje w Smulders Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Smulders Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Smulders Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Smulders Sp. z o.o.