Lindner Polska Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Lindner Polska Sp. z o.o.

EW Nowy wpis

Wiem, ze z miesiąc temu była dostępna oferta dla specjalisty ds. kontraktacji. Ciekawi mnie czy ponownie wznowią tę ofertę. mam doświadczenie w tym zakresie i ciekawi mnie ocena warunków, głownie tych płacowych. Czy jest tu ktoś kto teraz pełni te funkcje lub pełnił i może polecić?

KK Nowy wpis
@EW

Generalnie na początku sprawiają pozytywne wrażenie (niech to nie będzie dla Ciebie wyznacznik), jednak uważam, że można startować do większych firm. Firma na początku ludzie i atmosfera w firmie była bardzo przyjazna, jednakże potem było tylko gorzej. Jeżeli chcą zwolnić daną osobę nakładają co raz więcej obowiązków i z dnia na dzień wylatujesz bez jakiegokolwiek ostrzeżenia. Dyrektor J. nie jest za miłym człowiekiem, a jego osobowość i postura sprawia, że wszyscy chodzą przy nim na baczność i każdy się go boi.

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam w sobotę pracuje się za free dojazd miał być gratis okazało się że odcinają 45euro pracuje się po 10h a płatna najniższa pensja danego landu za zjazd do pl wpisywany jest urlop i towarzystwo w pracy szczególnie prowadzący samo chamstwo

Pracowałem tam kilka miesięcy,najgorsza ze wszystkich firm tego typu.Na plus,że mają duże budowy i jest ciągłość pracy i na tym plusy sie kończą.Z minusów...pracujesz po 11 godzin plus soboty do 13/15 zależy od budowy.Wypłaty 7-10 tys(tej górnej granicy nigdy nie miałem).Przy zatrudnianiu spędzasz około 5godzin w biurze,w firmie sporo cwaniaczków jak wszędzie ale w tej firmie prym wiodą chłopki ze słomą w butach,typowe burki z kieleckiego,Tarnowa(z niewielkimi wyjątkami.Królestwo disco polo i wódki,w weekendy dzika balanga wiejska.W pracy zawsze mało,wstajesz 5 rano,wracasz o 20.Wyjeżdzasz na Niemcy w poniedziałek,po dwóch tygodniach wracasz w środe i w poniedziałek abarot od nowa.Auta służbowe nie mają kagańców,burki urządzają sobie wyścigi,pisk opon,disco polo i ile fabryka dała,jazda na zderzaku,momentami było nieciekawie,efekt jak chłopkom da sie prawie nowe auta,generalnie ciemnogród.Nie polecam,u konkurencyjnych firm jest lepiej o niebo.

Krzysztof

Siłą u nas nikt nie trzyma. Ludzie jadący do pracy za granicą na budowach powinni być świadomi tego, że nudzić to się raczej nie będą w pracy. A o której Pan chciał wstawać? o 10? Jeśli chodzi o auta. A Pan zwracał uwagę kierującym, że źle jadą? A Pan kierował też? Nikt też nie zmusza do jeżdżenia naszymi służbowymi autami. Trzeba było się zgłosić, że pan nie chce w takim procederze brać udziału. Jeździłby Pan sobie wygodnie i powoli Sindbadem - 1 dzień w jedną stronę.... Albo swoim własnym samochodem. A w DE nie sądzę aby tak szybko jeździli - fotoradary nieoznakowane. Chyba, że się mylę - pracuję w biurze i nic nie wiem....

Były Nowy wpis
@Krzysztof

Panie G. nie bądź Pan taki mądry...siedzisz przy biurku w Rudzie i bladego pojęcia nie masz człowieku jak wygląda sytuacja w delegacji,opisałem realia pracy w tej dziadowskiej firmie obiektywnie,bez cienia kłamstwa,nawet jeden jedyny plus był.Rozumiem na jakim Pan stanowisku zasiada i jakie się z tym wiążą obowiązki a być może i profity od zatrudnienia jak największej liczby osób,jednak daruje Pan sobie beznadziejny tok myślenia.Co do Lindnera....pracować trzeba,owszem ale ile sie nie zrobi,zawsze mało,posiada Pan wiedzę co to (usunięte przez administratora)?Polak to (usunięte przez administratora),małpa a może robot?Wystarczy popatrzeć na budowie jak rodacy na własnej działalności pracują spokojnie,bezstresowo,wręcz ślimaczym tempem i się opłaca,nikomu nie przeszkadza a w dziadowskim Lindnerze((usunięte przez administratora)) normy....jakie normy?Niemiec ma normy?Gdzie są diety?Fotoradary na każdym kroku?No nie.Gdzie sie da tam burki gnają na łeb na szyje ale skąd to można wiedzieć jak sie w Rudzie siedzi za biurkiem i trzeba wypisywać tutaj pozytywne opinie by wybielić firmę,żałosne Panie G. :)))

XF

Dzień dobry. Jest oferta na Kolonię na wykończeniówkę. Czy jest tu może ktoś kto pracował tam na rejonie i może się wypowiedzieć o warunkach? aplikacje wkrótce złożę, chce jednak się dowiedzieć jakie przykładowe roboty teraz tam znajdują i czy bywa ciężko? ile można zarobić i co wpływa na wysokość wynagrodzenia? nie ma widełek

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lindner Polska Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Przedstawiciel Handlowy wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Jakub
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Dzień dobry. Czy mogę prosić o nr kontaktowy? Jestem zainteresowany pracą na termoizolacji

Dzień dobry Panie Jakubie. Chętnie porozmawiam z Panem na temat zatrudnienia. Jeśli wysłał Pan aplikację z nr tel. kontaktowym lub / i adresem mailowym - będziemy w kontakcie

Jakub

Dzień dobry jestem monterem izolacji termicznej pracowałem również przy armaflexie jest w państwa firmie etat

UR

Witam, czy mógłby ktoś wystawić proszę opinie odnośnie pracy jako specjalista ds. ofertowania? Od początku miesiąca już jest wystawiona ta oferta i myślałam, że może już ktoś odnośnie niej coś na temat pracy napisze. w wymaganiach jest napisane, że należy mieć minimum rok stażu na podobnym stanowisku bądź trzy lata doświadczenia na budowie. Jak należy to doświadczenie rozumieć? Ja akurat spełniam pierwszy wariant ale i tak mnie to ciekawi. Do tego czemu można byłoby się spodziewać teraz na rozmowie?

YG

Na montażu izolacji przemysłowych ktoś był teraz może? o te ofertę na Hamburg mi chodzi, chyba będę się zgłaszać. Kwaterę zazwyczaj biorą taka sama? Jak ze spaniem? I z sama praca oczywiście oraz kasa? w miesiąc ile przytulę w ile godzin?

@YG

Na izolacje zatrudniamy tylko z udokumentowanym doświadczeniem. Jeśli będzie Pan mógł pochalić się takowym na którymś z Pana świadectw pracy - zapraszam do aplikowania W Luksemburgu już ekipa działa w marcu ruszamy z Izolacjami w Niemczech. Kwatery są po stronie firmy: zagwarantowane, opłacone, wyposażone.

LN
@Krzysztof

Dzień dobry. czy będzie jakaś oferta dla osób bez doświadczenia? albo może już jest i nie udało mi się jej po prostu odszukać? liczyłbym na wyjazd po świętach, jestem silny i szybko się uczę. Czy będzie jakiś projekt z przeszkoleniem takich osób?

@LN

Jeśli chodzi o izolacje to udokumentowane doświadczenie (fach) jest wymagane. Jednakże firma może zatrudnić osoby bez doświadczenia np. na szklane ściany tzw. LVT - tu staramy się nauczyć wszystkiego od podstaw. Ewentualnie karton-gips - choć preferowane są osoby z doświadczeniem bywa, że zatrudniamy bez takowego. Ważna dla nas jest szczera chęć nauki i pracy oraz zaangażowanie. Ale najpierw musi być zapotrzebowanie na budowach. Póki co rekrutacja jest ograniczona Może Pan zgłosić swoją chęć do pracy poprzez stronę. Gdy rekrutacja ruszy będziemy odzywać się do wybranych kandydatów.

Odnośnie nieprawdziwych opinii o niektórych pracownikach / kierownikach może Pan przeczytać sprostowania jednego z byłych pracowników.

Legionista

Pracowałem w MONACHIUM PRZY PŁYTACH DOPPEL BODEN ,PRZY PŁYTACH POD WYLEWKE NAKLADANYCH NA SZTUCACH PRZEZ PONAD ROK CZASU.CHCIALBYM SIE DOWIEDZIEC JAKIE OFERT MACIE W LIDNERZE ZA TAKA PRACE I ILE GODZIN +JAKIE ZAROBKI MIESIECZNE

@Legionista

Dzień dobry, w zakładce "oferty pracy" znajdzie Pan aktualne oferty razem z warunkami i informacjami o wynagrodzeniu.

Butcher Wing

Doszły mnie słuchy że teraz płacą za 9h ale nie wiem czy to prawda.

Izabela
@Butcher Wing

Z jakich przyczyn nie jesteś tego do końca pewny? I napisałeś, że "teraz płacą za 9h" na 9h rzetelnie wyrobionych, tak? Czy po co to podkreślasz?

Jarecki
@Butcher Wing

Pracujesz 11h dziennie plus 8h w sobotę , placone masz tylko za godziny , które są ustawowo przypisane do miesiąca pracy. Najnizsza krajowa dla danego landu ... Niezależnie od tego czy (usunięte przez administratora) czy się obijasz , wiec nie czytaj pierdół gdzie piszą, ze jaka praca taka płaca. Jest minimum i tyle. Za zjazdy odbijają Ci kasę z wypłaty.

Izabela
@Jarecki

a to ciekawe teraz. skoro tak piszesz i wysiłek nie odzwierciedla się w żaden sposób w wynagrodzeniu to ludzie w ogóle pracują? jak wobec tego utrzymać jakiś standard, żeby ewentualnie nie podziękowali za współpracę? i tak właściwie to czemu w takim razie inni pisali o tych dobrych wynikach i wynagradzaniu za nie?

Jarecki
@Izabela

Niestety dużo chętnych do pracy nie ma za tą stawkę, więc firma nie wybrzydza ... nie ma premii uznaniowych . Zatrudnij się, sprawdź i pomagamy jak będziesz na mieszkaniu z pijakami ,którzy potem jeszcze piją po kiblach w robocie.

Cham
@Izabela

Efektywny czas pracy to nie czas pobytu na budowie - niestety. Więc wychodzi na to, że nie są to dobre czasy dla pracowników którzy lubią pogadać przez telefon dwie godziny dziennie, na kibelku przesiedzieć godzinę, do tego trochę ''bajery z kolegą'', i okazuje się, że koleżka pracował tylko 7 godzin z 10 w których tylko przebywał na budowie.

Majster
@Butcher Wing

Nie za 9h tylko 8h Pracujesz ponad 200h a masz zapłacone tyle ile h jest w danym miesiącu ustawowo. Czyli 168h lub 152h lub 178h . W soboty pracujesz czasem do 18:00 - za free ...

@Majster

Pomijając fakt "efektywnego czasu pracy" i jego rozliczenie proszę o informację: Na której budowie płacimy tylko za 8 godzin???? I na której budowie w soboty do 18 za free???? - od razu zgłaszam to przełożonym, bo to niezgodne ze standardami firmy! No chyba, że podkoloryzowane to narzekanie. Panie Majster (nie znam imienia) jeśli jest Pan naszym aktualnym pracownikiem - proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Poza tym jeśli Panu warunki pracy i pensja nie odpowiadają a mimo tego Pan pracuje (podpisano przecież "Pracownik") to chyba nie jest jednak tak źle jak Pan pisze.

Jarek
@Krzysztof

Skoro musi Pan tak "wybielać " firmę w internecie może warto zacząć od polepszenia warunków pracy i płacy , wtedy zadowoleni pracownicy będą chwalić firmę i nie będzie Pan musiał się gimnastykować pod negatywnymi opiniami. Wystarczy być UCZCIWYM wobec pracowników, wtedy dobraa opinia "robi się " sama .... po ocenach wnioskuję ,że szału u Was nie ma .....

@Jarek

"Szału nie ma"?... A kilkaset osób wciąż pracuje i nadal przybywa Może to zabrzmi banalnie ale w związku z niesłabnącym rozwojem firmy potrzebujemy wciąż nowych pracowników - co raz więcej i więcej - stąd ciągła rekrutacja.

JZ

Nie do końca rozumiem. Sugerujesz, że przy każdym pracowniku stoi ktoś kto ocenia jego wydajność? I jakie stanowisko ten ' ktoś ' sprawuje? Serio, jeżeli przepracuje 10h i ktoś uzna, że nie zasłużyłem na zapłatę za tyle godzin to zapłacą mi mniej? Dziwne to dla mnie, dlatego wolę dopytać

Mirek
@JZ

Płacą tyle ile jest godzin ustawowo w miesiącu, ale robisz ponad 200h

Danuta
@Mirek

Co z jakaś ewidencja tych wspomnianych godzin? Nie można jej po prostu prowadzić? Skoro zaplata ma przyjść ustawowa i mniej i tak nie otrzymasz to nie wystarczy zwrócić na to uwagi? Ktoś próbował?

Ktoś

Mam znajomych pracujących przez tą firmę i żaden z nich nie pracuje 8 godz ale jak już to 10 godz a wynagrodzenie na czysto po odliczeniu kosztów dojazdów mają 10 tys zł na czysto.Mnie jakoś nie ciągnie w te strony a tym bardziej za tą kasę zadowole się 3,5tys na rękę i też będę szczęśliwy

Karola
@Ktoś

i te 10 godzin to już nadgodziny czy jednak zawsze dyszki występują? ile godzin w miesiącu robi się już w ujęciu praktycznym za te 10 tys? i co składa się na te koszty, które domyślnie odejmujesz?

Mirek
@Karola

Dostajesz tyle ile w danym miesiącu wychodzi godzin ustawowo , natomiast pracujesz ponad 200h miesięczne. Oprocz tego do wyplaty wliczają Ci sokabau , są to pieniądze za urlop, ktore Niemcy przesylają do firmy, wiec placą ci tez twoim wlasnym urlopem. Zarobki max na czysto 2100e , minimalne wzialem 1500e. Praca wyzysk, ale jednemu pasuje, drugiemu nie ... Decyzja nalezy do ciebie

@Mirek

I znowu czas pobytu na budowie nie jest równy czasowi pracy. Te 1500 Eur to albo za niepełny miesiąc, albo na 6 klasie podatkowej, która jest zmieniana później na pierwszą po otrzymaniu numeru ID (nadpłacony podatek jest wtedy do odzyskania), albo i to i to. Albo jeszcze po jakichś potrąceniach np. komorniczym, za mandat czy jakikolwiek inne obowiązujące w danym czasie pracownika - ale na to firma już wpływu nie ma. Nie ma możliwości aby pracownik za pełny miesiąc przepracowany w firmie otrzymał tak niską pensję jeśli żadne z powyższych nie miało miejsca. Max 2100 E? Można zarobić więcej. Jeśli chodzi o SOKABAU. bzdura kompletna. Jedyne co firma z Sokabau otrzymuje to zwrot składek za pracowników (w tym i Pana), które kilka miesięcy wcześniej sama do Sokabau wpłaciła. A pieniądze, które należą się pracownikowi z Sokabau to ekwiwalent za niewykorzystany urlop. Jeśli Pan ma takowy wtedy dostaje Pan za to dodatkowe pieniądze. DODATKOWE! A wypowiedź Pana brzmi jakby to panu nie odpowiadało. Instytucji Sokabau łatwiej jest przelewać pieniądze pracodawcy tym bardziej, który przekazuje je dalej poszczególnym pracownikom, niż samemu przelewać każdej osobie zarejestrowanej. I na koniec: czy faktycznie pracuje Pan w Lindner Polska z oddziałem w Rudzie Ślaskiej? Czy w innym???

Na jakie benefity można liczyć w Lindner Polska Sp. z o.o.?

XM

Ilu specjalistów ds. kontraktacji potrzebnych jest na dziale? jeszcze w listopadzie ktoś pytał o dostępną ofertę a właśnie widzę, że kolejna jest widoczna. Czy wtedy nikt nie dołączył do zespołu czy po prostu kogoś jeszcze potrzeba? jesteście w stanie wskazać widełki placowe już dla jasności?

Sarius

Jakie są warunki na mieszkaniu i w ilu się mieszka ?

@Sarius

Zależy od mieszkania. Głównie są to wynajmowane mieszkania oraz nasz Lindnerowski hotel pracowniczy. Pokoje z reguły 2-3 (max) osobowe. Mieszkania wyposażone gotowe do pobytu: kuchnia (lodówka, kuchenka, piekarnik, naczynia, sztućce), łóżka, pościel, łazienka. Mieszkamy tylko naszymi ekipami - nikt obcy.

Chętny do pracy
@Krzysztof

A jak wyglądają zjazdy do Polski? Co jaki czas ? Jedni mówią że co 2,5 tygodnia, drudzy że co 10 dni. Od czego to zależy? Proszę o odpowiedź

@Chętny do pracy

Z tego co wiem chłopaki od nas jezdza co 1,5 tygodnia , a jak mają chyba do 500 km to co tydzień. Rozmawiałem z pewnym panem rekruterem z lidnera i podobno na start wykwalfikowanemu pracownikowi dają 12,50 na start i co miesiąc około 160 - 180 godzin można robić. Wypowie się ktoś na ten temat?

Chętny do pracy
@Joo

Mówisz o zjazdach z Niemiec czy Luksemburga?

@Joo

Niestety. Myli Pan firmy. Nie rozmawiał pan z firmą Lindner Polska. To dość częsty problem nawet samych już zatrudnionych - nie wiedzą w jakim Lindnerze pracują.

@Krzysztof

Aha dziękuje za odpowiedź faktycznie chodziło mi o firme lidner montage... a jakie warunki są dla trockenbau dla 4 osobowej ekipy w Pana oddziale z językiem niemieckim ?

@Joo

W ogłoszeniu na stronie większość już opisano: https://www.gowork.pl/oferta/pracownik-robot-wykonczeniowych,2Kv40zFMfVvZG8gt0ElCUt,kolonia Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu: tel 32/340-65-97 tel kom. +48 609 433 766 (Krzysztof)

naprawdę? a gdzie? Frechen czy Hamburg?

Kandydatka

Chyba nie widzę tu opinii dotyczącej działu kadr? Przynajmniej teraz z ostatniego okresu? Chce się upewnić co do ogólnej atmosfery, ponieważ właśnie znalazłam ofertę dla asystentki. Proszę o omówienie także perspektywy rozwoju. po jakim średnio czasie możliwe są awanse?

Alutka

Specjalista ds. kontraktacji jest poszukiwany, nie widzę przy tym bieżących opinii na temat pracy na tym stanowisku. po pierwsze to czemu ktoś jest potrzebny? To bardziej rotacja czy rozwój? zauważyłam ten wpis o weryfikacji umiejętności a także doświadczenia kandydatów podczas rozmowy. jakiego ich sposób mogę się spodziewać w tym przypadku?

FH

Pokazuje mi się w ofercie na pracownika robót wykończeniowych, że wygasła tydzień temu. To co, już nie da rady przyjac się, kiedy wyjazd? Nawet nie mogę przeczytać teraz żadnych informacji bo zniknęły. A to zakwaterowanie jak coś, co tu pisaliście, to płaci się za nie?

@FH

Dziękujemy za informację, oferta pracy została wznowiona.

QT
@Lindner Polska Sp. z o.o.

To są jakieś stałe nabory, bierzecie tyle osób ile się da czy jednak miejsca są ograniczone? Zastanawiam się czy by się nie szarpnąć. Jeśli o zakwaterowaniu mowa to w tamtej lokalizacji jakie będzie dostępne? Wszystkiego na rozmowie się dowiem czy można prosić o informację już tutaj na zaś?

@QT

Dzień dobry, Ilość miejsc ograniczona jest zapotrzebowaniem na ludzi na budowach Sytuacja jest dynamiczna - w ciągu tygodnia niejednokrotnie potrafi się zmieniać. W doborze kandydatów zazwyczaj brane pod uwagę są różne kryteria np: doświadczenie i umiejętności, ewentualna znajomość języka niemieckiego, posiadane certyfikaty (adekwatne do potencjalnej pracy) nawet miejsce zamieszkania (kwestia logistyki) Wszystkiego może pan się dowidzieć podczas rozmowy rekrutacyjnej.

SL
@Krzysztof

Nawiązując ściślej do tych wspominanych certyfikatów to czy podczas zatrudnienia u Państwa są jakikolwiek możliwe do zdobycia? Ciekaw jestem ewentualnej perspektywy na rozwój, z drugiej strony zaś zaczynam się obawiać, że jednak trudno może być się dostać skoro tyle uwarunkowań jest branych pod uwagę?

@SL

Na dzień dzisiejszy rekrutacja jest ograniczona - stąd weryfikacja umiejętności i doświadczenia kandydatów. Nie są to jednak czynniki wymagane i obowiązkowe - jedynie preferowane. Są brane pod uwagę również chęci do pracy i nauki - mamy w ofercie systemy, w których od początku uczymy pracowników ich specyfiki. Staramy się kontaktować z każdym zainteresowanym - wtedy omawiane i precyzowane są dalsze działania. Jeżeli interesuje Pana praca w naszej firmie, proszę o złożenie aplikacji.

Krzysztof

I znowu Nie wiem gdzie Pan pracuje bo te 8 godzin to nie u nas. Po drugie - jeśli nie pasuje Panu praca u nas, nikt Pana siłą nie trzyma. Potem może nas Pan omijać szerokim łukiem. Póki jednak firma Panu płaci regularnie co miesiąc na konto, takie komentarze są nie na miejscu. Tym bardziej ukrywając się pod pseudonimem.

Ayo

Znalazłem na stronie firmy ogłoszenie dla pracownika robót wykończeniowych. Oferowane m.in. zarobki min. 11000 zł, darmowe zakwaterowanie i transport. To ostatnie mnie zastanawia - wcześniej ktoś tu pisał o opłacie 45EUR za dojazdy do i z pracy - czy tamta informacja jest już nieaktualna?

Hans
@Ayo

11tys to nie wiem skąd. Wplyw na konto nie przekracza 9tys zl. Za zjazd płacisz 45e - odbijają z pensji. Pracujesz ponad 8h dziennie i soboty roznie ( do 16:00, czasem do 18:00) . W zaleznosci od budowy jest (usunięte przez administratora) pracowników , urlop jest wykorzystywany na zjazd wiec jesli chcesz wakacje to ciężko... Ogolnie (usunięte przez administratora) za kiepskie pieniądze . Ale zaraz koziołek i Krzysztof z biura bedą ci pisać , ze nieprawda ????

@Ayo

Dzień dobry, proszę kierować się informacjami podanymi w ogłoszeniu o pracę. Zachęcamy do aplikowania i rozmowy z rekruterem.

@Hans

11000 tys to kwota brutto. W związku z różnymi składowymi (podatki, składki) wpływającymi na kwotę netto nie ma sensu takowej podawać bo u każdego będą się różnić. Urlop jest wykorzystywany tylko i wyłącznie wtedy jeśli nie ma wypracowanych godzin do obstawienia zjazdu.

Justyna
@Hans

Przeważnie ile tych godzin dziennie się pracuje? Jest szansa umówić się, że w sobotę zawsze pracuje się do 16? Czy raczej nie ma takiej opcji i trzeba pracować ile każą?

Hans
@Justyna

W sierpniu np było ponad 210h pracy na budowie, zapłacone masz za 176h , bo tyle jest ustawowo, resztę godzin pracujesz za darmo...

@Hans

210 godzin efektywnego czasu pracy, czy obecności na budowie? Po drugie: ustawowo w sierpniu było więcej godzin w całym miesiącu niż Pan podał. A czy brał Pan pod uwagę dni w których nie był Pan w pracy? No i jaką wypłatę Pan dostał za ten sierpień, że czuje się Pan pokrzywdzony? Wie Pan, mnie też firma nie płaci za "obecność" w biurze tylko za pracę w wyznaczonych godzinach. Poza tym trudno mi cokolwiek prostować rozmawiając z "pseudonimem". Łatwo hejtować ukrywając się....

@Krzysztof

Ok powiedzmy że mamy w miesiącu 200h i przelew za 160 co dzieje się z resztą godzin? Jest jakiw bank godzin? Że np. w następnyn miesiącu będzie 140 to wyrównują do 160 ?

Krzysiek

Długo trzeba czekać na kontakt po przesłaniu CV jeśli są zainteresowani ?

Zostaw merytoryczną opinię o Lindner Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lindner Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lindner Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lindner Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lindner Polska Sp. z o.o.