Lindner Polska Sp. z o.o.

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Lindner Polska Sp. z o.o.

PółRokuWLindnerze Nowy wpis

Pracujemy od 7-18 w tym 1 godzina przerwy. Max zarobki za 4 tyg 2500€. Generalnie pracuje się 3 tyg i na tydzień zjeżdża się do domu. Za 3tyg pracy około 2000€, myślę że tragedii nie ma jak na 18 dni roboczych. Należy jednak pamiętać że praca na budowie w Niemczech nijak ma się do pracy w Polsce, zupełnie inne standardy, nie każdy potrafi się odnaleźć a na jakaś podwyżkę z tego co wiem nie ma co liczyć. Gwoli ścisłości, polecam każdemu sprawdzić, może się spodoba. Peace. ✌️

debo00 Nowy wpis

Jest ok. Są lepsze i gorsze miejsca. Dobra praca na początek bo wszystkiego uczą

Nowy Nowy wpis

Wyjechałem w zeszłym tygodniu. Póki co nie narzekam ;DD

Młody33 Nowy wpis
@Nowy

Czym się zajmujesz? Czy są tam jakieś normy pracy? Poganiają żeby je wyrobić?

NikkiNik

Wyjechałem jakiś czas temu do Niemiec do mojej pierwszej pracy, nie mogę narzekać dużo się nauczyłem. Przez sp[rawy osobiste musiałem się zwolnić, ale dobrze wspominam współpracę

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lindner Polska Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Przedstawiciel Handlowy wydawały Ci się najkorzystniejsze?
mocny66

My z chłopakami nie narzekamy. kasa na czas praca zawsze znajdzie sie na jakiejs budowie bo jest ich mnostwo. kierownicy raczej w porzadku. Fakt trzeba przyjechac do biura pierwszego dnia a slask dla niekturych jest daleko ale poxniej dojezdza sie busami pracowniczymi wiec jest wygoda

Bastek

Negatywne komentarze pisze chyba konkurencja. Praca jest w porządku, kasa zawsze na czas, z kierownikami morzna się zawsze dogadać. Jest wielu wieloletnich pracowników ktorzy sobie chwalą to miejsce tylko trzeba chcieć pracować

Agata
Inne

Hej. widziałam ofertę dla asystenta ds. controllingu. Doświadczenie jak widać nie jest w żaden sposób wymagane, wręcz przeciwnie piszą, że można je zdobyć. Jak oceniacie jego zakres merytoryczny? Jest potem możliwość awansu?

Zoja
Inne

Też bym chciała poznać te przedziały palcowe dla pracownika robot wykończeniowych. Partner już jeździł i ciekawa jestem jakby mu było teraz tutaj. Macie napisane w ofercie, że to pełen etat ale bez szczegółów. czy zdarzają się nadgodziny?

Inne

Wiem, ze z miesiąc temu była dostępna oferta dla specjalisty ds. kontraktacji. Ciekawi mnie czy ponownie wznowią tę ofertę. mam doświadczenie w tym zakresie i ciekawi mnie ocena warunków, głownie tych płacowych. Czy jest tu ktoś kto teraz pełni te funkcje lub pełnił i może polecić?

KK
@anonim

Generalnie na początku sprawiają pozytywne wrażenie (niech to nie będzie dla Ciebie wyznacznik), jednak uważam, że można startować do większych firm. Firma na początku ludzie i atmosfera w firmie była bardzo przyjazna, jednakże potem było tylko gorzej. Jeżeli chcą zwolnić daną osobę nakładają co raz więcej obowiązków i z dnia na dzień wylatujesz bez jakiegokolwiek ostrzeżenia. Dyrektor J. nie jest za miłym człowiekiem, a jego osobowość i postura sprawia, że wszyscy chodzą przy nim na baczność i każdy się go boi.

Nie polecam w sobotę pracuje się za free dojazd miał być gratis okazało się że odcinają 45euro pracuje się po 10h a płatna najniższa pensja danego landu za zjazd do pl wpisywany jest urlop i towarzystwo w pracy szczególnie prowadzący samo chamstwo

Pracowałem tam kilka miesięcy,najgorsza ze wszystkich firm tego typu.Na plus,że mają duże budowy i jest ciągłość pracy i na tym plusy sie kończą.Z minusów...pracujesz po 11 godzin plus soboty do 13/15 zależy od budowy.Wypłaty 7-10 tys(tej górnej granicy nigdy nie miałem).Przy zatrudnianiu spędzasz około 5godzin w biurze,w firmie sporo cwaniaczków jak wszędzie ale w tej firmie prym wiodą chłopki ze słomą w butach,typowe burki z kieleckiego,Tarnowa(z niewielkimi wyjątkami.Królestwo disco polo i wódki,w weekendy dzika balanga wiejska.W pracy zawsze mało,wstajesz 5 rano,wracasz o 20.Wyjeżdzasz na Niemcy w poniedziałek,po dwóch tygodniach wracasz w środe i w poniedziałek abarot od nowa.Auta służbowe nie mają kagańców,burki urządzają sobie wyścigi,pisk opon,disco polo i ile fabryka dała,jazda na zderzaku,momentami było nieciekawie,efekt jak chłopkom da sie prawie nowe auta,generalnie ciemnogród.Nie polecam,u konkurencyjnych firm jest lepiej o niebo.

