LIMNUSWORK

Dodaj opinię

Poszukujesz pracy?

    Poszukujesz pracy?

Pomożemy Ci znaleźć pracę

Jesteś zdeterminowany i chętny do podjęcia pracy w Niemczech, Austrii lub Szwajcarii oraz znasz język niemiecki na poziomie komunikatywnym? Jeśli tak, zgłoś się do nas a my pomożemy Ci znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom i oczekiwaniom. Osobom poszukującym pracy oferujemy szeroką gamę ofert pracy zagranicznych pracodawców (Austria, Niemcy, Szwajcaria) w różnych zawodach. Rekrutowane przez nas osoby do pracy zatrudnione są bezpośrednio u pracodawców zagranicznych.

Najczęściej poszukiwane zawody

Najczęściej proponowane przez naszych klientów stanowiska to: elektryk, elektromonter, malarz, lakiernik, fliziarz, budowlaniec, hydraulik, ślusarz, spawacz, mechanik, kierowca, lakiernik, stolarz, operator maszyn, pracownik produkcyjny i magazynowy, ogrodnik, pielęgniarka, opiekunka.

Rekrutujemy mężczyzn, kobiety i pary

Ze względu na dużą ilość kontrahentów zagranicznych, z którymi współpracujemy, wiele ofert pracy skierowanych jest zarówno do mężczyzn jak i kobiet oraz par biorąc pod uwagę charakter pracy. W ofertach pracy zwykle zamieszczamy informację, czy praca skierowana jest również do kobiet i par. Jeśli nie wynika to jasno z oferty, skontaktuj się z nami a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Skontaktuj się z nami!
 
Prześlij nam swoją aplikację a  my skontaktujemy się z Tobą

Jeśli znalazłeś na naszej stronie właściwą dla siebie ofertę pracy kliknij ”Aplikuj” znajdujące się pod ofertą pracy a Twoja kandydatura zostanie przesłana do nas. Pozwoli nam to skontaktować się z Tobą w celu przedstawienia Ci szczegółów oferty i zaproponowania Twojej kandydatury zagranicznemu pracodawcy.

Jeśli  informacje przedstawione w ofercie nie są dla Ciebie wystarczające, skontaktuj się z nami (odnośnik do kontaktu). Nasi rekruterzy udzielą Ci szczegółów dotyczących wybranej przez Ciebie oferty pracy i odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania. Dbamy o to, aby każdy chętny do pracy był dobrze poinformowany, znał swoje prawa i obowiązki.

Nie znalazłeś dla siebie oferty pracy?

Jeśli wśród ofert widocznych na naszej stronie nie znalazłeś oferty odpowiadającej Twoim oczekiwaniom, skontaktuj się z nami – link do kontaktu. Nasi rekruterzy poszukają dla Ciebie oczekiwanej oferty pracy lub zaproponują Ci alternatywną ofertę.

Wiek nie ma znaczenia

W LimnusWork wiek pracownika nie ma znaczenia. Mamy bogatą ofertę propozycji dla ludzi w każdym wieku i o różnym poziomie wymagań wobec kandydatów. Poszukujemy zarówno tych, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki na rynku pracy, jak i tych o dużym doświadczeniu. Za naszym pośrednictwem możesz zdobyć więc zarówno swoje pierwsze, cenne umiejętności zawodowe, jak również długotrwałe zatrudnienie u pracodawcy zagranicznego.

Zapewniamy fachową pomoc przed oraz po podjęciu zatrudnienia

Pracodawca zagraniczny, któremu zgłosiliśmy Twoją kandydaturę, zaoferował Ci pracę? Jeśli nie dysponujesz własnym samochodem a pracodawca zagraniczny tego nie wymaga, oferujemy swoją pomoc w znalezieniu połączenia, abyś mógł bezpiecznie i na czas dotrzeć do kraju zatrudnienia. Również po podjęciu pracy możesz się zawsze z nami skontaktować. Z przyjemnością zwrócimy się do pracodawcy zagranicznego w Twoim imieniu i pomożemy Ci w rozwiązaniu ewentualnych problemów. W sytuacjach nieporozumień interweniujemy i wyjaśniamy kwestie sporne z pracodawcą zagranicznym.

Dbamy o naszych sumiennych pracowników

Sumiennym, współpracującym z nami już od dłuższego czasu osobom, w pierwszej kolejności proponujemy atrakcyjne oferty pracy u naszych nowych, jak też stałych kontrahentów. Jeżeli zaś jesteś kompetentnym pracownikiem, spełniającym wymagania oferowanego stanowiska, to bez obaw możemy polecić Cię naszemu kontrahentowi, co też czynimy.

Bezpieczna i legalna praca

Współpracujemy w większości ze sprawdzonymi klientami cieszącymi się dobrą opinią na rynku niemieckim, austriackim czy szwajcarskim. Klienci, do których wysyłamy pracowników, to z reguły nasi stali partnerzy, których darzymy zaufaniem i świadczymy o ich wiarygodności.

Nie pobieramy żadnych opłat za znalezienie pracy

Od kandydatów wyjeżdżających do pracy za granicę za pośrednictwem naszej agencji nie pobieramy żadnych opłat za znalezienie pracy.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.