HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Opinie o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Aktualność
Drogi użytkowniku portalu GoWork.pl, w imieniu naszej firmy, pragnę powitać Cię na profilu HR XPERIENCE GROUP. Zapewne trafiłeś tu w celu znalezienia dla siebie odpowiedniej pracy w Niemczech lub za granicą. Na początek chcę przekazać Ci kilka ważnych informacji o nas oraz zasadach panujących na tym profilu.

Już teraz pragnę zaprosić Cię do bezpośredniego kontaktu ze mną, w przypadku jakichkolwiek pytań czy niedogodności, jeśli jesteś naszym pracownikiem. Moim zadaniem jest niesienie pomocy zarówno pracownikom, jak i kandydatom do pracy. Dlatego też obiecuję, że pomogę Ci w rozwiązaniu problemu, jeżeli kiedykolwiek taki się pojawi. Możesz kontaktować się ze mną, pisząc na adres mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com.

Bardzo dziękuję za wszystkie Wasze wpisy, zarówno te dotychczasowe, jak i te przyszłe. Każdy komentarz jest dla mnie osobiście ważny. Zdaję sobie również sprawę z tego, że mimo wszelkich starań, mogą istnieć obszary wymagające udoskonalenia. Dlatego czytam Wasze cenne uwagi, wyciągam wnioski z konstruktywnej krytyki i przekazuję je dalej osobom odpowiedzialnym w firmie, mając na celu nieustanny rozwój.

Zachęcam zatem do aktywności, pamiętając jednak, że wszystkich nas obowiązuje regulamin, który nie zezwala na używanie obraźliwych słów w stosunku do kogokolwiek. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię, a także dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa.

Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.

Niech to będzie dyskusja merytoryczna, dotycząca konkretnych problemów do rozwiązania, jak i naszych sukcesów czy mocnych stron hrXP

Pozdrawiam serdecznie,
Maciej Kwiatkowski
Manager ds. kontaktu z pracownikami

Kim jesteśmy?
Jesteśmy polsko-niemiecką agencją pracy działającą na rynku europejskim. Zatrudniamy w branży logistycznej oraz automotive. Współpracujemy z największymi firmami międzynarodowymi o ugruntowanej pozycji na rynku.

Integrujemy, promujemy i wspieramy naszych pracowników w nowym miejscu zatrudnienia. Tworzymy stabilne i bezpieczne środowisko pracy oraz życia w oparciu o przejrzyste zasady komunikacji, współpracy i wzajemnego szacunku.

Jako młody, zgrany zespół wielokrotnie dowiedliśmy swoich umiejętności i zyskaliśmy dobrą reputację wśród naszych pracowników oraz klientów.

Jeżeli poszukujesz pracy w Niemczech to nie mogłeś lepiej trafić. Czekamy na Twoje CV!

Co oferujemy?
Oferujemy pracę na terenie całych Niemiec. Prowadzimy wiele różnych projektów, na których zatrudniamy przede wszystkim pracowników magazynowych na różnych stanowiskach - od komisjonerów (zbieraczy zamówień), przez pakowaczy i sortowaczy, po operatorów wózków widłowych.

Jakie mamy projekty?
Szczegółową informację, dotyczącą ofert pracy, możesz zawsze otrzymać na naszej stronie internetowej: https://hr-xp.com/pl/oferty-pracy.html
Czekają tam na Ciebie zawsze aktualne oferty pracy. Co ważne, w łatwy sposób możesz aplikować do nas, jeśli zainteresuje Cię konkretne ogłoszenie.

Aby pomóc Tobie w decyzji uprościliśmy cały proces rekrutacji do niezbędnego minimum. Obecnie możemy zaprezentować Ci go w czterech krótkich krokach

1. aplikuj do nas na dowolnie wybraną ofertę pracy,

2. poczekaj na telefon zwrotny od naszego działu rekrutacji,

3. Wybierz odpowiednią ofertę, która zostanie Ci przedstawiona w czasie rozmowy rekrutacyjnej,

4. podpisz umowę, wyjedź na projekt i rozpocznij nową pracę.

Dzien dobry. Jak wyglada praca w Grunheide na magazynie? Ile mozna zarobic? Jak wygladaja kwatery? Pracował ktos tam?

Ola K. koordynatorka

Pracowałam na projekcie w Coesfeld-Lette w hr-xperience kilkanaście miesięcy najpierw jako pracownik, potem jako pracownik-koordynator zespołu i ogólnie polecam projekt. Dobre warunki zakwaterowań i blisko Coesfeld-Lette, fajna atmosfera w pracy, pensja ok i wypłacana na czas, codzienna możliwość rozmów po niemiecku, fajne kierownictwo ze strony klienta. Praca na dziale jak na pracę fizyczną była ok. Dużo się dzięki pracy koordynatora nauczyłam, chociaż nie zawsze było łatwo. Miałam super zespół pracowników hrxp na dziale, wsparcie od koordynatorów projektu Łukasza i Mateusza, którzy byli na miejscu, oraz od menadżerki projektu Joanny, która pracowała z Berlina. Minusem dla mnie byli nieuczciwi pracownicy, którzy np. bez zgody opuszczali miejsce pracy, nie respektowali godzin i długości przerw, chowali się w toaletach w czasie pracy czy wprowadzali buntowniczą/negatywną atmosferę w zespole, ale nauczyłam się prowadzić trudne rozmowy z tymi osobami. Na szczęście była ich zdecydowana mniejszość, a z perspektywy czasu tylko wzmocnili mnie jako osobę. Ogólnie polecam pracę w hr-xperience na tym projekcie, jak ktoś chce zarobić pieniądze w fajnej atmosferze w pracy, i polecam doświadczenie pracy koordynatora. :)

Ola
@Ola K. koordynatorka

A ile taki zwykły pracownik może zarobić na tym projekcie?

1976

Bardzo solidna i uczciwa agencja pracy. A co najważniejsze wypłaty terminowo. Jak coś potrzebowałem to telefon do Pani Agaty L. i jak to się mówi 5sekund sprawa załatwiona. Ja akurat magazyn Mueller Ulm sobie chwalę bo fajna atmosfera w pracy i ludzie życzliwi i dla początkujących też wyrozumiali. Szczerze polecam HR Xperience

Henry
@Henry

I nie musisz znać niemieckiego. Ale ogólnie lepiej znać chociaż trochę np język angielski.

Ja w przeciwieństwie do tych komentarzy, jestem zadowolony z pracy. Pracuje w Ludwigsfelde, co prawda bywają tygodnie, gdzie nie ma za dużo pracy, ale znowu w drugą stronę też się zdarza, więc finalnie jest ok. Na początku mieszkałem w tym opisywanym hotelu Trebin, było skromnie z kuchnią, ale dla nas najważniejsza była intymność oraz własna łazienka w pokoju. Teraz mieszkamy już na kawalerce, więc jest Ok. Co do koordynatorów, to wiadomo różnie to bywa, ale ogólnie na plus. Czasem trzeba własnej inicjatywy, aby coś załatwić, a nie oczekiwać gruszek na wierzbie. Gdybym miał sobie sam ogarniać taką pracę, mieszkanie itd, to chyba bym wymiękł. Bardzo dużo ludzi na tym magazynie pracuje już bezpośrednio pod Lidlem, a wcześniej też pracowali pod HR.

@Adam

Hej mógłbyś powiedzieć jak wyglada praca czy występują te ciężkie paczki jak w opisów ze nawet do 35kg i jak z norma prują się o to ?