@Były pracownik

Siłą u nas nikt nie trzyma. Ludzie jadący do pracy za granicą na budowach powinni być świadomi tego, że nudzić to się raczej nie będą w pracy. A o której Pan chciał wstawać? o 10? Jeśli chodzi o auta. A Pan zwracał uwagę kierującym, że źle jadą? A Pan kierował też? Nikt też nie zmusza do jeżdżenia naszymi służbowymi autami. Trzeba było się zgłosić, że pan nie chce w takim procederze brać udziału. Jeździłby Pan sobie wygodnie i powoli Sindbadem - 1 dzień w jedną stronę.... Albo swoim własnym samochodem. A w DE nie sądzę aby tak szybko jeździli - fotoradary nieoznakowane. Chyba, że się mylę - pracuję w biurze i nic nie wiem....

Były
@Krzysztof

Panie G. nie bądź Pan taki mądry...siedzisz przy biurku w Rudzie i bladego pojęcia nie masz człowieku jak wygląda sytuacja w delegacji,opisałem realia pracy w tej dziadowskiej firmie obiektywnie,bez cienia kłamstwa,nawet jeden jedyny plus był.Rozumiem na jakim Pan stanowisku zasiada i jakie się z tym wiążą obowiązki a być może i profity od zatrudnienia jak największej liczby osób,jednak daruje Pan sobie beznadziejny tok myślenia.Co do Lindnera....pracować trzeba,owszem ale ile sie nie zrobi,zawsze mało,posiada Pan wiedzę co to (usunięte przez administratora)?Polak to (usunięte przez administratora),małpa a może robot?Wystarczy popatrzeć na budowie jak rodacy na własnej działalności pracują spokojnie,bezstresowo,wręcz ślimaczym tempem i się opłaca,nikomu nie przeszkadza a w dziadowskim Lindnerze((usunięte przez administratora)) normy....jakie normy?Niemiec ma normy?Gdzie są diety?Fotoradary na każdym kroku?No nie.Gdzie sie da tam burki gnają na łeb na szyje ale skąd to można wiedzieć jak sie w Rudzie siedzi za biurkiem i trzeba wypisywać tutaj pozytywne opinie by wybielić firmę,żałosne Panie G. :)))

Inne

Dzień dobry. Jest oferta na Kolonię na wykończeniówkę. Czy jest tu może ktoś kto pracował tam na rejonie i może się wypowiedzieć o warunkach? aplikacje wkrótce złożę, chce jednak się dowiedzieć jakie przykładowe roboty teraz tam znajdują i czy bywa ciężko? ile można zarobić i co wpływa na wysokość wynagrodzenia? nie ma widełek

Jakub
Kandydat

Dzień dobry. Czy mogę prosić o nr kontaktowy? Jestem zainteresowany pracą na termoizolacji

Pracodawca

Dzień dobry Panie Jakubie. Chętnie porozmawiam z Panem na temat zatrudnienia. Jeśli wysłał Pan aplikację z nr tel. kontaktowym lub / i adresem mailowym - będziemy w kontakcie

Jakub
Kandydat

Dzień dobry jestem monterem izolacji termicznej pracowałem również przy armaflexie jest w państwa firmie etat

Inne

Witam, czy mógłby ktoś wystawić proszę opinie odnośnie pracy jako specjalista ds. ofertowania? Od początku miesiąca już jest wystawiona ta oferta i myślałam, że może już ktoś odnośnie niej coś na temat pracy napisze. w wymaganiach jest napisane, że należy mieć minimum rok stażu na podobnym stanowisku bądź trzy lata doświadczenia na budowie. Jak należy to doświadczenie rozumieć? Ja akurat spełniam pierwszy wariant ale i tak mnie to ciekawi. Do tego czemu można byłoby się spodziewać teraz na rozmowie?

Inne

Na montażu izolacji przemysłowych ktoś był teraz może? o te ofertę na Hamburg mi chodzi, chyba będę się zgłaszać. Kwaterę zazwyczaj biorą taka sama? Jak ze spaniem? I z sama praca oczywiście oraz kasa? w miesiąc ile przytulę w ile godzin?

@anonim

Na izolacje zatrudniamy tylko z udokumentowanym doświadczeniem. Jeśli będzie Pan mógł pochalić się takowym na którymś z Pana świadectw pracy - zapraszam do aplikowania W Luksemburgu już ekipa działa w marcu ruszamy z Izolacjami w Niemczech. Kwatery są po stronie firmy: zagwarantowane, opłacone, wyposażone.

@Krzysztof

Dzień dobry. czy będzie jakaś oferta dla osób bez doświadczenia? albo może już jest i nie udało mi się jej po prostu odszukać? liczyłbym na wyjazd po świętach, jestem silny i szybko się uczę. Czy będzie jakiś projekt z przeszkoleniem takich osób?

@anonim

Jeśli chodzi o izolacje to udokumentowane doświadczenie (fach) jest wymagane. Jednakże firma może zatrudnić osoby bez doświadczenia np. na szklane ściany tzw. LVT - tu staramy się nauczyć wszystkiego od podstaw. Ewentualnie karton-gips - choć preferowane są osoby z doświadczeniem bywa, że zatrudniamy bez takowego. Ważna dla nas jest szczera chęć nauki i pracy oraz zaangażowanie. Ale najpierw musi być zapotrzebowanie na budowach. Póki co rekrutacja jest ograniczona Może Pan zgłosić swoją chęć do pracy poprzez stronę. Gdy rekrutacja ruszy będziemy odzywać się do wybranych kandydatów.

Pracodawca

Odnośnie nieprawdziwych opinii o niektórych pracownikach / kierownikach może Pan przeczytać sprostowania jednego z byłych pracowników.

Ktoś
Inne

Mam znajomych pracujących przez tą firmę i żaden z nich nie pracuje 8 godz ale jak już to 10 godz a wynagrodzenie na czysto po odliczeniu kosztów dojazdów mają 10 tys zł na czysto.Mnie jakoś nie ciągnie w te strony a tym bardziej za tą kasę zadowole się 3,5tys na rękę i też będę szczęśliwy

Karola
@Ktoś

i te 10 godzin to już nadgodziny czy jednak zawsze dyszki występują? ile godzin w miesiącu robi się już w ujęciu praktycznym za te 10 tys? i co składa się na te koszty, które domyślnie odejmujesz?

Mirek
@Karola

Dostajesz tyle ile w danym miesiącu wychodzi godzin ustawowo , natomiast pracujesz ponad 200h miesięczne. Oprocz tego do wyplaty wliczają Ci sokabau , są to pieniądze za urlop, ktore Niemcy przesylają do firmy, wiec placą ci tez twoim wlasnym urlopem. Zarobki max na czysto 2100e , minimalne wzialem 1500e. Praca wyzysk, ale jednemu pasuje, drugiemu nie ... Decyzja nalezy do ciebie

@Mirek

I znowu czas pobytu na budowie nie jest równy czasowi pracy. Te 1500 Eur to albo za niepełny miesiąc, albo na 6 klasie podatkowej, która jest zmieniana później na pierwszą po otrzymaniu numeru ID (nadpłacony podatek jest wtedy do odzyskania), albo i to i to. Albo jeszcze po jakichś potrąceniach np. komorniczym, za mandat czy jakikolwiek inne obowiązujące w danym czasie pracownika - ale na to firma już wpływu nie ma. Nie ma możliwości aby pracownik za pełny miesiąc przepracowany w firmie otrzymał tak niską pensję jeśli żadne z powyższych nie miało miejsca. Max 2100 E? Można zarobić więcej. Jeśli chodzi o SOKABAU. bzdura kompletna. Jedyne co firma z Sokabau otrzymuje to zwrot składek za pracowników (w tym i Pana), które kilka miesięcy wcześniej sama do Sokabau wpłaciła. A pieniądze, które należą się pracownikowi z Sokabau to ekwiwalent za niewykorzystany urlop. Jeśli Pan ma takowy wtedy dostaje Pan za to dodatkowe pieniądze. DODATKOWE! A wypowiedź Pana brzmi jakby to panu nie odpowiadało. Instytucji Sokabau łatwiej jest przelewać pieniądze pracodawcy tym bardziej, który przekazuje je dalej poszczególnym pracownikom, niż samemu przelewać każdej osobie zarejestrowanej. I na koniec: czy faktycznie pracuje Pan w Lindner Polska z oddziałem w Rudzie Ślaskiej? Czy w innym???

Legionista
Kandydat

Pracowałem w MONACHIUM PRZY PŁYTACH DOPPEL BODEN ,PRZY PŁYTACH POD WYLEWKE NAKLADANYCH NA SZTUCACH PRZEZ PONAD ROK CZASU.CHCIALBYM SIE DOWIEDZIEC JAKIE OFERT MACIE W LIDNERZE ZA TAKA PRACE I ILE GODZIN +JAKIE ZAROBKI MIESIECZNE

@Legionista

Dzień dobry, w zakładce "oferty pracy" znajdzie Pan aktualne oferty razem z warunkami i informacjami o wynagrodzeniu.

Butcher Wing

Doszły mnie słuchy że teraz płacą za 9h ale nie wiem czy to prawda.

Izabela
@Butcher Wing

Z jakich przyczyn nie jesteś tego do końca pewny? I napisałeś, że "teraz płacą za 9h" na 9h rzetelnie wyrobionych, tak? Czy po co to podkreślasz?

Jarecki
@Butcher Wing

Pracujesz 11h dziennie plus 8h w sobotę , placone masz tylko za godziny , które są ustawowo przypisane do miesiąca pracy. Najnizsza krajowa dla danego landu ... Niezależnie od tego czy (usunięte przez administratora) czy się obijasz , wiec nie czytaj pierdół gdzie piszą, ze jaka praca taka płaca. Jest minimum i tyle. Za zjazdy odbijają Ci kasę z wypłaty.

Izabela
@Jarecki

a to ciekawe teraz. skoro tak piszesz i wysiłek nie odzwierciedla się w żaden sposób w wynagrodzeniu to ludzie w ogóle pracują? jak wobec tego utrzymać jakiś standard, żeby ewentualnie nie podziękowali za współpracę? i tak właściwie to czemu w takim razie inni pisali o tych dobrych wynikach i wynagradzaniu za nie?

Jarecki
@Izabela

Niestety dużo chętnych do pracy nie ma za tą stawkę, więc firma nie wybrzydza ... nie ma premii uznaniowych . Zatrudnij się, sprawdź i pomagamy jak będziesz na mieszkaniu z pijakami ,którzy potem jeszcze piją po kiblach w robocie.

Cham
@Izabela

Efektywny czas pracy to nie czas pobytu na budowie - niestety. Więc wychodzi na to, że nie są to dobre czasy dla pracowników którzy lubią pogadać przez telefon dwie godziny dziennie, na kibelku przesiedzieć godzinę, do tego trochę ''bajery z kolegą'', i okazuje się, że koleżka pracował tylko 7 godzin z 10 w których tylko przebywał na budowie.

Majster
@Butcher Wing

Nie za 9h tylko 8h Pracujesz ponad 200h a masz zapłacone tyle ile h jest w danym miesiącu ustawowo. Czyli 168h lub 152h lub 178h . W soboty pracujesz czasem do 18:00 - za free ...

@Majster

Pomijając fakt "efektywnego czasu pracy" i jego rozliczenie proszę o informację: Na której budowie płacimy tylko za 8 godzin???? I na której budowie w soboty do 18 za free???? - od razu zgłaszam to przełożonym, bo to niezgodne ze standardami firmy! No chyba, że podkoloryzowane to narzekanie. Panie Majster (nie znam imienia) jeśli jest Pan naszym aktualnym pracownikiem - proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Poza tym jeśli Panu warunki pracy i pensja nie odpowiadają a mimo tego Pan pracuje (podpisano przecież "Pracownik") to chyba nie jest jednak tak źle jak Pan pisze.

Jarek
@Krzysztof

Skoro musi Pan tak "wybielać " firmę w internecie może warto zacząć od polepszenia warunków pracy i płacy , wtedy zadowoleni pracownicy będą chwalić firmę i nie będzie Pan musiał się gimnastykować pod negatywnymi opiniami. Wystarczy być UCZCIWYM wobec pracowników, wtedy dobraa opinia "robi się " sama .... po ocenach wnioskuję ,że szału u Was nie ma .....

@Jarek

"Szału nie ma"?... A kilkaset osób wciąż pracuje i nadal przybywa Może to zabrzmi banalnie ale w związku z niesłabnącym rozwojem firmy potrzebujemy wciąż nowych pracowników - co raz więcej i więcej - stąd ciągła rekrutacja.

Inne

Nie do końca rozumiem. Sugerujesz, że przy każdym pracowniku stoi ktoś kto ocenia jego wydajność? I jakie stanowisko ten ' ktoś ' sprawuje? Serio, jeżeli przepracuje 10h i ktoś uzna, że nie zasłużyłem na zapłatę za tyle godzin to zapłacą mi mniej? Dziwne to dla mnie, dlatego wolę dopytać

Mirek

Płacą tyle ile jest godzin ustawowo w miesiącu, ale robisz ponad 200h

Danuta
@Mirek

Co z jakaś ewidencja tych wspomnianych godzin? Nie można jej po prostu prowadzić? Skoro zaplata ma przyjść ustawowa i mniej i tak nie otrzymasz to nie wystarczy zwrócić na to uwagi? Ktoś próbował?

Zostaw merytoryczną opinię o Lindner Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Lindner Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lindner Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lindner Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 8 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lindner Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii