3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 319 1654 5 1

Opinie o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Marek

W czerwcu 2018r. z dziewczyną rozpoczęliśmy pracę jeszcze na magazynie Lidla w Kremmen. Początkowo warunki mieszkaniowe nie były najlepsze, ale było wszystko co niezbędne do normalnego życia. Po niespełna 3 miesiącach, po przeniesieniu się na magazyn w Ludwigsfelde dostaliśmy już samodzielne mieszkanie, kawalerkę w niedalekiej odległości od pracy. Z tego co wiemy to dalej przez pierwsze 2/3 miesiące pracownicy mieszkają w hotelach, ale później większość dostaje kawalerki. Jeśli chodzi o cały proces rekrutacji to wszystko przebiegło sprawnie, o wszystkim zostaliśmy poinformowani, nie było żadnych niespodzianek. Na miejscu byli koordynatorzy, którzy chętnie służyli pomocą i wyjaśniali nasze wszelkie wątpliwości. Teraz już prawie od roku jesteśmy zatrudnieni bezpośrednio przez firmę i czas pracy w hr xperience wspominamy bardzo dobrze. Większość pracowników hr sumiennie wykonujących swoje obowiązki dostało propozycję przejścia, także coś w tym musi być :) Polecam zapoznać się z książeczką ABC PRACOWNIKA, bo tam zawarte są praktycznie wszystkie informacje odnośnie praw pracownika i działania hr xperience, chociażby jak czytać kwitki z wypłaty itd. Generalnie z wszystkich zeitfirm działających w Lidlu, do tej pory HR Xperience wydaje się nam być najlepszą i najlepiej działającą.

Tak10Nie27
Komisjoner_77

Witam,polecam projekt Malchow jeśli szukacie pracy jako komisjoner(dla firmy Edeka).Praca nie jest trudna,bardzo zgrana ekipa, pomocni koordynatorzy,którzy pomogą w każdej problematycznej dla Ciebie sytuacji w pracy, są dwie lokalizacje jedna 10 km od pracy druga 30 km ,warunki mieszkalne są po prostu super ,wypłaty zawsze na czas,co do jej wysokości to po odliczeniu mieszkania wychodzi okolo 1200 euro.Jesli szukacie pracy w miłej bezstresowej atmosferze w okolicach malowniczych jezior to polecam ten projekt.

Tak3Nie11

Witam! Czytając Wasze opinie a przede wszystkim tych ludzi którzy pracowali zatrudnieni przez agencję że po przeczytaniu tych wszystkich negatywnych opini na temat Hr-xp zdecydowali się na pracę a teraz piszą że są niezadowoleni. Ja akurat pracuję już po raz drugi na projekcie zatrudniony poprzez agencję i z wieloma zarzutami się nie zgadzam pomimo że przed wyjazdem też miałem wiele wątpliwości ale po rozpoczęciu pracy okazało się że dużo rzeczy opisywanych tutaj nie ma miejsca. Może pieniądze za pracę nie są za duże ale zawsze są na czas a po drugie niech mi ktoś powie czy w Polsce za 130 godzin pracy ktoś zarobi na rękę 1200 euro pewnie takich jest niewielu a jeśli chodzi o mieszkanie to też jest różnie fakt że zdarza się że do pracy trzeba dojechać ze 30 km ale mieszkania są niezłe czyste wyposażone we wszystko co potrzebne do życia a jak dobrze pracujesz to i mieszkanie dostajesz coraz lepsze. A więc dla wszystkich którzy chcą zacząć pracę z tą agencją jeśli chcesz pracować i myślisz o życiu poważnie to polecam spróbować i przepracować kilkanaście miesięcy a dopiero potem oceniać bo po tygodniu to nawet Ciebie będzie trudno przez drugiego ocenić a przede wszystkim docenić a na wszystko trzeba czasu.

Tak67Nie15
Krzysztof

Jestem bardzo zaskoczony ilością negatywnych opinii. Miałem okazję, pracować w Ulm, to co było mi obiecane, zostało dotrzymane. Sama praca ciężka nie jest, choć z pewnością dość monotonna. Należy pamiętać, że decyzje urlopowe leżą w gestii klienta firmy HR a nie samej agencji bezpośrednio. I jeśli klient firmy HR blokuje możliwość urlopu, to wówczas wzięcie wolnego w żądanym terminie, nie jest możliwe. Miałem szczęście trafić na świetną ekipę bardzo miłych osób, także na klimat i atmosferę wśród Polaków nie mogę powiedzieć złego słowa. Prowadzacy projekt p. Łukasz oraz Anna, mega ludzie, trzymają rękę na pulsie. Jeśli ktoś ma jakiś problem i zwraca się z nim w normalny i kulturalny sposób z pewnością, znajdziecie z nimi konsensus. Chyba najlepszą rekomendacją jest fakt, że bardzo wielu pracowników przejmuje bezpośrednio klient, co otwiera szansę na start do życia w Niemczech, dla tych którzy nie władają językiem.

Tak9Nie28
Pracownica Nowy wpis

Witamy, jestemy z projektu w Lübbenau na magazynie Kauflandu.Pracodawca uczciwy. Wynagrodzenie zawsze na czas. Możliwość brania zaliczek bez żadnego problemu. Mieszkania w pełni wyposażone w przybory użytku codziennego. Wyglądają ładnie i schludnie.Można w nich w spokoju się odprężyć po pracy. Fakt na początku naszej współpracy mieszkaliśmy dość daleko od miejsca pracy ale szefostwo w miarę możliwości najszybciej to zmienili i teraz mieszkamy w Lübbenau. Co do spraw organizacyjnych też nie mamy żadnego negatywnego słowa. Jeśli jest potrzebna pomoc koordynatorzy nam pomagają. Ogólnie miła i przyjazna atmosfera. Pan Łukasz interesuje się naszymi warunkami pracy i jeśli coś jest nie tak zawsze to naprawia abyśmy byli zadowoleni i żeby dobrze nam się pracowało. Szczerze polecamy współpracę z tą firmą, ponieważ jest to najuczciwsza agencja z jaką przyszło nam do tej pory pracować.

Cleoo
Kandydat

Hej wybiera się ktoś na projekt do Ulm 28.09?

Qwe
@Cleoo

Odradzam - praca lekka ale 1200e za 26 dni w miesiącu to lekka przesada....

@Qwe
@Qwe

Za 150h na miesiąc?

Mil
@Cleoo

I to 1200 juz z nadgodzinami, sobotami. Wiec z gołych godzin okolo 1000 wyjdzie. Jak na pierwszą prace to spoko opcja, jeżeli przyjeżdżasz z nastawieniem tylko na pracę. Bo jezeli chcesz miec jakis czas wolny zeby pożyć troche, to nie tu.

@@Qwe

Pracujesz 6 dni w tyg co w miesiącu daje np 26 dni pracujących po 7.3 godz bo przerwa jest darmowa i dostajesz 1200e

@122

Dzień dobry, przed odliczeniem kosztu zakwaterowania wypłata netto wynosi około 1500 euro. Co więcej, na większości działów istnieje możliwość wyrobienia premii za wydajność, która znacznie podnosi wysokość wynagrodzenia.

Xyz

Projekt Ulm. Wypłata na czas. Wszystkie soboty pracujące. Zakwaterowanie nienajgorsze. Praca wymagająca fizycznie, pracodawca oczekuje wyrobienia normy (za wyrobienie normy jest premia). Odzież robocza płatna 20€. Jak na pierwszy wyjazd do Niemiec może być - firma pomaga załatwić wszystkie formalności, pracownik właściwie ma tylko stawić się na miejscu. Praca koordynatora to gotowość do działania 24h na dobę, praca po godzinach na magazynie - rozwiązywanie problemów pracowników, wizyty lekarskie. Osobiście uważam, że lepiej jest być zwykłym pracownikiem i wyrobić premię za wyniki niż koordynatorem. Pomimo wyższej stawki jest to nadal nieopłacalne zajęcie.

Cleoo
@Xyz

Na czysto netto wychodzi się? Po odliczeniu mieszkania itp...?

@Cleoo

Za miesiąc pracy na czysto 1200e masz tylko wolne niedziele w miesiącu - chyba lekka przesada

@122

Dzień dobry, proszę wziąć pod uwagę, że przed odliczeniem kosztu zakwaterowania wypłata netto wynosi około 1500 euro. Co więcej, na większości działów istnieje możliwość wyrobienia premii za wydajność, która znacznie podnosi wysokość wynagrodzenia.

TakNie

Nie dawno rozpocząłem prace w My Toys i jak narazie straszna porażka . Nic sie nie zgadza z ofertą ktora otrzymalosmy od biura. Mianowicie sa 2 zmiany ktore miały byc od 6 do 14 i 14 do 22 okazuje sie ze jest inaczej zmiany sa na 7 do 15 i 16 do 24 . Liczba h pracy w tyg niby jest 30 ale na razie tego nie widac bo wgl nie ma pracy . Kolejna sprawa w ofercie mamy zaznaczone ze od 1.10.2020 r ma byc 35 h w tyg co soe okazuje pytając kordynatora z ktorym dopelnialismy formalności zapewnia ze moze od połowy października ale pewnosci nie daje. Bo zalezy od zamówień ale za to na pewno na Halloween na black Friday i święta .... Rodzaj pracy lekka mieszkanie mamy nowe wiec tutaj plus do pracy ok 10 km wiec tez jest ok ale podsumowując 230 e za mieszkanie i brak godzin w pracy jak dla mnie strasznie słabo i nie polecam . Srednio wychodzi 2 lib 3 dni w tyg wolne a za mieszkanie trzeba płacić i co do internetu to tez straszna porażka raz dziala a raz nie

@Pracownik

Dzień dobry, dziękujemy za Pańską opinię. W ofercie pracy jest jedynie informacja o dwuzmianowym trybie pracy - nie ma tam żadnych szczegółów dotyczących godzin pracy, ponieważ jest to kwestia zmienna. Co do ilości godzin - niestety, są one uzależnione od ilości zamówień na magazynie. Ze swojej strony możemy jedynie zapewnić, że robimy co w naszej mocy, abyście mieli ich Państwo jak najwięcej.

Zwykły Pracownik Trebb

Witam,mieszkamy w hotelu w Trebbinie.Pokoje są ok.Jednak za 300 euro za osobe miesiecznie warunki dramat jesli chodzi o kuchnie i internet.Internet bardzo słaby,częsciej urywa niż działa.Kuchnia jedna na kilkanascie osób,wiec nie musze sie wypowiadać chyba co sie dzieje jak wszyscy konczą tą samą zmianę..Inni mają kawalerki bądź mieszkania za tą samą cenę.Jak można starać się żeby zostać przeniesionym ?

@Zwykły Pracownik Trebb

Dzień dobry, przykro nam, że nie jest Pan zadowolony z warunków mieszkaniowych. Prosimy o zgłoszenie wszystkich usterek do koordynatora na projekcie, aby mógł szybko się nimi zająć. Co do pozostałych kwestii - wciąż pracujemy nad lepszymi rozwiązaniami dotyczącymi naszych zakwaterowań, z pewnością weźmiemy Pańskie spostrzeżenia pod uwagę.

Krystian
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Czy w Niemczech jest legalne być nie zameldowanym w hotelu czy pensjonacie jeżeli od 3 miesięcy się pracuje?

Nowa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Jak długo czekaliście na meldunek w ulm?

SAMANTI
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.
Kandydat

pracuje ktoś w Sonnefeld na magazynie z odzieżą? Jak tam jest, ktoś może się wypowie ;)

Xyz

Co to ma być

Dlaczego nikt z HR Xperience nie załatwi że w Gotha w hotelu którym się płaci za miesiąc pobytu i się pracuję w Hermesie, chodzi o internet z początku było wszystko w porządku ale teraz jest wszystko do kitu bo brak internetu o kilku dni za co to się płaci 250 euro w takich hotel czy jak to nazwać powinnien być bezpłatny internet. Prośba do HR Xperience zróbcie coś z tym.

TakNie2

@Co to ma być

Dzień dobry. Problem został już zgłoszony do właściciela hotelu. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie będziecie mieli Państwo dostęp do Internetu. Pozdrawiamy!

Basia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.
Kandydat

Hej, jedzie ktoś do magazynu w Sonnerfeld? Jak tam jest bo dostałam ofertę i się zastanawiam

Basia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.
Kandydat

Hej, pracuje ktoś w Sonnefeld na magazynie z odzieżą? Albo planuje wyjechać? Jak tam jest, ktoś może się wypowie ;)

Qwe
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.
Kandydat

Witam jak wygląda praca od stycznia? Są jakieś projekty czy niestety martwy sezon? Jaki projekt polecacie blisko granicy

Marek

Tak10Nie27
czarna
@Marek

Hej Marek.Byłabym wdzieczna gdybyś mógł napisać mi trochę więcej na temat pracy w Ludwigsfelde ?Obecnie pracuje 600km od Szczecina juz leci 5 rok na dziale zwrotów w dhl chciałabym zmienić prace bliżej granicy jeśli to nie problem to prosze napisz ile godzin wychodzi w miesiącu i jak mniejwięcej wyglądają wypłaty przy 1 klasie?Czy praca jest cały czas?i co dokladnie trzeba robic? 21sylwia90@wp.pl

Ktoś
@Marek

Wiesz kolego, pewnie kazali wam napisać pozytywną opinię. Tak jak nam kazali. A co do przejścia to zapewniam cię że najpierw został ktoś inny poinformowany o tym a jeżeli on nie chciał zostać to już tylko jak mogą zapychają ludźmi żeby ktokolwiek został ;) nie wierz w cuda :)

Tak1Nie1
Zwykły pracownik
@Marek

Gdzie te kawalerki? Ja pracuję 3 miesiąc i cały czas mieszam w hotelu.

Tak2Nie2
Kox

dostalam oferte pracy w coesfeld, ktos jest tam na magazynie? ile wychodzi na reke? po odliczeniu juz mieszkania

Renata
@Kox

Witam. My też mamy ofertę do tej miejscowości. Też jestem bardzo ciekawa jak to wygląda

Marcin
@Kox

To jest nowy projekt i wszyscy dopiero zobaczymy 9go jak tam wszystko wygląda.

Jan
@Marcin

I jak ? Wiadomo już jak to wygląda?

Bednarek Konrad

Agencja nie traktuje poważnie osób, które rekrutuje. Dnia 14.09 miałem podjąć pracę jako pracownik magazynu. Po podpisaniu wszystkich umów z agencją, wypełnieniu formalności oraz zarezerwowaniu przejazdu do Niemiec, zostałem poinformowany, że jednak oferta jest anulowana. Informację tą dostałem 6 dni przed rozpoczęciem pracy ...

TakNie1
...
@Bednarek Konrad

Jeżeli chodzi o miejscowość ULM jest brak zamówień jak narazie... My będący tutaj jesteśmy wysyłani do domu albo przymusowe wolne

@Bednarek Konrad

Dzień dobry. Zapotrzebowanie na projekt, o którym Pan wspomina, zostało odwołane przez właściciela magazynu - niestety jako agencja pośrednicząca w zatrudnieniu nie mieliśmy na to wpływu. Z racji tego, że przeszedł Pan cały proces rekrutacji w naszej firmie, została Panu zaproponowana inna oferta pracy, w dodatku z tym samym terminem rozpoczęcia. Mamy nadzieję, że mimo zaistniałej sytuacji, w dalszym ciągu będzie Pan zainteresowany współpracą z naszą firmą. Pozdrawiamy!

Moczy Morda
@...

Nic nowego w Hermesie w Haldensleben tez bylo raz praca raz wolne itd a teraz w duzym pracy niema to wywalili nas na maly a pozniej kto wie pewnie wywala nas !#

WTF?!

Wszystko ok tylko niech ktoś mi wytłumaczy czemu pracując dwa miesiące w Hermes Ohdruf wciąż nie można doprosić się o zameldowanie ? Tłumaczenie opiekuna projektu że to musi potrwać jest dość śmieszne bo myślałem że HrXp jest agencją poważną . Czy ktoś zabierze w tej sprawie głos czy czekacie Państwo aż kolejni pracownicy opuszczą projekt ?

TakNie3
...
@WTF?!

zależy na jakiego kordynatora trafiłeś ???? jeden załatwi wszystko i pomoże a drugi ma czas...

Zapominalski

Witam. Zapomniałem hasła do zalogowania się i sprawdzenia paska za wypłatę i nie mogę sobie przypomnieć. Próbuje wysłać meila z przypomnieniem hasła ale wyskakuje mi błąd i nie mogę tego zrobić. Wysłałem wiadomości na payroll ale zero odezwu. Co mam dalej robić?

Janek
@Zapominalski

Jutro dzwon z rana do firmy a wypłata 15 więc czas jest

Zapominalski
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Witam. Zapomniałem hasła do zalogowania się i sprawdzenia paska za wypłatę i nie mogę przypomnieć go.Probuje wysłać meila aby przywrócić hasło ale wyskakuje mi błąd. Wysłałem wiadomości na payroll ale zero odezwu. Co mam dalej robić?

Zapominalski
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Witam. Zapomniałem hasła logowania aby zobaczyć pasek wypłaty i nie mogę sobie przypomnieć. Próbuje wysłać hasło na meila i wyskakuje mi błąd. Pisałem też na payroll ale nie ma żadnego odezwu. Czy da się przywrócić stare hasło?

Zostaw merytoryczną opinię o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. - Szczecin