4 Dodaj merytoryczną opinię
counter
4 1006 1018 5 1

Opinie o LIMNUSWORK

Arek

Wyjechałem miesiąc temu za ich pośrednictwem do pracy. Jestem zadowolony, wszystko jak w ustaleniach. Poprosiłem ich po 2 tygodniach o zmianę kwatery i bez problemu pomogli mi to załatwić z pracodawcą. Moje sugestie dla LIMNUSWORK: Trzemajcie tak dalej :) Lubię atmosferę w LIMNUSWORK za: Rzetelność, prawda, dotrzymywanie słowa.

Tak108Nie11
Tomasz z Polski

przez dłuższy czas jeżdżąc do pracy za pomocą innych agencji pracy denerwowało mnie, że nie miałem żadnego wsparcia po podjęciu pracy tzn. jestem na miejscu w pracy i coś się dzieje, dzwonie do firmy i mam info żeby radzić sobie sam. W LimnusWork przekonali mnie do siebie, dzięki pomocy na zleceniu oraz dzwonią do mnie co jakiś czas pytając czy wszystko w porządku i czy nie potrzebuję pomocy itp. inne firmy powinny się uczyć od nich takiego podejścia do człowieka, polecam tą firmę wszystkim niezdecydowanym.

Tak100Nie13
Marta

Zarówno proces rekrutacyjny jak i kontakt z rekruterem oceniam bardzo wysoko. Wszytko poszło zgodnie z planem, a oferowane stanowisko i praca była zgodna z opisem. Polecam!

Tak94Nie10
Albert

szybkie działanie z ich strony to fakt, początek roku, a już dzwonili do mnie z fajnymi ofertami pracy, polecam

Tak88Nie14

Pracodawca

Proszę Pana, trzeba jeszcze trochę mieć wiedzy na temat tego jak działa rynek pracy itp. Umowy z kontrahentami są to umowy wewnętrzne jakie łączą np dwie współpracujące firmy i żądna agencja pracy nie udostępnia takich umów nikomu postronnemu, a takimi osobami są kandydaci do pracy. Druga kwestia, że skierowanie jest niezależnym i innym dokumentem prawnym zawierającym informacje zgodnie z ustawą o promocji zatrudnienia. Pana lub innych osób pracodawcą są firmy zagraniczne i za indywidualne kwestie między pracodawcą i pracownikiem nasza firma nie odpowiada ponieważ według prawa nie ma takich praw, aby się w to mieszać. Zawsze jak są problemy to pomagamy je rozwiązać jako moderator całej rozmowy. Każdy pracownik jest legalnie zatrudniony w danym państwie pracodawcy i czuwa nad nim prawo pracy kraju jego pracodawcy. Wszystkie kwestie sporne reguluje Sąd pracy w danym kraju tak jak to ma miejsce również w Polsce. Proszę ludzi nie wprowadzać w błąd, a każdemu polecamy zawsze zapoznać się ze wszystkimi dokumentami przed podjęciem pracy oraz uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania. Z naszego doświadczenia wiemy, że komentarze osób takich jak Pan nie pokazują prawdy, faktów i zazwyczaj są kłamliwe i szkalujące firmy takie jak nasza, ponieważ nie wywiązał się Pan z umowy jaką Pan zawierał z agencją pracy i/lub pracodawcą. Pozdrawiamy Zespół LimnusWork.

Tak3Nie2
zainteresowany
@LIMNUSWORK

mam pytanie potrzebni wam ludzie z językiem i prawojazdy a wiem że pracują u was ludzie bez języka i bez prawka kiedyś dzwoniliście i że niemiecki mam slaby a potem dzwoni inna firma kobieta po niemiecku ze mnom rozmawia i jest ok czyli jak to jest polak w niemczech mieszkający czy nawet znajacy język w waszej firmie zna lepiej niemiecki niż niemiec coś tu nie gra niemka czysta mowi że jest ok mój niemiecki a od was pracownik twierdzi że nie dobra rada to wy się nauczcie języka a nie ludzi przepytujecie z wyuczonych formulek śmiech i tyle

Tak1Nie2
gruby
@zainteresowany

Zainteresowany, przestań snuć teorie spiskowe bo gów... wiesz i w (usunięte przez administratora) byłeś. Ja pracowałem w wielu miejscach u różnych pracodawców. Mam bardzo dobry niemiecki i każdy pracodawca różnie ocenia moje zdolności językowe. Widzę żę w Limnus wszyscy są po germanistyce więc nie bredź głupot że jezyka nie znają. Specyfika pracy w niemczech jest taka że każda oferta rządzi się swoim prawem i również poziomem języka. CIekawe co by było gdyby Ci zaakceptowali język a ty byś pojechał do pracy i pracodawca powiedział ze masz za słaby język to z mordą i pretensjami byś wypisywał opinie na limnus że to i tamto. Pomyśl najpierw zanim kolejny raz napiszesz jakąś głupotę.

Tak1Nie1
Amber Nowy wpis
@gruby

@gruby, z przykrością muszę przyznać, że zainteresowany ma rację. Mieszkam w Niemczech od wielu lat, studiowałam tu „Zarządzanie personelem” i pracuje w dziele HR. Z powodów osobistych chciałam przenieść się do Polski, a dokładnie do Krakowa. Odpowiedziałam na ogłoszenie firmy na stanowisko Rekruter z j. niemieckim. Już na następny dzień zadzwoniła do mnie rekruterka i to było na tyle. Kilka pytań po niemiecku miało sprawdzić moją znajomość języka. Odrazu zauważyłam, że lepiej się posługuje niemieckim niż rekruterka. Rozmowa szybko się zakończyła. Nie było już innych pytań i więcej się nie odezwali. Może taka filozofia firmy.

Jan Nowy wpis
@Amber

nie wiem w czym widzisz problem? zadzwonili do Ciebie, zadzwonili, porozmawiali, porozmawiali. jeżeli jesteś zadufany w sobie już na starcie bo ty masz lepszy jezyk itp i szukasz pracy w pl to powodzenia ci zycze w szukaniu pracy, trochę pokory chłopie.

Artur

Gdzie byliście? Co polecacie?

Tak14Nie
Doss
@Artur

Stuttgart i Monachium, dobra robota dla brukarza

Tak16Nie
@Artur

Ja wróciłem teraz z Augsburga. Robiłem przy maszynach CNC, było ok i planuję kolejny wyjazd, ale teraz trochę odpoczynku w domu.

Tak13Nie
Liso
@Artur

na C+E byłem prawie rok, teraz powrót do kraju na trochę, ale niedługo wracam jeździć na nowo do Niemiec, warunki ok, szczerze polecam

Tak14Nie
Kamil B.
@Artur

byłem z nimi dwa razy w Bawarii, praca jako brukarz, ogólnie było ok, za drugim razem się nawet lepsza ekipa trafiła do roboty, no ale to przecież losowa sprawa, co do samego limnusa to agencja jakich ciężko w PL szukać, kierują do firmy za granicą, ale człowiek wie czego się spodziewać i na czym stoi, jak są jakieś pytania to normalnie odpowiadają

Tak12Nie
Elektryk
@Artur

Dla elektryka w porządku praca. Byłem w trzech miastach w Niemczech z Limnusa i w każdym było w porządku. Ekipa ok, ten trzeci Warto do nich przedzwonić jak się planuje wyjazd.

Tak12Nie
CR
@Artur

ooo spoko, że takie pytanko jest, mogą ludzie odpowiedzieć w końcu krótko i konkretnie ja byłem w Rotterdamie i Berlinie jako spawacz, warunki jak dla mnie troszkę lepsze w Berlinie, ale ekipa w Holandii się trafiła lepsza, co do firm do jakich się trafiło to obydwie ok, kasa na czas, bez kombinowania, język potrzebny ale niemiecki/angielski więc komunikatywny to raczej bez problemu każdy

szamo
@Artur

Dla elektryków najlepszą robotę w Niemczech ogarniają. Zarówno jeśli chodzi o kasę, jak i warunki pracy. Jak człowiek się sprawdzi to sami dzwonią jak mają oferty a Ty jesteś w kraju.

daniel
@Artur

j.w. elektryk, Norymberga, praca dobra, z pieniędzmi nie ma problemów, formalności załatwione bardzo szybko

Sarge
@daniel

Austria, Salzburg, obsługa maszyn cnc. Wróciłem niedawno. Warunki mieszkaniowe ok - nie ma jakiegoś ścisku, ludzie ok - pogadać się da, co do kasy to na czas. Jakiś problem był z dokumentem, ale ludzie z limnusa ogarnęli wszystko baardzo szybko. pzdr!

kazo
@Artur

Ja akurat w Szwajcarii pracowałem. Roboty mają sporo dla hydraulików i jak masz odpowiednie kwalifikacje to pieniądze są naprawdę duże, tam ode mnie kumpel byl Niemczech to nie narzekał, ale teraz raczej będzie startował na Szwajcarie własnie

Tak8Nie
Darek
@Artur

Pracuję prawie rok w Bawarii jako spawacz. Polecam Ci nie tylko samą pracę, ale samą agencję, bo wyłapuje właśnie takie perełki. Te oferty są takie na jakie w Polsce nie ma co liczyć i prędko takich warunków nie będzie. Chodzi nie tylko o pieniądze, ale też sprzęt na jakim się pracuje. U nas często problem w kraju ze sprzętem i człowiek musiał pracować bardziej na półsprzęcie. Dlatego wyjazd za granicę wg mnie jest najlepszym rozwiązaniem w tej chwili i nie ma co się nawet zastanawiać

Kinga
@Artur

Ja pracowałam jako kucharka, wróciłam teraz i kolejny wyjazd planuję razem z koleżanką po nowym roku jakoś, więc jak może chce jechać Twoja siostra, dziewczyna czy tam żona osobiście polecam kobitkom. Miłego dnia

Marcin
@Artur

Monachium dwukrotnie, spawacz, ogólnie pozytywne wrażenia. Teraz wróciłem do Polski i trochę już tu siedzę, ale myślę znowu jechać nowym roku. Warunki na pewno takie, że biją te niby najlepsze firmy w Polsce, a też można się nowych rzeczy nauczyć i pracować na porządnym sprzęcie.

Kamil
@Artur

Jak ktoś szuka pracuy jako elektryk to na pewno mogę polecić. U mnie przy prawie 10 latach doświadczenia znalazłem naprawdę dobrą ofertę w Augsburgu.

Aadrian
@Kamil

No ja też robiłem jako elektryk i jadę niedługo kolejny raz od Limnusa. Porządna agencja

Piotrek
@Aadrian

Mają sporo ofert, bo widzę powiadomienia z goworka że się nowe rzeczy pojawiają. Ja byłem dwa razy od nich w Niemczech. Hamburg i Brema. Uczciwe warunki współpracy, jak ktoś szuka pewnej agencji to Limnus na pewno będzie dobrym wyborem.

Pszczoła
@Piotrek

Jako ślusarz pracowałem w Monachium i Augsburgu. Wszystko zgodnie z tym na co się umawialiśmy. Pieniądze ok, a wymagań nie ma jakichś dużych. Sporo znajomych z nimi pojechało na Zachód i ja też się zdecydowałem. Nie żałuję, to była dobra decyzja.

Karolina
@Artur

Praca kelnerki w Erfurcie warta polecenia. Bardzo dobre warunki jeśli chodzi o kasę, ale i zakwaterowanie. Szczególnie te warunki mieszkanowie były kluczowe bo nie ma co się łudzić że my mamy trochę większe wymagania jak Panowie :)))

@Artur

Monachium, praca przy maszynach cnc. Warunki mieszkanioowe ok, nas tylko kilku Polaków a tak sami Niemcy ale ok. Pieniądze wyplacone w terminie, kontakt z agencja bardzo dobrydobrze. W razie pytań pomagają.

Hall
@Marek

Kiedy pracowałeś a może nadal pracujesz w Monachium? Wiem że tam od Limnusa były przekozackie warunki mieszkaniowe w Bawarii

@Hall

No teraz pracuję i warunki są więcej niż dobre. Może nie pięciogwiazdkowy hotel ale jest naprawdę ok.

Daniel
@Artur

Ja pracowałem w Salzburgu. Z Limnusa skierowali mnie do potężnej firmy zajmującej się konstrukcjami stalowymi. Stawki praktycznie 3x takie jak w Polsce. Ludzie w porządku.

Jarek
@Artur

Kiedyś jeździłem do Anglii do pracy, ale tam się nieciekawie zrobiło. Wróciłem do Polski i tu coś chciałem znaleźć. Nie udało się. Szwagier polecił Limnus bo z nimi wyjechał do Niemiec. Zgłosiłem się na ofertę na Erfurt i szybko się ze mną skontaktowali. Teraz będę jechał kolejny raz, też z nimi.

Tysiak
@Artur

a ze znajomoscia jezyka taka podstawowa jest szansa dostac sie do pracy przez Limnus?

Spawacz
@Tysiak

W ofertach opisane jakie wymagania, ale powinno Ci bez problemu starczyc jak sie potrafisz dogadac, kazdy z tym jezykiem niemieckim jakies poczatki mial I z czasem sie poppeawial :) jezdze z nimi od 2 lat I nie trafilem na jakies chore akcje, wszystkiego pilnuja I w razie problemow mozna liczyc na ich pomoc

Dami
@Artur

Na budowlanke lepiej Niemcy czy Austria? Ktos coś poleci?

Eock
@Dami

Robilm w Niemczech. Augsburg i Erfurt. Porzadne firmy i szefowie ogarnieci. Kasa dobra, co do roboty to kazdy robi swoje. Nie ma tak ze zachrzania 1 a 8 patrzy. Bezpiecznie a z ludzmi idzie sie dogadac. Co do austrii ni wiem ale domyslam soe ze podobnie.

Lewy
@Artur

Dzieki nim moglem wyjchac kiedy zwolnili mnie z pracy w Wieliczc. Malo jest agencji ktore pracuja z takim zaangazowaniem. Dziekuje i ja zostawię tylko jedno słowo - Polecam!

Darek
@Tysiak

Konkretne oferty maja wymagania co do języka ale powinno byc ok z podstawa. Ja teraz po 3 latach to perfect po niemiecku. A zaczynałem jak od nich jechałem od Ich mag Sport.

Rasiek
@Artur

Augsburg, robiłem na stolarce, wymagań nie było dużych żeby się dostać, aby parę lat w zawodzie, rysunek techniczny, no i praktyki trochę. No ale to każdy kto w tym zawodzie robi te kilka lat to bez problemu sobie poradzi i nie będzie miał jakichś trudności.

Vertez
@Artur

jak to mówi mój syn - hajs się zgadza i to chyba to, co Was najbardziej interesuje

Kobe #24
@Artur

Elektryk budowlany, Sttutgart, warunki ok, wymagania też nie są z kosmosu więc się idzie przyzwyczaić szybko

Cezar
@Artur

Augsburg i Monachium. W tych dwóch miejscach byłem z Limnusa. Pracowałem jako pracownik budowlany, dowodziłem zespołem samych Polaków. Teraz myślę że pojadę jakoś koło wakacji, bo na razie mam w Lublinie pracę tak właśnie do czerwca/lipca.

Kizo
@Artur

Dwa razy Austria, raz Niemcy (Bawaria) Wymagania nie są jakieś wygórowane. Takie mogę powiedzieć - typowe dla zagranicznych zleceń. Różne stanowiska, różna kasa, ale ogólnie rzecz biorąc można jedynie zyskać. Nie ma wg mnie minusów, które by eliminowały tę agencję.

Makos
@Artur

Ja byłem dwa razy z nimi w Monachium przy budowach. Cenowo ok, dobra umowa i dobre warunki. Opłaca się jeździć.

Barry
@Artur

W zeszłym roku Augsburg, teraz będę w Monachium. Pracuję jako spawacz. Warunki ok.

Mati
@Barry

sporo nowych ofert wlecialo, mysle ze znajdziesz cos dla siebie, ja polecam ogolnie poludnie niemiec, tam ludzie bardziej ogarnieci, kierunek Norymberga czy Monachium najlepszy wybor jak dla mnie

Karo
@Artur

Augsburg, dobre warunki i dobre pieniądze. Miałem przerwę rok, bo tutaj pracowałem przy dobrym projekcie, ale teraz planuje wyjazd. Może ktoś teraz planuje wyjazd (elektryk)?

Karo

Mati
@Karo

Salzburg, spawacz. Warunki mieszkaniowe luks, co do pracy no to nic nadzwyczajnego. Kasa bardzo ok.

Karol

Ogólnie Niemcy polecam. Byłem i na północy i na południu. Warunki podobne

heros
@Artur

Monachium budowlanka na duzy plus, mysle jechac jakos w tym roku tez w tamtym kierunku, a przynajmniej na pewno do Niemiec

Mateusz
@Artur

Pracowałem w Ulm jako spawacz i jestem zadowolony i z kasy i warunków socjalnych. Jakby ktoś własnie w tej rejon ruszał Ulm, Memmingen, ogólnie Bawaria to polecam. Sporo znajomych z dawnej roboty ode mnie tez z nimi pojechało.

johny
@Artur

Cała Bawaria spoko, dużo ofert mają na ten rejon w różnych branżach. Ja robiłem przy budowach, braciak jako spawacz. Warunki ok. Socjal na fajnym poziomie. Nie są to hotele pięciogwiazdkowe, ale jest czysto, z resztą - jak dbasz, tak masz. Na pieniądze nie ma co narzekać, nie ma co liczyć w Polsce na takie warunki i to raczej wie każdy. Umowa jasna i konkretna, nie ma bajerowania i kombinowania. Czy pojadę kiedyś jeszcze przez tę agencję? Pewnie tak, bo Limnus się sprawdził, a wiadomo że z tymi agencjami to różnie bywa w ostatnim czasie. Ogólnie jak ktoś się wybiera to polecam właśnie Bawarię. Fajne miejsce. Tyle ode mnie, 3majcie się

Liso
@Liso

Wracam od połowy marca :) Nawet teraz i kumpel sie zdecydował.

olek

Ja byłem w Niemczech, klasyk. Nie narzekam, wręcz przeciwnie - bardzo dobrze

Dyzio
@Artur

Monachium, operator maszyn CNC, nie narzekam bo według mnie agencja naprawdę trzyma wysoki poziom.

Sławek
@Artur

Drezno, operator maszyn CNC, warunki w porządku. Na ludzi traafiłem takich że można było pośmiać się i pogadać, jeden gość był z Koszalina to rozwalał kawałami. Robota jak robota, nic nadzwyczajnego, ale warunku lepsze niż w Polsce. Lepsza kasa, nowsze maszynyy. Znacznie łatwiej mi było bo znam język.

Sara
@Artur

Ja byłam we Wiedniu i tam właśnie pracowałam jako kucharka. Początkowo się martwiłam, ale jakoś szybko się wdrożyłam we wszystko. Oczywiście polecam ten kierunek jak i same stanowisko kucharki. Koleżanka pracowała przez Limnus w Niemczech na tym samym stanowisku i to też za jej namową wyjechałąm.

@Artur

Ja dwa razy wyjechałem. Ulm i Duisburg, praca na budowie, polecam, kasa jakby nie patrzeć jest dobra, mozna dobra sumke odlozyc. Za pierwszym razem mniej Polaków w zespole to i jezyka się wiecej jnauczyłem, za drugim sami Polacy prawie.

buffon
@Artur

ja robilem jako ciesla w Stuttgarcie, jezyk znam dobrze bo mieszkalem kiedys w Berlinie, z tego co wiem to akurat jezyk to wymog konieczny akurat przy tej ofercie, jak przy innych to nie wiem, ogolnie warunki ok, sprzet dobry do pracy, na pewno warunki ktore mozna polecic, bo w polsce teraz ciezki czas dla naszego zawodu

Julka
@Artur

Pracowalam w Monachium jako kucharka. Z pracy i zarobków byłam zadowolona. Kolekny wyjazd planuje na sierpien/wrzesien tez na te stanowisko

patec
@Artur

brema, produkcja mebli, kasa w porzadku, duzo zalezy do jakiej sie trafi ekipy, ja mialem o tyle dobrze ze paru polakow bylo, wiec mozna bylo sie do kogos odezwac

Malik
@Artur

Ja pracowałem akurat jako elektryk w serwisie w Augsburgu Robota w porządku, naprawa maszyn, jakieś tam drobne usterki trzeba było usuwać, przegląd urządzeń i ich kontrola czy się nadają czy nie. Ale też montowaliśmy nowe maszyny. Fakt język trzeba znać, no i rysunek techniczny potrafić czytać bo to robota gdzie to konieczne.

Cisek Nowy wpis
@Malik

Eindhoven, spawacz. Warunki bardzo dobre. Ludzie na miejscu ogarnięci, też nie oczekują Bóg wie czego tylko solidnej roboty, atmosfera w porządku, bo jest nas kilku Polaków. Z kasą zero problemów, bo wszystko płacone na czas.

Dawid
Kandydat

Z tych ofert świeżych coś polecacie? Ktoś był jakoś ostatnio?

Żaczek
@Dawid

Każda oferta w porządku. Jeżdżę z nimi kawał czasu, braciak tak samo i zero problemów.

Wojtek
@Dawid

Ja byłem w Augsburgu, operator maszyn CNC i jestem zadowolony. Wszystko zgodnie z umową.

Rezi
@Dawid

Wszystkie oferty mają pewne, więc co Ci pasuje śmiało wybieraj.

Mirek
@Żaczek

Potwierdzam co pisze Dawid. Byłem już 3 razy na robocie. Kasa zawsze na czas. Warunki spoko. Co więcej nie musisz jeździć pół europy.

@Dawid

Obróbka CNC Hamburg, jak najbardziej ok.

Cisek Nowy wpis
@Dawid

Pracuję jako spawacz. Bardzo dobra firma, dobry kontakt z biurem, wszystko wypłacane na czas, polecam

Paweł

Wyjechałem z Limnus i dla mnie warunki były ok. Ludzie bardzo konkretni i ogarnięci. 5/5!

Maciek
Kandydat

Jak z warunkami teraz? Normalnie można jeździć? Widzę, że dużo pozytywnych opinii dlatego może by się pojechało.

Olek
@Maciek

Jest ok, normalnie są oferty i bez problemu mozna jechać.

Adi12
@Maciek

Ja właśnie teraz niedawno wyjechałem i jestem zadowolony, bo wszystko zgodnie z tym co powiedzieli.

Dawid

Ktoś teraz coś poleca? Planuję jechać z Limnusem

Neko
@Dawid

No ja byłem i jak najbardziej ok. Pracę ogarniają dobrą, nie było problemów z kasą, warunki dokładnie takie na jakie się człowiek umawia.

Melo
@Dawid

Warunki są bardzo dobre, wsparcie podczas wyjazdu, jasno określone obowiązki.

Lucio
@Dawid

Jak masz możliwość to jedź. Jest naprawdę dobrze. Co do kontaktu to nie mam żadnych zastrzeżeń, w razie jakichkolwiek pytań można liczyć na pomoc.

Martyna
@Dawid

Ja pracowałam, namówiła mnie koleżanka, bo ona pierwsza była. Warunki jak najbardziej ok jeśli chodzi o kasę, atmosferę, pracowałam jako kucharka i ofertę właśnie na kucharkę, ale i kelnerkę (koleżanka pracowała) mogę polecić.

@Dawid

W tatmym roku byłem w Amsterdamie, a teraz Hamburg. Obróbka CNC. Pracę przez Limnus mogę jak najbardziej polecić. Warunki mi pasują, a najwazniejsze jest dla mnie że są pewniakami.

Lucio

Byłem, zarobiłem, powróciłem :D Ale pewnie pojadę jeszcze raz, bo warunki są naprawdę ok

Olmo

Robiłem jako spawacz w Augsburgu. Dobre warunki, człowiek wie co ma robić, jaka za to będzie kasa. Teraz planuje kolejny wyjazd.

Rezi

Wyjazd się udał, dla mnie totalny strzał w 10. Zarobiłem i teraz mogę spokojnie spłacić zobowiazania

Pistolet
@Rezi

tak jest. Kaska na czas w sam raz na wrzesień :)

Bartek11199
Kandydat

Czy wszędzie potrzebny jest język niemiecki dokładnie mi chodzi o brukarzy.? Z góry dziękuję i pozdrawiam

@Bartek11199

Witam Pana, w większości tak, ale zawsze warto do nas zadzwonić i zweryfikować daną ofertę pracy ponieważ zdarzają się oferty bez języka lub zgoda od pracodawcy na osoby bez języka np do pracy w teamie. Pozdrawiamy LimnusWork

Viko

Agencja konkretna, umowa ok, szybko wszystko załatwiają bez zbędnego marnowania czasu, dobra opcja jak ktoś chce spróbować sił za granicami

Paweł

Na produkcji dobre mają oferty, może i dużo roboty, ale opłaca się, ludzie w porzadku, i Polacy i Litwini byli akurat w firmie w której pracowałem.

Guzik

Ogólnie wyjazd oceniam bardzo dobrze. Trochę się bałem bo to był mój pierwszy wyjazd do pracy za granicę, ale wszystko ogarnęli bardzo dobrze. Wszystko to na co się umawialiśmy zgadzało się z tym co było już na miejscu.

amadi

Agencja dobra. Wypłaty na czas, zgadzają się z tym na co się człowiek umawiał. Dobry kontakt z koordynatormi

Żaczek

Cieszę się że na nich trafiłem. Dają dobrą robotę, ogarniają wszystko kompleksowo, na miejscu można liczyć na pomoc w razie pytań.

Paaweł

Jak jechać, to z Limnus. Człowieka szanują, ogarniają dobrą robotę.

@Paaweł

Zgadzam się, porządna i słowna agencja. Jak mówią, tak jest.

Kizo

Praca w porządku, dobre warunki, ogarnięci i konkretni ludzie. Nie zostawiają człowieka samego w razie problemów.

Tak4Nie

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie LIMNUSWORK na pozycji Lakiernik? 6 lipca widziałam ich ogłoszenia na http://GoWork.pl

Tak3Nie1

@Pytanie

Witam, zapraszamy do kontaktu telefonicznego odnośnie danej oferty, wszystko Panu wyjaśnimy. Pozdrawiamy Zespół LimnusWork.

lolo
@LIMNUSWORK

witam a czy macie oferty przy laminatach może

TakNie1

Pracodawca

Proszę Pana, skoro zależy Panu na pracy to proszę się przypominać telefonicznie lub mailowo. Każdego dnia dzwoni do nas wiele osób o pracę i proszę mieć to na uwadze. Zachęcamy do cierpliwości.

Tak4Nie1

TakNie5
Sylwiana

Szczerze? Nie chcę mi się wierzyć w taką opinię... Zepsute auto to jest jakiś POWÓD, a nie wymówka, więc wydaje mi się, że nie chcieliby od razu kasy. Sama jestem świadkiem jak dziewczyny z LimnusWork pomogły takiej parce (mówię o Holandii), bo miała dojechać na ten sam projekt, ale właśnie nie byli w stanie z winy przewoźnika. Ja bym stanęła na głowie, aby nie dostać kary bez względu na okoliczności, i wiem, że brzmi to chamsko ale jak się nie wywiązuje z umowy to tak jest. Chętnie opowiem wszystkim zainteresowanym o co chodzi z umową i jak wygląda praca za ich pośrednictwem :)

Tak11Nie4
LimnusWork

Panie Mariuszu, W celu wyjaśniania takich sytuacji zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Ciężko jest nam się odnieść do opisanego przez Pana wydarzenia nie znając konkretów, Pana danych ani pozostałych koniecznych do weryfikacji informacji. Przed podpisaniem umowy był Pan zobowiązany do zapoznania się z jej warunkami co jest niezmiennym faktem, więc nie powinny Pana dziwić. Zapewniamy, że dobro pracownika jest dla nas bardzo ważne, więc ponownie prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia sprawy.

Tak6Nie1
Damian
@LimnusWork

Umowa jasna i czytelna, potwierdzam.

Tak7Nie
mariusz
@LimnusWork

Teraz jak ja wam zaplacilem i znalazlem sobie sam prace,po co mam sie z wami kontaktowac? ,juz nie ma co wyjasniac.

@mariusz

Witam Panie Mariuszu Nasza Agencja nie pobiera opłat od kandydatów za pośrednictwo. Kierujemy kandydatów do pracy za granicą, są podane stawki za godzinę pracy + dieta i zawsze się to zgadza. Kandydat jedzie na podany adres i pracuje, jeśli jest jakiś problem to kontaktuje się z nami i rozwiązujemy problem. Podpisując Skierowanie do pracy dwie strony są zobowiązane wywiązać się z warunków zawartych w dokumentach.

BK
@Sylwiana

Witam mamy z narzeczonym ofertę wyjazdu do HolandiI praca przy pomidorach czy jest Pani wstanie opowiedzieć swoje doświadczenia

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o LIMNUSWORK - Kraków