Opinie o HR XPERIENCE GmbH

wołek
użytkownik zarejestrowany

cześć. Firma na pewno jest dobra dla osób, które jeszcze nigdy nie pracowały i dopiero zaczynają. Jak żadna inna pozwoli im ona na poznanie prawdziwego życia za granicą. @gibki ogłoszenie chyba dalej aktualne

gibki

Widziałem ich ogłoszenie w którym szukają montera mebli pod Berlin. Komentarzy na temat samej pracy, relacji na stopie pracownik szef nie znalazłem. Nie wiem też nic na temat warunków mieszkalnych oraz floty samochodowej. Słyszałem że kwaterunek zapewniają za około 200 euro za m-c. To wszystko co znalazłem. Wie ktoś coś więcej na ten temat ? Czy dużo dowozu przesyłek kurierskich mają, czy też większość to montaże. Z góry dzięki za info

Zostaw opinię o HR XPERIENCE GmbH - Berlin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HR XPERIENCE GmbH