Rekrutacja Kozów

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Rekrutacja Kozów

Pytanie Nowy wpis

Czy w firmie Rekrutacja Kozów występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Pielęgniarka?

nieznana osoba Nowy wpis
Klient

Napiszę parę słów na temat pracy w Gestrofen szycie pokrowców na siedzenia do aut, Pośrednictwo Pracy Der Personal Niemieckie odnosi się do pracownika nie kultularnie, proszę uważać.

Aga Nowy wpis
Kandydat

Czy ktoś mógłby z doświadczenia opisać współpracę jeśli chodzi o domy opieki ?

Pytanie Nowy wpis

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Rekrutacja Kozów?

AURYNITTE

Witam, wbrew wszystkim niepochlebnym opiniom napiszę kilka dobrych słów na temat agencji Kozow, bo szczerze albo rozmawiamy o jakiejś innej firmie, albo osoby dokonujące tak nieprzyjemnych wpisów miały zły dzień i emocje wylały w necie, albo firma Kozow tak się rozwinęła, że teraz funkcjonuje jak partner, a nie zwykły pośrednik. Ja wysłałam CV do opieki, następnego dnia był kontakt zwrotny, akurat nie mogłam odebrać, przysłali smsa. Kiedy już osobiście rozmawiałam, to mój opiekun przekazał mi same konkrety, że we wschodnich niemczech będzie za to samo mniej, a w zachodnich wiecej, że przez pandemię ciężko o stałą pracę w tych ich domach starców, i że umowa będzie szła przez zaprzyjaźnioną niemiecką agencję. W sumie to on zwrócił mi uwagę, że praca, na którą aplikowałam, będzie za ponad miesiąc, i zapytał, czy nie chciałabym wcześnbiej i wsazystko tak poorganizowali, że w trzy dni miałam legalną pracę na niemieckiej umowie z pflegeheimem koło Lipska. Fakt że stawka była niska i zamiast miezsiąca byłam tam trzy tygodnie, ale o wszystkim wiedziałam, i zostałam trzy razy zapytana, czy mi pasuje, kontakt tel był, dostałam i ofertę i potwierdzenie z umową na maila, i ja czułam się zaopiekowana i bezpieczna.W skali od 1 do 10 daję DYCHĘ i polecam każdemu, kto uczciwie chce pracować a nie świruje wielkiego pana i później na wszystko narzeka.

MALARZE BUDOWLANI

HYDRAULICY - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ

MALARZ BUDOWLANY

PRACA DLA OPIEKUNEK OSÓB STARSZYCH - NIEMIECKIE DOMY SENIORA

Krzysztof K.

Odradzam! Jak już ktoś wspomniał w ofertach pracy z tej "firmy" czytamy coś innego w ogłoszeniu i zupełnie inne warunki są nam przekazywane w trakcie rozmowy telefonicznej!! Podając raz swoje dane możesz mieć 100% pewności że będziesz zasypywany stertą niechcianych ofert przesyłanych na e-mail. Wysłałem raz swoje CV do tej firmy w listopadzie 2018 roku i choć według przepisów: "pracodawca powinien trwale usunąć dane osobowe kandydata (np. poprzez zniszczenie bądź odesłanie), z którym nie zdecydował się zawrzeć umowy o pracę, niezwłocznie po zakończeniu procesu rekrutacji" ta firma za nic ma ten przepis. Dalej otrzymuję jakieś śmieciowe informacje na e-mail nawet pomimo wielokrotnych próśb o usunięcie moich danych.

dariusz
@Krzysztof K.

witam Pana prosze przeslac imie + nazwisko to usuniemy Pana dane jakie niezgodnosci spotkaly Pana??wyjasnimy te kwestie Z Szacunkiem Dariusz Kozów

@Krzysztof K.

Dziękujemy za Pana opinie i przepraszamy za wszelkie niedogodności. Staramy się jasno określać warunki ofert, bardzo nam przykro jeśli w tym zakresie doszło do nieporozumienia. Chcielibyśmy wyjaśnić te kwestię, w tym celu prosimy o kontakt pod adres biuro@kozow.eu wraz ze wskazaniem danych (imię i nazwisko) które mają zostać usunięte z naszej bazy. Pozdrawiamy, Rekrutacja Kozów.

Śmiech
@Rekrutacja Kozów

Czytam te opinie... i trochę się śmieję, trochę wkurzam. Panie, Pan nie rozumie powagi sytuacji, albo swoich obowiązków oraz uprawnień. Bez ściemy - Pański adwersarz, czyli Pan Krzysztof, zarzucił Pańskiej Firmie coś innego, niż rozbieżność warunków ofert, a konkretnie manipulacje w zakresie danych osobowych. To, w jednakowym stopniu dotyczy wszystkich ofert i w sensie prawnym jest poważniejszą winą. Niech Pan odpowiada z podniesioną przyłbicą, nie ściemnia i nie ucieka od sedna zarzutów. Z tego co wynika z komentarza, to nie teraz, czyli pod pręgierzem publicznym ma Pan usuwać czyjeś dane osobowe, na żądanie jego właściciela, tylko miał Pan OBOWIĄZEK zrobić to wcześniej, nawet, jak jest opisywane, szansę robić to wielokrotnie. Teraz, to jest "po ptokach", kolokwialnie mówiąc i sam Pan sobie wystawił negatywną opinię, nawet nie musieli inni. Czasem ludzie nie potrafią wyartykułować do końca o co im chodzi, ale zawsze można w tym pomóc. A ściemy typu: "proszę o kontakt, to zrobimy", są w całkiem innym celu niż rzetelne ustosunkowanie się do problemu, jeśli tego się nie zrobiło na czas. Jeśli Pan Krzysztof zachował dowody z tej sprawy, to radzę mu znaleźć ludzi czujących się podobnie skrzywdzonymi jak on i zbiorowo skierować sprawę do sądu niemieckiego. Jest także wiele innych instytucji, które mogą ją załatwić z urzędu, karnie i opublikowanie jej finału ukróci podobne praktyki u wielu zainteresowanych. Proszę pamiętać, że jest coraz mniej ludzi nieświadomych na świecie, a błędem instytucji jest lekceważenie szarego obywatela, tak jak przeciwnika, przez wojownika. Paradoksem jest że życie nie jest grą, ale przegrać można, nawet bardzo słono. Tym bardziej, że prawo niemieckie jest skuteczniejsze niż polskie. Ucinając głupie riposty, straszenie prawem nie jest groźbą karalną, podobnie jak dociekanie, zniesławieniem. Właśnie szukam firmy żeby aplikować do pracy i do Pańskiej na pewno nie zaaplikuję. Na szczęście do tego, jeszcze nikt mnie nie może zmusić. Także do szacunku dla wszystkich i pozdrowień. ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Rekrutacja Kozów - Dongen

Rekrutacja Kozów