Kaufland Lübbenau Reinigung

Cześć, pracuje jako pracownik sprzątania w miejscowości Lübbenau. Szefostwo idzie nam na rękę i dostosowuje nam grafik do naszych potrzeb, nigdy tez donie było problemu z wzięciem dni w sytuacjach prywatnych. U nas nie ma monotonii pracy, każdy dzień wygląda inaczej. Praca nie jest ani ciężką ani nudna, są różne stanowiska pracy i koordynatorzy według naszych doświadczeń i posiadanych umiejętności je rozdzielają. Wynagrodzenie jest zadowalające, można robić nadgodziny, przed nami kolejna podwyżka:-) Jako pracownik utrzymania czystości mamy wysokie dodatki za prace w niedziele 80%, a za prace w wybrane w święta nawet 200%. Jako jeden z nielicznych projektów HrXP można tu otrzymać umowę na czas nieokreślony. Polecam serdecznie!

@Aro

Dzień dobry, czy mógłbyś mi napisać coś więcej bezpośrednio na maila? Chciałbym się bliżej przyjrzeć tej sprawie. Podejrzewam, ze zaszło tu jakieś nieporozumienie. Chciałbym Ci pomóc, dlatego będę wdzięczny za kontakt z Twojej strony. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Agnieszka @hr expiernce Nowy wpis

Czy ktoś pracuje w Poing (pracownik magazynu z art.odziezowymi) dostalam ofertę na Maj. Jest tak dużo Polaków i jak z normą bo wiem że jest da się ja zrobić i po ile godzin tak na prawdę się tam robi i ogólnie jak praca ?

Luqas Nowy wpis
@Agnieszka @hr expiernce

Również otrzymałem tam ofertę pracy, rozpoczęcie 6 Maj. Coś ktoś na temat pracy na magazynie w Poing?

Mistrzunio

Byłem na projekcie w Coesfeld. Praca ogólnie ok, nic ciężkiego do roboty, bardziej można się zanudzić niż narobić. Adekwatne wynagrodzenie do takiej pracy. Wszystko spoko z małym potknięciem że mieliśmy 3 przez 3 miesiące same popołudniówki, bardzo męczące to było. Pomoc koordynatorów oceniam na plus. Godziny z zeit konta wypłacane przy ostatniej wypłacie (uzbierało się 2400 z premia) także na plus. Na mieszkania trafiłem fajne bo 2 razy się przeprowadzałem i warunki były spoko. Wiadomo że w każdej agencji coś będzie nie tak, ale jak pracujesz i chodzisz do pracy normalnie nie zachlewając pały to nikt do niczego się nie przyczepia. Całość oceniam na plus także polecam.

@Mistrzunio

, witaj, dzięki za te dobre słowa! Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Elutka
@Mistrzunio

Czyli na rękę za miesiąc ile wychodzi

Zależy... 1150 bez nadgodzin a z nadgodzinami nawet 1300

Zależy... Około 1150 na rękę a z nadgodzinami nawet 1300

Zależy... Około 1150 a z nadgodzinami nawet 1300

Andziaa
@Mistrzunio

Mogę prosić więcej info? andzi_g@wp.pl

Sylwia
@Mistrzunio

Witaj,czy mogę się czegoś więcej od Ciebie dowiedzieć na temat tego projektu?

Zainteresowny26
@Mistrzunio

Cześć Jakie zarobki na miesiac na tym projekcie ?

mati
@Mistrzunio

możesz napisać ile Ci wychodziło wtedy na rękę?

OnaXX
@Mistrzunio

A jak stan zakwaterowania? To domki ? Hotel? Jak atmosfera? Ktoś pracuje w Coesfeld obecnie?

Ewelina
@OnaXX

Ja wyjeżdżam razem z chłopakiem 17.08 na ten projekt. Z tego co wiem to mają albo pensjonaty albo mieszkania wynajmują nawet kawalerki tak wiec na plus. My akurat mamy od miejsca zamieszkania do pracy 5 km. My dostaliśmy mieszkanie :)

Oaza
@Ewelina

Możesz napisać czy jesteś zadowolona z pracy i jest wszystko w porządku?

