Opinie o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. w Szczecin

HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.
3 289 1174 5 1
Charlie

Cześć! Czy mógłby ktoś wypowiedzieć się na temat pracy w magazynie odzieżowym w Haldensleben? Pozdrawiam

@Charlie

Cześć. Praca lekka, gwarantowane 150h bez nadgodzin. Za nocne hr ucina 2h, nie ma dodatków w soboty. Bez kompletnej znajomości języka ciężko będzie Ci na poczatku. Warunki mieszkalne nam trafiły się fatalne.

Charlie
@Ktos

Dzięki za informacje! To dziwne, bo w ogłoszeniu jest napisane, że nie wymagana jest znajomość języka niemieckiego.. :/ Wiem, że różnie bywa z warunkami mieszkalnymi.. a daleko macie do miejsca pracy?

@Charlie

Tak jest napisane, a w rzeczywistości jednak trzeba coś rozumieć bo niestety Panie które tam pracuja bardzo się denerwują jeśli nie potrafisz czegoś zrozumieć.. Nie, do pracy akurat mamy blisko, 10min samochodem.

@Ktos

A jeśli chodzi o koordynatorów, to okej. Mozna na nich liczyć.

Anonim
@Charlie

Zdecydowanie nie polecam, co innego jest w ogłoszeniu a zupełnie co innego na umowie która widzisz pierwszy raz dopiero jak sie pojawisz na miejscu. Pracowałem tam 3 tygodnie za które po odliczeniu mieszkania ubrań i zaliczki (200€) otrzymałem na konto śmieszne 15€. HR na każdym kroku cię kroi na twoje zarobione pieniądze. Najgorszego wroga bym nie wysłał do tej agencji.

@Ktos

co do koordynatorow to mam inne zdanie w niczym mi nie pomogli

Ktos Nowy wpis
@aro43

Pewne zależy na kogo trafisz

PIOTREK

Z perspektywy koordynatora nie polecam tej firmy. Byłem koordynatorem co tydzień przeprowadzany w inne miejsce(usunięte przez administratora)Ktoś chętny na bycie tam koordynatorem proszę to przemyśleć A i chetnie opowiem o pracy na tym stanowisku. Chętnych zapraszam do kontaktu +4915143681841

Tak5Nie3
Bartek
@PIOTREK

Potwierdzam to co napisał kolega wyżej, akurat był moim koordynatorem i to co on napisał jest prawda, nie polecam pracy w gernsheim hr (usunięte przez administratora) tam, oszukują ludzi na wypłatach, kontakt z nimi to jakaś tragedia poprostu, nie jedzcie tam do pracy przez HR!!. Ogólnie dział z butami był ok bardzo fajne jest tam kierownictwo :). Ale naprawdę szkoda czasu jechać przez tą agencje na ten projekt. Obiecują gruszki na wierzbie a w rzeczywistości jest inaczej. Potrafią wywalić kilka osób w ciągu tygodnia :). Zastanów się 2 razy zanim pojedziesz do pracy przez tą agencje :)

Tak4Nie3
Renata
@Bartek

może warto najpierw przeczytam umowę xdd mam z tą agencja długo do czynienia, zelgo słowa powiedzieć nie mogę, mam wrażenie, ze ludzie którzy piszą takie rzeczy to ludzie, którzy mają dwie lewe ręce i chcą by agencja wszystko za nich robila. Miałam także do czynienia z wyżej wymienioną Panią i raczej do mobbingu jej daleko

@PIOTREK

Rzeczywiście zmieniał Pan miejsce zakwaterowania, jednakże tylko dwa razy. Trzecia planowana przeprowadzka wynikała z chęci spełnienia Pana oczekiwań mieszkaniowych. Tak więc przeprowadzki nie miały miejsca co tydzień. Prosimy o niemijanie się z prawdą w dodawanych komentarzach.

@Bartek

Kategorycznie nie zgadzamy się z opinią, że oszukujemy ludzi na wypłatach. Rozliczamy pracowników zgodnie z niemieckimi przepisami. Na wypadek jakichkolwiek wątpliwości dotyczących naliczenia wypłaty udostępniliśmy pracownikom specjalny adres mailowy oraz infolinię. Wszelkie reklamacje są rozpatrywane i - jeśli słuszne - oczywiście korygowane. W przeciwnym razie pracownicy tego działu zawsze służą wytłumaczeniem ewentualnych zawiłości przepisów niemieckich i rozbieżności w porównaniu z Polską. Trudno nam się ustosunkować do gruszek na wierzbie, skoro nie podaje Pan konkretnych rozbieżności. Jednakże może się zdarzyć, że pomylił Pan naszą ofertę z ofertami innych agencji. Co do tematu zwolnień pracowników: Powody ewentualnych zwolnień są zawsze indywidualne i są to sporadyczne przypadki. Możemy zapewnić, że w interesie naszej firmy jest jak najdłuższe zatrudnienie pracowników na projekcie.

Lalala

Hej wybieram się z chłopakiem na magazyn z odzieżą, zabawkami oraz książkami do Gernsheim (około 20 km od Darmstadt) czy możecie mi napisać jak tam jest. Czy opłaca się tam jechać pod względem zarobkowym i bardzo nas interesuje jak wyglądają warunki mieszkaniowe.

@Lalala

Zarobkowo to się w ogóle nie opłaca. Praca jest banalna, atmosfera bardzo w porządku, ale nie zarobisz, masz płacone za 150 h, po odliczeniu mieszkania zostaje plus minus 900 euro, każda nadgodzina idzie na zait konto - a z tego nie masz pieniędzy tylko wolne. Teraz tam jest sezon i robisz po 12 h, poza sezonem jest znacznie mniej pracy

@Razdwa

Aaaa i warunki mieszkaniowe naprawdę rewelacja, tu nie macie się czego obawiać, zazwyczaj są kawalerki i bardzo dobry standard

@Lalala

No i jeszcze dodam, że koordynatorzy pierwsza klasa :)

@Razdwa

Czyli jeśli chodzi o mieszkanie nie ma co się bać ? Bo właśnie raz pojechaliśmy za granice to tez agencja nam obiecywała ze takie warunki i wgl a wyszło tak ze tam się mieszkać nie dało nawet

@Razdwa

A koordynatorzy Polacy ? A jak ogólnie z językiem w tej pracy ?

@Razdwa

A ile wychodzi miesięcznie jeśli chodzi o mieszkanie ?

@Lalala

Mieszkania serio się nie bójcie, ja z chłopakiem mieliśmy kawalerkę, dużo osób tak mialo. Koordynatorzy to Polacy - wszyscy bardzo fajni i w porządku. W pracy jezyk jest zbędny :) praca prosta

@Razdwa

Czyli z mieszkaniem mnie uspokoiłaś ???????? tylko mówisz że średnio z kasą? Po ile godzin tam pracowaliście ? I ile zarabialiście mniej więcej ? Jeżeli można wiedzieć ????

@Lalala

@Lalala Większość komentarzy jest na temat pośrednictwa pracy poprzez HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.. A mnie interesuje jak wyglądają warunki zatrudnienia u tego pracodawcy wewnątrz jego firmy. Jest tu ktoś z byłych lub obecnych pracowników?

@Razdwa

Od połowy października do Świąt Bożego Narodzenia na projekcie trwa sezon, w którym pracuje się do 10 godzin dziennie po odliczeniu przerw. W tym okresie można zarobić zdecydowanie więcej niż podana tu kwota 900 euro. Nadgodziny zapisane na koncie czasu pracy wypłacane są wraz z ostatnią wypłatą. A na życzenie pracownika mogą zostać odebrane w formie dodatkowego dnia urlopowego.

Nazwa działu: Produkcja

Hejka! Wraz z narzeczonym dostalismy oferte pracy na magazynie w Gernsheim,tylko że projekt wygasa już 23 grudnia i właśnie mam pytanie czy z tym dniem agencja już rozwiązuje z nami umowę?

Marta
@Praca

Część pracowników otrzyma ofertę kontynuacji pracy na tym projekcie po Świętach Bożego Narodzenia. Pozostałym zaoferowane zostaną miejsca na innych projektach.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
nijama

Wybieram się w listopadzie do Ulm na komisjonowanie artykułów drogeryjnych, poprzez agencję pracy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.. ze stawką 11 euro brutto. Jeszcze nie podpisałam umowy i tak się orientuje czy warto tam jechać, jakie warunki lokalowe, czy da się zarobić , napiszcie chociaż parę słów , bo 1000 km przejechać na darmo to bez sensu.

@nijama

nie radze masakra zapierdziel slaby hajs koordynatorzy maja wszystko gdzies

John
@aro43

Przestań(usunięte przez administratora).koordynatorzy nie pomagali tez tam pracowałem i byli Ok widocznie ty człowieku nie wiem jakie wymagania miałeś albo zabawić się przyjechałeś .wszystko było Ok .

Ola

A czy ktos moze sie eypowiedziec na temat pracy w Gernsheim?Lepiej niz w Ulm??

@Ola

Nie do końca wiem, o co konkretnie pytasz. Sprecyzuj, jeśli możesz. O jakim stanowisku pracy w HR XPERIENCE mówisz?

@Emilia

Praca w magazynie z książkami, zabawkami itp.

Zakręcony
@Ola

Też tam jadę chętnie bym się czegoś dowiedział

@Ola

Pracowalas w Ulm ze pytasz się czy lepiej?Bo ja właśnie chcę jechać do Ulm

Bartek
@Ola

Pracowałem tam nie jedz przez tą agencje tam do pracy :). Szkoda czasu i nerwów, chyba że wolisz się (usunięte przez administratora) to możesz jechać bo kontakt z tymi koordynatorami tam to jakaś porażka jest. Co innego Ci mówią a później wychodzi co innego :). Zastanów się lepiej :). Jakbyś chciała więcej się coś dowiedzieć pisz chętnie odpowiem :)

@Bartek

Dzięki piękne, tej agencji mówię zatem NIE :)A możesz polecic może jakieś sprawdzone miejsce pracy, gdzie byłeś zadowolony z zarobków,zakwaterowania???Jeszcze raz dzięki za informacje!

@Ola

masakra wszyscy maja wszystko gdzies ciezko cos sie doprosic

Młoda
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Hej, wybieram się z siostrą do pracy do Gernsheim na 4.11.2019 przez Agencję HR Xperience do magazynu z odzieżą, zabawkami i książkami. Czy ktoś z Was tam pracuje lub pracował? 10.62 euro brutto/ 230 kwatera. Będę wdzięczna za każdą informację.

Miki

Pracuje ktos na PRACOWNIk MAGAZYNU / KOMISJONER na działach: Obst&Gemuse/Food/Pflanzen Miejscowość: Lubbenau (130 k Jak tam jest? :trzeba znac jezyk ?

@Miki

Języka znać nie musisz jak lubisz robić jak koń to śmiało. Palety sięgają po 2 metry worek ziemniaków w skrzynce po 15 kg. Wypłaty na poziomie 900 e. Podpisywania umowy z blondynka która nic nie wie 3 godziny. Szkolenie dostaniesz wózek komendy do nauki i idź rób będzie cię uczyć ktoś kto pracuje 3 tygodnie bo nie mają ludzi i szukają koni. Nigdy nie wiadomo kiedy koniec. . Stawka 10 e a nie 11 tak jak obiecują. Brak neta na niektórych lokacjach. Ogromna hala. Timliderzy to sama gowniarzeria Polaków.

@Miki

Co do tego że trzeba się narobić to zgoda dużo lepiej jest na słoikach lub sprzątaniu ale z tymi wypłatami to trochę pan przesadził , mój kolega tam pracuje ja sam też pracowałem w tym miejscu bardzo długo ale na hali Food i w innej firmie ,co miesiąc zarabiał więcej niż ja o jakieś 300 euro miesięcznie miał coś 1400-1500 euro ale nie był na mieszkaniu firmowym i robił więcej godzin niż ja. Dużo ludzi narodowości Rumuńskiej i Polaków . Kierownicy co chwile nowi , godziny różne ale to raczej wina Kaufl**ndu nie firmy dlatego ,że nigdy nie było wiadomo ile zamówień wrzucą . Stawka na całym magazynie to 11e nieważne jaka firma. Zawsze przyjmują jak jest dużo pracy i jak ktoś nie przeczeka tego cięższego okresu i zwolni się po miesiącu do tego wrzuca połowe mniej niż musi to możliwe ,że 900e dostanie. Mozna długo pracować znałem takich co tam 5 lat siedzą już na mieszkaniach prywatnych z rodzinami . Ogólnie Obsta nie polecam jako pracy i systemu popołudniowego ,każdy tam biega i widać było że można się po jakiś czasie wykończyć ale firma i inne hale w magazynie na plus .

@Były pracownik

Kwiatki rzadko kiedy się robi raczej jest od tego stała ekipa głównie Food na plus a Obst na minus.

Karolina G
Nazwa działu: Produkcja

Proszę o opinie osób, które pracują w Gernsheim :)

Tamara
@Karolina G

Przecież opinii na temat tego jest mnóstwo tutaj, przejrzyj forum

Kasia

Czy można liczyć na stałe zatrudnienie?

K
@Kasia

Jest możliwość przejścia bezpośrednio do pracodawcy jeśli będą chcieli.

@K

@K Dobrze, że jest taka możliwość. A jaka umowę otrzymuje się od HR XPERIENCE na początku zatrudnienia? Jest to umowa o pracę na czas próbny?

K
@Emilia

Na czas określony

Dawidoff

A praca w Gernsheim??Ktoś może się wypowiedzieć jak to wygląda w rzeczywistości??Bo praca w Ulm z tego co widzę po komentarzach nie powala..chcieliśmy do świąt wyjechać z dziewczyną.Bede wdzięczny za aktualne informacje:)

Klaudikk
@Dawidoff

Tez chce gdzies wyjechac do swiat z chlopakiem, bo tu niedaleko berlina ciezko z mieszkaniem

Ja...
@Dawidoff

Do Gersnheim akurat dobry czas, zaraz zaczyna sie sezon a wiec duzo godzin. Praca nie jest wymagajaca, troche nudna. Jesli tragisz na nocki, to wiecej kasy zarobisz :)

Doktor
@Dawidoff

Praca w Ulm powala... Wszystkich na łopatki :)

JA.
Nazwa działu: Produkcja

Hej. Mam podjąć pracę od Września w Ulm. Czy te 1200 e to netto czy brutto. Bo przy 11 brutto/h braku nadgodzin to jakoś ciężko wydaje mi się żeby tyle zarobić i to już po odliczeniu mieszkania? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Pframor
@JA.

W takim razie prawdopodobnie widzimy się we wrześniu, też tam się wybieram własnym autem, chętnie kogoś wezmę..

JA.
@Pframor

O a na kiedy jedziesz i skąd. To może faktycznie razem mozna by było jechać. Podaję adres @ (usunięte przez administratora)

@Pframor

Dokładnie gdzie się Pan wybiera?

Angela

Duzo pytan odnosnie komisjonowania art. drogeryjnych w Ulm. Praca fajna, duzo chodzenia. Jezdzi sie wozkami i zbiera zamowienia, nic ciezkiego :)) Faceci glownie robia na dziale karma/plyny, gdyz dla kobiet jest to poprostu ciężkie :)) kobiety za to zabawki, art szkolne, ksiazki, swieczki itd (lżejsze rzeczy). Pracowałam tam z chlopakiem 5msc, niestety musielismy sie zwolnić bo nie chcieli nam dac urlopu (akurat wszedl sezon, a my musielismy zjechac na wesele przyjaciol). Śmiało moge polecić. Jeśli chodzi o warunki mieszkanie tez bez zarzutu. Dwie zmiany 6-14, 14-22 (nie wiem jak teraz moze weszly nocki) z możliwością przyjścia lub zostania godzinę dłużej. Sama praca ok jednak koordynatorzy zwlaszcza jedna pani 'koordynator' z Nord Ulm dają sporo do zyczenia :)) nie zastanawiac sie, mozna smialo jechac :)) w razie pytan prosze pytac, chętnie odpowiem.

Tak8Nie2
Mick
@Angela

Cześć, Angela! Czy mogłabyś jeszcze napisać kilka słów o zakwaterowaniu i dojazdach do pracy? :-) Pozdrawiam

Tak4Nie1

Magdalena_
@Angela

Hej, a jak z zarobkami wychodzi ? czy ok wszystko i czy pomagają zorganizować transport do pracy ? Odpowiedź byłaby pomocna ile na czysto się wychodzi. Pozdrawiam

Tak6Nie

@Mick

Zakwaterowanie (przynajmniej te w ktorych ja bylam) max 20km najblizej około 8 :)) czysto, przyjemnie :)) oczywiscie zalezy tez na jakich współlokatorow sie trafi :P jesli nie ma sie transportu to firma organizuje. Robią tak, aby ustawic osoby bez auta z tymi z samochodami.

Tak3Nie1

@Magdalena_

Pomagaja w zorganizowaniu transportu :)) jesli chodzi o kase to około 1100 na rękę :)) Oczywiscie są nadgodziny (nie zawsze, ale jednak) także można wyciągnąć troszkę więcej :)) po czasie można starać się przejść bezpośrednio pod firme.

Mick
@Angela

Dzięki Angela za odpowiedź! :-) a czy jakieś dofinansowanie od firmy przysługuje za użytkowanie swojego auta na tzw. amortyzację?

TakNie2

@Mick

nie, za paliwo z wlasnej kieszeni. Chyba, ze kogos zabierasz to sie skladacie wtedy ;))

Magdalena_
@Angela

Dziękuję bardzo za info ;) Pozdrawiam ;)

Karolina
@Angela

Witam czy pracowała pani w magazynie drogeryjnym muller w ulm? Jadę tam do pracy z chłopakiem

TakNie2

Jakow
@Angela

A czy 1100 na reke po odliczeniu zakwarterowania?

@Karolina

Tak, w Nord Ulm

Mariusz88
@Angela

A jak z zarobkami w kwocie netto? i ilością godzin? pomagali w założeniu niemieckiego konta? jest możliwość przedłużenia umowy czy coś? niemiecka oczywiście?

@Mariusz88

1100 na rękę z możliwością nadgodzin. 250 kwatera. Praca na dwie zmiany od poniedziałku do soboty. Na miejscu są polscy koordynatorzy, więc myślę, że z założeniem konta nie byłoby problemu ???? z tego co się orientuje praca jest do końca grudnia, ale później można próbować przejść pod firmę bezpośrednio.

Przemysław
@Angela

Napisałaś, że praca jest do końca grudnia, ale miałaś na myśli współpracę z firmą HR XPERIENCE Poland? Natomiast praca w tym miejscu trwa zapewne nieustannie przez cały rok. Czasami w tego typu miejscach pracy jest dodatkowo więcej w okresie świątecznym. Czy wtedy stawki rosną?

@Przemysław

Praca z hr do końca roku. Normalnie spod firmy bezpośrednio cały rok. Reszta pytań nie do mnie raczej.

Agnieszka
@Angela

Angela..mogłabyś się do mnie odezwać? FB Agnieszka Kubanek ????

@Agnieszka

Jest kilka dziewczyn o takim imieniu i nazwisku

Sarazz
@Angela

Jest ktoś teraz na miejscu w muller ? Jak jest ?

Julkaaa
@Sarazz

Jestem na miejscu, praca super, mieszkanie super :)

Majka
@Angela

Angela,czy dalej tam pracujesz?

zuzia999
@Angela

witam serdecznie czy musiałac znac j.niemiecki jak wyglada zbieranie zamówienia mozesz mi napisac pozdrawiam serdecznie

Adziu
@Angela

1100 na rękę???....???????? W 2007r zarabiałem 1490 euro na rękę,teraz nawet nie wspomnę ile mam, pracując na magazynie,bo byście się załamali tym,jak was rżną na kasę.Zaznaczam,że w 2007 roku firma opłacała 3 pokojowe mieszkanie a było nas 4 osoby.Chyba wam odbiło pracując za te marne grosze.....nawet mając 20 lat na karku.

It's me

Podaj maila

Jurek
@Angela

Pracuje się 6 dni w tyg I zarabia się po 1100?

@Jurek

Max 1200 za cały miesiac przepracowany

jack
@Angela

Praca z hp nigdy nie bedzie na stale bo oni prawnie nie moga dac takiej umowy mozesz pracowac max 18miesiecy w niemczech potem zjazd na 3 miesiace.no chyba ze firma niemieca cb przyjmnie to wtedy jest szansa ale to teraz rzadkosc poniewaz polacy zrobili zla opinie o polakach i firmy niemieckie nie chcetnie daja umowy na stale.wiec nie liczcie na stala prace.

@Karolina

Kiedy Pani jedzie ?

Michal1992
Nazwa działu: Produkcja

Witam jedzie ktoś 02.10 do pracy w ULM?

Marcin
@Michal1992

Ja bym chciał jechać ale nie mogę się dodzwonić. Skąd jesteś?

Taka tam
@Michal1992

Powiem tak. Ulm to o (usunięte przez administratora). Polaków traktują jak zło konieczne. Jeśli firma ci obiecała 2 dni urlopu w miesiącu to zapomnij właśnie poblokowali urlopy. Tyrasz od poniedziałku do soboty!!!!

Pojechałeś?

Prawie pracownik

Nie polecam! Pani z biura pracy w ogóle nie zorientowana, każda udzielona informacje musi skonsultować z zespołem. Jednego dnia przysyłają umowę do podpisania, złożyłam wypowiedzenie w obecnej pracy, a następnego dnia, nowej pracy już nie ma dla mnie, bo rzekomo pracodawca jednak nie szuka. Może lepiej szukać pracy u innej agencji niz HR Xperience?

Klakier

Ulm zarobki 1100 nie więcej. Lekka praca

Miśka
@Klakier

Bardzo ciekawe.... Jeśli wyrabiasz normę 140% lub nawalisz 180/190 godzin w miesiącu to moze Ci taka wypłata wyjdzie... :)

Bella

Praca w Müller Ulm to (usunięte przez administratora) ludzie zawistniaki i fałszywce. Opowiadasz cos jednemu a później dudni cały magazyn. Korrdynator Grzesiek to po zal się Boże... nic nie potrafi załatwić niby miły ale za plecami obgaduje. A wynagrodzenie za 164 godzin niecałe 800euro. Dramat. Nie polecam!!!

Tak2Nie
Gość

W Ulm 11 euro brutto jest przy podpisywaniu umowy w Polsce ,po przyjechaniu podpisywana jest druga umowa na której widnieje stawka 9,49 euro brutto może z dodatkami by było 11 euro brutto ale tak nie jest -jest jakieś 7,30 euro netto z ich 11 brutto.

Kasia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Zaproponowali nam pracę w magazynie w Ulm-stawka 11euro, powiedzcie proszę czy warto do świąt tam pojechać?Bo z tego co czytam to zdania są mocno zróżnicowane.Koordynatorzy wporzadku,ale nie zarobi się?Zakwaterowanie jakie?nam gwarantują dwójkę z chłopakiem.. warto czy nie??

Kazik
Nazwa działu: Produkcja

Współpracowałem z kilkoma firmami pośrednictwa pracy, jedne były lepsze inne gorsze, zawsze jednak skupiałem się na swojej pracy i wynagrodzeniu za nią. Współpraca z biurem czy koordynatorami ograniczała się do kilku rozmów jeżeli były jakieś niejasności. Porównując to z HR, powiem szczerze że jestem bardzo mile zaskoczony, począwszy od rekrutacji, przez cały dotychczasowy okres zatrudnienia, nie ma nic do czego można się przyczepić, koordynatorzy na miejscu są jak opiekunki, kontakt z biurem też bez zarzutu, wypłaty na czas, wszystko jasne i czytelne. Osobiście jestem zadowolony, oby tak dalej.

Kazik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Czy moglibyście podzielić się opinią dotyczącą pracy w Radeburg w magazynach Lidla? ile godzin tygodniowo pracujecie, jaka jest tam atmosfera i warunki zakwaterowania?

Ktos

Nie polecam zakwaterowania w miejscowości Haldensleben. Po prostu koszmar. Za 520e od pary a takie warunki hr powinien się wstydzić.. Poza tym jeśli nie znacie wgl języka to ciężko będzie wam w pracy

Tak2Nie1
Dando
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Ktoś mi powie, jak wygląda praca w Ulm ? I jaka jest płaca oraz zakwaterowanie ?

Sand
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Cześć. Wybieram się do pracy w Ludwigsfelde. Oferowane 12.50€ brutto. Za pokój 3 osoby jest 300€. Ktoś wie jakie warunki? Gwarantowane 130h pracy. Jest możliwość zrobienia chociaż 160? W końcu jedzie się coś zarobić..

Ona

12.50 e brutto na godzine 1 klasa podatkowa praca na magazynie 130 godzin ile miesięcznie mogę zarobić mieszkanie 250 e

@Ona

Wydaje mi się ze 700euro

Adrian
@Ona

Zostanie Ci 1000 z drobniakami :) pozdro.

Paulaaaa

Jeżeli umowa jest do końca grudnia to można wcześniej zrezygnować ? Są jakieś kary za to . Pozdrawiam

Kamil

Nie polecam pracy przez tą agencje 800euro za 180godzin pracy przy stawce 11euro zero dodatku za soboty i prace zmianowe. Za dojazdy nie zwracają. Jak masz tam siedzieć i odłożyć 500euro miesięcznie i mieszkać z kimś obcym w pokoju to lepiej siedzieć w polsce

@Kamil

To gdzie ty pracowałeś mi proponują 12.50 + dodatki zmianowe. 2 zmiany. Wiadomo że brak dodatku za paliwo.

alaa

BEZNADZIEJA! HR EXPERIENCE W HALDENSLEBEN TRAGEDIA! Mieszkania to koszmar, nie polecam w takich warunkach zyc, naprawde uciekajcie

Emil1943
@alaa

Cześć. Właśnie dostałem ofertę pracy w haldensleben czy możesz coś więcej powiedzieć na temat pracy warunków mieszkalnych ??

Klapek
@Emil1943

Warunki mieszkalne nie takie złe, gorzej jak jest więcej osób na mieszkaniu ale to podobno w nielicznych miejscach. Agencja robi sobie jaja z ludzi, co chwile przyjmuje nowych a dopiero co zwolnili bardzo dużo osób. Jeśli chodzi o pracę to jest spoko, szybko można ogarnąć co i jak ale zarobki to śmiech na sali. Sam się przekonaj z mojej strony mogę powiedzieć, że tam nie biją a kordynatorzy są ok. Powodzenia :)

bobo
@Emil1943

pod zadnym wzgledem nie pchaj sie tam

zuzia999
@Klapek

A moge wiedziec w jakim miescie jestes pozdrawiam serdecznie

Bonzo 123
@alaa

A gdzie byłas, na jakim mieszkaniu ? U mnie warunki naprawde ekstra !

Anna
Nazwa działu: Marketing

Czy ktoś z was pracuje na magazynie lidla w Radeburg i mógłby podzielić się swoją opinią? Ile na czysto się wychodzi czy też jakie jest zakwaterowanie czy ten język niemiecki jest wymagany tam?

Aleksandra

Nie polecam pracy w Müller w Ulm stawka godzinowa to 9.71 + dodatek 1,29 w którym pracodawca może zawsze go odwołać. Praca to wyścig szczurów. Zero dodatków za dojazd do pracy i za dodatki za prace w godzinach popołudniowych. Chodzież do pracy od poniedziałku do soboty po 8 godzin dziennie i zarabiasz 1200euro miesiecznie. Dramat. Lepiej zostać w kraju i nie dorabiać agencji bo tylko czekają zeby ci urwac z wypłaty. Pod koniec miesiąca zaczyna się kontrola wózków i jeśli masz błąd co się zdrza najlepszym zabierają ci z wypłaty.

Marcin
@Aleksandra

Z tego co piszesz rozumiem, że dodatek jest uznaniowy i zależy od wyników. A czy obowiązują inne benefity, które mogłyby podnieść wysokość wypłaty? Napisz o tym proszę.

@Marcin

Tam masz zamówienia na czas, jeśli zrobisz szybciej to masz jakiś tam procent do wypłaty. Po przepracowanym miesiącu liczą ci srednią z wyniku

Aga
@Aleksandra

Hej ,jakieś nadgodziny są ?piszą o jakimś dodatku za dobrą pracę i dodatek po przepracowaniu całej umowy w grudniu

Zostaw opinię o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. - Szczecin

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.