LIMNUSWORK

4.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o LIMNUSWORK

Marta

Zarówno proces rekrutacyjny jak i kontakt z rekruterem oceniam bardzo wysoko. Wszytko poszło zgodnie z planem, a oferowane stanowisko i praca była zgodna z opisem. Polecam!

Arek

Wyjechałem miesiąc temu za ich pośrednictwem do pracy. Jestem zadowolony, wszystko jak w ustaleniach. Poprosiłem ich po 2 tygodniach o zmianę kwatery i bez problemu pomogli mi to załatwić z pracodawcą. Moje sugestie dla LIMNUSWORK: Trzemajcie tak dalej :) Lubię atmosferę w LIMNUSWORK za: Rzetelność, prawda, dotrzymywanie słowa.

Tomasz z Polski

przez dłuższy czas jeżdżąc do pracy za pomocą innych agencji pracy denerwowało mnie, że nie miałem żadnego wsparcia po podjęciu pracy tzn. jestem na miejscu w pracy i coś się dzieje, dzwonie do firmy i mam info żeby radzić sobie sam. W LimnusWork przekonali mnie do siebie, dzięki pomocy na zleceniu oraz dzwonią do mnie co jakiś czas pytając czy wszystko w porządku i czy nie potrzebuję pomocy itp. inne firmy powinny się uczyć od nich takiego podejścia do człowieka, polecam tą firmę wszystkim niezdecydowanym.

Albert

szybkie działanie z ich strony to fakt, początek roku, a już dzwonili do mnie z fajnymi ofertami pracy, polecam

Administrator Nowy wpis

Czy firma LIMNUSWORK oferuje elastyczne godziny pracy?

Wojtek Nowy wpis
Kandydat

Dzień dobry. Poszukuję pracy od marca 2023. Chciałbym pracować w BMW lub Tesli. Proszę o pomoc w tym zakresie

Nowy wpis

Pracodawca

@Wojtek

Witamy, zapraszamy do kontaktu z nami. Pozdrawiamy Zespół LimnusWork

Łukasz
Kandydat

Cześć planuje wyjechac do pracy na okres 3 miesięcy do grudnia, mam 21 lat lepiej jest jechać z kimś, jezeli jesteś w podobnym wieku i planujesz wyjechać napisz komentarz, jest to mój pierwszy wyjazd za granice do pracy.

On22 Nowy wpis
@Łukasz

Cześc, podaj swój email do kontaktu

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie LIMNUSWORK? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

dkf395
Kandydat

Polecacie agencje? Jakie warunki zamieszkania? Da się z nimi dogadać w razie czego?

Wanda
@dkf395

Dogadać w czym konkretnie?

Sebastiano 89

Cześć, poszukuję koleżanki, lub fajnej ekipy do wspólnego wyjazdu donoracy w Szwajcarii,najlepiej ludzie że Śląska i okolic. Planuje wyjechać w drugiej połowie września przez Agencje.

Urszula
@Sebastiano 89

A byłeś już tam kiedyś? Ciekawa jestem jakie tam warunki mieszkalne daja, wiesz może?

Jacek
Kandydat

Cześć wszystkim. Jestem po 50-tce więc doświadczenie zawodowe posiadam. . Szukam kolegi w podobnym wieku do wspólnego wyjazdu do pracy. Nie palę i jestem bez nałogów i takiego kolegi szukam. Nie znalazłem jeszcze oferty pracy ale szukam i rozważę każdą propozycję. Może ktoś pomoże w znalezieniu pracy.

tofik
@Jacek

Witaj. Ja rowniez szukam pracy w niemczech,Mam 48 latek zawod blacharz samochodowy,a ty w jaki zawod masz?

Pracodawca

@tofik

Zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy Zespół LimnusWork

Jack67
@tofik

Witam serdecznie też szukam pracy w Niemczech jako kierowca kat D mam 55 lat i chętnie wyjadę z kims

Wspólny wyjazd
Kandydat

Hej, mam 21 lat i planuje zacząć pracę za granicą, najchętniej w Niemczech, ale to do ustalenia. Szukam osoby, obojętnie czy dziewczyna czy chłopak, w podobnym wieku, żeby razem pojechać. Zawsze lepiej z kimś :). Mogę wyjechać od zaraz, ale też i w lipcu czy sierpniu, tu też można się wspólnie dogadać. Jeśli jest jakaś chętna osoba to proszę pisać na email praca.0987654321@gmail.com

Czy kwota 7700 to dobra stawka w firmie LIMNUSWORK?

LIMNUSWORK zatrudni osobę na stanowisko Konserwator. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Paulina J
Kandydat

Hej ,szukam dziewczyny do wspólnego wyjazdu do pracy w Holandii w sumie może być od zaraz ,ja mam 29 lat ,z kimś zawsze raźniej.Pozdrawiam :)

Justyna
@Paulina J

Hej ja też szukam. Znalazalas juz prace ? justynakrakk@wp.pl odezwij sie .

Dawid

Hej szukam kogoś chętnego na wyjazd , sam mam 24 lata

kris
@Dawid

też szukam napis na karwos25@wp.pl. może się zgadamy

Justyna
@Dawid

Hej a czego szukasz ?

LIMNUSWORK prowadzi aktualnie rekrutację i z tego co wiem, to oferują 11500 i Spawacz TIG. Czy oferowane są premie? Na jakich zasadach?

Czy pracując w firmie LIMNUSWORK można dostać awans w pierwszych 3 miesiącach?

Czy w firmie LIMNUSWORK pracownicy na wszystkich stanowiskach otrzymują umowę o pracę?

Olga
Kandydat

Hej, razem z chłopakiem planujemy wyjazd koło połowy marca i chcemy poznać kogoś, kto byłby chętny, żeby razem jakoś to ogarnąć :) miło, jakby też była to para.

Kacper
Kandydat

Cześć, planuje wyjazd do Holandii na początku marca, mam na oku kilka ofert, jest ktoś chętny na wspólny wyjazd? Mam 21 lat, najlepiej ktoś o zbliżonym wieku.

Szymon
@Kacper

Cześć, też mam 21 lat i właśnie planuję wyjazd do Holandii.

W LIMNUSWORK poszukiwana jest osoba na stanowisko Sprzątaczka. Zainteresowała Cię ta oferta i złożyłeś swoje dokumenty aplikacyjne? Podziel się wrażeniami z procesu rekrutacyjnego z innymi użytkownikami.

LIMNUSWORK w mieście Werkendam poszukiwała pracowników na Brukarz. Co możecie powiedzieć o pracy tam? Jak wyglądał proces rekrutacyjny?

LIMNUSWORK prowadzi rekrutację na stanowisko Frezer. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Podziel się swoimi wrażeniami z niej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję innym osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Jan
@Administrator

Po przesłaniu aplikacji CV szybki kontakt telefoniczny i ustalenie szczegółów pracy. Papiery dograne w jeden dzień, wyjazd do pracy za dwa dni. Szybko i sprawnie. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o LIMNUSWORK - Kraków

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w LIMNUSWORK?

Zobacz opinie na temat firmy LIMNUSWORK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LIMNUSWORK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 58 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie LIMNUSWORK?

Liczba opinii klientów firmy LIMNUSWORK, to 3, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LIMNUSWORK?

Kandydaci do pracy w LIMNUSWORK napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LIMNUSWORK
Przejdź do nowych opinii