MASTEC-FRENZAK Sp. z o.o.

Opinie o MASTEC-FRENZAK Sp. z o.o.

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o firmie MASTEC-FRENZAK Sp. z o.o.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym osobom w uzyskaniu informacji o firmie.

jimmy
@Administrator 11.03.2018 08:20

niestety większość opinii jest rzetelnych.

Filip

Jeśli komuś nie udało się utrzymać w firmie to teraz oczerniać próbuje?

jimmy
@Filip 10.05.2018 18:37

nie udało utrzymać? Zakład tragedia.

Leon in

Nie warto tracić czasu, tym bardziej w sytuacji dzisiejszego rynku pracy. Firma wlaścicielska choć ze szwedzką kooperacją. Chaos w zarządzaniu, brak efektywności biznesowej, brak socjalu etc. Jeżeli ktoś chcę nabrać doświadczenia w spawalnictwie to polecam.....ale szybka nauka i ucieczka:)

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w MASTEC-FRENZAK Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

ExPracownik

Firma to taki trochę większy garaż. Niby jest planowanie, niby są kierownicy, ale tak naprawdę rządzi tylko jedna osoba czyli Napoleon. Jak ma akurat dobry humor to nawet można coś załatwić, jak akurat nie to jest gorzej. Wystarczy spojrzeć na rotację kierowników na produkcji, którzy zmieniają się częściej niż ministrowie w rządzie. Każdy przychodzi i ucieka mniej więcej po miesiącu i wtedy stara gwardia wraca na stanowiska. Szwedzi niby chcieliby coś zmienić, ale nie potrafią nad tym zapanować. Wszystkie mądrzejsze osoby uciekają stamtąd dość szybko, jak widzą co się dzieje. Niektórzy już nawet po rozmowie kwalifikacyjnej. Jeżeli ktoś jest młody i chce zdobyć jakieś doświadczanie może się skusić.

tomass

siema jakie są warunki płacy i atmosfera w pracy ?? coś ktoś może rzetelnie coś podrzucić ??

Ulka

Czy tak dobrze się tu pracuje, że od dawna nikt nie pisze?

xz

xDD Wracaj lepiej na wykop.pl albo inne portale dla przegrywów zamiast pisać tu pierdololo o Januszach. Przybył honorowy "polag" na białym koniu w lśniącej zbroi skleconej z cebuli xD Te wszystkie zakłady przemysłowe w Mikołowie to jest jedna wielka porażka, ale tak to już jest - u mnie w innym miejscu zarabia się od 15-17 na rękę za proste czynności jak cięcie stali na wymiar albo wiercenie otworów xD A Wy dalej róbcie z siebie fachowców, programistów i operatorów za psie pieniądze bez perspektyw. Sekretem do takiej istoty rzeczy jaką przedstawiłem jest ograniczenie darmozjadów w biurze. Jest nas dwóch, będzie góra trzech i stosunek ilości biurowych do fizycznych będzie 1:3. Pozdrawiam.

realista

dokładnie jest wolny rynek i te płacze niedorajd życiowych czyli pracowników są daremne. Ty mały tchórzowski januszu jeden z drugim jak sie nie podoba to droga wolna. Tutaj na forum jeden z drugim mocny gość i usta pełne frazesów a założe sie że przy właścicielach na kolanach i pełne konfidenctwo. Ja już sie przyzwyczaiłem że większość polaków to bezhonorowe ścierwa.

mastec-frenzak sp.z o.o.

Czy którykolwiek z pracowników zakładu został zmuszony do podpisania umowy o pracę?? Siłą zaciągnięty do pracy?? Każdy podpisuje umowę - wiążącą obie strony. Każda strona ma swoje zobowiązania. Wysokość wynagrodzenia objęta jest tajemnicą i jest jednym z tych warunków. Mam nadzieje ze bóg wojny ma na tyle cywilnej odwagi i przyzna ze wynagrodzenie dostaje na czas a składki w jego imieniu są odprowadzone zgodnie z wymogami kodeksu - to gwarantujemy W moim odczuciu bóg wojny sieje populistyczne nie mające nic wspólnego z rzeczywistością teorie spiskowe. Jednak proponuję poświęcić ten czas dzieciom i żonie. Czy jest to leasing pracowniczy czy nie - wiedzą sami zainteresowani. W imieniu Mastec - Frenzak nie została zawarta ani jedna umowa o pracę z którymkolwiek z pracowników z Ukrainy pracujących na hali - choćby ze względów formalnych Na pozwolenie na pracę trochę się czeka - żeby zatrudnić pracownika z ukrainy potrzeba ok 3 m-cy. Ci ludzie pracują od kwietnia - czyli albo pracują nielegalnie, albo wnioskował o pozwolenie inny podmiot - np. firma leasingowa. bóg wojny powinien zmienić informatora. W kwestii zapier....pracownicy mają 2 przerwy w ciągu dnia - ok godziny 9-10 - 15 minut kodeksowa przerwa śniadaniowa oraz ok 12:00 - kolejne 15 minut - przerwa na kawę. Praca w systemie 2 -zmianowym W kwestii szacunku - każdy z pracowników powinien odnosić się z szacunkiem do innych - jest to jedna z wartości kluczowych w Mastec. Zmieniamy się każdego dnia - nawet jeśli czasami zdarzają się sytuacje stresowe. Ale tak jest wszędzie Może poznamy przejawy braku szacunku które tak bolą boga wojny - czym tak Cie obraziliśmy o wielki??

God of war

Jaka firma leasingowa co za brednia.... Niektorzy z Ukrainy dostaja umowe z firmy mastec- frenzak na 3 lata i stawkę na reke 13zł Gdzie inni tu zapier.....za 12zl A trudno o pracownikow wartosciowych wykfalifikowanych raczej nie jest trudno tylko trzeba im dobrze zaplacic tyle ile taki wykfalifikowany i wartosciowy pracownik powinien dostac wtedy nie bedzie zadnego problemu z pracownikami i placic to co sie nalezy od socjalnego po nadgodziny i soboty ktore sie zapierd..... zamiast sookojnie weekend spedzac z rodzina.... Wiecej szacynku dla pracownikow ktorzy tam pracuja i traktowac ich jak lydzi a nie jak bydlo to bedzie wszystko dobrze.....

lakiernicy

czekamy na kontrolę z PIP u nas też nas dymają

X|YZ

to zgłaszaj Jorg do PIP-u, teraz jeszcze ukraińców poprzyjmował Ci nawet ubrań niedostali śmiech na sali i pracują po 12h za miskę ryżu

@X|YZ 12.05.2017 08:24

Pracownicy z Ukrainy pracują w zakładzie jak w wielu firmach w Polsce. Wynika to z faktu że coraz trudniej pozyskać wartościowych/wykwalifikowanych pracowników na lokalnym rynku pracy. Leasing pracowniczy jest coraz częściej wykorzystywany jako sposób pozyskania kadry. Stawki oferowane tym pracownikom są określone przez firmę leasingującą. Spółka Mastec - Frenzak nie ma wiedzy n/t wysokości ich wynagrodzenia W związku z planowanym wzrostem produkcji zapotrzebowanie na pracowników nie maleje. Do końca roku planujemy zwiększyć zatrudnienie o ok 10%. Poszukujemy operatorów obróbki skrawaniem, monterów-spawaczy i lakierników

StworekA

Wczasy pod gruszą byś wypłacił!

arekS
@ArekS 03.04.2017 14:46

a kto tu podaje sie za Ciebie? nie schlebiaj sobie Pioneczku

erklet

Zmienilo sie cos ?warto sie zatrudnic ?

mastec-frenzak sp.z o.o.

Wynagrodzenie jest objęte tajemnicą służbową, a jego i wysokość uzgadniana jest podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Na rozmowę zapraszamy większość kandydatów. Wysokość wynagrodzenia zalezy od umiejętności kandydata i stanowiska pracy. Minimalne proponowane wynagrodzenie w ostatnich miesiącach wyniosło 2350 PLN mastec-frenzak sp.z o.o.

andrzej

witam właśnie dzisiaj znalazłem ofertę na śrutowacza czy jakoś taki ile można wyciągnąć na ręke będzie z 3 tysie na rękę pozdrawiam

Jadzia

Biorą wszystkich jak leci byle byś był tani

Ludzik

Witam. Nie. Żegnam.

Kreska

Witam, biorą tam ludzi bez zawodu ?

maj

a możecie napisać ile u was w miesiącu jest weekendów pracujących?

Nick
@maj 14.10.2016 10:19

Jak chcesz możesz z firmy nie wychodzić ale nie ma obowiązku pracy w weekendy. Nieraz są prośby czy naciski ale zawsze możesz odmówić.

egon

Ile mozna zarobic bez nadgodzin ? monter z doswiadczeniem.

gregor
@egon 13.09.2016 14:48

ja mam 16/h na reke z uprawnieniami migomat

nie_szambonurek

wiesz, zawsze można nurkować w szambie chwilkę a pozniej możesz zmienic, doświadczenie już będzie.

Ja

Jakie biuro zostało przejęte?? Jakie biuro znajduje się w Szwecji?

Gienek

Nikomu nie płacę za pozytywne opinie, sam je piszę bo nie chcę się rozstać z kasą.

BOLEK

No właśnie, powinni dać firmie frenzak szansę pokazać ,że to dobra firma a nie samolubnie przechodzić do innych firm gdzie dostaje się lepsze warunki pracy i płacy. Genek płaci za te posty ? Ci co uciekają z Polski ( 3-4 mln ludzi ) to też "nie dają szansy" by pokazać jakie to dobre rządy mamy ?

zorientowany

Jak to nikt się nie zwalnia ? Całe pierwotne biuro projektowe przeszło do Szwedów, razem z kierownikiem produkcji. Darek ich olał choć był od początku prawie. ISOwiec zaraz po dyplomie uciekł i w nowym miejscu dostał na "dzień dobry" dwa razy tyle. Został tylko Bolek, ale do czasu aż dostanie inną ofertę bo to dobry spawacz. Kierowcy i inni są tam tylko na chwilę aż załapią o co chodzi.

ipmen

Dokładnie, bardzo dobrze powiedziane, gdyby było naprawdę źle to każdy by się zwalniał, a ponarzekać każdy może, jednak jak przyjdzie do wypłaty to wszyscy zadowoleni.

arnold
@ipmen 19.12.2015 00:15

Firma przeciętna, dla ludzi bez ambicji. Myślę,że nawet nie warto zacząć kariery w czymś takim i nie piszcie bzdur jak wam tam dobrze. Ogólnie jeden wielki chaos i nie zmieni tego żaden szwedzki czy jakikolwiek inwestor. Chcesz pracuj, masz ambicje, szukaj czegoś innego i tyle w temacie.

glow

docenia sie kilos, ale czasami firma nie ma takiego budzetu. wiem ze to brzmi dziwnie ale takie sa realia i nie ma co firmy zawsze zle oceniach. wiem ze praca jest tam ciezka no ale mimo wszystko nie slysze zeby ktos odchodzil

inspektor UKS

Teraz ze starej firmy Frenzak zrobili wydmuszkę ( przy okazji wyruchali szwedzkiego udziałowca ) a lody kręcą na nowej Mastec-Frenzak Sp. z o.o. Ciekawe kiedy się W Mastec'u na tym połapią ?

Abelardgizapierwszy
@inspektor UKS 08.12.2015 16:17

Każdy narzeka jak to mu źle i ciężko, że go oszukują a żaden się nie zwalnia. W internetach mocni w gębie a w robocie siedzą cicho pod miotłą:P

Zostaw opinię o MASTEC-FRENZAK Sp. z o.o. - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MASTEC-FRENZAK Sp. z o.o.