LIMNUSWORK

Opinie o LIMNUSWORK

Filtruj opinie po kryteriach:

Arek
 Opinia

Wyjechałem miesiąc temu za ich pośrednictwem do pracy. Jestem zadowolony, wszystko jak w ustaleniach. Poprosiłem ich po 2 tygodniach o zmianę kwatery i bez problemu pomogli mi to załatwić z pracodawcą. Moje sugestie dla LIMNUSWORK: Trzemajcie tak dalej :) Lubię atmosferę w LIMNUSWORK za: Rzetelność, prawda, dotrzymywanie słowa.

Tak25Nie4
Tomasz z Polski
 Opinia

przez dłuższy czas jeżdżąc do pracy za pomocą innych agencji pracy denerwowało mnie, że nie miałem żadnego wsparcia po podjęciu pracy tzn. jestem na miejscu w pracy i coś się dzieje, dzwonie do firmy i mam info żeby radzić sobie sam. W LimnusWork przekonali mnie do siebie, dzięki pomocy na zleceniu oraz dzwonią do mnie co jakiś czas pytając czy wszystko w porządku i czy nie potrzebuję pomocy itp. inne firmy powinny się uczyć od nich takiego podejścia do człowieka, polecam tą firmę wszystkim niezdecydowanym.

Tak26Nie3
Albert
 Opinia

szybkie działanie z ich strony to fakt, początek roku, a już dzwonili do mnie z fajnymi ofertami pracy, polecam

Tak16Nie4
Marta
 Opinia

Zarówno proces rekrutacyjny jak i kontakt z rekruterem oceniam bardzo wysoko. Wszytko poszło zgodnie z planem, a oferowane stanowisko i praca była zgodna z opisem. Polecam!

Tak22Nie4
poziomka
 Opinia

Halo, halo :D jedzie ktoś na produkcje do niemiec? W tamtym roku była świetna ekipa i atmosfera, chętnie to powtórzę :D osoby, które były będą od razu wiedziały kto pisze. Becia? Asia? Pszemko? Mam nadzieję, że to przeczytacie. Może byśmy się jakoś razem znów zorganizowali? :D

40 stopni
 Opinia

Prosta sprawa, jechałem w tamtym roku pracować jako dekarz. Było w porządku więc w tym roku znów pojechałem. Pracuję już blisko miesiąc znów udało się załatwić w tym zawodzie i jestem zadowolony. Jedyne to te upały straszne, w Polsce podobne jest te kilka stopni chłodniej. Chociaż za te pieniądze mogę się trochę posmażyć :D

Opinia

Przejechałem 400 km do pracy ,podpisano ze mną umowę a na drugi dzień dostałem wypowiedzenie datowane na dzień podpisania umowy. Nie dowiedziałem się jaka jest przyczyna wypowiedzenia, w sumie pracowałem dwa dn(usunięte przez administratora), solidnie wykonałem co do mnie należało. (usunięte przez administratora)Nie można się dodzwonić do nikogo z kim rozmawiałem przed wyjazdem, tak traktują ludzi,porażka i absolutnie nie polecam tego pośrednika .

TakNie8
janek62
@Adam 24.05.2019 12:52

tez przyjechalem ,ale zepsulo mi sie auto i nie moglem podjac pracy z uwagi na wydatek z naprawa auta,ich to nie interesuje tylko wyrwanie kasy za nie podjecie pracy,ile stracili?nic bo niemiec za nie podjecie pracy nie ukaze tylko rozwiaze umowe.

TakNie2
LimnusWork
@janek62 10.06.2019 11:52

Szanowny Panie Janie, Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji, jednakże w momencie podpisania umowy był Pan zobowiązany z zapoznaniem się z jej warunkami. Jeżeli dokument został prawomocnie przygotowany, a następnie zaakceptowany przez obie strony zyskał on charakter wiążący. LimnusWork nie odpowiada za prywatne czynniki losowe, dotyczące Pana osoby oraz samochodu. W przypadku, gdy mimo deklaracji, nie podjął Pan pracy to taką ewentualność regulują odpowiednie zapisy umowy, które powinien Pan znać. Pozdrawiamy, LimnusWork

prawdziwa opinia
 Opinia

Limnuswork wiele obiecuje przed wyjazdem chociaż wysyła do zagranicznych agencji które mało wiedzą o ofercie pracy. Łatwo można stracić czas i pieniądze na wyjazd. Pozytywne komentarze pisane są przez pracowników Limnusa. Zastanów się 2 razy przed wyjazdem. Nie polecam.

Tak1Nie2
LimnusWork
@prawdziwa opinia 24.06.2019 17:09

Szanowna Pani/Panie, Dziękujemy za przedstawienie stanowiska, jednakże wątpimy w prawdziwość jakiegokolwiek Pana/Pani kontaktu z naszą firmą. Przedsiębiorstwa oraz agencje, z którymi współpracujemy są z nami w stałym kontakcie i nie ma możliwości takich nieporozumień. Powyższy komentarz nie jest w żaden sposób rozbudowany i merytoryczny, a jedynie oczernia naszą agencję. W celu rozwiązania problemu prosimy o kontakt, a także przedstawienie się z imienia i nazwiska. Pragniemy zauważyć, że nieuzasadnione oskarżenia są karalne. Pozdrawiamy, LimnusWork

@prawdziwa opinia 24.06.2019 17:09

Dodatkowo pragniemy zauważyć że komentarze nie mogą dodawać pracownicy firmy LimnusWork i jest to monitorowane przez administratora portalu GoWork. Pozdrawiam LimnusWork

zaciekawiony
@prawdziwa opinia 24.06.2019 17:09

A gdzie robiłeś dokladnie lub na jakim stanowisku? Ja wyjerzdżałem z nimi na razie raz i nie miałem problemów. Raczej starali się mi dobrze wyjaśnić co i jak będzie wyglądało, takrze u mnie było bez niespodzianek na miejscu. W limnusie nie pracuje a mimo to też mam pozytywną opinie to nie wiem skąd te twoje przypuszczenia

doświadczony
 Opinia

Poczytałem te niektóre opinie i szczerze to jestem zdziwiony niektórymi z nich. Sam złego słowa o nich nie powiem. Tyle ile mi pomogli to żadna agencja by mi nie dała, więc pewnie nieuczciwa konkurencja nie śpi. Szkoda tylko, że jak ktoś szuka pracy to może w to uwierzyć... NIE SŁUCHAJCIE ICH LIMNUSWORK TO SOLIDNA AGENCJA!

janusz
 Opinia

Wysłałem CV, a potem już szybko poszło. Najważniejsze to chyba ten język znać w stopniu komunikatywnym, żeby na miejscu nie było problemów z porozumiewaniem się, więc nie dziwię się, że mają taki wymóg. Chociaż też nie wiem czy przy wszystkich stanowiskach, ja jako mechanik musiałem.

pionier
 Opinia

Agencja polecona przez kumpla, który jeździł do pracy przy budowlance. Też sie zdecydowałem i wreszcie zarabiam takie pieniądze jakie bym chciał. Limnuswork bardzo porządna agencja. Warunki są ludzkie. W ogóle podoba mi się cała organizacja. Jasno i konkretnie. Swoje obowiązki znam i nikt więcej ode mnie nie wymaga tak więc bez wykorzystywania pracownika. Za granicę jak sie jedzie to nie ma co ryzykować. Umowa musi być i to bez żadnych niedomówień.

marcel
 Opinia

Chyba jedyna agencja, z którą do tej pory współpracowałem, gdzie faktycznie o tego pracownika starają się dbać i nie jest pozostawiony sam sobie w style radź sobie, a uwierzcie mi, że kiedyś już tak się wkopałem. Teraz bardzo szczegółowo sprawdzam agencję zanim zdecyduję się na wyjazd, po co komu potem problemy.

taka prawda
@marcel 18.06.2019 09:15

Też na to zwróciłem uwagę. Aż się zdziwiłem bo nie przywykłem do tego, że kogoś tak interesuje moja osoba. W razie co zawsze kontakt z biurem był dość sprawny i starali sie rozwiązywać problemy nawet jak chodziło o duperele, ale wiadomo zawsze warto mieć sprawę jasną. Dobre miejsce dla ludzi, którzy pierwszy raz chcą wyjechać do pracy za granicą.

studento
@taka prawda 18.06.2019 11:57

Właśnie szukam pracy, czyli mówicie, że co? Warto tam sie z nimi kontaktować? Kurcze nie wiem jak to z moim doświadczeniem zawodowym by było, ale chyba powinni znaleźć coś i dla mnie. Chciałbym sobie dorobić póki są wakacje bo potem to znów uczelnia i już nie dam rady, a kasa by sie przydała. Ciekawe jak szybko bym mógł zacząć :/

Tak2Nie1
wiktor
@studento 18.06.2019 13:10

No tak. Jak jesteś młody i zależy Ci na kasie to chyba taka praca za granicą będzie dla ciebie dobra, tym bardziej, że tak jak ktoś tu już pisał są dobrze zorganizowani i nie będziesz pozostawiony sam sobie. Młody, ambitny dasz sobie rade. W ofertach faktycznie można przebierać, ja robiłem w gastronomi i było ok, ludzie też mi sie trafili bardzo pozytywni. A z reszta nie martw sie na zapas bo ci wszystko wyjaśnią co i jak

ingaś
@studento 18.06.2019 13:10

Potwierdzam. Ogółem jesteś młody, więc chyba lepiej zaufać dobrej agencji, żeby Cie nie wyrolowali. No ja na Twoim miejscu bym się nie zastanawiał. Już po samej umowie będziesz widział, że nie ma tam nic podejrzanego i wszystko jest jasne

studento
@ingaś 19.06.2019 10:37

Dzięki za pomoc. Trochę się porozglądałem po tych agencjach i co oni tam oferują to faktycznie limnus nieźle sie prezentuje, tym bardziej, że tyle osób go jeszcze poleca. Dziś będę tam dzwonił, zobaczymy co mi zaproponują, ale w zasadzie jestem otwarty na różne prace, grunt to żeby pieniądze sie zgadzały, dzięki chłopaki

nika
@wiktor 18.06.2019 15:29

A mają jakieś fajne oferty pracy dla kobiet? Też planuję wyjechać i rozważam współpracę z limnusem między innymi. Ciężko jest wybrać tą właściwą agencję :/

@nika 19.06.2019 12:56

Dzień dobry, Jak najbardziej posiadamy oferty pracy dla kobiet - na ten moment jest to głownie produkcja (ser, ciastka), zbiory (owoce, warzywa) i szklarnie (kwiaty). Informacje na temat aktualnych ofert pracy znajdzie Pani na naszej stronie internetowej - http://www.limnuswork.pl Pozdrawiam

daisy
@nika 19.06.2019 12:56

Nika ja wyjeżdżałam do pracy przy kwiatach i było w porządku :) Praca nie jest jakaś ciężka, więc idealna dla kobiet. Podczas mojego wyjazdu było wszystko dobrze ogarnięte, a pieniądze też płacą uczciwe i na czas. W tym roku wyjeżdżam po raz drugi :) Zebrała nam się już fajna zgrana ekipa ludzi z poprzedniego wyjazdu, którzy wiem, że tym razem też będą. W dobrej atmosferze zawsze fajnie się pracuje :D

Emilka
@nika 19.06.2019 12:56

Ja będę właśnie chciała się wybrać od 1.07 na jakaś produkcje lub na hale. Jak coś to zawsze można jechać razem ????

@Emilka 22.06.2019 14:35

Witam, doradzamy zweryfikować to przed wyjazdem z Rekruterem z naszej strony. Zachęcamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach pracy. Pozdrawiamy LimnusWork

odbierają telefony
@LIMNUSWORK 22.06.2019 14:48

No chyba tak by było najlepiej. Informacje z pierwszej ręki. Swoją drogą tutaj nie jest ciężko uzyskać informację jak się chce. Zdarzało mi się już dzwonić to nie musiałam czekać pół godziny aż ktoś łaskawie odbierze, duży plus

Monika
 Opinia

Jadąc zagranicę miałam obawy, ale pojechałam do Holandii na zbiory kwiatów i wróciłam zadowolona i pieniądze zrobiłam. Język angielski trochę znam więc nie było źle. Praca też nie była ciężka.

kala
@Monika 06.06.2019 15:11

Mogłabyś napisać coś więcej gdzie byłaś na tych kwiatach jakie mieszkania ile godzin i jakie zarobki.Chciałabym się wybrać do pracy przy kwiatach pierwszy raz i troszkę się boję.

jurek 62
 Opinia

Nie polecam ,nie interesuja ich problemy jakie mozesz miec za granica (usunięte przez administratora),niech kazdy sie zastanowi zanim podejmie wspolprace.

TakNie1
Autentyczna opinia
 Opinia

Po wyjeździe zagranicę może nie być pracy i Limnus za to nie odpowiada. Wysyłają do zagranicznych agencji które mają słaby kontakt z pracodawcami. Jeśli nie chcesz zmarnować pieniędzy na paliwo to unikaj Limnusa.

julek
 Opinia

czy mieszkania są gratis czy pracodawca odciąga za mieszkanie?

@julek 09.06.2019 14:26

Witamy, są oferty jedne i drugie. Wszystko zależy od kandydata która opcja go interesuje. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach pracy. Pozdrawiam LimnusWork

prawdziwa opinia
 Opinia

(usunięte przez administratora) Nie polecam tej agencji. Wysyłają do niemieckich agencji które maja słaby kontakt z firmą gdzie ma się docelowo pracować. Praca dla osób tylko z mocnym komunikatywnym niemieckim.

Rozsądek
 Opinia

Moim zdaniem najlepiej jest wyjeżdżać z agencją pracy, bo ma ona zakres pewnych obowiązków, dzięki którym możemy czuć się bezpieczni. Właśnie dlatego poszedłem do Limnusa i nie szukałem na własną rękę. Chwalę sobie zarobki. Warto zorientować się w tym temacie, żeby nie wyjechać gdzieś w świat.

Daro3
@Rozsądek 31.05.2019 08:43

Szukalem kiedys sam pracy ale powiem ci ze na nic ciekawego nie trafilem. Zarobki porównywalne ale zero umowy zero świadczen. To juz nie te czasy ze sie oplacalo tak jezdzic. Teraz to strach a ludziom nie mozna ufac. Dlatego tez wole przejsc sie do Limnusa i jakos sie poradzic, cos zawsze dopasuja a nie uzerać się z tym wszysktim samemu i nie wiadomo czy wgl cos z tego wyjdzie.

Monika
@Rozsądek 31.05.2019 08:43

Dokładnie! Jak coś potrzeba to pomagają.

Arek

Tak25Nie4
@Arek 15.11.2018 19:42

Potwierdzam ta agencja Limnus Work pomaga zawsze. Skończyło mi się zlecenie odrazu inna pracę znaleźli nie musiałem zjeżdżać do Polski.

Marek.L
@Arek 15.11.2018 19:42

Też byłem zadowolony. Ja poprosiłem o podwyżkę i mi Limnus załatwił.

Marek.L
 Opinia

Jechałem za pośrednictwem Limnusa za granicę do Niemiec, Wszystko super załatwili byłem zadowolony. Umowa, stawki wszystko jak obiecywali nawet podwyżkę dostałem po 3 miesiącach.

Porównywałem
 Opinia

Pieniądze są większe niż w innych agencjach za podobne prace.

Pasek
@Porównywałem 03.06.2019 08:56

Korzystałem z uslug wielu agencji i najlepsze oferty zawsze trafialy do mnie z Limnusa

SEBO74.
 Opinia

Czy macie oferty pracy dla kamieniarzy obróbki maszynowej tzn.cyrkularki szlifierki itp.

@SEBO74. 30.05.2019 10:41

Tak posiadamy oferty pracy dla Kamieniarzy do Niemiec. Proszę przesłać swoje CV przez naszą stronę http://www.limnuswork.pl

Thinker
 Opinia

Tu pomogą człowiekowi, tam załatwią. Praktycznie o nic nie trzeba się martwić. Tu można realnie zarobić dobre pieniądze.

Cywil
@Thinker 29.05.2019 08:55

Dokładnie.... Tylko pracować trzeba..Jakby wszedzie tak bylo to nie byloby tylu rozczarowań.!

marek
@Cywil 29.05.2019 15:38

Tu nie ma zadnej filozofi. Z kilkoma agencjami już wspolpracowalem i wiem jak to wygląda a różnie bywało. Jakoś najlepiej mi w Limnusie. Nikt nie narzeka, każdy wie co ma robić

Opinia

czy praca dla lakiernika sie znajdzie?

@lakiernik 27.05.2019 15:29

Dzień dobry, Obecnie posiadamy aktualne oferty pracy dla lakiernika do Niemiec Aby proces rekrutacji mógł zostać rozpoczęty potrzebne są następujące działania - wysłanie aplikacji za pomocą formularza zgłoszeniowego tzn.:wszystkie szczegóły zgłoszenia na stronie: http://www.limnuswork.pl - wybrać interesującą Pana ofertę pracy, dołączyć CV i uzupełnić dane osobowe. Następnie po uzupełnieniu danych kandydatura trafia do naszego systemu. w kolejnym etapie rekrutacji w przeciągu 24h skontaktuje się osoba z naszej firmy i przedstawi szczegóły ofert pracy za granicą w przeciągu tygodniu jest możliwość wyjazdu i rozpoczęcia pracy za granicą Zachęcam do zaaplikowania i wzięcia udziału w procesie rekrutacji, aby wyjechać do pracy za pośrednictwem naszej firmy LimnusWork.

@LIMNUSWORK 28.05.2019 08:41

dziekuje za konkretne informacje. super wszystko podesle pozdrawiam

Lewis
 Opinia

ja pracowałem przez limnusa jako lakiernik. czasem takie furki podjeżdżały że hoho :-) nie ma obijana, ale wynagrodzenie jest porządne. specjaliści naprawdę są cenieni

@Lewis 28.05.2019 09:05

to spoko wlasnie czegos takiego szukalem

kombinator
 Opinia

Teraz akurat mam przerwę, ale myślę, że następnym razem ruszę z nimi znowu......Dobre pieniądze można dostać, na pewno dużo lepsze niż w Polsce............

detektyw
@kombinator 24.05.2019 15:47

A to wykropkowane miejsce, to żeby sobie coś uzupełnić? Ja też z Nimi wyjeżdżam i po niemiecku się dogadam bez problemu, ale ojczystego języka nie zapomniałem i pisać potrafię hehe :) Nie no, żartuję kolego. Prawdę piszesz :) Pzdr!

proste
 Opinia

powiem tak - jak sobie poscielesz tak sie wyspisz. z robota jest tak samo. bedziesz pracowal to masz hajs nie bedziesz to nie masz a pretensje mozna miec wtedy tylko do siebie. Z niemcami całkiem niezle sie pracuje. nie ma czegoś takiego ze czujesz sie gorszy.,albo ze ktos cie ocenia. jakby nie to ze niedawno urodzilo nam sie dziecko i zona potrzebuje mnie teraz na miejscu to znow bym sobie pojechal

ryba90
@proste 23.05.2019 08:52

hehe też w Niemczech siedze i nawet szprechać zacząłem :D praca też lepiej idzie bo można z kolegami pogadać i się pośmiać. no i jeszcze jak mam zapewnione wszystko co potrzeba i sam nie muszę myśleć o zakwaterowaniu i wszystkim to już w ogóle miód malina hehehe

Sweden
@ryba90 23.05.2019 12:15

Wg mnie maja najlepsze mozliwe warunki jesli chodzi o prace w Szwecji.Pewna umowa I dobra $$$ W Niemczech jeszcze nie bylem. Jakos mnie nie ciagnie. Wole Skandynawie.

obserwator
@ryba90 23.05.2019 12:15

Jeżeli się umie ''szprechac'' jak to nazwales na poziomie podstawowym to jest na prawdę duży wachlarz pracy w tej agencji ale i bez tego da rade. ja w kilku krajach bylem bo jakos sie nie przywiązuje a do jezykow nigdy glowy nie mialem. jestem od naprawiania samochodow a nie pogadanek ale naprawde w porównaniu do polskich warunków to jest kosmos. najlepsze oferty w tej chwili jakie można znaleźć

@proste 23.05.2019 08:52

O boze z tymi zonami to zawsze jest jakis cyrk. Ja przez moją ostatnio nie moglem pojechac, a znalezli mi taka robotke ze zylibysmy jak paczki w masle przez kolejnych kilka miesiecy no ale co zrobic taka sobie wzialem taka mam.

Karkowiak
 Opinia

Poszedłem spotkanie troche zestresowany ale okazalo sie ze atmosfera w biurze jest w porzadku i nikt nikogo nie ocenia. Na kazde pytanie odpowiadali konkretnie, bez czarowania. Wypytywali o moje kwalifikacje i dobrali odpowiednie oferty. Jak byłem w kilku innych krakowskich agencjach to wyglądało bardziej chaotycznie.

Proste wnioski
@Karkowiak 22.05.2019 12:48

Bo tutaj zwyczajnie wiedzą co robią. Zazwyczaj jak ktoś kombinuje to chce ukryć niekompetencję.

Janko
 Opinia

Na dachach w Niemczech dobrze płaca.Bylem kilka razy na różnych robotach z Limnusem i zawsze porządnie szło zarobić. A obowiązki różne....od okładania dachów przez montaż rur. Pokój mialem od pracodawcy ale nie wciskali nas na sile po kilku do jednej kwatery jak u innych.Bylo spoko, dalo sie normalnie odpocząć po pracy.

Mariusz P.
@Janko 21.05.2019 12:10

to ja tak miałem jak pojechałem płytki układać do Austrii. nie trzeba być dobrym z matmy, zeby wyliczyc ze lepiej zarabia się za granicą. miejsca dla leni nie ma ale jak ktoś chce to może wyciągnąć niezłą sumkę i zawrzeć przydatne znajomości.

Prawda
@Mariusz P. 21.05.2019 15:19

I tu sie z panem zgodze bo ja tez uwazam, ze jak ma sie mozliwosc wyjazdu to powinno się z tego skorzystac tym bardziej jak zrodlo pewne. A zupelnie inaczej jest jechac samemu na dziko, a z Limnusem na umowe o prace...z reszta nie ma co porownywac. jak mam tu pracować za smieszne pieniadze to wole ze wszystkimi świadczeniami zarabiac 2x tyle za granica

Holender
 Opinia

Bez udziwnień, bez kręcenia, po prostu skuteczny pośrednik i tyle. Niby tak niewiele, ale bardzo ciężko jest znaleźć taką agencję, która faktycznie chce znaleźć komuś dobrą pracę, a nie tylko odesłać i mieć z głowy.

Aneta
@Holender 20.05.2019 12:49

Zgadzam się, jako nieliczni interesują się co dzieje się z człowiekiem po przekroczeniu granicy

Ja
@Aneta 20.05.2019 16:10

Jak człowiek jest z dala od rodziny to naprawde nawet ten koordynator duzo daje. I pogadac mozna i zapytac sie. A ja to nawet do biura jak dzwonilem to odbierali zawsze. Teraz to juz nie ma takiej potrzeby bo nabralo sie dowiadczenia to i samodzielnosci jest wiecej ale poczatki nie byly dla mnie takie oczywiste i dobrze ze mozna sie bylo do nich zawsze odezwac

Konkret gość
 Opinia

Bark opóźnień , umowa spisana już na pierwszej wizycie. Tak to sie powinno odbywac wszedzie, a nie ciagać ludzi jakby innych zajec nie mieli . Wszystko przejrzyste i jasne od samego początku, szczegółowo wytłumaczone przez pracowników .

z wlasnym zdaniem
@Konkret gość 17.05.2019 11:26

Korzystałem z ich usług kilka razy, zawsze szybko znajdowali dobra robote, nic nowego nie napisałeś

spec
@z wlasnym zdaniem 17.05.2019 15:40

Akurat dobrze, że napisał, bo ludziom wcale nie jest łątwo trafić na coś konkretnego. Mi załatwili pracę bardzo szybko, a na tym mi zależało, żebym mógł sobie coś dorobić. jasno określili i znalezli odpowiednią ofertę pracy na podstawie moich umiejętności i doświadczenia. Warto się do nich odezwac.

Aneta
 Opinia

Wszyscy piszą o fachowcach ale czy dla kobiety też znajdzie się praca? ☹

Byłam i widzałam
@Aneta 15.05.2019 16:02

Kochana bylam na produkcji juz kilka razy i kobiety tez pracuja.

Lilo
@Byłam i widzałam 16.05.2019 08:33

A ja pracowałam w pralni. Do Holandii mnie posłali, bo mąż tam pracuje i tak mi się udało z nimi to załatwić, że w jednym mieście nas ulokowali.

Kinga
@Lilo 16.05.2019 11:39

W Holandii byłam 2 razy. Pierwszy raz na pół roku, a za drugim razem na 3 i jak skończyła się umowa to przedłużyli znów na 3 po mojej prośbie bo nie chciałam wracać, a pracodawca wciąż mnie potrzebował. Jak chcesz zarobić i trochę się życia nauczyć to z doświadczenia Ci taki wyjazd polecam. Ja akurat potrzebowałam pieniędzy na wkład własny w mieszkanie i to była najlepsza i najszybsza opcja. Znajomi mówili, że wrócę z płaczem i co?;) Języka się nauczyłam, jakieś doświadczenie jest, znajomości też no i to mieszkanie kupiłam.;)

Boo
@Kinga 16.05.2019 15:47

Bo zawsze do powiedzenia maja najwięcej ci co nie byli nigdzie tez to przezywalem ale dobrze ze nie sluchalem opinii bo ta agencja na serio potrafi znalezc dobra prace. zupelnie inny standard zycia.

Opinia

Jedyna agencja która przeprowadza PRAWDZIWY wywiad, żeby dopasować ODPOWIEDNIE oferty pracy!!!! Mąż już tracił nadzieję że uda mu sie znaleźć prace w zawodzie za normalne pieniądze. Dzięki LIMNUS!!!

Tak1Nie1
@Karolina 13.05.2019 10:21

Tez mam taki problem, że dostaje oferty nie na miarę moich kwalifikacji a co za tym idzie gorzej płatne i aktualnie szukam sprawdzonej agencji ktora umożliwi mi godny zarobek. Długo Pani mąż już korzysta z pomocy LimnusWork?

@Grzechukrk 13.05.2019 13:07

To był pierwszy wyjazd męża z tą agencją, ale szczerze Panu polecam!!! Tylko oni przeprowadzili z Nim rzetelną rozmowę odnośnie kwalifikacji!! Wstyd żeby fachowcy musieli chodzić od agencji do agencji i prosić się o pracę za marne grosze. Mam nadzieję, że przedłużą mu umowę z nowym pracodawcą, bo naprawdę dobrze trafił.

@Karolina 13.05.2019 16:08

No to mam nadzieje ze ze mną bedzie podobnie bo juz jestem zmeczony tymi poszukiwaniami bez skutku

Dreszelek88
@Grzechukrk 14.05.2019 08:45

Ja kilka razy wyjeżdżałem, więc Ci mogę podpowiedzieć trochę jak to wygląda. Po pierwsze rozmowa pod katem twoich kwalifikacji, po drugie dopasowanie ofert. Pozniej to juz formalność, ale we wszystkim Ci pomogą, sam z papierkami nie zostaniesz. Poza tym dostajesz swojego koordynatora, który będzie się Tobą zajmował tez za granicą

@Dreszelek88 14.05.2019 12:15

Logicznie to brzmi dzięki!

@Grzechukrk 14.05.2019 14:55

Niech Pan próbuje i się nie poddaje!! My przeszliśmy przez wiele agencji zanim tu trafiliśmy!!

@Karolina 15.05.2019 08:38

Pani Karolino ja juz tam zadzwoniłem i i jestem umówiony na rozmowę. Dziękuje za miłe słowa mam nadzieje ze sie uda

doswiadczony
@Grzechukrk 15.05.2019 12:14

Panie kolego co się ma nie znaleźć. Jak jest pan fachowiec to pana wezma bez problemu tutaj to nawet jezyka nie zawsze wymagaja a roboty troche jest. A wiem bo mi kilka robót już ogarneli.

Opinia

Chcialbym wyjechac za granice. Nie boje sie pracy fizycznej, mam doswiadczenie w budowlance i wykonczeniowce. Myslicie, ze da sie tam zarobic? Nigdy tak nie pracowałem, z pośredników tez nie korzystałem ale jak tak czytam to ten mi sie wydaje najkonkretniejszy

Miszkens
@Elvis 06.05.2019 16:25

Najlepiej, żebyś po prostu przedzwonił i się zapytał. Na pewno zarobisz więcej niż tu na miejscu. Jak ja szukałem pracy, to nie było problemu żeby z nimi porozmawiać, chociaż to nie był mój pierwszy wyjazd i już wiedziałem, czego się spodziewać i jak rozmawiać. Tym bardziej, jeśli mówisz, że masz doświadczenie. Jak pracowałem w Niemczech to zapewnili mi zakwaterowanie i dostałem umowę o pracę. Daj znać, co dalej.

Tak4Nie
@Miszkens 07.05.2019 10:28

a jak jest z jezykiem? tez jestem zainteresowany, ale potrafie tylko niemiecki, totalna podstawa. myslisz, ze to przejdzie?

Miszkens
@bettertomorrow 08.05.2019 09:35

Mysle, że podstawa Ci wystarczy. Z reszta wystarczy poczytac ogloszenia, nie wymagają Bóg wie czego.

@Miszkens 08.05.2019 12:59

Witam Do pracy w Niemczech jest potrzebna jedynie komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Więc bez problemu da sobie pan radę. Czasem są też oferty bez znajomości języków obcych, na chwilę obecną posiadamy takie oferty do Holandii.

@LIMNUSWORK 08.05.2019 13:12

dziekuje, ze Panstwo odpisali. Bylbym bardzo zainteresowany. W takim razie jutro do Panstwa przedzwonie, bo szczerze mowiac zaczalem sie martwic, ze bez chociaz sredniozaawansowanego jezyka nie mam co liczyc na prace

@bettertomorrow 08.05.2019 15:50

Też jestem zainteresowany chociaż szczerze mówiąc wolałbym porozmawiać o tych ofertach bez języka bo z tym u mnie słabo. Bettertomorrow kontaktowałeś się już z biurem?

@Elvis 09.05.2019 09:17

tak zadzwonilem i umowili mnie na rozmowe. nawet sie nie spodziewalem, ze dzialaja tak szybko.

Tak3Nie
@bettertomorrow 09.05.2019 12:50

To ja też zadzwonię skoro tak. Mam nadzieje ze u mnie tez tak sprawnie pójdzie. Dzięki za info :)

Lopik
@Elvis 09.05.2019 15:27

Potwierdzam szybkie działania. Od kontaktu do organizacji wszystkiego pod katem wyjazdu nie mija wiele czasu. No ale wy tez musicie byc zdecydowani. Chociaz rekrutacje są dość konkretne, bo dzięki rozmowie dobierają dopasowane oferty pracy i nie trzeba się jakoś szczególnie niczym przejmować, bo wszystko za Cb załatwią

Tak3Nie
Radek
@Lopik 10.05.2019 08:53

I to prawda co pisali u gory ze mozna liczyc na umowe o prace?

armani
@Lopik 10.05.2019 08:53

O kurde to ja nawet nie wiedzialem ze tak robią. Myslalem ze to samemu trzeba szukac po ich ofertach. Dzięki brachu za info i życzę powodzenia innym szukającym pracy

Drozd
@Radek 10.05.2019 11:48

Zawsze dają niemiecką umowę o pracę nie ma tu śmieciówek

Tak2Nie

Zostaw opinię o LIMNUSWORK - Kraków

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie