Twoje konto

Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja | Zapomniałem hasła

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła
Praca technician - oferty pracy w Oświata | Praca dla opiekunek w Niemczech | Forum | Szkoły policealne | Logowanie | Kontakt | Dodaj ofertę pracy
Chcesz zarabiać więcej?
Kursy technician - szkolenia ze wszystkich stron internetowych w Polsce.

Znalezione oferty pracy technician (58)

Randstad Sp. z o.o. (Oddział Kraków)
2012-02-13
Bydgoszcz Grudziądz Toruń Włocławek... (Kujawsko-pomorskie)
źródło: pracuj.pl
Our Client offer: opportunity for unique international experience in the oil and gas industry challenges and good possibilities for personal development and career rotational work schedule very good conditions related to international work (per diem, international allowance, flexible rotation system, coverage of travel and accommodation costs, international travel insurance)
FMC TECHNOLOGIES
2012-02-12
Kielce Ostrowiec Świętokrzyski Starachowice Skarzysko kamienna... (Świętokrzyskie)
źródło: pracuj.pl
Oferujemy: Okazję do zdobycia unikalnego doświadczenia w pracy w międzynarodowej firmie z sektora nafty i gazu Możliwość rozwoju osobistego i zawowdowego w międzynardowym środowisku pracy Pracę  w zagranicznych oddziałach firmy Umowę o pracę z polskim oddziałem firmy Bardzo dobre warunki pracy za granicą (diety, dodatki za podróżowanie, elastyczny system rotacji, pokrycie kosztów podróży oraz zakwaterowania)
FMC TECHNOLOGIES
2012-02-12
Olsztyn Elbląg Ełk Ostróda... (Warmińsko-mazurskie)
źródło: pracuj.pl
Oferujemy: Okazję do zdobycia unikalnego doświadczenia w pracy w międzynarodowej firmie z sektora nafty i gazu Możliwość rozwoju osobistego i zawowdowego w międzynardowym środowisku pracy Pracę  w zagranicznych oddziałach firmy Umowę o pracę z polskim oddziałem firmy Bardzo dobre warunki pracy za granicą (diety, dodatki za podróżowanie, elastyczny system rotacji, pokrycie kosztów podróży oraz zakwaterowania)
Randstad Sp. z o.o. (Oddział Kraków)
2012-02-12
Kraków Tarnow Nowy Sącz Oświęcim... (Małopolskie)
źródło: pracuj.pl
Our Client offer: opportunity for unique international experience in the oil and gas industry challenges and good possibilities for personal development and career rotational work schedule very good conditions related to international work (per diem, international allowance, flexible rotation system, coverage of travel and accommodation costs, international travel insurance)
FMC TECHNOLOGIES
2012-02-11
Bydgoszcz Grudziądz Toruń Włocławek... (Kujawsko-pomorskie)
źródło: pracuj.pl
Oferujemy: Okazję do zdobycia unikalnego doświadczenia w pracy w międzynarodowej firmie z sektora nafty i gazu Możliwość rozwoju osobistego i zawowdowego w międzynardowym środowisku pracy Pracę  w zagranicznych oddziałach firmy Umowę o pracę z polskim oddziałem firmy Bardzo dobre warunki pracy za granicą (diety, dodatki za podróżowanie, elastyczny system rotacji, pokrycie kosztów podróży oraz zakwaterowania)
FMC TECHNOLOGIES
2012-02-11
Opole Kędzierzyn Koźle Nysa Brzeg... (Opolskie)
źródło: pracuj.pl
Oferujemy: Okazję do zdobycia unikalnego doświadczenia w pracy w międzynarodowej firmie z sektora nafty i gazu Możliwość rozwoju osobistego i zawowdowego w międzynardowym środowisku pracy Pracę  w zagranicznych oddziałach firmy Umowę o pracę z polskim oddziałem firmy Bardzo dobre warunki pracy za granicą (diety, dodatki za podróżowanie, elastyczny system rotacji, pokrycie kosztów podróży oraz zakwaterowania)
Randstad Sp. z o.o. (Oddział Kraków)
2012-02-11
Gdańsk Gdynia Słupsk Tczew... (Pomorskie)
źródło: pracuj.pl
Our Client offer: opportunity for unique international experience in the oil and gas industry challenges and good possibilities for personal development and career rotational work schedule very good conditions related to international work (per diem, international allowance, flexible rotation system, coverage of travel and accommodation costs, international travel insurance)
Randstad Sp. z o.o. (Oddział Kraków)
2012-02-11
Białystok Suwałki Łomża Augustów... (Podlaskie)
źródło: pracuj.pl
Our Client offer: opportunity for unique international experience in the oil and gas industry challenges and good possibilities for personal development and career rotational work schedule very good conditions related to international work (per diem, international allowance, flexible rotation system, coverage of travel and accommodation costs, international travel insurance)
Randstad Sp. z o.o. (Oddział Kraków)
2012-02-11
Kielce Ostrowiec Świętokrzyski Starachowice Skarzysko kamienna... (Świętokrzyskie)
źródło: pracuj.pl
Our Client offer: opportunity for unique international experience in the oil and gas industry challenges and good possibilities for personal development and career rotational work schedule very good conditions related to international work (per diem, international allowance, flexible rotation system, coverage of travel and accommodation costs, international travel insurance)
Randstad Sp. z o.o. (Oddział Kraków)
2012-02-10
Lublin Chełm Zamość Biała Podlaska... (Lubelskie)
źródło: pracuj.pl
Our Client offer: opportunity for unique international experience in the oil and gas industry challenges and good possibilities for personal development and career rotational work schedule very good conditions related to international work (per diem, international allowance, flexible rotation system, coverage of travel and accommodation costs, international travel insurance)
Randstad Sp. z o.o. (Oddział Kraków)
2012-02-10
Łódź Piotrków Trybunalski Pabianice Tomaszów Mazowiecki... (Łódzkie)
źródło: pracuj.pl
Our Client offer: opportunity for unique international experience in the oil and gas industry challenges and good possibilities for personal development and career rotational work schedule very good conditions related to international work (per diem, international allowance, flexible rotation system, coverage of travel and accommodation costs, international travel insurance)
Experis Polska
2012-02-09
Warszawa (mazowieckie)
źródło: infopraca.pl
Opis stanowiska:  Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało:  Monitorowania i zarządzania wewnętrznymi i zewnętrznymi  systemami operacyjnymi Windows, UNIX jak i środowiskiem iSeries Współpraca z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi...
FMC TECHNOLOGIES
2012-02-09
Katowice Częstochowa Sosnowiec Gliwice... (Śląskie)
źródło: pracuj.pl
Oferujemy: Okazję do zdobycia unikalnego doświadczenia w pracy w międzynarodowej firmie z sektora nafty i gazu Możliwość rozwoju osobistego i zawowdowego w międzynardowym środowisku pracy Pracę  w zagranicznych oddziałach firmy Umowę o pracę z polskim oddziałem firmy Bardzo dobre warunki pracy za granicą (diety, dodatki za podróżowanie, elastyczny system rotacji, pokrycie kosztów podróży oraz zakwaterowania)
FMC TECHNOLOGIES
2012-02-09
wrocław, wałbrzych (Dolnośląskie)
źródło: pracuj.pl
Oferujemy: Okazję do zdobycia unikalnego doświadczenia w pracy w międzynarodowej firmie z sektora nafty i gazu Możliwość rozwoju osobistego i zawowdowego w międzynardowym środowisku pracy Pracę  w zagranicznych oddziałach firmy Umowę o pracę z polskim oddziałem firmy Bardzo dobre warunki pracy za granicą (diety, dodatki za podróżowanie, elastyczny system rotacji, pokrycie kosztów podróży oraz zakwaterowania)
FMC TECHNOLOGIES
2012-02-09
Białystok Suwałki Łomża Augustów... (Podlaskie)
źródło: pracuj.pl
Oferujemy: Okazję do zdobycia unikalnego doświadczenia w pracy w międzynarodowej firmie z sektora nafty i gazu Możliwość rozwoju osobistego i zawowdowego w międzynardowym środowisku pracy Pracę  w zagranicznych oddziałach firmy Umowę o pracę z polskim oddziałem firmy Bardzo dobre warunki pracy za granicą (diety, dodatki za podróżowanie, elastyczny system rotacji, pokrycie kosztów podróży oraz zakwaterowania)
Randstad Sp. z o.o. (Oddział Kraków)
2012-02-09
Gorzów Wielkopolski Zielona Góra Nowa Sól Żary... (Lubuskie)
źródło: pracuj.pl
Our Client offer: opportunity for unique international experience in the oil and gas industry challenges and good possibilities for personal development and career rotational work schedule very good conditions related to international work (per diem, international allowance, flexible rotation system, coverage of travel and accommodation costs, international travel insurance)
GMV Innovating Solutions Sp. z o.o.
2012-02-08
Warszawa (mazowieckie)
źródło: infopraca.pl
  WHO ARE WE? GMV (www.gmv.com) is a privately-owned technological enterprise group with an international presence employing more than 1,100 staff. Founded in 1984, GMV mainly operates for both public and private organizations in eight large sectors:...
FMC TECHNOLOGIES
2012-02-08
Lublin Chełm Zamość Biała Podlaska... (Lubelskie)
źródło: pracuj.pl
Oferujemy: Okazję do zdobycia unikalnego doświadczenia w pracy w międzynarodowej firmie z sektora nafty i gazu Możliwość rozwoju osobistego i zawowdowego w międzynardowym środowisku pracy Pracę  w zagranicznych oddziałach firmy Umowę o pracę z polskim oddziałem firmy Bardzo dobre warunki pracy za granicą (diety, dodatki za podróżowanie, elastyczny system rotacji, pokrycie kosztów podróży oraz zakwaterowania)
FMC TECHNOLOGIES
2012-02-08
Gorzów Wielkopolski Zielona Góra Nowa Sól Żary... (Lubuskie)
źródło: pracuj.pl
Oferujemy: Okazję do zdobycia unikalnego doświadczenia w pracy w międzynarodowej firmie z sektora nafty i gazu Możliwość rozwoju osobistego i zawowdowego w międzynardowym środowisku pracy Pracę  w zagranicznych oddziałach firmy Umowę o pracę z polskim oddziałem firmy Bardzo dobre warunki pracy za granicą (diety, dodatki za podróżowanie, elastyczny system rotacji, pokrycie kosztów podróży oraz zakwaterowania)
FMC TECHNOLOGIES
2012-02-08
Łódź Piotrków Trybunalski Pabianice Tomaszów Mazowiecki... (Łódzkie)
źródło: pracuj.pl
Oferujemy: Okazję do zdobycia unikalnego doświadczenia w pracy w międzynarodowej firmie z sektora nafty i gazu Możliwość rozwoju osobistego i zawowdowego w międzynardowym środowisku pracy Pracę  w zagranicznych oddziałach firmy Umowę o pracę z polskim oddziałem firmy Bardzo dobre warunki pracy za granicą (diety, dodatki za podróżowanie, elastyczny system rotacji, pokrycie kosztów podróży oraz zakwaterowania)
FMC TECHNOLOGIES
2012-02-08
Warszawa Radom. Płock Siedlce Pruszków... (Mazowieckie)
źródło: pracuj.pl
Oferujemy: Okazję do zdobycia unikalnego doświadczenia w pracy w międzynarodowej firmie z sektora nafty i gazu Możliwość rozwoju osobistego i zawowdowego w międzynardowym środowisku pracy Pracę  w zagranicznych oddziałach firmy Umowę o pracę z polskim oddziałem firmy Bardzo dobre warunki pracy za granicą (diety, dodatki za podróżowanie, elastyczny system rotacji, pokrycie kosztów podróży oraz zakwaterowania)
DOLBY LABORATORIES, INC.
2012-02-08
(Cała Polska)
źródło: goldenline.pl
DOLBY LABORATORIES, INC.
2012-02-08
(dolnośląskie)
źródło: goldenline.pl
DOLBY LABORATORIES, INC.
2012-02-08
(kujawsko-pomorskie)
źródło: goldenline.pl
DOLBY LABORATORIES, INC.
2012-02-08
(lubelskie)
źródło: goldenline.pl
DOLBY LABORATORIES, INC.
2012-02-08
(lubuskie)
źródło: goldenline.pl
DOLBY LABORATORIES, INC.
2012-02-08
(łódzkie)
źródło: goldenline.pl
DOLBY LABORATORIES, INC.
2012-02-08
(małopolskie)
źródło: goldenline.pl
DOLBY LABORATORIES, INC.
2012-02-08
(mazowieckie)
źródło: goldenline.pl
DOLBY LABORATORIES, INC.
2012-02-08
(opolskie)
źródło: goldenline.pl
DOLBY LABORATORIES, INC.
2012-02-08
(pomorskie)
źródło: goldenline.pl
DOLBY LABORATORIES, INC.
2012-02-08
(podkarpackie)
źródło: goldenline.pl
DOLBY LABORATORIES, INC.
2012-02-08
(podlaskie)
źródło: goldenline.pl
DOLBY LABORATORIES, INC.
2012-02-08
(śląskie)
źródło: goldenline.pl
DOLBY LABORATORIES, INC.
2012-02-08
(świętokrzyskie)
źródło: goldenline.pl
DOLBY LABORATORIES, INC.
2012-02-08
(warmińsko-mazurskie)
źródło: goldenline.pl
DOLBY LABORATORIES, INC.
2012-02-08
(wielkopolskie)
źródło: goldenline.pl
DOLBY LABORATORIES, INC.
2012-02-08
(zachodniopomorskie)
źródło: goldenline.pl
Marriott Hotel Warszawa
2012-02-08
Warszawa (Mazowieckie)
źródło: hotelcarrer.pl
FMC TECHNOLOGIES
2012-02-07
Kraków Tarnow Nowy Sącz Oświęcim... (Małopolskie)
źródło: pracuj.pl
Oferujemy: Okazję do zdobycia unikalnego doświadczenia w pracy w międzynarodowej firmie z sektora nafty i gazu Możliwość rozwoju osobistego i zawowdowego w międzynardowym środowisku pracy Pracę  w zagranicznych oddziałach firmy Umowę o pracę z polskim oddziałem firmy Bardzo dobre warunki pracy za granicą (diety, dodatki za podróżowanie, elastyczny system rotacji, pokrycie kosztów podróży oraz zakwaterowania)
x