Human Pro Logistics Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Human Pro Logistics Sp. z o.o.

Administrator Nowy wpis

Firma Human Pro Logistics Sp. z o.o. chce zatrudnić kogoś na stanowisko Spawacz. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Iwona Nowy wpis
Inne

Na Zamienie teraz szukają operatora wózka widłowego. widzieliśmy z chłopakiem, że 31 zł od godziny można mieć na zleceniu. powiedzcie czy warto się kontaktować w sprawie pracy. był ktoś tam na miejscu? jest ciśnienie czy raczej jednak spokojnie się robi?

Malwa Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

A co to za praca w Garwolinie?

anonim Nowy wpis
Inne

Myślicie, że ten temat problemów z kontaktem, który ktoś tu sugerował jest już rozwiązany? Nie widzę rozwinięcia sytuacji a jak tak patrzę po ofertach to handlowców akurat nie szukają. Mimo wszystko dacie przy okazji znać na jakiej stawce się teraz spawa? Od paru dni szukają spawacza właśnie, myślę czy się nie zgłosić, nie widzę jednak bieżących opinii o pracy, wiec chce się upewnić. sprzęt jak oceniacie? atmosferę na miejscu i rzecz jasna zarobki?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Human Pro Logistics Sp. z o.o. na stanowisko Cukiernik/Cukierniczka? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Krzysztof
Kandydat

Dobry wieczór, ja na miejscu pracodawcy, to zainteresowałbym się handlowcem, który jest odpowiedzialny za werbowaniem firm, a nie kto odbiera telefony, bo jeśli Pani byłaby miła , lub nie, choć wydaje mi się , ze zawsze jest miła, to tak jak ktoś napisał już wcześniej w naszym mieście czyli Wyszków , nie ma żadnej oferty konkretnej dla Pani czy Pana, a o dziwo konkurencja już ma, stąd wniosek , by czas najwyższy zmienić handlowca, ja w konkurencji znalazłem pracę bez problemu, pozdrawiam

Krysia
Kandydat

Ja miałam przyjemność dzwonić na początku roku kilka razy , co kilka dni , ponieważ dowiadywałam się o pracę, i Pani która że mną rozmawiała za każdym razem była bardzo miła i uprzejma, tylko niestety żadnej konkretnej pracy w moim mieście dla mnie nie miała, cóż będę próbować dalej.

Magdalena
Inne
@Krysia

Czyli udało się natrafić na tę samą Panią? To ile w sumie ich się zatrudnia i czy Twoje telefony były wykonywane o tej samej godzinie?

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Magdalena

Aha czyli to kolejny raz się powtarza? próbowaliście się zatrudnić w podobnym okresie? tak z ciekawości wiecie może w jakiś sposób panie rekrutujące są tutaj wynagradzane? Myślałam, że może wpada jakaś premia za kandydata... czyli raczej nie?

Magdalena
Inne

hej, szukam czegoś z branży przemysłowej myślałam czy z nich nie skorzystać. Opinii nie widzę za dużo a chciałabym się upewnić co do oferowanych warunków. Była jakaś kobieta u nich i dałaby znać jak z pracą? wybierają coś z marę nieciężkiego? do tego jak z rozwiązywaniem jakiś problemów, w jaki sposób wygląda reakcja?

Nick
Pracownik

Wypłata na czas, dobry kontakt z koordynatorem, polecam.

Monika
Pracownik

Przyjemna atmosfera, wypłata zawsze na czas.

Emilia
Inne

Na stronie agencji pracy można znaleźć kilka ofert pracy, ale nie są to oferty konkretnie do Human Pro Logistics Sp. z o.o. Czy Agencja prowadzi rekrutacje do swojego biura? Jak wygląda praca w tym miejscu i nastawienie na świadczenie usług na wysokim poziomie?

Maria
Inne

Jakiś czas temu Human Pro Logistics rekrutowała na stanowisko Magazyniera do prostych prac magazynowych, ciekawa jestem, czy komuś udało się dostać do tej pracy i mógłby powiedzieć, co zaoferowali. Jakie wynagrodzenie proponują osobom zatrudnionym na tym stanowisku?

?
 Pytanie

firma dziala jeszcze? na ich stronie nie moge wejsc w oferty pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Human Pro Logistics Sp. z o.o. - Wyszków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Human Pro Logistics Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Human Pro Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Human Pro Logistics Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Human Pro Logistics Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii