B2B.net S.A

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o B2B.net S.A

Aktualność
Zapraszamy do aplikacji na szkolenie Akademii Rekrutera, gdzie przebranżawiamy uczestników na Rekruterów IT.

Więcej informacji: akademiarekrutera.edu.pl
cinek Nowy wpis

Model wynagrodzeń w B2B jest naprawdę motywujący! Progresywne zarobki rozpisane na 24 miesiące sprawiają że wiem czego mogę się spodziewać i czuję że moja ciężka praca jest doceniana;)

Czy można liczyć w B2B.net S.A na prywatną opiekę medyczną?

Nowy wpis

Dzień dobry, W B2B.net S.A. wszystkim pracownikom oferujemy prywatną opiekę medyczną, przy czym koszt podstawowego pakietu jest w całości pokrywany przez firmę. Pozdrawiam, Zespół B2Bnetwork

Była tu informacja, że firma preferuje zatrudnienie na B2B. Jak w takim razie wyglądają kwestie urlopowe? Zapewniają płatne dni? Widziałam na ich stronie ofertę dla test specialista i tak mnie to zastanawia. Na tym konkretnie stanowisku trzeba mieć kilka lat doświadczenia, jakie są przewidywane zarobki? I jak wyglądają ewentualne zadania rekrutacyjne?

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy. W odpowiedzi na Pani pytania: Forma zatrudnienia: Oferujemy współpracę w oparciu o umowę B2B. Niestety, w tej formie współpracy nie oferujemy płatnych dni urlopowych. Zarobki: Stawka za godzinę pracy zależy od projektu i klienta, z którym będzie Pani współpracować. W przypadku stanowiska Test Specialist, stawki wahają się w granicach 90-140 zł/h. Proces rekrutacyjny: Proces składa się z dwóch etapów: wstępnego screeningu z rekruterem, a następnie rozmowy rekrutacyjno-technicznej u klienta. Rozmowa ta pozwoli na ocenę Pani umiejętności technicznych oraz dopasowanie do projektu/klienta. Polecam zajrzeć na poniższą stronę - znajdują się na niej wszystkie aktywne projekty, na które prowadzimy rekrutację: https://b2bnetwork.traffit.com/career/ Pozdrawiam, Zespół B2Bnetwork

Omi

Omijaj szerokim łukiem, to że preferują b2b to znaczy że ta umowa b2b będzie mocno przypominała umowę o pracę i dodatkowo z wieloma karami umownymi.

Elizka Nowy wpis
@Omi

Czy taka umowa obejmuje wtedy płatny urlop? I jakie te kary są, zabierają kasę? Jestem też ciekawa za co konkretnie dostaje się te kary.... Daj znać co jest zapisane dokładnie w takiej umowie.

Rekrutacja trochę nie na te czasy... Tyle opinii a firma nie wyciąga wniosków. Pani napisała do mnie na linkedin. Umówiliśmy się na daną godzinę. Niestety Pani nie wdzwoniła się, zadzwoniła po 30min bo mieli jakieś wewnętrzne spotkanie i straciła rachubę czasu, a dodam że sam musiałem swoje spotkania przesuwać specjalnie aby pogadać. No od tego jest kalendarz, aby się nie spóźniać, szczególnie w HR, ale ok, wypadek przy pracy). Powiedziałem stawkę, okazała się za duża. Po negocjacjach przystałem na ich propozycję. Miała być rozmowa techniczna, uzgodniliśmy możliwe terminy. I co?! Nagle kontakt się urwał. Nie wiadomo co dalej. Od tygodnia cisza. Nie wiadomo czy kogoś znaleźli innego, zero feedbacku. "Traktuj bliźniego tak jakbyś sam chciałbyś być traktowany." Tu jest komentarz firmy, że pracuje aby system "... automatycznie przypominał rekruterom o kontakcie z kandydatem". Od tego jest każdy kalendarz, który przypomina co i kiedy. Inne firmy, nawet małe, sobie przecież radzą. Nawet jeśli -> To dwa miesiące i nic się nie zmieniło, a to jest masa czasu. Szczerze nie lubię olewania. Ja byłem na stanowisko raczej seniorskie, ale nie wyobrażam co się dzieje na juniorskich. Nie polecam, szkoda czasu po prostu na firmę, która od początku ma problemy. Szanujmy się.

Szanowny Panie, Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią i przepraszamy za zaistniałą sytuację. Chcielibyśmy dokładniej zrozumieć kontekst opisanej sytuacji oraz podjąć kroki naprawcze. Prosimy o podanie imienia rekruterki lub nazwy projektu, na który Pan aplikował, abyśmy mogli zweryfikować sprawę i podjąć odpowiednie działania. Pozdrawiam, Zespół B2Bnetwork

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie B2B.net S.A, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Nemo

Nie wiem, jak wygląda praca w firmie B2B Network, ale mogę się wypowiedzieć o procesie rekrutacyjnym: nie polecam. Zgłosił się do mnie rekruter, bardzo miły, który zaproponował wzięcie udziału w projekcie dla znanej instytucji finansowej w Polsce. W pewnym momencie uzgodniliśmy, jaką stawkę w moim imieniu zaproponuje klientowi i pozyska feedback klienta. Na drugi dzień miał oddzwonić. Oddzwonił, tylko trafił na moje spotkanie w dotychczasowej firmie, które się przedłużyło. Więc umówiliśmy się na telefon na kolejny dzień. I już więcej nie zadzwonił. Po kilku kolejnych dniach napisałem do niego, że skoro wbrew umowie nie oddzwania, to ja już nie jestem zainetersowany. Także zero odpowiedzi: ani "przepraszam", ani słowa wyjaśnienia, ani "dziękuję za informację". Konkluzja, jeśli już na początku firma jest niesłowna, to co będzie "po ślubie"? Moim zdaniem to mocna rekomendacja, żeby unikać tej firmy, ponieważ traktuje kandydatów przedmiotowo - dopóki sądzi, że może pozyskać kandydata i na nim zarobić, jest bardzo miła i kontaktowa, ale kiedy coś sprawi, że kandydat już nie pasuje, traktuje go jak rzecz, której nie należy się żadna informacja zwrotna. Nawiasem mówiąc, częsta praktyka rekruterów na rynku pracy.

@Nemo

Szanowny Panie, Przepraszam za niedogodności, jakie Pan napotkał podczas procesu rekrutacyjnego w naszej firmie. Jesteśmy świadomi, jak ważna jest komunikacja w trakcie rekrutacji i jak duże znaczenie ma dla kandydatów otrzymywanie informacji zwrotnych. Pragnę Pana zapewnić, że takie sytuacje nie są standardem w naszej firmie i będziemy dążyć do tego, aby w przyszłości unikać podobnych błędów. Rozumiem Pana obawy i frustrację związane z brakiem odpowiedzi z naszej strony. Chciałbym poprosić o ponowne rozważenie naszej oferty i dać nam szansę na poprawę wrażeń. Jeśli jest Pan zainteresowany, chętnie umówię się na rozmowę, podczas której omówimy wszystkie Pana wątpliwości i postaramy się je rozwiać. Jeszcze raz przepraszam za wszelkie niedogodności i mam nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli nawiązać współpracę. Z poważaniem, Zespół B2Bnetwork

Nemo
@B2B.net S.A

Szanowni Państwo Przepraszacie Państwo (inne firmy z podobnymi problemami również), ale - sądząc po opiniach - wciąż powtarzacie te same błędy. Jeśli brak rozwiązań systemowych, to przeprosiny nie mają sensu, ponieważ nie będzie poprawy. Pozdrawiam

@Nemo

Dzień dobry, Dziękujemy za odpowiedź. Rozumiemy Pana niezadowolenie i przyjmujemy do siebie krytykę. Ma Pan absolutnie rację, że przeprosiny bez konkretnych działań naprawczych nie mają większego sensu. Chcę Pana jeszcze raz zapewnić, że takie sytuacje nie są standardem w naszej firmie i pracujemy nad wdrożeniem procesów, które mają na celu eliminację takich zdarzeń. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli udowodnić, że dokonaliśmy pozytywnych zmian i nawiążemy współpracę! Z poważaniem, Zespół B2Bnetwork

@B2B.net S.A

Piszecie Państwo o pracy nad wdrożeniem procesów, które mają na celu eliminację tego, że rekruter z sobie wiadomych powodów zaprzestaje kontaktu z kandydatem? Czy co, na chwilę obecną nie podjęto jeszcze żadnych działań, które mają temu zapobiegać w przyszłości? A jeśli podjęto, to jakie?

Dzień dobry, Jesteśmy w trakcie wdrażania systemu, który będzie automatycznie przypominał rekruterom o kontakcie z kandydatem - chcemy zapewnić, że każdy kandydat będzie otrzymywał informacje zwrotne w odpowiednim czasie. Z poważaniem, Zespół B2Bnetwork

Aldona

Witam, aktualnie trwa rekrutacja na stanowisko PMO Specialist, zaintrygowała mnie stawka w ogłoszeniu, podane są widełki godzinowe 50-85 zł. Kwoty są już netto? Na start jakiego wynagrodzenia się spodziewać, bliżej dolnej granicy godzinowej czy wyższej?

@Aldona

Dzień dobry,

Wynagrodzenie jest zależne od doświadczenia - jeśli spełnia Pani wszystkie wymagania to mówimy o górnej granicy widełek. Stawki podane w ogłoszeniach są netto na kontrakt B2B. Pozdrawiam,
 Zespół B2Bnetwork

Czy w B2B.net S.A zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Dzień dobry, Zawieramy głównie umowy B2B - nawet w okresie próbnym. Pozdrawiam, Zespół B2Bnetwork

Dzień dobry, Nie usuwamy żadnych wpisów. Jeśli Pana post został usunięty, to zrobiła to administracja portalu gowork. Pozdrawiam, Zespół B2Bnetwork

Dzień dobry, Czy mógłby Pan przedstawić szczegóły? Pozdrawiam, Zespół B2Bnetwork

Izabela

Czy oferta ze strony firmy na programistę frontend jest jeszcze aktualna? Ktoś powie czy warto się zgłaszać? Czy projekty są rozwojowe i czy zarobki są na dobrym poziomie? Widziałam tu że oferują b2b, a na długo jest pierwsza umowa? Będę wdzięczna za informacje

@Izabela

Witaj! Oferta na programistę frontend (https://b2bnetwork.pl/praca/frontend-developer/) jest wciąż aktualna i zdecydowanie warto się na nią zgłaszać. W naszej firmie projekty są bardzo rozwojowe i pozwalają na zdobycie cennego doświadczenia w pracy nad różnorodnymi projektami. Zarobki zależą od doświadczenia oraz umiejętności kandydata i budżetu klienta. Jeśli chodzi o formę zatrudnienia, oferujemy umowę B2B, która daje pracownikom wiele korzyści, w tym większą swobodę i elastyczność w pracy. Długość umowy zależy od długości projektu (zazwyczaj 6-12 miesięcy), ale zawsze staramy się zapewnić naszym pracownikom stabilność zatrudnienia. Mam nadzieję, że odpowiedziałem na Twoje pytania i zachęcam Cię do aplikowania na nasze oferty pracy. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania, nie wahaj się ich zadać - chętnie na nie odpowiem.

Kornela
@B2B.net S.A

Piszecie tutaj o b2b i w innej waszej odpowiedzi też czytałam, że oferujecie głównie b2b. A macie zatrudnionych pracowników na umowie o pracę? Czy jest cień szansy, żeby właśnie na taką umowę się dogadać? Na jakich stanowiskach jest ona możliwa?

@Kornela

Na chwilę obecną, niestety, nie jesteśmy w stanie zaoferować możliwości zatrudnienia na umowę o pracę. Jak Pani wspomniała, oferujemy głownie B2B - jest to preferowana forma zatrudnienia w naszej firmie i większość naszych konsultantów obecnie pracuje na umowach tego typu.

Dzień dobry, Dziękujemy za przekazanie opinii na temat naszej firmy. Czy moglibyśmy prosić o więcej szczegółów na temat problemów, z jakimi się Pan spotkał? Chcielibyśmy zrozumieć (oraz poprawić), jakie dokładnie problemy wystąpiły, które doprowadziły do tak negatywnego doświadczenia.

Ile jest zmian w B2B.net S.A?

Jor

Jaki rodzaj umowy jest dostępny podczas pracy?

@Jor

Dzień dobry, Oferujemy głównie B2B jako formę zatrudnienia. Pozdrawiam, Zespół B2Bnetwork

Aktualność

Więcej informacji: akademiarekrutera.edu.pl
Justyna

cześć, jest ogłoszenie na juniora rekrutera it i w opisie napisali, że wymagają umiejętności pracy w dynamicznym środowisku, bo podobno nudy nie ma. :D A jakiś konkret odnośnie tego? Ciekawa bym była jak praca w praktyce musi wyglądać, bo raczej zakres obowiązków opisany jest jasno ale w takim dniu codziennym jak to wychodzi? I przede wszystkim za jaką przykładową stawkę?

Maciek
@Justyna

Hej, Justyna :) Brałem udział w Akademii Rekrutera i chociaż mnie nie przyjęli to trochę informacji podłapałem. Odnośnie Twoich pytań: 1) Jak wygląda praca - rekruterzy pracują w open space, łącznie kilkanaście osób. Twoje obowiązki to przeglądanie profili na LinkedIn, pisanie do ludzi z zajawką stanowiska i prowadzenie rozmów telefonicznych z kandydatami (jest możliwość prowadzenia rozmów w osobnych salkach). Pracuje się osiem godzin dziennie, ale porę rozpoczęcia można sobie samemu ustalić gdy już się przepracowało jakiś czas. Po zakończeniu szkolenia pracuje się stacjonarnie, chyba że osiągasz co miesiąc bardzo dobre wyniki - wtedy możesz spróbować pracy hybrydowej. 2) Dynamiczne środowisko - "nudy nie ma" to raczej eufemizm. Od początku Akademii prowadzący używał stwierdzenia "kultura zapierdolu". Według niego oznacza to, że zawsze jest coś do roboty. Nie zdarzają się sytuacje żeby wszystkie rekrutacje były skończone i zamknięte. Cały dzień przeglądasz, piszesz i dzwonisz. Są oczywiście przerwy kiedy potrzebujesz, możesz zjeść gdy masz ochotę. Ogólnie jeśli osiągasz wyniki nikt nie patrzy Ci na ręcę i nie zerka na zegarek kiedy idziesz do toalety czy na kawę. Te informacje uzyskałem od prowadzącego i zostały potwierdzone przez pracowników. 3) Stawki - firma zatrudnia wyłącznie na umowę B2B (jest jeszcze opcja umowy zlecenia dla studentów). Zarobki rosną progresywnie co sześć miesięcy. Zaczyna się mniej więcej z poziomu obecnej średniej krajowej, tylko że w netto. Dodatkowo za każdą wysłaną przez Ciebie osobę, którą zatrudni klient dostajesz premię w wysokości mniej więcej 25% Twojej miesięcznej pensji. Jak na pracę, która nie wymaga doświadczenia zarobki stoją na wysokim poziomie - moim zdaniem to największy atut tego miejsca. Teraz trochę o innych kwestiach, których nie było w ogłoszeniu: a) Dokładnie przeczytaj umowę Akademii Rekrutera, a zwłaszcza część o rezygnacji w trakcie jej trwania oraz rezygnacji w wypadku zatrudnienia. Jeśli myślisz, że możesz w trakcie ponegocjować albo się dogadać - pomyśl jeszcze raz. b) Miejsce jest zorientowane na wyniki, nie na proces, więc to z osób, które dzięki Tobie znajdą zatrudnienie będziesz rozliczana. Twoja praca i jej efekty są skrzętnie notowane i śledzone na bieżąco. Według prowadzącego i pracowników, jeżeli w ciągu miesiąca nie zdobędziesz dla kienta ani jednego pracownika, koledzy i koleżanki Ci pomogą, podpowiedzą co można poprawić. Jeżeli przez parę miesięcy będzie się to powtarzać, wylatujesz. Po przejściu Akademii wciąż trwa odsiew. Po kilku miesiącach z kilku osób, które przeszły rekrutację, może zostać jedna. c) Atmosfera jest po zarobkach drugim największym plusem firmy. Współpracownicy są życzliwi i wspierający. Jeżeli z mojej oceny to jeszcze nie wybrzmiało, w B2B Network praca rekrutera to aktywna sprzedaż silnie nastawiona na wyniki. Jeśli uważasz, że to dla Ciebie, powodzenia. Na pewno nie doświadczysz sytuacji, że po prostu siedzisz przy komputerze, coś wysyłasz, czasem porozmawiasz z kandydatem i tyle. Musisz co miesiąc kogoś zatrudniać i basta. Nie idź do B2B Network jeśli nie jesteś do końca pewna czy chcesz zajmować się rekrutacją prowadzoną w takim stylu. To miejsce dla ambitnych, pewnych siebie młodych wilczków. Atmosfera może być fajna a pieniądze godne, ale pamiętaj, że cały czas pracujesz swoją osobowością i swoimi umiejętnościami pod presją wyników. Jeżeli brzmi to zachęcająco, powodzenia! W razie pytań przez najbliższe parę dni będę tu wchodził, mogę rozwinąć jakiś wątek.

Wers
@Justyna

Jeżeli chcesz stracić dwa tygodnie na to, żeby słuchać frustrata po czterdziestce, który potrafi podać praktyczne przykłady z branży przemysłowej, a nie IT to polecam ;) Może właśnie dynamiczny zespół mieli na myśli tego faceta, który jest wulgarny i agresywny w komunikacji oraz lubi pokazywać swoją "wyższość" poniżając innych. Firma nie bierze odpowiedzialności za swojego patologicznego pracownika więc chyba lubi takich ludzi. Jest też mała bo pracuję tam około 20 osób co jest niepokojące. Jeżeli jesteś osobą, która za wszelką cenę chce zdobyć doświadczenie w IT i będziesz tolerować takie zachowanie a przy tym masz brak szacunku do siebie to jak najbardziej jestem na tak ;)

Anonimowy

Jestem kandydatem biorącym udział w rekrutacji. Bardzo pozytywne wrażenie po pierwszej rozmowie. Pani bardzo miła. Od razu pod koniec rozmowy dostałem feedback. Na pewno miła odmiana po moim doświadczeniu w rozmowach rekrutacyjnych.

Czy ktoś brał udział w akademi rekturtera it ostatnimi czasy? I mógłby napisać jak to wygląda fizycznie i czy poleca? Dzięki :)

@Nowy

Jeśli Akademia Rekrutera prowadzona będzie tak, jak Akademia Testera to nie polecam! Samo szkolenie ok (były słabsze i mocniejsze strony), ale to, jak firma niepoważnie traktuje kursantów, jakie oferty "pracy" składa po szkoleniu dyskwalifikuje ją totalnie. Janusze biznesu szukający frajerów. Tyle.

@Nowy

Kursant Akademii Rekrutera
@Kursantka

Ja osobiście polecam, tylko należy zapoznać się dokładnie z umową aby nie było później niepotrzebnych pretensji do firmy. Umowa jasno precyzuje obowiązki stron a nawet gwarantowane zarobki progresywne. Z Akademią Testera to jest sytuacja taka, iż wybrane osoby z Akademii Testera nie chcą zaakceptować obowiązków jakie są określone w umowie, którą podpisywali, z którą się wcześniej zapoznali i mieli czas na wszystkie analizy prawne. Problem chyba jest taki, iż kursanci chcą większych zarobków niż podpisali w umowie i mają teraz focha ....

@Kursant Akademii Rekrutera

Panie Pracowniku szanowny, umowa została doskonale przeczytana. Potwierdzam, że zarobki są w niej rozpisane progresywnie, co oczywiście zaliczam do plusów. Nie bardzo jednak wiem, o jakich obowiązkach, których kursanci nie chcą zaakceptować Pan pisze. Może jakaś podpowiedź? Kursanci chcą więcej pieniędzy? A mi się wydaje, że kursanci chcieliby jasnych informacji dot. szkolenia, odpowiedzi na swoje pytania i jakiejkolwiek sensownej oferty pracy po szkoleniu, bo przecież na tę chwilę właściwie niczego nie zaproponowaliście! W umowie nie znalazłam informacji o pracy za darmo (a z tego, co wiem takie propozycje padały i chyba nawet 2 osoby z AT tak właśnie u was "pracują"?) W umowie jasno też określiliście długość szkolenia, a trochę się chyba Wam wszystko wydłużyło, co? Złota lista kandydatów? Może napiszesz, kiedy ją ogłosiliście i kto się na niej znalazł i jakie propozycje dostali uczestnicy od Pana Prezesa na spotkaniu w Warszawie? Odpowiem za Was -> żadnej. A były podobno dwa projekty do obsadzenia. Pisać więcej, czy może w końcu przyznacie, że Wam to szkolenie nie wyszło? Myślę, że pod moimi słowami podpisze się większość osób ze szkolenia. Szkolenie zaczęło się dobrze i zapowiadało się wszystko fajnie Niestety im dalej w las, tym było gorzej. A końcówka to już w ogóle kpina! Proszę nie zwalać winy na kursantów, a przyjrzeć się swojej komunikacji, podejściu, bo tutaj niestety nawaliliście po całości. Mam nadzieję, że wyciągniecie na przyszłość jakieś wnioski i jeśli kiedykolwiek zdecydujecie się na kolejne takie szkolenie, zaczniecie traktować swoich kursantów poważnie i profesjonalnie.

@Kursant Akademii Rekrutera

Pięknie blokujecie komentarza i IP. Na szczęście nie jest to jedyne miejsce, gdzie można wyrażać opinie o firmach. Tym ruchem pokazaliście jeszcze mocniej jak mało profesjonalni jesteście. Nie pozdrawiam.

@Kursantka

Szanowna Kursantko, zgadzam się ze stwierdzeniem, iż ta edycja Akademii Testera nam nie wyszła. Były zrobione błędy organizacyjne oraz komunikacyjne. Wszystkie uwagi kursantów były wewnętrznie przeanalizowane i na pewno wyciągniemy wnioski. Przepraszamy uczestników. Mam nadzieję, iż przynajmniej kwestie merytoryczne oraz przekaz wiedzy był zadowalający i wykorzystacie przekazaną wiedzę w swojej pracy. Dziękuję za konstruktywne uwagi, postaramy się (jako organizatorzy Akademii) aby więcej nie popełniać tego typu błędów.

@Kursantka

Szanowna Kursantko, nie blokujemy żadnych wiadomości. Wydaje mi się, iż proces akceptacji wpisów jest weryfikowany przez moderatora. My ze swojej strony żadnej wiadomości za zablokowaliśmy.

Honorata
@Kursantka

Widzę właśnie, że znowu jest nabór na taki kurs. Rozwiniesz może czemu oferty pracy po ukończonym kursie dyskwalifikują firmę?

Organizator Akademii
@Honorata

Szanowna Honorato, informuję, iż firma B2B.net nie organizuje kolejnej edycji Akademii Testera. Po nieudanej próbie powrotu do organizacji Akademii Testera zrezygnowaliśmy z tego projektu do czasu aż nie zmieni się nastawienie klientów do junior testerów. Przed pandemią juniorzy (testerzy) byli chętnie zatrudniani. Aktualnie praca dla juniorów testerów nie jest już tak powszechna jak przed pandemią. Kontynuując wątek ofert pracy po Akademii to chciałbym uzupełnić wyjaśnienia, iż nasza oferta pracy (nie była skierowana do wszystkich) obejmowała bezpłatną praktykę (1-2- max 3 miesiące, to jest uzależnione od projektu). Praktyka miała być realizowana u klienta a po praktyce normalny kontrakt. Klient traktował ten czas jako naukę dla juniorów i nie chciał dodatkowo za to płacić. NIe oceniamy takiego stanowiska i nie oceniamy reakcji kursantów, którzy (z wyjątkami) nie akceptowali tego typu praktyk. Osoby które wyraziły zgodę - pracują w miedzynarodowych korporacjach i realizują swoje kariery w branży IT. Ogłoszenie które może być widoczne to ogłoszenia na Akademię Rekrutera - a to zupełnie inny projekt.

Tadek
@Kursant Akademii Rekrutera

osoba ta mija się z prawdą. Nikt nie chciał większych zarobków, po prostu chcemy zarabiać i żeby firma działała zgodnie z ustaleniami.

Czy w firmie jest bench?

W momencie kiedy projekt się kończy przed terminem a nie przydzielono w tym czasie nowego? Czy jest wówczas płatne?

Aktualny pracownik

A ja polecam

@Czy w firmie jest bench?

a projekt nie ma jakiejs konkretnej daty i bez znaczenia czy sie go dzien czy tydzien wczesniej zakonczy jest wyplacana ustalona wczesniej kasa, no nie? ja to tak przynajmniej widze ?

Kiepska firma do współpracy
@Aktualny pracownik

Słabi kontraktorzy, czasami nawet mam wrażenie że na rekrutacjach siedzą jak na skazaniu. Nawet nie wykazują podstawowych znajomości it i testów

Magdalena
@Kiepska firma do współpracy

Ale kto siedzi na tych rekrutacjach? Chodzi o kandydatów czy rekrutrów?

Justyna
@Kiepska firma do współpracy

to spostrzeżenie to na jakiej konkretnie podstawie zostało wysnute? jakaś konkretna sytuacja może do przytoczenia, że nie wiedzieli co i jak?

Patronus

Szukam osób, które uczestniczył w szkoleniach organizowanych przez B2B.net (Akademia Testera). Niedługo zaczynają XIII edycję Akademii z tego co piszą. Może ktoś z Was brał udział w poprzednich edycjach? Jeśli tak, dajcie znać, jak oceniacie szkolenie i warunki pracy po nich.

Izabela
@Patronus

A kiedy sie zaczyna ta nowa edycja? Można się jeszcze zapisać czy już bez szans?

Patronus
@Izabela

Proszę pytać u źródła lub szukać ich ogłoszeń

Iza
@Patronus

A możesz wyjaśnić bo nie wiem czy zrozumiałam. Jak ktoś przejdzie szkolenie może liczyć na współpracę, tak?

Czy nowo zatrudnione osoby w B2B.net S.A otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

nie

Ewelina
@.

A jaką? Dziwią mnie zawsze takie odpowiedzi. Jak już piszesz, widać, że chcesz jakoś pomóc, to zrób to wyczerpująco. Co komu z jednego słówka?

Zostaw merytoryczną opinię o B2B.net S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w B2B.net S.A?

Zobacz opinie na temat firmy B2B.net S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w B2B.net S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 7 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

B2B.net S.A