Shilon
@Oaza

Chodzi ci o pracę czy o agencję pracy ?

Pracownica Nowy wpis
@Mistrzunio

Jeśli byłeś całe 9 miesięcy...możesz przybliżyć mniej wiecej jakie wypłaty dostawałeś?

Patryk

Witam czy ktoś słyszał o projekcie na ciuchy okolice Magdenburga jak praca wygląda i jakie są zakwaterowania ?

@Patryk

Na projekcie w Hermes(tzw duży Hermes) Magdeburg praca jest lekka,adekwatna do zarobków,ja z kolegą akurat trafiliśmy na średnie zakwaterowanie,ale to już kwestia farta.Myślę że mimo wszystko warto wyjechać i spróbować.Jedyną wadą tego magazynu to jest jego wielkość,jest ogromny ,podczas przyuczania w pierwszych tygodniach jest więcej chodzenia jak rzeczywistej pracy,ale jak komuś to nie przeszkadza to polecam;)

Amo

A jak wyglądają te adekwatne zarobki na tym projekcie?

@Amo

na więcej niż 1200/1300 raczej nie licz,no chyba że wyrobisz dużo nadgodzin,ale te sąprzelewane na Zeitkonto,także szału nie ma,ale mimo wszystko lepiej jechać i przekonać się samemu.

Jurek
@były pracownik

Pracuje na dużym Hermesie i nie dostałem wypłaty mniejszej niż 1450 więc nie wiem o jakich 1200-1300 mówisz.

Kuk
@Jurek

1450 na czysto po odjęciu już mieszkania ?

@Kuk

Mieszkanie tam jest darmowe

@Amo

Zarobki są do 1700 euro plus są dodatki do tego wszystkiego.

@były pracownik

Jakie 1200 euro. W dużym Hermesie zarobki sięgają 1700 euro oczywiście zależy od miesiąca ale nigdy tak nisko nie spadły ciezko nawet dostać 1500 euro.

Bylapracownica
@@pracownik

W Rossmanie zarobki 1350 euro z dwoma sobotami ????????

P Nowy wpis
@Bylapracownica

Na jakim projekcie?

K

Hej, mam takie może dość nietypowe pytanie do pracowników magazynów drogeryjnych Rossmann (najlepiej jakby był ktoś z Burgwedel) Czy na tych magazynach podczas komisjonowania jest gorąco czy są w jakiś sposób klimatyzowane? Chodzi o ciuchy jakie mam ze sobą zabrać (nie mam dużo miejsca) i kwestia czy nastawiać się na pracę w krótkim rękawie ciągle czy raczej dłuższe Kiedyś pracowałam na innym magazynie i tam było dosyć chłodno ale to spożywka A jak z Rossmann? Chodzi generalnie o Burwedel koło Hannoveru

Tom
@K

Jak drogeria to pewnie temperatura pokojowa na magazynie czyli moim zdaniem na krótki rękawek

Czy ktos pracuje moze na magazynie drogeryjnym w Ulm i moglby powiedziec cos o pracy i srednich zarobkach?

@Anonim
@Nowy

Robota jest ok . Teraz jest martwy okres a ściągają prawie że codziennie nowe osoby . Kończymy pracę codziennie 1/2 h wcześniej . Co do zarobków różnie zależy od działu

Aneta

Konkretnie ile lat w sprzedaży B2B firma oczekuje na stanowisku Specjalisty ds. przedsprzedaży i czy ktoś z was korzystał z ich pomocy przy relokacji, i może zdradzić jak to wyglądało?

Witam, czy ktoś pracuje na magazynie w Haldensleben? Dostałem ofertę prace i rozważam wyjazd. Wyjazd od 19.02. Czy są normy? Jakie wypłaty? Czy ktoś wie jakie warunki mieszkalne? Cokolwiek może powiedzieć?

Monia
@Kandydat

Normy są dla komisjonerow, reszta nie Praca łatwa i lekka Kasa bez szału ale czego za taką pracę chcieć Jak nie macie innej pracy to można pojechać ale szału ni ma Mieszkania i lokatorzy to wiadomo - loteria

Ciekawa
@Kandydat

A jedziesz własnym autem? ????pytam z ciekawości, czy przyjmują osoby bez aut czy tylko te z autami...

@Monia

To ile można tam zarobić skoro bez szału? Też myślę o tym projekcie

2 z przodu??? Bardzo ciekawe. To na jakim niby dziale pracujesz?

A

W wakacje gdy były urlopy można było oddać wolne i miałeś do wypłaty 25 procent plus 100 euro . Jeszcze sto procent frekwencji i można było tyle zarobić . Więc o fantazji i oleju mi nie pisz . Ja opieram się na faktach i prawdzie. Za dużo lat przeżyłam żeby głupoty wypisywać jak co nie którzy.

A

Nie co miesiąc,ale dwa razy tak zarobiliśmy. I nie mydę oczu tylko piszę jak my zarobiliśmy. Jako para wyszło nam ponad 31 tys euro przez cały projekt. Nie wprowadzam w błąd i nie kłamię. Nie ładnie że rzucasz takie oskarżenia wobec mojej osoby. Na tym projekcie nie płacąc za mieszkanie , przy miesiącu z dużą ilością godzin plus nadgodziny wierz , niewierz jest do zrobienia .

@A

Oo, a często zdarzają się nadgodziny? I w ich przypadku są one jakoś lepiej wypłacane? Jak to jest? I od razu zapytam, czy weekendy też są pracujące?

@Monia

Jeśli dla ciebie 1600-1700 euro + dodatki nie ma szału to ja nie wiem ile by się chciało i za co pracować

Pracownica
@Kandydat

Praca w Haldensleben lekka. Stoisz przy taśmie i pakujesz ubrania w foliówki lub komisjonujesz zamówienia do wózków. Co do zarobków sie nie wypowiem bo byłam niecałe 3 tyg. Jeśli ktoś wybiera się w parze lub grupie to UWAGA minusem jest to, że Hermes daje wam osobno wolne dni i nie patrzy na to, że jesteście grupą dojazdową więc jeśli ktoś z twojej grupy będzie miał dzień pracujący a reszta wolne, to będziecie musieli go dowieść i odebrać z miejsca pracy.

@Pracownica

Dzień dobry!

Dziękuję za Twoją opinię. Co do zasady, jeśli na etapie rekrutacji kandydat zgłosi, że chce stworzyć grupę dojazdową z konkretnymi osobami, to informacja ta jest przekazywana również do klienta. W efekcie godziny pracy będą rozplanowane w taki sposób, aby cała grupa mogła wspólnie dojeżdżać do magazynu. W sytuacji zmiany grupy, wystarczy zgłosić informację koordynatorowi tak, aby ponownie zaplanować godziny pracy dla całej grupy. Pozdrawiam, Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Ola K. koordynatorka

Ola
@Ola K. koordynatorka

A ile taki zwykły pracownik może zarobić na tym projekcie?

beznazwy

Czy odzywali już do kogoś z związku z pracą z Haldensleben ? Ktoś już zaczął tam pracę ?

kandydatkaa
@beznazwy

Nie. Też czekamy na wyjazd. Pytałam w tamtym tygodniu to Pani powiedziała że mają bardzo dużo chętnych na ten projekt. Więc to chyba będzie loteria komu się uda wyjechać.

Ewelina1995
@beznazwy

Aplikowałam wraz z chłopakiem ponad miesiąc temu.Zostalismy wpisani na listę rezerwową i cisza.Pani przez telefon obiecała,że się do nas odezwie jak nie na ten,to może na inny projekt. Dodam ,że mamy spore doświadczenie.Ta sama sytuacja naszymi z znajomymi... Tymczasem dowiaduje się ,że jednak inne osoby są zatrudniane i to bez doświadczenia.Nie rozumiem ich polityki odnośnie rekrutacji ????Szkoda czasu...

Davud
@Ewelina1995

Co do Haldensleben to firma ma chyba ze 150 chętnych do pracy tam, a miejsc zdecydowanie mniej Generalnie ciężki ten rok, praktycznie nie ma ofert Ja w poprzednich latach jeździłem z HR na projekty, dostawałem po 2-3 oferty do wyboru, byłem nawet TeamLeaderem a teraz też się odbiłem od ściany Nie wiem czy to kwestia że mają mniej projektów czy nagle tyle osób się rzuciło na HR czy jest jeszcze inny powód

@Ewelina1995

Dzień dobry. Nasz dział rekrutacji każdego dnia robi wszystko co w ich mocy. Zainteresowanie projektem w miejscowości Haldensleben jest bardzo duże, zatem prosimy o wyrozumiałość. Jeśli wie Pani, że są Państwo na liście rezerwowej, w celu uzyskania dokładnych informacji, proszę o bezpośredni kontakt z osobą, która przeprowadzała rekrutację. Pozdrawiam serdecznie Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami maciej.kwiatkowski@hr-xp.com

xxx
@Davud

Byłeś może na projekcie w Poing/Ulm/Ludwigswelde?

Sylwia
@beznazwy

Nie i powiem szczerze, że jest mi nawet trochę przykro Kiedy jest praca to HR sama potrafi wydzwaniać i wysyłać po 3 oferty, a teraz ogłoszenia wiszą na stronie internetowej a jak przyjdzie co do czego to nagle nikt się nie odzywa Byłam z HR na kilku projektach ale nigdy tak to nie wyglądało jak teraz Siedź i czekaj na telefon Wolałabym już gdyby wycofali ogłoszenia ze strony i szczerze powiedzieli - nie przyjmujemy zgłoszeń „Odezwiemy się” I siedź jak na szpilkach

Cześć mogła byś powiedzieć jak wygląda praca oraz jakie są warunki mieszkaniu ?

Justyna
@Ewelina1995

Udało ci się wyjechać przez te agencje na ten magazyn?

@Ewelina1995

Ja też jestem na liście rezerwowej ale od kwietnia początku jednak dzwoniłam codziennie i dostałam z chłopakiem umowę na projekt do Lubbenau i jedziemy w sobotę do pracy.

Pracownica
@xxx

Byłam na projekcie w Ludwigswelde i Ulm. Jeśli chodzi o Ludwigswelde to praca jest 4-5 dni w tygodniu..najczęściej jednak 4, a zarobki to ok. 1200 euro. Raczej jest to opcja dla ludzi którzy dojeżdżają codziennie z Polski na ten magazyn. Ludzie życzliwi, pakujesz i komisjonujesz wszystkie gadżety i ubrania lidlowskie. Co do Ulm - praca 6 dni w tyg od pon do sob i zarobki ok.1500 euro. Praca lekka i mega nudna. Chodzisz z wanną i zbierasz słodycze napoje karmy zabawki. Nic szczególnego. Na obu projektach miałam dobre zakwaterowanie ale z agencją zawsze różnie. Jedni mają dobrze drudzy nie.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Czy ktoś może podejmuje pracę przez HR w Lübbenau na magazynie spożywczym?

