Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Fabryka Mebli FORTE

Pracowałeś w firmie Fabryka Mebli FORTE i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
ja - 2009-09-13 10:34:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
[usunięte przez moderatora] praca za nędzne pięniądze , za 7,5 brutto myślą że kupili twoją dusze
zdjecie uzytkownika
lol - 2011-05-29 23:19:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
[usunięte przez moderatora] i tej niemieckiej firmy [usunięte przez moderatora] nie zapomnę do końca życia i radzę wszystkim omijać ją szerokim łukiem
zdjecie uzytkownika
KSIĘGOWY - 2014-05-07 11:29:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
DZIWNA FIRMA NIE ROZLICZA NADGODZIN ZGODNIE Z PRAWEM A ZAMIAST TEGO PŁACI ekwiwalent W FORMIE NAGRODY, OCZYWIŚCIE PRACOWNICY TRACĄ NA DODATKU SZKODLIWYM A PONIEWAŻ MAJA CZESTO STAWKI PONIZEJ NAJNIŻSZEJ KRAJOWEJ, TA RZEKOMAQ NAGRODA TO UZUPEŁNIA, SKANDAL. PAŃSTO W PAŃSTWIE, BEZPRAWIE I O DZIWO SA ZWIĄZKI ZAWODOWE, CIEKAWE PO CO?
zdjecie uzytkownika
miniek - 2014-06-05 02:28:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
NO ŻALL DYREKTOR FABRYKI W BIAŁYMSTOKU ZAPROPONUJE KWOTĘ 3000 PLN BRUTTO NA STANOWISKU PRACY ZASTĘPCA KIEROWNIKA ŻALLLL
zdjecie uzytkownika
parias - 2014-06-05 14:12:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [miniek - 2014-06-05 02:28:31]:
jak na takie wysokie stanowisko to rzeczywiście nie są porażające pieniądze. Choć może w tej branży to normalka...
zdjecie uzytkownika
coco - 2014-06-20 21:57:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Słyszałem o kiepskiej atmosferze... czy to prawda?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Mebli FORTE

Twoj email:
Wiadomość: