Opinie o Smulders Sp. z o.o. w Rakoniewice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Smulders Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Smulders Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smulders Sp. z o.o. w Rakoniewice

Janusz

Odradzam każdemu podjęcia pracy w tej firmie wynagrodzenie to istna porażka w Biedronce na kasie więcej zarabiają Edek ma (usunięte przez administratora)w głowie że tej pazernośći, myśli że ktoś spawał jego (usunięte przez administratora) na (usunięte przez administratora) stołach bez suwnic za najniższa krajową.

Czyli pisząc wprost jaka kasa wpada i za jaką pracę? ktoś tu pisał o tym, że kasjer może więcej zarobić ale nie wiem jakie są tego szczegóły? Posiadam 2letni staż jako spawacz. Ile mam gwarantowane na początek?

Senator Jan Masło dilatina

3800zł na 190godzin na umowie wstępnej 15zł na godzinę lub16zł

Natalka Nowy wpis

Dzień dobry. Jest teraz dostępna oferta dla montera, w której podkreślono prace w delegacji. Proszę mi powiedzieć jak zazwyczaj są dalekie oraz ile za nie płacą. Partner ma już doświadczenie i zastanawiam się czy nie warto by aplikował?

Kazik

4500 z sobotami i nadgodzinami na start (umowa o pracę) bo oczywiście na początku masz zlecenie z miesiąc dwa a wiadomo jak na zleceniu płacą...

@Kazik

Ok a jak sytuacja wygląda względem późniejszego przedłużenia umowy? Po tych dwóch miesiącach na zleceniu normalnie w razie czego przedłuża? Nie ma z tym problemu? i wtedy negocjujesz stawkę na podstawie wyników? Jak je sprawdzają?

Nie ma żadnych negocjacji, jesteś zdany na łaske brygadzisty. Kilogramy mają się zgadzać kogo obchodzą Twoje umiejętności i satysfakcja z pracy.

Kilogramy maja się zgadzać? Coś tu chyba a komuś się poprzestawiało. Wynagrodzenie zależne jest od umiejętności i tego jak sobie radzisz w pracy. Są premie, podwyżki. Niektorzy pracują tam po 10lat i są zadowoleni więc chyba to o czymś świadczy. Oczerniać bez dowodów może każdy.

Senator Jan Masło dilatina Nowy wpis

3800zł na 190godzin na umowie wstępnej 15zł na godzinę lub16zł

Senator Jan Masło dilatina Nowy wpis

Napiszę jak sprawa miała miejsce , miałem okazję tam pracować na okresie próbnym wyszła mi stawka 16pln nawet w sobotę tak że odradzam,stawki spawacza zaczynają się od 30 w górę mają spore zaniżenie naprawdę szkoda czasu .

Stanisław Nowy wpis

Nie przesadzajmy. Praca jest w porządku i czasem jest chaos ale poza tym bez żadnych problemów, a i hajs się zgadza i masz zawsze jasną sytuację. Moja brygada też jest w porządku, trafiłem na fajnych ludzi ale wiadomo są tacy i inni też.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Smulders Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

O malarzu nikt chyba jeszcze nie pisał a na stronie widnieje oferta na konstrukcje stalowe. Parę razy już pojawiła się wzmianka dotycząca najniższego wynagrodzenia, nie mam tylko pewności co do tego czy dotyczy do dosłownie każdego stanowiska. mógłby ktoś zatem opisać najpierw warunki na malowaniu konstrukcji?

a z przełożonymi jak teraz można się dogadać? Było napisane jakiś czas temu, że jest się skazanym na łaskę brygadzisty względem jakichś tam podwyżek. zastanawiam się czy on na tym w ogóle traci jeśli komuś ją ogarnia? To i tak z kimś z góry trzeba rozmawiać?

Xxxx

O podwyżkach możesz zapomnieć. Po podwyżce najniższej możesz liczyć na obniżkę. A jak pójdziesz do biura to to wypowiedzenie gwarantowane. Nie polecam tej firmy

Zauważyłem, że w firmie chyba nawet po 10 lat można na spokojnie pracować? tak przynajmniej napisano w jednym wątku i teraz to zastanawiam się na jakie warunki zatrudnienia można w takiej sytuacji się pisać? jak działa system podwyżek? Są też inne przywileje?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Smulders Sp. z o.o.?

Janusz

Jeszcze w kwietniu ponad polowa kadry nie była z Polski? Wiecie jakie proporcje do dziś się utrzymują? I czy w ogóle wpływa to jakoś konkretnie na warunki pracy? mnie akurat interesuje praca jako referent ds. zakupów, że względu na posiadane już doświadczenie. praca widzę, że została oznaczona jako stacjonarna, co z opcja hybrydową? Czy była ona kiedykolwiek już wdrażania? Do tego czy możecie określić średnie zarobki na dziale?

Mały

Omijać z daleka, praca za najniższą krajową z nadgodzinami. 3/4 firmy to (usunięte przez administratora) i gruzini. Nie polecam.

Czy w Smulders Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Brak

Tak niestety potwierdzam i dopiero po tym czasie dostajesz skierowanie na badania i podpisujesz normalna umowę o pracę na pełen etat

@Brak

Od zawsze takie czy od pewnego momentu? Te badania mnie zainteresowały. zdarzało się tak że na okresie próbnym po prostu za dużo osób odchodziło i stąd to zlecenie? teraz tak statystycznie to jak często decydują się jednak na współpracę?

Chętny

Jak wygląda proces rekrutacji w firmie. Po jakim czasie od wysłania Cv się odzywaja ?

Mały

Szef krzyczy, Dyrektor krzyczy, Kierownicy krzyczą, Jak w kadrach chcesz coś załatwić to złość że przychodzisz.

Grzegorz
@Mały

Czyli atmosfera nie za dobra ;/ Pracownicy jakoś zgłaszali swoje uwagi żeby szefostwo chociaż wiedziało że coś nie gra?

Dado
@Grzegorz

Pewnie nie...

@Grzegorz

Zamiatane jest to pod tzw. dywan

Halina
@Brak

Ale to źle :( Naprawdę pracownicy boja się tak bardzo, że nie potrafią sprzeciwić się tej sytuacji? Chciałabym wiedzieć dlaczego? Boicie się zwolnienia, utraty pracy, czy jakichś innych konsekwencji? Może jest jakaś osoba wśród kadry zarządzającej, która mogłaby się za Wami wstawić?

@Halina

Nikt się o nic nie boi. O zawiłościach pomiędzy pracownikami a brygadzista już krążą legendy. Skoro tyle ludzi odeszło bądź było zwolnionych przez niego. To chyba nie ludzie są tutaj problemem tylko Ten ''mistrz". Był poruszany ten temat wielokrotnie ale skończyło się tylko na rozmowach. I to takich aby tylko nie doszły do szefa

@Brak

No to może warto coś zrobić w końcu i iść z tym do szefa?

@Monika

Jak już chciał ktoś iść to albo już był zwolniony, Albo odpowiedź że szefa dziś nie ma. Była jeszcze jedna opcja żeby uprzednio pogadać z kierownikiem żeby on niby wiedział że taki problem jest żeby nie było że kierownik nic nie wie

@@Brak

I tak w zasadzie to co taka rozmowa z kierownikiem mogła wnieść? Chodziło po prosty o to, żeby on w razie czego problemów nie miał a tak to sytuacja pozostawała tak czy siak bez zmian? Ciekawa jestem jak aktualnie takie sprawy załatwiają...

Andrzejek

Omijać szerokim łukiem. "kierownictwo" robi z ludzi popychadło. Zapierdziel 9h. Bez możliwości 8h. A co najlepsze? W tych 9h- są nadgodziny bo inaczej najniższa krajowa. Wszystko by było miło, fajnie i przyjemnie gdyby nie atmosfera pseudo majstra- który ludzi traktuje jak (usunięte przez administratora) NIE POLECAM. OMIJAĆ.

Helena
@Andrzejek

Nie zrozumiałam co z tą kasą. Pracujecie 9 godzin - ok. Czyli jedna nadgodzina, a Ty piszesz, że nadgodziny. Piszesz: inaczej najniższa krajowa. A jak byś został 8 a nie 9 godzin, to wtedy nie najniższa krajowa? Nie można płacić mniej. To nielegalne. Tak to zakręciłeś opisując, że nie da się połapać nic a nic.

Adios
@Helena

Robi się tam po 9 godzin nie ma możliwości 8 godzin. Bez tych nadgodzin i dwóch przymusowych sobót nie masz nawet najniższej krajowej. A o pseudobrygadziscie już aż żal wspominać. Nic się tam nie zmieni bo ma "plecy"

@Adios

Nie no jak podczas odbębnienia normalnego czasu pracy może nie być najniższej? Chyba odrobinę dramatyzujesz, bo prawnie to raczej niemożliwe, co nie?

@Helena

Nie masz obowiązku pracować w soboty. W przeciągu miesiąca to nie jest jedną nadgodzina tylko paręnaście. Licz te 3400 dostajesz z tymi nadgodzinami. To jest smiech na sali. A wymagania wielkie

Ogólnie nie jest źle praca po 2 tygodnie po 8 godzin i 2 tygodnie po 9 godzin - 2 obowiązkowe soboty liczone jako nadgodziny . Pensja zależy od stanowiska (najwięcej zarabiają spawacze). W Porażynie świetna ekipa szczególnie kierownik Radek) oraz spawacze Daniel,Marcin ,Mateusz i Jurek. Szlifierze też bardzo w porządku pozdro Miśki ;). Łukasz (cnc) obibok łazi i cały dzień załatwia sprawy prywatne przez telefon i nikt mu nie zwraca uwagi !! A do innych ma się pretensje że choć na chwilę zajrzy się w telefon ..... Ryszard (niby mistrz) zamiast zwracać uwagę na tych co naprawdę nie robią siedzi przy biurku i udaje że coś robi . Do tych co nie lubi czepia się o wszystko i większość ludzi zwalnia się przez niego z tej formy bo mają jakiś zatarg np. o to że zajrzy się w telefon albo nie wykona się jego chorych poleceń . Ogólnie polecam mu psychiatryk i żeby w końcu Szef się za niego wziął tak jak on próbuje niby zabrać się za innych tylko nie ma do tego podejścia ani rozumu . Ogólnie pracę polecam gdyby nie było tam Pozera(łukasza) i psychoRycha

Tak jak mówisz kierownik spoko. Szkoda że bezradny na temat PsychoRycha. To nie przypadek że tyle ludzi się tam przewija i nadal jest ten problem. Smutne to i śmieszne, ale lepiej w ich mniemaniu żeby Edek nic nie wiedział a pracownika zwolnić????????bo gdzie oni będą mieli lepiej tzn ta święta trójca

brake_press

Pojawiło się ogłoszenie na operatora prasy krawędziowej. Na jakie wynagrodzenie netto można liczyć bo średnio na prasach to 4 muszą płacić raczej. I gdzie jest ta firma w końcu bo ogłoszenie to jest na Grodzisk, inne na Wolsztyn, adres firmy Rakoniewice a jeszcze jedna lokalizacja pod Opalenicą...

@brake_press

A gdzie to ogłoszenie masz? Pokażesz jak wygląda?

Anka

Mąż pracuje i jest zadowolony. Pieniążki zawsze na czas na koncie. Dwa razy do roku w sierpniu i w okresie noworocznym firma zamknięta i możemy jechać na zaplanowane wakacje.

Łukasz

bardzo dobra praca, dla kogoś kto lubi wykonywać swoje obowiązki.

Geniusz

Zastanawia mnie to narzekanie tych niektórych którzy się tutaj wypowiadają. Pracowałem w kilku firmach i prawda jest taka że nigdy i nigdzie nie jest tak ze wszystko nam się podoba. Tak samo jest w firmie Smulders - są plusy i minusy. Ja dla odmiany wypowiem się wyłącznie o plusac bo od narzekania jeszcze nikomu nie przybyło. : Pieniądze zawsze na czas. Bez żadnej kasy tzw. "pod stołem"; : Możliwość pracy nadgodzinowej; : Co najmniej dwie imprezy integracyjne w roku; : Bony na święta; : Urlop w z góry założonym terminie w wymiarze 2-tygodni. Cała firma zamknięta. Traktuję to jako plus bo wiem że jadac na wakacje nikt nie będzie mi wydzwaniał z tysiącem pytań; : Inwestowanie w nowy sprzęt - 2 nowe hale produkcyjne wyposażone w nowoczesne obrabiarki.

Zostaw merytoryczną opinię o Smulders Sp. z o.o. - Rakoniewice

• Jak się pracuje w Smulders Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Smulders Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Smulders Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Smulders Sp. z o.o.