Magda
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Mam pytanie odnośnie pracy w magazynie w miejscowości Gera - czy za pośrednictwem firmy można odpłatnie uzyskać uprawnienia na wózki elektryczne?

marta123@hrexperience

Dzień Dobry, Witam, Mam pytanie wypłatę za marzec Państwo przelewają konkretnie w dniu? Dziękuję za odp Pozdrawiam

Dar
@marta123@hrexperience

Wypłata przelewana jest do 15 dnia roboczego banku czyli do ca 20 dnia każdego miesiąca

marta123@hrexperience
@Dar

Do 20-go agencja ma czas rozumiem jednak mam nadzieję,że wypłata będzie troszkę wcześniej Dziękuję

Kuk

Jakie są zarobki miesięczne w poing przez HR xp ?

beznazwy
@Kuk

okolo 1350-1500 netto

Na ofercie digital experience specialist tylko 10 godzin tygodniowo się pracuje ? To dosyć mało ale może oni płaca za zrobione zadanie albo kampanie reklamowa, ciekawe.. widzę tez ze praca jest w biurze w Szczecinie a ciekawe czy można się umówić na prace z domu

Burgwedel
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Cześć, jakie opinie o projekcie w Burgwedel? Pracuje tam ktoś? Jak warunki do pracy, zakwaterowanie i koordynatorzy? Pozdro

PL

Mam pytanie magazyn odzieżowy Poing są tam godziny? Jak mieszkania?

Wilkk
@PL

Hej my mamy wyjeżdżać do poing 7 kwietnia mamy na miejscu być, a ty kiedy wyjeżdżasz? Też chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda tam z mieszkaniami i godzinami pracy i jacy są koordynatorzy to nasz 1 wyjazd mamy już umowę i nie wiemy nic co będzie na miejscu

Hej! Poszukuje kogoś to jest aktualnie na projekcie w Poing. Mam kilka pytań odnośnie pracy.

Xxx

Hej, możesz również mi odpowiedzieć na kilka pytań co do pracy i zakwaterowania? Wyjeżdżam w ten weekend z chłopakiem do pracy w poing ;)

Nowa

Hej też mam jechać chciałabym wiedzieć czy są godziny jak mieszkaniem?

Nowa

Hej też chciałabym wiedzieć czy są godziny jak mieszkania zastanawiam się nad wyjazdem na 08.04 możesz napisać na maila nowa09801@gmail.com

Wilkkk
@Kandydat

My mamy jechać jesteś na tym projekcie? Bo ciekawa jestem jak to wygląda na miejscu mamy wyjazd 6 kwietnia

Medzik

Ogólnie jak jest w tej pracy, jak zakwaterowanie, wypłaty, czy koordynatorzy są pomocni. Jak najwięcej informacji chce wiedzieć jeśli dasz radę opisać to będę wdzięczna !

LukKar

Czy komisjonowanie jest na piechotę, czy na wózkach? W jakich godzinach się pracuje, czy są dwie zmiany? Jaki standard kwater i jak zarobki? Pozdrawiam

PL
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

@PS1947 jak mam pytanie czy są tam godziny? Jak mieszkania?

@ pracownik point

Pracowalem w Poing 9 miesięcy na komisionowaniu .Ogólnie praca nie jest ciężka warunki mieszkaniowe na halenbross .pokoik 2 osobowy mały bez luksusu ale da się przeżyć. Minus trochę daleko do pracy .Marcelina nasza koordynatora bardzo pomocna kobita .co do niemieckiego szefostwa zibi i henry też ok .Jeżeli trafisz, na zmianę Zibiego nie ma co narzekać.Na tej zmianie pracuje też Anna polka też spoko zawsze pomoże.

Wilkk
@@ pracownik point

Hej a ile km miałeś do pracy? I czy był dojazd kolejka, mamy wyjazd do prscu do poing i babka mówiła że będzie można doejzezc kolejka do pracy a nocleg w jakim był miesicie dokładnie?

hhghg

Cześć, a ja mam pytanie dostaliście już konkretną odpowiedź na temat tego że wyjazd 3 kwietnia i mają już wszystkich ludzi na tym projekcie?

Zostaw merytoryczną opinię o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1425.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 704, z czego 283 to opinie pozytywne, 172 to opinie negatywne, a 249 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.