Rekrutacja Kozów

2.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Rekrutacja Kozów

Wiktoria
@Maria

Czy Ty też masz doświadczenia z tą firmą, albo planujesz jakiś wyjazd przez agencję? Fajnie byłoby poznać jeszcze jakieś nowe perspektywy, zwłaszcza że teraz już dużo łatwiej o pracę, bo uspokoiła się sprawa z pandemią.

Kamil
Kandydat

Witam, Czy osoby posługujące się językiem angielskim bez znajomości j.niemieckiego na stanowisko w Szwajcarii również mogą aplikować?

@Kamil

witam aktualnie mamy zlecenia dla pracowników tylko z niemieckim byc moze w sezonie od maj 2022 pojawia sie zlecenia dla Pracowników z angielskim pozdrawiam kozów

@Kamil

witam Pana Panie Kamilu z jez. angielskim do Szwajcarii mamy oferty pracy dla monterow rusztowań i dla monterow izolacji przemyslowych W POZOSTAŁYCH ZAWODACH tylko ze znajomoscia niemeickiego do Holandii mamy oferty pracy z jez. angielskim pozdrawiam kozów.

kac Nowy wpis
@Pracodawca

Jak wygląda aktualnie re rekrutacja na stanowisko monter rusztowań? Aplikowałem dziś , jest szansa na wyjazd?

Nowy wpis

@kac

Panie Kamilu dla monterow rusztowań aktualnie do Szwajcarii pierwszenstwo z niemieckim prosze do mnie zadzwonic dziekuje pozdrawiam kozów T +48 515 526 657

AURYNITTE

Witam, wbrew wszystkim niepochlebnym opiniom napiszę kilka dobrych słów na temat agencji Kozow, bo szczerze albo rozmawiamy o jakiejś innej firmie, albo osoby dokonujące tak nieprzyjemnych wpisów miały zły dzień i emocje wylały w necie, albo firma Kozow tak się rozwinęła, że teraz funkcjonuje jak partner, a nie zwykły pośrednik. Ja wysłałam CV do opieki, następnego dnia był kontakt zwrotny, akurat nie mogłam odebrać, przysłali smsa. Kiedy już osobiście rozmawiałam, to mój opiekun przekazał mi same konkrety, że we wschodnich niemczech będzie za to samo mniej, a w zachodnich wiecej, że przez pandemię ciężko o stałą pracę w tych ich domach starców, i że umowa będzie szła przez zaprzyjaźnioną niemiecką agencję. W sumie to on zwrócił mi uwagę, że praca, na którą aplikowałam, będzie za ponad miesiąc, i zapytał, czy nie chciałabym wcześnbiej i wsazystko tak poorganizowali, że w trzy dni miałam legalną pracę na niemieckiej umowie z pflegeheimem koło Lipska. Fakt że stawka była niska i zamiast miezsiąca byłam tam trzy tygodnie, ale o wszystkim wiedziałam, i zostałam trzy razy zapytana, czy mi pasuje, kontakt tel był, dostałam i ofertę i potwierdzenie z umową na maila, i ja czułam się zaopiekowana i bezpieczna.W skali od 1 do 10 daję DYCHĘ i polecam każdemu, kto uczciwie chce pracować a nie świruje wielkiego pana i później na wszystko narzeka.

Maria
@AURYNITTE

Jasno i konkretnie,ze szczegółami wyjasniona

Wiktoria
@Maria

@Wiktoria

Dzien Dobry Nazywam sie Dariusz Kozów jestem załozycielem i pracownikiem rekrutacyjnego biura na ktore wpłynelo pytanie prosze do mnie zadzwonic lub przeslac mailem pytania ,watpliwosci , sugestie postaram sie pomoc dziekuje pozdrawiam kozów T +48 515 526 657

Brt
@Wiktoria

Co do izolacji praca ktora mieliśmy zapewnioną zakończyła się w pierwszym dniu wyjazdu wyrzucili nas z budowy zero zobowiązań zostaliśmy bez noclegu i niczyjej opieki jako osoby organizujące całe zamieszanie agnecja wypłaciła pieniądze za " dniówke do ręki " ponieśliśmy koszty noclegu dwie noce 100franków i zostaliśmy z autem i paroma stówkami jezli człowiek by nie był ogarnięty i nie poświęcił calego dnia od agencji do agencji i pomocy innych osób wróciłby z długami bez pieniędzy i masą problemów nie polecam rekrutacji kozłów zero konkretów tylko krótkie nagrania na (usunięte przez administratora) że jest bezradny bo niema Pana w szwajcari i niemoże nic zrobić ale życzy powodzenia .... a ty sobie śpij w aucie i zjedz to co upolujesz ważne że agencja przelała za podpisaną umowę i zrekrutowanie następnych Nie polecam. Nigdy niebyłem tak źle potraktowany człowiek niewiedzial co ze sobą ma zrobić..

@Brt

Panie Rafale dobrze ze Pan napisal te slowa moze zrozumie Pan procedure dzialania biur rekrutacyjnych 100 % winy ponosi Pan Juan w raczej nie Pan Juan tylko firma u ktorej Panowie pracowali ale nie wnikam w ta procedure jaki wplyw mamy na to ze Panowie zostali zwolnieniu po pierwszym dniu pracy co moglismy dla Pana wykonac i jak pomoc ?? nie mamy bazy hotelowej ani tez mozliwosci natychmiast zorganizowania Panom pracy czy noclegu zaproponowalem druga agencje pracy od Pana Leszka ktory mial dla Panow zlecenie ale w tym czasie juz Panowie zatrudnieni my jako rekrutacyjne biuro rekrutujemy do szwajcarskich agencji pracy kandydatow i tutaj nasza rola powinna sie konczyc jednak moja troska moje zaangazowanie i odpowiadanie na Pana telefony juz po polnocy co nie powinno miec miejsca bo nie ma koldry w pokoju bo pokoj jest nieogrzewany itd swiadczy nie o bagatelizowaniu Pana losu ale o checi pomocy Panom jaki wplyw na to ze pokoj jest nieogrzewany czy brak poscieli mam ja zaden nie mam wplywu czynnik ludzki za to odpowiada i albo ludzie wykonujea swoje zadania po ludzku albie nie wykonuja i tak jest na kazdej płaszczyznie z tego co wiem to Pan pracuje i jest Pan zadowolony Pan Michal podziekoeal mi za pomoc ktora ode mnie otzrymal Pan natomiast wypisuje nieprawde obciazająca moja biuro rekrutacyjne ktore z powodzeniem dziala na rynku szwajcarskim a nazywam sie nie kozłow tylko kozów !! Pana Rafale powodzenia zycze kozów

xx.02 Nowy wpis
@Rekrutacja Kozów

Czyli niejaki Pan Juan, którego zawsze tak zaciekle Pan bronił okazał się delikatnie mówiąc (usunięte przez administratora) Z Pana słów wynika, iż zarówno Pan Juan jak i firma dla której ten człowiek pracuje niedość, że oferuje stawki niższe niż te obowiązujące na szwajcarskim rynku to niekompetentnie zajmuje się powierzonymi pracownikami, a w dodatku nie bierze pod uwagę faktu, że potencjalni pracownicy muszą przemierzyć setki kilometrów, żeby dostać się do wyznaczonego miejsca co jest równoznaczne z wysokimi kosztami, które musi ponieść już na starcie. Tutaj chcę zaznaczyć, że Pan, jako właściciel biura rekrutacyjnego wywiązuje się ze swoich zadań celująco. Wszystkie informacje są jasno przekazywane, a cały proces rekrutacyjny przebiega szybko i sprawnie. Chociaż nie do końca przyjmuje Pan krytykę o firmach, z którymi Pan współpracuje.

Zofia

Agencja szuka aktualnie m.in. pielęgniarki dyplomowanej. W widełkach zarobki to nawet 5400 euro. Ktoś wie czy ta kwota jest realna? Obawiam się trochę, że to niezbyt możliwe. w ogłoszeniach zawsze wszystko tak dobrze brzmi... Może to od czegoś zależy?

Nowy wpis

@Zofia

Dzien Dobry Pani Zofio w sprawie ofert pracy do Niemiec dla Pielegniarek prosze do mnie zafzwonic omowie z Pania ten temat stawka dla Pielegniarek jest 28 euro brutto/godz. + dieta 28 euro netto/dzien pracy w ofercie jest podana kwota brutto / m-c z dodatkami mozna wypracowac ok 4,000 euro netto / m-c + pracodawca oplaca zakwaterowanie prosze do mnie zadzwonic pozdrawiam kozów T + 48 515 526 657 lub mailem przeslac pytania E- mail biuro@kozow.eu

Przemo
Kandydat

jak oceniacie współpracę z ta firma? jakie są opinie o projektach i jak wyglada wyjazd i praca. Mysle o wyjeździe do szwajcarii jako monter izolacji.

@Przemo

witam Pana witam Pana w sprawie ofert pracy dla izolerów do Szwajcarii najprosciej bedzie jak telefonicznie porozmawiamy pracujemy co dziennie od godz. 9.00 do godz. 18.00 ponizej moje telefon + 48 515 526 657 a do aplikacji CV adres mailowy E-mail biuro@kozów.eu pozdrawiam kozów

@Pracodawca

jako biuro rekrutacyjne wspolpracujemy z kilkoma szwajcarskimi agencjami pracy ktore zatrudniaja izolerow do Szwajcarii musle ze najrozsdniej bedzie starac sie o zlecenie od styczen 2023 jesli bedzie Pan zainteresowany zawsze moze Pan do mnie zadzwonic omowimy wtedy i pracodawce szwajcarskiego i wiecej szczegołow pracujemy codziennie od godz. 9.00 do godz. 18.00 telefon + 48 515 526 657 lub e-mail biuro@kozow.eu pozdrawiam kozów dariusz

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Rekrutacja Kozów się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Janusz

W sieci wisi sporo ich ofert do pracy za granicą. Chcę aplikować na elektryka przemysłowego. Mam wszystkie wymagane uprawnienia ale z językiem trochę słabo. Komunikatywny żeby się dogadać wystarczy? Jak sprawdzają:)

@Janusz

Dzien Dobry Panu wspolpracujemy ze Szwajcaria i Niemcami mamy oferty pracy dla elektryków jestesmy otwarci na rozmowe prosze do nas zadzwonic omowimy oferty pracy oczywiscie prosze rowniez przeslac do nas mailem aktualne CV Pana dziekuje pozdrawiam kozow Darek T + 48 515 526 657 E-mail biuro@kozów.eu

Denis
Klient

Witam jak wyglada praca z ta firma w domach opieki ?Bo mysle wyjechac z nimi

@Denis

WITAM PANA my jako rekrutacyjne biuro wspolpracujemy z firma o ktora Pan pytał prosze do mnie zadzwonic omowie z Panem temat jestesmy w biurze codziennie od godz. 9.00 do godz. 18.00 pozdrawiam kozów T +48 515 526 657

Pracodawca

witam oj troche Pan chyba przesadzil z tym (usunięte przez administratora) jesli ma Pan zastrzezenia do moich rekrutacyjnych dzialan to prosze mi to napisac co Panu nie pasuje i oczywiscie imie i nazwisko tez jesli ma Pan odwage ze mna korespondowac to zadzwonie do Pana

Pracodawca

jeśli czuje sie Pan (usunięte przez administratora) to prosze miec zal i pretensje do Pana Pracodawcy czyli to sa niemieckie agencje pracy my jestesmy rekrtutacyjnym biurem i na wiele sytuacyjnych zdarzen wpływu nie mamy niestety prosze podac powod w jaki został Pan (usunięte przez administratora)

Czy Rekrutacja Kozów organizuje staże dla studentów?

nieznana osoba
Klient

Napiszę parę słów na temat pracy w Gestrofen szycie pokrowców na siedzenia do aut, Pośrednictwo Pracy Der Personal Niemieckie odnosi się do pracownika nie kultularnie, proszę uważać.

Lena
@nieznana osoba

Żadna opiekunka nie wyjechała do opieki w domu opieki??? Napiszcie coś? Gdzie macie ten pokój zapewniony - jednoosobowy.... W DOMU OPIEKI? Gdzie hałas i przespać się nawet nie można? To jaki to odpoczynek po pracy w dzień? Czy pracowała tam jakaś opiekunka w domu opieki? Jak pieniądze są wypłacane? Do ręki czy na konto walutowe? Jak jest zorganizowana podróż i kto za nią płaci? Zaszczepiona osoba musi być? Jak nie opiekunka to może ta firma rekrutująca odpowie?

@Lena

witam PONIZEJ OFERTA PRACY jesli bedzie chciala Pani ze mna porozmawiac prosze do mnie w dniach pracy dzwonic dziekuje pozdrawiam kozów T +48 515 526 657 PRACA DLA OPIEKUNEK i OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH. NIEMIECKIE DOMY SENIORA - NIEMIECKIE DOMY OPIEKI. NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ. PRACODAWCA OPŁACA ZAKWATEROWANIE - DLA PRACOWNIKÓW NOCLEG BEZPŁATNY. Poszukujemy PFLEGE do Niemieckich Domów Opieki - ALTENHEIM. ZATRUDNIENIE od Marzec , Kwiecień i w Kolejnych Miesiącach 2022. PRACODAWCA NIEMIECKA AGENCJA PRACY. ZATRUDNIENIE NA NIEMIECKA UMOWE O PRACE. STAWKA 16,00 euro brutto / godz. + DIETA 15,00 euro netto za każdy przepracowany Dzień. Pracodawca organizuje i opłaca Zakwaterowanie - Pokoje dla Pracowników zawsze jednoosobowe. Zakwaterowanie w Pensjonatach , Gasthausach , w Domach Opieki NIE WYNAGRODZENIE BRUTTO ZA M-C OD 2400 EURO BRUTTO / M-C + DIETA OD 300 EURO NETTO / M-C. Gwarantowane ok. 2100 EURO netto / m-c za zapewnione w Umowie Pracy 151,67 godzin/m-c. Możliwość Pracy w Nadgodzinach do 220 godzin / m-c. PRACA W SYSTEMIE 3 ZMIANOWYM DODATEK ZA PRACE NA 2 i 3 ZMIANE i w DNI SWIĄTECZNE = 25% 50% 100% Pracownicy dojeżdżający do Pracy własnym Autem otrzymują zwrot kosztów dojazdów do Pracy tzw. kilometrówkę od 1 km = 0,30 euro cent. Koszty Podróży z Polski do Niemiec opłaca Pracodawca. ZAKWATEROWANIE ORGANIZUJE I OPŁACA PRACODAWCA. Od pierwszego Dnia Pracy odprowadzane Składki Emerytalno-Rentowe. WYMAGANIA REKRUTACYJNE Doświadczenie w Opiece min. 1 ROK w Niemieckich , Polskich Domach Opieki lub u Prywatnych Rodzin 24 PFLEGE. Znajomość niemieckiego komunikatywnie w Rozmowie. WARUNEK Zatrudniamy Pracowników do 63 lat. APLIKACJE CV tylko w jez. niemieckim www.rekrutacja.kozow.eu E- mail biuro@kozow.eu BIURO T + 48 515 526 657

Fabian
@Lena

Kłamstwa. Naciąganie. Obietnic dużo. Nie masz nic.

@Fabian

słuzymy wyjasnieniem rada i pomoca prosimy o kontakt telefoniczny w celu wytłumaczenia Pani / Pana zarzutów dziekuje kozów T +48 515 526 657

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Rekrutacja Kozów?

Pracodawca

Czasy sa trudne i niepewne zarabianie pieniedzy jest potrzebne do zycia Uwazam ze to ogloszenie ma troche negatywna forme w stosunku do mojego rekrutacyjnego biura pozostac w domach z rodzinami i co dalej ?? a kto rodziny utrzyma ??

Gruezi

Jak na Szwajcarie 4400 netto to bardzo malo...5300 okey....5300 przy niskiej stawce wychodzi z 13 stka i feriengeld placonymi co miesiac...Kochani..to serio bardzo malo...

Adam
@Gruezi

Może na Szwajcarię mało ale w Polsce nie najgorzej. A jakieś benefity lub inne sposoby wsparcia przez pracodawcę obowiązują ?

@Gruezi

napisz kilka argumentow dlaczego 4400 na szwajcarie to za malo jest zarabiasz wiecej ??

blazej wozniak

co do rekrutacji i wspolpracy z ow biurem jest ok

blazej wozniak

jestem zadowolony jest ok

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Rekrutacja Kozów? Dodali nowe ogłoszenia 17 stycznia na GoWork.pl.

Jak się pracuje z ludźmi z Rekrutacja Kozów?

Aga
Kandydat

Czy ktoś mógłby z doświadczenia opisać współpracę jeśli chodzi o domy opieki ?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Rekrutacja Kozów?

MALARZE BUDOWLANI

Kliknij w grafikę i aplikuj do nas!

PIELĘGNIARKA DYPLOMOWANA

Kliknij w grafikę i aplikuj do nas!

Zostaw merytoryczną opinię o Rekrutacja Kozów - Dongen

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Rekrutacja Kozów?

Zobacz opinie na temat firmy Rekrutacja Kozów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rekrutacja Kozów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rekrutacja Kozów
Przejdź do nowych opinii