4 Dodaj opinię
4 826 770 5 1

Opinie o LIMNUSWORK

Arek

Wyjechałem miesiąc temu za ich pośrednictwem do pracy. Jestem zadowolony, wszystko jak w ustaleniach. Poprosiłem ich po 2 tygodniach o zmianę kwatery i bez problemu pomogli mi to załatwić z pracodawcą. Moje sugestie dla LIMNUSWORK: Trzemajcie tak dalej :) Lubię atmosferę w LIMNUSWORK za: Rzetelność, prawda, dotrzymywanie słowa.

Tak86Nie7
Tomasz z Polski

przez dłuższy czas jeżdżąc do pracy za pomocą innych agencji pracy denerwowało mnie, że nie miałem żadnego wsparcia po podjęciu pracy tzn. jestem na miejscu w pracy i coś się dzieje, dzwonie do firmy i mam info żeby radzić sobie sam. W LimnusWork przekonali mnie do siebie, dzięki pomocy na zleceniu oraz dzwonią do mnie co jakiś czas pytając czy wszystko w porządku i czy nie potrzebuję pomocy itp. inne firmy powinny się uczyć od nich takiego podejścia do człowieka, polecam tą firmę wszystkim niezdecydowanym.

Tak78Nie9
Albert

szybkie działanie z ich strony to fakt, początek roku, a już dzwonili do mnie z fajnymi ofertami pracy, polecam

Tak71Nie8
Marta

Zarówno proces rekrutacyjny jak i kontakt z rekruterem oceniam bardzo wysoko. Wszytko poszło zgodnie z planem, a oferowane stanowisko i praca była zgodna z opisem. Polecam!

Tak74Nie8
Nazwa działu: Produkcja

Nie polecam. Panie z biura nie wiedzą gdzie kierują ludzi. Kierują ludzi do ********** agencji takich jak SEP Peeters Oirlo. Przed wyjazdem dostałam informację, że na domku będą garnki oraz, że z koleżanką dostaniemy auto, którym będziemy dojeżdżać do pracy i będziemy mogły podjechać do sklepu, pani z biura zapewniała nas, że praca będzie lekka. Na miejscu okazało się zupełnie co innego, że na domku (usunięte przez administratora) w pokoju stare okno, z którego wieje, domek jest niewyposażony, żadnego auta nie ma, mało godzin pracy. Oczywiście kontaktowałyśmy się z LimnusWork ale nie pomogli nam, rozumiem, że oni za wszystko nie odpowiadają ale za błędne poinformowanie już tak, jedynie dostałyśmy numer do drugiej agencji, która oczywiście nie rozwiązała naszych problemów. Jestem rozczarowana, zapowiadało się nieźle, ale niestety, biuro powinno zainteresować się gdzie wysyła ludzi oraz panie tam pracujące powinny być bardziej doinformowane. Strata czasu i pieniędzy.

Barbara
@Agnieszka

Pani Agnieszko, rozumiem, że Pani i pani Anna jesteście rozczarowane wyjazdem, jednak chciałabym sprostować kilka informacji zanim zaczną Panie (oraz pozostali autorzy opinii powyżej) oczerniać naszą agencję, mnie i moją koleżankę z pracy, bo po pierwsze nie jest Pani obiektywna w swojej ocenie, a po drugie komentarze, uwagi oraz ton pani wypowiedzi jest chyba troszeczkę niestosowny, co z kolei świadczy o opiniującym. Po pierwsze (możemy Pani przesłać ponownie maila) otrzymałyście Pani informacje, co trzeba zabrać ze sobą i jak wygląda zakwaterowanie. Rekruter kilka razy przypominał przed wyjazdem, że wszystkie wątpliwości muszą zostać rozwiane przed rozpoczęciem pracy i że takimi kwestiami zajmuje się przyszły pracodawca - do którego miałyście Panie namiary - wystarczyło zadzwonić i się upewnić, holenderska agencja nie gryzie. Po drugie, zakwaterowanie jest użytkowane przez wiele osób, normalnym jest, że coś wymaga naprawienia. Tak się stało i w Pań przypadku - koordynator przyjechał, naprawił okno i przeprosił. Ważne jest, aby następnym razem Panie zgłaszały podobne kwestie agencji zatrudniającej od razu zamiast czekać prawie 1,5 dnia aby skontaktować się z biurem w Polsce. Po trzecie, rekruterzy z LimnusWork rozwiązywali kwestie na bieżąco, za każdym razem gdy Panie dzwoniły z prośbą o interwencje. Nawet tata jednej z Pań zadzwonił, aby podziękować za otrzymaną pomoc, więc naprawdę jest nam przykro, że w taki sposób oczerniają Panie pracowników tylko i wyłącznie z rozgoryczenia. Pragnę także zaznaczyć, że nie ujawniły Panie wszystkich informacji odnośnie Pań preferencji i dyspozycyjności do wykonywania wszystkich prac. Niemniej jednak życzymy wszystkiego dobrego.

@Barbara

To jest portal do zamieszczania opinii więc taką wystawiłam, każdy ma do tego prawo. I nie widzę nic niestosownego w mojej opinii. Nie uważam żebym oczerniała pracowników państwa firmy, chcę przedstawić faktyczną sytuacje w jakiej się znalazłam. Preferencje do wykonywania prac zostały zgłoszone, koleżanka zgłaszała do państwa, fakt że nie może dźwigać, przez chorobę kręgosłupa, pani zapewniała, że praca będzie lekka po zgłoszeniu tego. Na miejscu okazało się inaczej. Mam emaile od państwa firmy i uważam, że nie byłam poinformowana o wszystkim, o garnkach, o kołdrze i poduszce, w emailu jest napisane, że zakwaterowanie w domkach/hotelach pracowniczych, o standardzie nie ma nic. Ja rozumiem, że nie można spodziewać się pałaców, ale sytuacja kiedy mamy stare okno z którego wieje to jak dla mnie przesada. Poza tym koleżanka dzwoniła do państwa firmy aby dopytać się i została poinformowana, że garnki znajdują się na zakwaterowaniu. A to raczej rzeczy ważne, byłam zmuszona na miejscu zakupić garnki, a przecież jechałam tam aby zarobić, więc to był spory problem. Jakbym była poinformowana, że ich nie ma, mogłabym zabrać je z polski. I proszę nie zmieniać faktów, bo koordynator nie przeprosił, owszem tata jednej z nas podziękował ale ta sytuacja miała miejsce jeszcze przed naszym wyjazdem, bo współpraca przed wyjazdem układała się i zapowiadało się nieźle oraz po obiecaniu pomocy z państwa strony, której nie otrzymałyśmy. Jedynie tak jak piszę dostałyśmy numer do holenderskiej agencji, gdzie pomogli nam tyle co nic, jedyne czego dowiedziałyśmy, że to polski rekruter nas źle poinformował. Było jak było, opinie napisałam aby inni wiedzieli, mam do tego prawo więc to też nie na miejscu że pisze pani, że opinia została napisana z rozgoryczenia, czy też oczerniam pracowników z rozgoryczenia, bo piszę stan faktyczny jak było. Także życzę wszystkiego dobrego.

polski holender
@Agnieszka

czytam te twoje wypociny i chyba nic o pracy nie wiesz... Ja pracuje w Venlo dla tej samej agencji na piekarni też i okno mialem dobre na zakwaterowaniu i garnki też - może ktos je poprostu używał? wystarczyło zagadać ale czego się spodziewać po kimś kto chce mieszkać w "pałacu" po robocie... A Limnusa szanuje i dziękuję dziewczynom (mam nadzieje, ze wystarczy taka opinia jak Panie prosily) :)

Tak2Nie2
Bybb
@polski holender

Chyba jednak nie wiesz co piszesz a jesli już wystawiają taką opinię to trochę się zastanów bo ,że Ty masz co innego I takie przywileje to nie znaczy że każdy je miał :)

@polski holender

Pytałyśmy specjalnie lokatorów i sami nam powiedzili, że każdy sam musiał kupić bo nie ma garnków na wyposażeniu domku, a miały być, to twoja opinia, moja jest inna, nie pierwszy raz pracowałam za granicą, więc mówienie, że nic nie wiem o pracy jest bez podstawne, nie będę więcej czasu tracić na bezsensowną wymianę zdań na tym forum bo to tylko i wyłącznie strata mojego czasu i energii i do niczego taka wymiana zdań nie prowadzi, cieszę się, że moja współpraca z tą agencją się zakończyła, nadal podtrzymuję moją opinię, że jestem rozczarowana. Każdy ma prawo do swojej własnej opinii, pozdrawiam :)

polski holender
@Bybb

Skoro one mogą wystawić opinie to i ja moge, i też mówię tak jak mam, nie wiem o co wielkie halo, powiedziały co miały, ja tez a ciebie to chyba nikt o zdanie nie pyta, bo z opini wnioskuje ze nie pracujesz przez limnusa. Z resztą nie ważne kazdy ma swoje zdanie.

Jola
@Agnieszka

A może warto wystawić opinie agencji SEP Peeters, bo jednak z nimi miałaś umowę? Bo zwalanie wszystkiego na pośrednika i oczernianie go to trochę nie fair moim zdaniem..

@Jola

A może najpierw się dowiedzieć czy agencja współpracuje z SEP Peeters. bo tutaj na forum pomyłek w tym stylu już kilka było

@Jola

Tak, ma pani rację, pojawi się taka opinia. Ale nie uważam, żebym kogoś oczerniała, ponieważ wszystko o czym pisałam było prawdą. I pośrednik też jest odpowiedzialny za to gdzie wysyła ludzi i jakie informacje podał mi przed wyjazdem.

Ten Nowy wpis

Polski holender.... Hahahaha

Barry Nowy wpis

Gdyby wszyscy wywiązywali się z umów jak Limnus to by było dobrze. Pewni i sprawdzeni jako agencja. Polecił mi ich kumpel kawał czasu temu, teraz ja mogę się podzielić tutaj z Wami opinią o tej agencji. Jak ktoś chce dobrze zarobić, popracować za granicą, zdobyć doświadczenie i do tego podszkolić język obcy to lepszej agencji jak Limnus nie ma. Ja cieszę się że na nich trafiłem.

Karolina

Wyjeżdżałyśmy we dwie z koleżanką. Ja pierwszy raz ona już była to wiedziała co i jak. Wszystko było tak jak opowiadała. Polecam

Marta Nowy wpis
@Karolina

Planuję kolejny wyjazd w przyszłym roku. Super agencja * . * Pieniądze super, ludzie ogarnięci i można się bez problemu dogadać.

Mateusz Nowy wpis

Agencja OK, znają się na swoim fachu, wiedzą gdzie kierują. Człowiek wie gdzie trafi, co tak naprawdę będzie robił i jakie pieniądze dostanie. Narzekać nie ma na co bo warunki w porządku. Atmosfera też OK, z niektórymi chłopakami mam kontakt do dziś. Jak ruszać do Niemiec to na pewno opcja pt. "Limnus" jest warta rozważenia.

Adam

Wyskoczyła mi informacja o nowych ofertach pracy dla malarzy budowlanych w tych lokalizacjach: Zurych Nijmegen Salzburg Stuttgart. Ktoś może był? Któreś polecacie?

Deco
@Adam

Też mam powiadomienia właśnie z goworka i widzę że tych ofert sporo jest. Ja na budowlance robiłem w Stuttgarcie, więc co nieco mogę powiedzieć. Warunki w porządku jeśli chodzi o mieszkaniowe i $$$ też. Nie ma co ukrywać, na taką kasę w Polsce nie masz co liczyć. Ludzie też w porządku. Byli i Polacy i Niemcy i też chłopaki z innych krajów, ale z wszystkimi szło się dogadać.

@Deco

Dzięki za odpowiedź. Zgadza się tutaj pieniądze to kluczowa sprawa, za coś przecież rodzinę trzeba utrzymać. Widzę, że oni mają dobre opinie, więc chyba się zdecyduję. Jak ktoś ma jeszcze jakieś info którą lokalizacje warto wybrać to dajcie znać.

Artur

Gdzie byliście? Co polecacie?

Tak8Nie
Doss
@Artur

Stuttgart i Monachium, dobra robota dla brukarza

Tak9Nie
@Artur

Ja wróciłem teraz z Augsburga. Robiłem przy maszynach CNC, było ok i planuję kolejny wyjazd, ale teraz trochę odpoczynku w domu.

Liso
@Artur

na C+E byłem prawie rok, teraz powrót do kraju na trochę, ale niedługo wracam jeździć na nowo do Niemiec, warunki ok, szczerze polecam

Tak8Nie
Kamil B.
@Artur

byłem z nimi dwa razy w Bawarii, praca jako brukarz, ogólnie było ok, za drugim razem się nawet lepsza ekipa trafiła do roboty, no ale to przecież losowa sprawa, co do samego limnusa to agencja jakich ciężko w PL szukać, kierują do firmy za granicą, ale człowiek wie czego się spodziewać i na czym stoi, jak są jakieś pytania to normalnie odpowiadają

Elektryk
@Artur

Dla elektryka w porządku praca. Byłem w trzech miastach w Niemczech z Limnusa i w każdym było w porządku. Ekipa ok, ten trzeci Warto do nich przedzwonić jak się planuje wyjazd.

CR
@Artur

ooo spoko, że takie pytanko jest, mogą ludzie odpowiedzieć w końcu krótko i konkretnie ja byłem w Rotterdamie i Berlinie jako spawacz, warunki jak dla mnie troszkę lepsze w Berlinie, ale ekipa w Holandii się trafiła lepsza, co do firm do jakich się trafiło to obydwie ok, kasa na czas, bez kombinowania, język potrzebny ale niemiecki/angielski więc komunikatywny to raczej bez problemu każdy

szamo
@Artur

Dla elektryków najlepszą robotę w Niemczech ogarniają. Zarówno jeśli chodzi o kasę, jak i warunki pracy. Jak człowiek się sprawdzi to sami dzwonią jak mają oferty a Ty jesteś w kraju.

daniel
@Artur

j.w. elektryk, Norymberga, praca dobra, z pieniędzmi nie ma problemów, formalności załatwione bardzo szybko

Sarge
@daniel

Austria, Salzburg, obsługa maszyn cnc. Wróciłem niedawno. Warunki mieszkaniowe ok - nie ma jakiegoś ścisku, ludzie ok - pogadać się da, co do kasy to na czas. Jakiś problem był z dokumentem, ale ludzie z limnusa ogarnęli wszystko baardzo szybko. pzdr!

kazo
@Artur

Ja akurat w Szwajcarii pracowałem. Roboty mają sporo dla hydraulików i jak masz odpowiednie kwalifikacje to pieniądze są naprawdę duże, tam ode mnie kumpel byl Niemczech to nie narzekał, ale teraz raczej będzie startował na Szwajcarie własnie

Darek
@Artur

Pracuję prawie rok w Bawarii jako spawacz. Polecam Ci nie tylko samą pracę, ale samą agencję, bo wyłapuje właśnie takie perełki. Te oferty są takie na jakie w Polsce nie ma co liczyć i prędko takich warunków nie będzie. Chodzi nie tylko o pieniądze, ale też sprzęt na jakim się pracuje. U nas często problem w kraju ze sprzętem i człowiek musiał pracować bardziej na półsprzęcie. Dlatego wyjazd za granicę wg mnie jest najlepszym rozwiązaniem w tej chwili i nie ma co się nawet zastanawiać

Kinga
@Artur

Ja pracowałam jako kucharka, wróciłam teraz i kolejny wyjazd planuję razem z koleżanką po nowym roku jakoś, więc jak może chce jechać Twoja siostra, dziewczyna czy tam żona osobiście polecam kobitkom. Miłego dnia

Marcin
@Artur

Monachium dwukrotnie, spawacz, ogólnie pozytywne wrażenia. Teraz wróciłem do Polski i trochę już tu siedzę, ale myślę znowu jechać nowym roku. Warunki na pewno takie, że biją te niby najlepsze firmy w Polsce, a też można się nowych rzeczy nauczyć i pracować na porządnym sprzęcie.

@Artur

Jak ktoś szuka pracuy jako elektryk to na pewno mogę polecić. U mnie przy prawie 10 latach doświadczenia znalazłem naprawdę dobrą ofertę w Augsburgu.

Aadrian
@Kamil

No ja też robiłem jako elektryk i jadę niedługo kolejny raz od Limnusa. Porządna agencja

@Aadrian

Mają sporo ofert, bo widzę powiadomienia z goworka że się nowe rzeczy pojawiają. Ja byłem dwa razy od nich w Niemczech. Hamburg i Brema. Uczciwe warunki współpracy, jak ktoś szuka pewnej agencji to Limnus na pewno będzie dobrym wyborem.

Pszczoła
@Piotrek

Jako ślusarz pracowałem w Monachium i Augsburgu. Wszystko zgodnie z tym na co się umawialiśmy. Pieniądze ok, a wymagań nie ma jakichś dużych. Sporo znajomych z nimi pojechało na Zachód i ja też się zdecydowałem. Nie żałuję, to była dobra decyzja.

Artur

Pierwsze wrażenie po rozmowie - bardzo dobre. Widać zaangażowanie. Oby tak dalej, nie chce się rozczarować choć współpraca zapowiada się interesująco.

@Artur

Powiem Ci z doświadczenia, bo znam sporo osób które wyjechały z nimi tak jak i ja, jak rozmawialiśmy to właśnie każdy zauważył że w porównaniu do innych agencji się angażują i człowiek wie na czym stoi

Kamyk

doceniam za zaangażowanie i podejście do ludzi, ofert tyle że jak komuś chce się pracować to na pewno coś znajdzie

Dawid
@Kamyk

gdzie byłeś i co polecasz?

@Dawid

sorki, ale wczoraj z żoną w kinie byłem i już nie zdążyłem CI odpisać, ja z limnusa byłem w Augsburgu jako elektryk, polecam i warunki i zarobki, z ludźmi też się bez problemu dogadałem, jak znasz język to nawet się nie zastanawiaj

Angry
Nazwa działu: Produkcja

Nie polecam na miejscu okazuje sie ze to nie jest praca taka jaka miała być zakwaterowanie masakra stare okno w pokoju zimno .Niestety ale rozczarowalam się

TakNie3
@Angry

A co chciałaś hotel 5*****?haha no chyba jedziesz do pracy. To jak coś nie pasuje to trzeba na miejscu to ogarnąć. Pani z polskiej agencji ma tam jechać i ci okno wymienić!? Śmiech porostu. Trzeba było poprosić o inny pokój i pracować jak inni. Dama za 5 groszy się znalazła. Jak masz takie wymagania i robić się nie chce to siedź z mamą w domu a nie za granicę się pchaj.

@Mirek

Nie.Ale gdyby traktowali ludzi z szacunkiem było by dobrze

@Mirek

Widać że jesteś inteligentna skoro nawet nie umiesz się własnym imieniem podpisać tylko wpisalas moje . Hehe Szacunku to chyba ty się musisz nauczyć . Ja nie mogę złego słowa o nich powiedzieć . Są porządni!

@Mirek

Przecież od razu widać że to jedna osoba pisze te negatywy. Już się gubi w tych nickach :D Ja o Limnusie mogę się wypowiedzieć jedynie pozytywnie, bo jak się do nich zgłosiłem to ogarnęli mi porządną robotę.

kanios

Pracę znaleźli mi praktycznie w jeden dzień od chwili jak przesłałem swoje CV, porządna agencja, z takim normalnym ludzkim podejściem

gimli
@kanios

Działają błyskawicznie, to prawda. Inne agencje nie odpowiadały tygodniami, tutaj kontakt ekspresowy. Co do pracy to niedawno wróciłem. Ofert dla elektryków mają pełno i na pewno warto chociaż przejrzeć. Ja byłem w Bawarii, a wcześniej to bardziej w tej północnej części.

B. M
@gimli

Dokładnie. Też mi znaleźli pracę. Są OK.

Konrad
@kanios

Tutaj się zgadzam, u mnie po kilku godzinach zadzwonili.

Konrad

Robota w porządku. Dobre warunki i jak ktoś chce porządne pieniądze zarobić na pewno będzie zadowolony. W Polsce nie ma szans na taką kasę, więc dobrze że są takie agencje. Wcześniej współpracowałem z inną agnecją i było słabo. Limnus za to naprawdę w porządku. Dopilnowali wszystkiego.

damian

wg mnie najlepsza agencja z jaką do tej pory miałem do czynienia, nie kombinują, szanują człowieka, ofert dużo więc jak człowiek ma trochę chęci do pracy to wyjdzie na tym baaardzo na plus, pojade z nimi na pewno jeszcze bo się po prostu opłaca

Marek Marek
@damian

Gdzie z nimi byłeś, na jakiej robocie i co polecasz? Jakie masz odczucia związane z kasą, zakwaterowanie, rozliczeniami, ubezpieczeniem. szkoleniami itp. Przekaż innym swoją wiedzę, bo trafiają tu tacy jak ja, którzy z każdej opinii mogą czego się dowiedzieć a im więcej informacji tym lepiej, bo jak sam wiesz wyjazd za granicę to nie jest takie hop siup. Pozdrawiam, Marek

@Marek Marek

W Augsburgu i Monachium. Pracuję jako murarz i nie narzekam. Teraz też będę jechał i też chyba do Augsburga. Co polecam? Podejście do człowieka, pieniądze też można zarobić dobre, na jakie w Polsce nie ma szans, na zakwaterowanie nie narzekam, jest ok, ale też się nie spodziewaj hoteli pięciogwiazzdkowych bo to praca a nie wakacje, no i tak jak mówię dużo ofert jest więc można próbować czy na Niemcy czy na inny kraj. Dobrze jakby się język znało bo to wiadomo spory atut. Wiem że to poważna decyzja bo też się zastanawiałem, ale zdecydowałem się i nie żałuję.

@damian

Ok, dziękuję za info. Sprawdzę te oferty Limnusa

@Marek

Nie ma problemu i mam nadzieję że coś dla siebie u nich znajdziesz

Mirek. B.
@Marek Marek

Ja byłem w Niemczech, praca spoko, Mieszkanie załatwiał Niemiec, które teoretycznie płaciłem sam, teoretycznie no bo oni mi na to kasę dawali. Więc tak jak by oni płacili za mieszkanie, tylko inaczej to nazywają. Jakies tam diety czy coś. Stawka godzinowa i dodatkowo ta dieta dość spora, płaciłem za mieszkanie i jeszcze mi zostawalo. Przywiozlem dobre pieniądze.

Krzychu

Odradzam współpracę z tą firmą, odsprzedają pracownika do innych agencji,na miejscu okazuje się że warunki umowy są inne niż te w Polsce przed wyjazdem. Niezgodne ze stanem faktycznym potrącenia za mieszkanie. Firma umywa ręce nie oferuje żadnej pomocy ze strony koordynatora kontraktu podczas wyjazdu.

Tak1Nie4
@Krzychu

No chyba podpisujesz umowę, więc wiesz jakie warunki masz, no chyba że czytać nie umiesz. To czego wymagasz? To że kierują cię do agencji za granicą to informują już na pierwszej rozmowie tel. I wszystko jest jasne. Chyba że tak samo radzisz sobie z czytaniem ze zrozumieniem, co ze zrozumieniem jeśli ktoś ci coś tłumaczy przez tel. Ja nie miałem problemów. Wszystko było Ok

Nazwa działu: Marketing

Szkoda czasu i pieniędzy, nie wiedzą do kogo kierują, nie chcą podawać adresu pracodawcy czy zakwaterowania. (usunięte przez administratora) Najgorsza agencja z jaką miałem do czynienia od lat. Nawet nie miałem za co wracać, musiałem prosić rodzinę żeby wysłała mi pieniądze na powrót.

Pracodawca

@anonim

Witam dane zlecenia osoba otrzymuje zawsze na maila, skierowanie z danymi pracodawcy podpisuje Pan kilka dni wcześniej przed wyjazdem. Koszty wyjazdu i powrotu każdy pokrywa sobie sam więc proszę nie pisać bredni, nikt nie będzie Pana sponsorować, a z umów należy się wywiązywać. Pozdrawiam LimnusWork

@anonim

Jak ci się robić nie chciało to co firma jest winna, pewnie wszystko przepiłeś to nie miałeś za co wracać . Byłem nieraz za granicą i widziałem ... Jeśli ktoś chce pracować to jedzie i kasę przywiezie dobra. A jak ktoś jedzie na występy artystyczne to wraca goły i wesoły. I tak pewnie w twoim przypadku było .

