Mag Dystrybucja
counter
3 54 71 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Jak długo trwa proces awansu w Mag Dystrybucja?

Daniel Nowy wpis

Chciałem podzielić się swoją opinią pracowałem w Magu dawno temu Pracowałem tam na stanowisku kierowca jeździłem na tej ich nowej Scanii przyszedłem do pracy Dostałem umowę na 3 miesiące ja pod zakazy tonażowe nie wjeżdżam i wielkie pretensje do mnie że ja mam mało zdawalność a ja powiedziałem wprost ja pod zakazy nie wjeżdżam bo to jest 8 punktów karnych jadę do firmy Nie będę ryzykował utraty prawo jazdy bo u nich w firmie tak to działa że jak się nie wiedzie pod zakaz to wielka pretensja do kierowcy ale jak się wiedzie pod zakaz i dostanie się mandat i pójdzie się z pretensją do Tczewa transportu w magu to Ci powiedzą A po co pan wjeżdżał A kto panu kazał było nie wyjeżdżać tak firma postępuje chamsko ale co mnie najbardziej zabolało jak się zatrudniłem Umówiłem się szefem transportu na 3500 wynagrodzenia w pierwszym miesiącu dostałem na tyle na ile się umówiłem w drugim miesiącu to samo ale już miałem dość takiego traktowania bo ja się tak czułem jakbym był śmieciem jakimś i powiedziałem proszę pana mam do końca miesiąca umowę do pracuję jeszcze tylko do końca umowy te dwa tygodnie i rezygnuje z pracy No i przyszedł czas na wypłatę powinienem dostać 3500 na tyle ileś umówiłem a dostaję przelew na 1700 zł więc się nie zastanawiając poszedłem do szefa transportu i mówię proszę pana umawialiśmy się na trzy i pół tysiąca a on do mnie mówi Proszę pana pan dużo punktów nie zdaje i pan chce 3500 a ja do niego mówię proszę pana Obojętnie czy wyjeżdżam czy nie wyjeżdżam stawka była ustalona trzy i pół ja jeszcze raz do niego dobitnie powiedziałem że ja na żadnej firmy na świecie Nie będę ryzykował utraty prawo jazdy i jeszcze do niego powiedziałem to napiszę pan mi na piśmie że jak stracę prawo jazdy to wtedy pan mnie będzie utrzymywał podsumowując Powiem tak oczywiście To jest moje zdanie dla mnie są to złodzieje bo jeżeli ktoś się umawia ze mną na stawkę 3500 a płaci tylko połowę tego to kto to jest druga sprawa to taka nigdy w życiu nie usłyszałem słowa dziękuję nawet jakbym pracował od rana do nocy miał zdawalność wszystkich punktów nawet nikt ci za to nie podziękuję tam pracownik jest w ogóle niedoceniany załaduje ci cały samochód pół samochodu to same piwa Człowiek jedzie pod sklep stanie na chodniku na zakazie chociaż pojazd ciężarowy nie może stawać na chodniku Iza to jest od razu mandat i trzeba nosić na przykład Sześć palet piwa po schodach na górę do sklepu dlatego nikomu nie polecam tej firmy cieszę się że udało mi się znaleźć pracę działa normalnego szefa tak jak kiedyś powiedziałem kto się dla mnie dziadem ja też będę dla takiej osoby dziadem jeżeli Szef będzie dla mnie w porządku Ja jak najbardziej też będę na szefa w porządku i naprawdę mam teraz ekstra szefa ja dla niego robię naprawdę wszystko bo jest naprawdę w porządku facet Aż chce się przychodzić do pracy a nie tak jak w Magu nikt cię nie doceni Ja nawet nigdy w życiu tam premii nie widziałem uznaniowej załaduje ci 10 ton towaru wyjedziesz o 8:00 rano i wrócisz o 18:00 czy o 19:00 styrany jak wół jednym słowem nikomu nie polecam tej firmy nikomu wszystko to co powiedziałem to jest szczera prawda A ja jeszcze do niego mówię proszę pana Umówiliśmy się na trzy i pół tysiąca a pan mi tylko daje pół wypłaty i powiedziałam mu prosto w oczy jest pan oszust i że tak się nie robi Ja proszę pana też mam kredyt banku to nie obchodzi że ja nie mam z czego zapłacić ja mam ustawiony na koncie stały przelew co miesiąc A do mnie z banku dzwonił Dlaczego rata nie wpłynęła a ja mówię No jak to nie wpłynęła przecież mam ustawione stałe zlecenie Wchodzę na konto patrzy się nie mam pieniędzy No i ja mówię do tego prezesa postąpił pan chamsko i musiałem pożyczać pieniądze od rodziców

Leszek

@Kakaka a jakie inne potrącenia ?

Kakaka
@Leszek

Np. Multisport lub ubezpieczenie

Jaskiniowiec Nowy wpis
@Kakaka

Może jakiś inspektor pracy albo urząd skarbowy by się zajął tymi obciążeniami. Co miesiąc zabierają po 100-200 zł niezależnie od tego czy uszkodziles towar czy nie

Marek Nowy wpis

Dużo macie teraz zysku?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 116 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Dawid P.
Użytkownicy czekają na odpowiedź 168 dni.
Klient
 Problem

Beznadzieja - wielka oferta Starki - Nie mają i chyba nigdy nie mieli na stanie - żenada!

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Mag Dystrybucja?

Kakaka
@Pytanie

Na konto wpływa cale wynagrodzenie minus ubezpieczenie i inne potrącenia na które wcześniej wyraziłeś zgodę.

Zorro
Użytkownicy czekają na odpowiedź 273 dni.

Kiedyś kierownikiem magazynu,był nieprzyjemny młody koleś. Nie wiem jak teraz. Tych magazynierów,których lubił i szanował dobrze traktował i nawet faworyzował. Tych których nie lubił,gnębił i czasami nawet utrudniał pracę. On i dyrektor byli dobrymi kumplami,którzy znali się jeszcze z poprzedniej pracy w markecie. Za różne bzdury w tym za nieposprzątanie szatni,groziły kary finansowe lub mandaty. Przychodziło się na 6 do pracy i dowiadywałeś się,że o 7 jedziesz z kierowcą jako konwojent,bo ktoś tam wypadł. Powrót? 21-22. Atmosfera na magazynie taka sobie. Niektórzy magazynierzy nawet spoko,ale większość szkoda gadać. Pracy bardzo dużo,ale jak kończy się sezon to dziękują za pracę,nawet jak chwilę wcześniej po okresie próbnym,dostaje się umowę na 3 lata. Punkty za pracę,jak by się brało udział w jakiś rozgrywkach. Najgorszy ma zabieraną kasę i rozmowę jak to źle pracuje. Kierownik nawet na przerwie potrafił przyjść i marudzić. Nie polecam pracy na magazynie w Olsztynie.

Czy firma Mag Dystrybucja w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Norek
Klient
@Pytanie

Jakie szkolenia!? Tu nie ma żadnych szkoleń

Teofil

Ja tego fusa Łangowskiego to na dzień dobry wyczułem po pięciu minutach rozmowy i on mnie też hehe łan tu tri for fajf banda (usunięte przez administratora) ci pracownicy tam to jak jaskiniowcy, tylko maczug im brakuje.

Jaskiniowiec
@Teofil

Normalnie aż oczy bolą od czytania tych bzdur. Przyjdź popracuj miesiąc i pokaż się z jak najlepszej strony i później negocjuj i oceniaj. Widzę że masz duży problem ze znalezieniem pracy. No wcale się nie dziwię z takim podejściem. Ludzie pracują tu po ładne kilka lat. Owszem jest ciężko ale każdy wie za co zapierdziela. Co do kierownika to się nie czepiaj bo chyba on wyczuł że raczej tu nie pasujesz.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 420 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Mag Dystrybucja?

Ten co nie lubi Jona

Jak ktoś chce robić za mużyna to zapraszam do tej firm...A jeżeli chodzi o zaeobki 2400 zł na rwnke niby a doatajesz 1600 lub 1800 zależy od chumoru fałszywego kierownika na psycho dropsach.. A i nikt nie zapomni o dyrektoże świniaku gościu wyglonda tak jakby z żeźni nowak uciekł .. Inaczej kto uprzejmie donosi to kase dobrom dostaje a ten kto nie donosi to sie kłuci..A sef firmy to z jakiegoś psychola uciekł .. Tak nawiedzonego typa nigdy nie widziałem szmatkami wuzki czyścić bo sa brudne kondom .... Praca na własne ryzyko albo praca przwjściowa.... Moje sugestie dla Mag Dystrybucja: Niech sie przyjżom pracy kierownika ... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szanować ludzi a nie mieć wszyatko w (usunięte przez administratora)

Spetyscjalskie łombraperhal
@Ten co nie lubi Jona

Tak jak przedstawiciele mają swoich klientów w (usunięte przez administratora) to mało kto tak ma.. Są wyjątki oczywiście tylko szkoda że ten wyjątek nie ogarnia mojego terenu. Obiecuje na 1000000 procent towar wjedzie i co? Dzień dostawy,towaru nie ma, przedstawiciel nie odbiera, kierownictwo nie odbiera.. To ma być ten wzór hurtowni? Zamiast przyciągać odpychają i sprawiają że człowiek rozgląda się za innym dostawcą... I żeby to był odosobniony przypadek... Nie, otóż co przedświąteczne dni to (usunięte przez administratora) i walka o to ażeby przywieźli a jak już przywiezie to kierowca gbur któremu się nic nie podoba i (usunięte przez administratora) sądzi że musi rozładować towar. Zmieńcie coś bo nie bardzo wam wychodzi a klienci cierpliwość swoją mają.

SSman
@Ten co nie lubi Jona

Twoja nauczycielka polskiego to czytała??

Nikt
@Ten co nie lubi Jona

A jak wygląda sytuacja w oddziale Bydgoszcz ?

Ja
@Nikt

Dramatycznie !!!

Wojciech
@Ja

Pod jakim względem dramatycznie. Masz na myśli wynagrodzenie, czy atmosferę w pracy? Nawet jeśli masz złe doświadczenia obiektywna opinia może wiele wnieść do wątku, więc zachęcam Cię do wypowiedzi.

Info
@Ten co nie lubi Jona

Analfabetyzm 100+ do szkoły!

Jakie wy bzdury wypisujecie na temat firmy Mag, pracuje prawie lata i żadnego mobingu nie ma również nie słyszałem żeby ktoś na kogoś się wydzieral heh

Mikołaj
@Pracownik

Według Ciebie atmosfera w firmie jest dobra, a relacje ze współpracownikami przyjazne. Czy pracodawca organizuje imprezy integracyjne, które pomagają bardzie zżyć się zatrudnionym osobom, żeby mogły pracować w bardziej przyjaznym otoczeniu?

Sekcja

Człowiek tam nie liczy się. Tylko kasa.

Lolek

Nie polecam.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 544 dni.

Co wchodzi w socjal Mag Dystrybucja?

Kamil

Mag to katastrofa. Kierownik który zatrudnia ludzi, a później nie wie kto jest od czego. Widzi tylko pieniądze, które ciagle odchodzą za błędy i niezorganizowanie. Kobiety z działu handlowego to dramat. Nikt tam nie może wytrzymać dłużej niż miesiąc. Czysty mobbing, wieczne pospieszanie i stres.

Ewelina
@Kamil

Mobbing to bez wątpienia bardzo poważny zarzut, który może okazać się krzywdzący dla Mag. Ale skoro jesteś przekonany, iż ma on tam miejsce, to wypadałoby zgłosić to odpowiedniej instytucji. Co sądzisz o takim rozwiązaniu?

Skutek
@Ewelina

Pracowałem tam 5 lat (usunięte przez administratora) kiła i mogiła nie polecam

Blondynka

Kamil, nie pracujesz tam już? Możesz coś dokładniej powiedzieć? Są ogłoszenia o pracę do nich. Teraz już nie wiem czy składać CV. Jaka atmosfera w biurze?

Kamil
@Blondynka

nie ma co tu dużo mówić, lepiej omijać go miejsce. Ciagle tłumaczenie dyrektorowi dlaczego coś sprzedało się drożej, wszystko na już. Każdy chce być najważniejszy i się denerwuje krzyczy przeklina. Zero atmosfery w pracy. Codziennie jakiś problem, ludzie nie potrafią trzymać emocji i wybuchają.

Ewelina
@Kamil

@Kamil A ja natomiast sądzę, że zawsze warto próbować. Może akurat trafi się na lepszy czas, trzeba mieć pozytywne myślenie. Próbowałeś coś zrobić, aby poprawić atmosferę w Mag?

Tymek

Ten wątek dotyczy oddziału w Olsztynie więc trudno będzie uzyskać info o innych oddziałach.

nicck

MAG : Maszeruj Albo Giń

Patrycja
@nicck

Co konkretnie masz na myśli poprzez swój wpis? Twoja wypowiedź nie wnosi konkretnych informacji na wątek o firmie Mag Dystrybucja i może okazać się niezrozumiała dla użytkowników, więc warto napisać, co się pod nią kryje. Jak oceniasz firmę Mag Dystrybucja jako pracodawcę? Czy dobrze spełnia swoją rolę?

Zostaw merytoryczną opinię o Mag Dystrybucja - Olsztyn

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Mag Dystrybucja