Mag Dystrybucja

Toruń

Opinie o Mag Dystrybucja

niko

heh chyba nie wiesz, co mówisz @kolo. To idealna branża do wyciągania jak największych premii, bo tu sprzedaż jest wieczna. Pozdrawiam serdecznie i powodzenia :)

@Jarek

na glowe upadles ze jest lekka i przyjemna chyba ze za biurkiem, skladacze i sztaplarze to maja zapierdol za marne grosze a akordu na koncie jak nie bylo tak nie ma, gdzie moje 3.5tys z akordowek?

Jarek

Praca w magu jest lekka łatwa i przyjemna szef super bardzo wyrozumiały kasa płacona regularnie i na wysokim poziomie bardzo polecam prace w mag Chwaszczyno

aaaa

widziałem ostatnio ogłoszenie na ph. Czy ktoś może coś powiedzieć o tej firmie? zarobki itp?

nie polecam

Zostaw opinię o Mag Dystrybucja - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mag Dystrybucja