Misiek

Widzę, że jak coś złego się dzieje to wszyscy na agencje narzekają, ale jak coś pomogą to nikt pozytywnego komentarza nie napisze... Przykre to.

Bybb
@Misiek

Gdyby chcieli pomóc to by była inna gadka :)

Felo
Nazwa działu: Produkcja

Nie polecam. Panie z biura nie wiedzą gdzie kierują ludzi. Kierują ludzi do gównianych agencji takich jak SEP Peeters Oirlo. Przed wyjazdem dostałam informację, że na domku będą garnki oraz, że z koleżanką dostaniemy auto, którym będziemy dojeżdżać do pracy i będziemy mogły podjechać do sklepu, pani z biura zapewniała nas, że praca będzie lekka. Na miejscu okazało się zupełnie co innego,(usunięte przez administratora)domek jest niewyposażony, żadnego auta nie ma, mało godzin pracy. Oczywiście kontaktowałyśmy się z LimnusWork ale nie pomogli nam, jedynie dostałyśmy numer do drugiej agencji, która oczywiście nie rozwiązała naszych problemów. Jestem rozczarowana, zapowiadało się nieźle, ale niestety, biuro powinno zainteresować się gdzie wysyła ludzi oraz panie tam pracujące powinny być bardziej doinformowane.

TakNie4
MJ

Jak dla mnie 5/5, poleciłem znajomym

Nina
@MJ

Serio?Czy żartujesz?

Kamil

Praca ok, a warunki dobierają odpowiednie do twoich predyspozycji. Jest to w pełni wykwalifikowana agencja, w której pracują ogarnięci ludzie. Konkretni i zawsze pomocni, a to w tych czasach rzadkość.

Listek

Agencja ok, ofert jest sporo, w zawodzie można robić czy w Niemczech czy Austrii czy Szwajcarii bo są różne lokalizacje pracy, co do wymagań to nie są jakieś duże, takie standardowe.

Grzegorz
@Listek

Zróżnicowanie ofert na duży plus. Jak dla mnie kluczowa sprawa że są słowni i nie obiecują czegoś, czego nie są w stanie pokryć. GRZEGORZ

Radosław P.

Jedyne co mogę powiedziec o Limnus- to to że polecam ją przy wyjazdach za granicę. Sprawnie, lojalnie i przyjemnie.

Mati
@Radosław P.

Zgadzam się z tymi trzema określeniami na końcu. Fakt, bardzo szybko ogarniają pracę. Człowieka na miejscu nie zostawiają tylko w razie jakichś kłopotów można liczyć na pomoc. Wszystko załatwione w takiej fajnej atmosferze, przez co ludzie z chęcią wyjeżdżają.

Sławek

Jak dla mnie i po bagazu doświadczeń jaki posiadam to limnus jest jedyną godną polecenia agencją pracy wsród obecnych na rynku. Są lojalni, bo wywiazuja się z umów i tego co obiecali.

Misiek
@Sławek

A co z innymi było nie tak? Czym ten Limnus się wyróżnia?

Peterer
@Misiek

No chłop napisał że wywiązują się z umów i ja się pod tym też podpisuję, bo w Polsce agencji ogarniętych jest niewiele, taka jest niestety prawda. Jak ktoś już znajdzie agencję na takim poziomie jak Limnus to trzeba jej się trzymać jak się tylko da

danny

agencja w porzadku, sluchajcie jak ktos chce robic to bedzie robil i hajs tez dostanie, pracuje kilka miesiecy i zadnych problemow nie mialem

Piotrek

ktoś robił jako mechanik od nich? jak z warsztatami, sprzętem, na porządnym się pracuje? opłaca się? znalazłem ofertę i się zastanawiam

Cinek
@Piotrek

Robiłem przy maszynach rolniczych w Ulm. Warsztaty dobrze wyposażone, sprzęt nowy, jak coś się psuje to nie naprawiają w nieskończoność tylko załatwiają nowy, z ludźmi też idzie się dogadać w każdej kwestii, nie ma problemów.

daniel
@Piotrek

Braciak robi jako mechanik z limnusa w takim dużym warsztacie i sobie chwali. Najpierw miał problem bo tam się jakiś typ trafił problemowy, ale firma go od razu ogarnęła. Teraz ma solidna ekipę. Co do sprzętu to wiem że sporo nowości tam wchodzi, można się sporo nauczyć. Startuj śmiało

@daniel

Panowie dzięki za odpowiedzi. Teraz właśnie nad tym Limnusem się zastanawiam bo jak patrzę to mają spoko opinie. Jak ludzi popytałem to tak samo, a że to pierwszy wyjazd by był to wolę dopytać. Ja się zgłaszam do nich, ale jak ktoś ma jeszcze jakieś info to dawajcie znać, na pewno będę co jakiś czas odpalał i sprawdzał czy ktoś napisał

Marek

Na wyjazd zdecydowałem się za namową brata, który pojechał własnie przez Limnus do Niemiec. Najpierw nie planowałem wyjazdów, potem się okazało że trzeba było bo z robotą w Polsce to ciężko. Polecam bo robota dobra, a też się oszczędza czas, bo nie trzeba szukać na własną rekę roboty w Niemczech.

Adam

Agencja w porządku. Wszystko legalnie, nie trzeba się o nic martwić. Od dawna z nimi współpracuję i są naprawdę ok. Opłąca się z nimi jeździć bo można dobre pieniądze wyciagnać

rafal

Współpraca na pewno godna polecenia. Człowieka nie zostawiają z problemami, pomagają z formalnościami, a oferty mają takie że ciężko u innych znaleźć takie popd względem finansowym jak i różnorodności.

Kizo

Lubie pracowac dobrze pracuje i zarabiam godne pieniadze. Dla mnie to jedyny uczciwy deal i dlatego lubie ta agencje

wiesiek

Firmę polecam w 100%, a nawet i więcej. Już od pierwszego kontaktu wszystko jak z bicza strzelił, w ciągu tygodnia byłem już w pracy. Pracuje jako mechanik w Deutshland. Kwatera jest fajna, czyściutko.Rozliczenie zgodne z umową i pieniędzmi na moim koncie punktualność co do dnia. Firma zawsze służy pomocą .

Tak13Nie
prosto
@wiesiek

Miałem aplikować na to stanowisko, dzięki za opinie.

Tak9Nie
prosto
@prosto

Edit. Pracuję teraz i jest naprawdę w porządku, dzięki wszystkim za info o Limnusie

ciastek

jak ktoś już podjął decyzję że chce pracować u zachodnich sąsiadów to na pewno limnus wydaje się jedną z najrozsądniejszych opcji

@ciastek

Tutaj w Krakowie to ludzie wiedzą że jak do Niemiec to na pewno Limnus, jak język znasz to już tym bardziej, ja byłem dwa razy przed tym jak tu w Polsce biznes swój rozkeciłem. Oferty w Limnusie bardzo dobre, robota fizyczna (przynajmniej tak u mnie było) ale człowiek wie na co się pisze i co go czeka, warunki ok, może nie pięciogwiazdkowy hotel, ale też nie jest się ściśniętym w pokoju jak sardynki w puszcze. Szczególnie dla młodych ludzi na pewno dobre miejsce, bo można zarobić konkretne pieniądze.

Radek

W Polsce zamknęli fabrykę, w której robiłem prawie 12 lat. Człowiek doświadczenie miał i w sumie oferty były z Polski, ale za marne pieniądze. Koledzy z pracy od razu pojechali z Limnusem i polecili mi budowlankę. Niedawno wróciłem z pierwszego wyjazdu. Jak dla mnie w porządku. Przede wszystkim dobre pieniądze, a o to mi chodziło bo kredyt na głowie. Wyjazd udany i myślę że jak tu nic w Polsce nie znajdę ciekawego to pojadę znów z Limnusem

gasol
@Radek

u mnie przygoda z limnusem się podobnie zaczęła, bo u mnie w Lublinie też padł zakład. Jak na razie nie narzekam, a już 3 razy byłem z nimi w NIemczech i planuję kolejny wyjazd, dobre pieniądze się zarobi i odłożyć można sporo

Tak3Nie

Zostaw opinię o LIMNUSWORK - Kraków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie