Opinie o Fabryki Mebli FORTE S.A. w Ostrów Mazowiecka

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fabryki Mebli FORTE S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fabryki Mebli FORTE S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryki Mebli FORTE S.A. w Ostrów Mazowiecka

Śoss

Obecnie lepiej siedzieć na zwolnieniu chorobowym zasiłku itp .Pracując człowiek zarobi mniej autentycznie .Siedząc na zwolnieniu w domu więcej ma środków pieniężnych. Bez ściemy poważnie

ROBOL
@Śoss

Tak nie ciesz się tym zwolnieniem , bo i na zwolnieniu można ciebie namierzyć czy ściemniasz , czy chorujesz i jak przyjdzie zwrócić ci za zwolnienie (usunięte przez administratora)

Lek na wszystko
@ROBOL

Niemożliwe namierzą czy zdrowy czy chory na lenia Od 5 procent stanu załogi w porywach do 25 procent w dłuższym okresie czasu.Miesiacami siedzą co rok z zegarkiem w ręku o tej samej porze.I CUD pracują i mają lepiej niż ci co nie mają lekarzy w rodzinie .Oczywiście zdrowieją natychmiast jsk podwyżki daja

Łysy z Klubu

Jesteście niewolnikami za taką kasę robić i taka praca zmiany gaz 80 zł ,ropa 6 zł ale co ja piszę o ropie jak pewnie większą połowa z was nie ma auta albo ma ale gruchota ... XD 2500 zł . Macie i się cieszcie xD

Jak nie jak tak
@Łysy z Klubu

Dokładnie to napisane nic ująć nic dodac

@Jak nie jak tak

Tak jest przykre to , nie wina ludzi tylko systemu coraz drożej jesteśmy niewolnikami od rana robimy za tą kasę i 4 zmiany :(

Były robol

Jestem bardzo ciekaw , kto i w jakim celu w tej firmie stwarza jakieś dziwne stanowiska osób szwędających się w żółtych kamizelkach , toc to wszystko jakie mądre ,(usunięte przez administratora) Ludzie z stażem pracy powyżej 15 ;lat i więcej zmuszani są do słuchania bredni (usunięte przez administratora)

Łycha
@Były robol

Te stanowiska już stanowią prawie 1/3 całej tzw załogi. TO ZNACZY ZE TRZECH NA PRODUKCJI PRACUJE NA JEDNEGO.co chodzi tam i z powrotem km nabija .Ta proporcja powoli zmierza do stanu pòł na pół .Jeden pracuje _____=jeden udaje że prauje i jest potrzebny .Jeden i drugi otrzymuje wynagrodzenie. ALE tylko jeden wytwarza zysk dla firmy

PRACUŚ MONTAŻ

Współczesny niewolnik w UNII EUROPEJSKIEJ , to pracownik w fabrykach FORTE (usunięte przez administratora) za 19.50 brutto i to jest poniżej 5 euro za godzinę pracy , a motto firmy to - bez zdolnych ludzi można się obejść ,potrzebni są tylko posłuszni !!!!!!!

Karol Brygadzista
@PRACUŚ MONTAŻ

Zamknij się i pracuj nie masz nic do gadania pakuj te meble i tyle widać nie zasługujesz na podwyżkę inni mają o 50 groszy wiecej

Gah
@Karol Brygadzista

Rozumiem że ty zasługujesz ? Kap......jesz Do......sisz Sprze.....jesz ludzi w ramach umowy o prace..

Karol Brygadzista
@Gah

Od tego jestem a ty uwazaj co mówisz .. bo moja zmiana przez takich jak ty narzeka czy może oberwać..

@Karol Brygadzista

Twoja jest dziura w skarpecie NIC WIĘCEJ .Zastraszanie?

@PRACUŚ MONTAŻ

Tylko i wyłącznie żadnych innych nie przyjmują. Dla wiadomości przyszłych pracowników.

PRACUŚ MONTAŻ

Brygadzista ty (usunięte przez administratora) , kapusiu w (usunięte przez administratora) dymana parówo , na takich jak ty nierobie reszta załogi musi zapie...rdalac i na ciebie i na twoich (usunięte przez administratora) z rodzinki ,jakim to cudem taki oszołom został brygadzista co (usunięte przez administratora) Przez kapowanie na koleżanki i kolegów , dobrze że juz w tej firmie kapusi i zaganiaczy nie pracuje oszołomy!!!!!!

Przedstawiciel Handlowy

Troszkę niepoważne podejście działu HR do tematu oraz do kandydata. Odpowiedź zwrotna dwa tygodnie po terminie... Jeśli tak samo firma szanuje pracownikow jak kandydatow, to ja już wiem wszystko...

Standardowe pytania, żadnych niespodzianek

????

Każde dzielenie pracowników pociąga za sobą podział w produkcji .Dla wiernych obserwatoròw forum że strony firmy

Usy

Zostałem zwolniony z firmy ponieważ nie posiadam szczepionki i umowy mi nie przedłużyli takie słowa od kierownika taki argument ... Mam dość dlaczego tak ... Pracowałem lojalnie

ktoś
@Usy

to zostałeś zwolniony, czy nie przedłużyli umowy? Bo to dwie różne sprawy...

robol

We wszystkich zakładach Forte raz do roku na wniosek związków zawodowych winna być badana anonimową ankieta przez inspektora Państwowej Inspekcji Pracy sytuacja pracodawca-pracownik .Inspekcja dysponuje taką ankietą jest to nieformalne narzędzie P.I.P. do oceny.Zaznaczam iż pracodawca może nie wyrazić zgody na przeprowadzenie takiego badania .Ale wtedy jest konkretny sygnał tak było kiedyś w zakładzie w Białymstoku dyrektor odmówił podania się badaniu tą ankietą po wnikliwej kontroli miał zarzuty -stracił posadę

Forum

Gdzie się podziały reżimy sanitarne dotyczące (usunięte przez administratora) 19 .Brak? Gdzie się podziały zamówienia na meble Brak.? Jedno i drugie to fikcja? Co teraz w modzie ? Brak zamówień urlopy bezpłatne?

Podaj dalej

Jak wygląda kwestia urlopòw bezpłatnych w całej firmie.Z czego ludzie mają opłacić rachunki itd. Są zatrudnieni za wynagrodzenie?

Student

Jak wygląda kwestia zatrudnienia studentów zaocznych tzn. studia w weekendy a połączenie tego z pracą, umowa o pracę, zlecenie ?

Ciekawy

Jakimi autami poruszaja sie handlowcy w tej firmie?

@Ciekawy

Skodami nowymi

Handlowiec
@GRZEGORZ Nowakowski

Skodami handlowcy ostatni raz jeździli w tej firmie 7 lat temu. Jak już się doinformujesz to wróć :)

Pomocnik

Ile zarabia pomocnik magazynu w Ostrowi Mazowieckiej i jak wygląda praca?

@Pomocnik

Może któryś z pracowników się wypowie?

@Pomocnik

2500 na rękę

GRZEGORZ Nowakowski

Stabilna, dobra praca Fabryka mebli „Forte” oferuje w miarę znośne wynagrodzenie i do tego bardzo dobry socjal. Poza tym atmosfera w miejscu pracy była przyjemna, a work/life balance jak najbardziej zachowany. W sumie czego chcieć więcej mi starczy inni narzekają że 2500 tys zł to mało ... To dużo pieniędzy można dobrze zarządzić i tyle nawet odłozyc

QWERTY

Aż żal czytać co się na tym forum wyrabia. Jak w firmie ma być dobrze skoro jak widac z wypowiedzi pracują tam osoby, które dużo by chciały, ale nie piszą nic o tym co moga dać od siebie? Nie mowię, że jest to świetny zakład, cud, miód i orzeszki, ale jak widać pracowników tez nie ma najlepszych. (usunięte przez administratora) którzy wylewają swoje żale na Internecie. Chcielibyście zarabiac 5000 zł na rekę, a co większośc z Was reprezentuje? Pracuje 15 lat i obsługuje np. raptem 1 lub 2 maszyny - koniec kompetencji. I wiem, że tak jest bo pracowałam w Forte, cały dzień z ludźmi z produkcji, rozmawiałam. Więc pytanie za co część z Was chce te podwyżki? Za opluwanie firmy na Internecie?? Obsługę pilarki 8h dziennie? Czy te rzekome kompetencje odnośnie zarządzania firmą? Bo tak piszecie jakbyście wszystkie rozumy zjedli. Nie, Forte to nie jest wspaniała firma, ale przyczyn stanu rzeczy można znaleźć więcej niż tylko niskie wynagrodzenia czy słabe zarządzanie. Kto chce to pracuje, a jak się komuś nie podoba to serio na rynku szukają pracowników. Korzystajcie póki jest koniunktura. Może znajdziecie lepiej.

Yzx
@QWERTY

No tak związkowa z bialegistoku sama nic nie robiła i chodziła tylko gadała z pracownikami

Polaczek
@QWERTY

Żal że ludzi traktują w forte jak mużynów którym nie należą się podwyżki zarobków..Wyroby fabryk nie tanieją !!!!!!! wszystko wokół DROŻEJE. ŻAL ŻE PISZE TU OSOBA ZA KASE. Z KASY WYPRACOWANEJ PRZEZ POLACZKÓW. Żal że nie ma pojęcia o realiach i upadla pracowników. OSOBA Na zlecenie działa . (usunięte przez administratora) Wystarczy podnieść zarobki. Trzy razy po 5 tys zarabia dyrektor za co?. Upadlac zaniżać wartość działać pod psychikę ludzi. Pracuj i ustaw te swoją pilarkę w nocy o północy lub o god 3 na ranem co do milimetra. Postaraj się lepiej wciskać kit podprogowo najlepiej swoim dzieciom

Nordel

Wielka pani operator z nordela 5tyś za pilarke a reszta po 2tys

Kawa czy herbata
@QWERTY

To odsiecz z kadr z bialostockiego forum

traiden
@Yzx

To ta związkowa co kiedyś chciała przekupić koszem kwiatów majstra by zostawił jej brata podczas redukcji - ale ją pogonił z tym koszem facet nie tolerował takich spraw miał swoje zasady

derik
@Yzx

Szanowni państwo związki nigdy nie stawały w obronie załogi zarząd był po to by bronić własnej pupy ,a raczej dyrektorzy im bronili pup by mieć ich po swojej stronie ,zawsze dostawali stawki wyższe niż zajmowali stanowiska ,poprzednia związkowa też miała stawkę operatora ,a na nordello robiła za pomocnika i na ich maszynie zawsze była 100% premi

Robol

Znajome i tak brzydko pisać ?

S.r.a.n.i.e w banie
@QWERTY

Związkowa,związkową,związkowa a to związkowa jest pracodawcą, przełożonym? Lekiem na całe zło? Jak ktoś ma tylko tyle odwagi żeby(usunięte przez administratora) na forum zamiast zmienić pracę to gorąco życzę wszystkiego najgorszego

Klo
@QWERTY

Napisz co reprezentuje kadra zarządzająca w tych zakładać? Po co komu rozwinięty do granic obłędu dozór nad pracownikami i ogromne koszty z tym związane? Po co komu fikcyjne etaty nie związane nie potrzebne w działalności fabryk?Po co komu skłócanie pracowników pracujących razem na rzecz firmy? .Rzecz w tym że ty i podobni tobie zjedli wszystkie rozumy. Dobry godpodarz dba o firmę Ryba już dawno się zepsuła od głowy

@QWERTY

(usunięte przez administratora) .ludzi którym ciągle mało kasy kombinują jak mogą .Nawet na granicy swoich uprawnień.Skoro brak jest kasy na zarobki pracownikom na produkcji.To i reszta nie będzie miała swoich poborów bo kto zrobi produkcję?.(usunięte przez administratora)

@QWERTY

Piszą prawdę o parodiach paranojach w zakładach.Nikt nie pyta ludzi o nic .Zamiast ułatwiać pracę to utrudniacie i to systematycznie. Robi się coraz bardziej stresowo.(usunięte przez administratora)I wmawiacie ludziom że to dla ich dobra

Adaś
@traiden

Ooooo to bardzo ciekawe! Weź opowiedz jak to wyglądało dokładniej! Bukiet kwiatów?jak to musiało wyglądać hahaha hahaha

ÖWERTY
@QWERTY

Nie żale wylewają -tylko prawdę piszą . Wszystko zmienia się w kwestii zarobköw i zarżądzania firmą na gorsze dzięki i wyłącznie podobnym tobie.Ludzie nie opluwają prawdę piszą - boli prawda?.Firma przeżarta biurokracja jeden pilnuje drugiego brak odpowiedzialności brak jasnych zasad. / kumoterstwo (usunięte przez administratora) można wymieniać dalej ale administrator skasuje niewłaściwe słowa.Pracowaliscie na taką opinię latami i dalej to robicie.Pracowniköw już lepszych nie znajdziecie sami o tym doskonale wiecie. Pracowałaś nie wiem fizycznie . A meble produkowane przez tych ludzi raptem obsługujących 1 lub 2 przez 15 lat tanieją i czy drożeją .A może pöłdarmo rozdajecie. Więc pytanie o podwyżki jest zasadne. Jak pracowałaś to trzeba było zapytać ludzi o zarobki i dlaczego pracują w tej firmie i z jakich powodów.Mają powody do dumy ? satysfakcji?

Kiedy
@QWERTY

Żal czytać taka wypowiedź człowieka mającego za mniej niż zero swoich pracowników.Oni odpłacają się tym samym z nawiązką Biali murzyni

Forum
@QWERTY

Praowików juź lepszych nie będziecie miec .gorszych owszem tak .Jedynym problemem tej firmy jest nadmierny przerost biurokracji.I. Brak odpowiedzialnosci brak jasnych zasad I OCZYWIŚCIE kumo...rstwo . Podwyżki płac byly po cichu dla wybranych ludzi.W czym oni są lepsi od reszty.Bez nich firma nie przetrwa? .. ....

Karol
@QWERTY

Nie opłaca się pracować w Polsce (usunięte przez administratora) żyjemy z 500+ mam 28 lat i 5 dzieci jak na razie ale chcemy więcej na same dzieci mamy z rodzinnym 3300zł netto + 1500 zł z mopsu ma żona przed pierwszy rok na dzieci daje ponad 4300 zł następnie mieszkanie dostaliśmy z listy a inni biorą kredyty (usunięte przez administratora) wystarczy (usunięte przez administratora)mieć dzieci i państwo pomaga nam mops daje pieniądze na obiady dzieciom a ja nie pracuje W Malowie płacil mi 2500 na same kanapki papierosy i dojazdy wychodziło 600 zł to na czysto 1800 nie opłaca się nocki i wgl wolę siedzieć albo dorywczo dorobić sobie niż pracować w tym (usunięte przez administratora)ludzie robią za grosze w Polsce nie opłaca się pracować

Daniel

Nie opłaca się pracować w Polsce ja rucham żonkę żyjemy z 500+ mam 28 lat i 5 dzieci jak na razie ale chcemy więcej na same dzieci mamy z rodzinnym 3300zł netto + 1500 zł z mopsu ma żona przed pierwszy rok na dzieci daje ponad 4300 zł następnie mieszkanie dostaliśmy z listy a inni biorą kredyty (usunięte przez administratora) wystarczy ruchać mieć dzieci i państwo pomaga nam mops daje pieniądze na obiady dzieciom a ja nie pracuje W Malowie płacil mi 2500 na same kanapki papierosy i dojazdy wychodziło 600 zł to na czysto 1800 nie opłaca się nocki i wgl wolę siedzieć albo dorywczo dorobić sobie niż pracować w tym gównie ludzie robią za grosze w Polsce nie opłaca się pracować a tym bardziej na produkcji lepiej dorobić na budowie tak jak ja tygodniowa wypłata 1000 zł i to dorywczo i mamy prawie 6 tys dochodu i żyjemy dobrze lepiej niż kawaler

Eksperyment

Powinni się szczepić łącznie z kadrą.kierowmiczą ...Zawsze to mniej będzie o parę (usunięte przez administratora)

ada

Witam Pracuje w tej firmie od 3tygodni,dostalam na start 19,50 ,czy moze mi ktos napisac ile dostane wyplaty w maju ?Firma jest ok,praca ani ciezka ani lekka ,polecilam ja swoim kolezankom.

Bbi
@ada

Czy aby firma forte czy inna a może to rodzina zatrudniła rodzinę.Nie to naganiacz pisze pochlebne opinie o firmie za kaske

Nikt
@ada

Pracuje w tej firmie od 5 lat, jestem operatorem CNC . Mam 17.50! Hajnowka!

Smoczka
@Nikt

Mój mąż pracuje od 18 lat ma 19.50 i sie okazuje ze jest najsłabszym ogniwem jako operator

Smoczek
@ada

Jest odgórny zakaz pisania złych rzeczy o firmie nawet paragrafami ludzi straszą

Justyna
@Smoczek

Nie wiem, skąd posiadasz takie informacje. Na tym forum nikt nikomu nie zabrania pisania złych rzeczy na temat danej firmy - cenimy sobie tutaj merytoryczne wypowiedzi. Musisz jednak pamiętać, aby były one po prostu zgodne z regulaminem serwisu GoWork.pl. W Fabryce Mebli FORTE pracujesz już bardzo długo, a więc posiadasz ogromną wiedzę o tym pracodawcy. Powiedz, czy dbają tam o Wasz rozwój zawodowy? Mam tu na myśli uczestnictwo w jakichś szkoleniach, które podnosiłby Wasze kwalifikacje.

Justyna
@Justyna

Żenada obłuda zakłamanie to jest rozwój codziennie pani

Tomasz
@Justyna

Obrażanie innych osób jest na forum Gowork.pl zabronione. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Przeczytaj go i staraj się do niego stosować, gdyż wpisy niezgodne z regulaminem mogą być usunięte. Jeśli masz informacje na temat wynagrodzenia lub systemu premiowania pracowników dodaj swój komentarz.

TOMASZ
@Tomasz

Brak wpisów to dowód na zastraszanie i nic się nie zmieniło w tej firmie.

@ada

Pisanie fałszywych opinii o firmie polegających na zachęcaniu przyszłych pracowników do pracy .Fałszowanie rzeczywistości jest też niezgodne z regulaminem .Obraża się ludzi

Mati
@Tomasz

System premiowania nie istnieje, pracownicy są zniechęceni, nawet nie chce się pisać.

Madzia
@Tomasz

Nie wiem czy ktoś tam kiedyś widział premie.

Bo Rodo

19,50 a gdzie tak dają ja w Białymstoku 15 ,00

@ada

O czym ty (usunięte przez administratora) i kto ci dał aż taką stawkę , ludzie (usunięte przez administratora) ponad 10 lat mając 14.50 albo 15 zł !!!!!!!! Żenada no chyba że jesteś jakąś znajomą któregoś z dyrektorów , a to już inna bajka !!!!!!!!!

@ada

Ty Ada tak się wychwalać to nie wypada , 19.50 na dzień dobry ha ha powiedz pod jakie biurko właziłaś dyrektorskie , czy kierownicze i komu zrobiłaś lodzika !!!!!!! Na start 19.50 to za rok będziesz już miała 30 i jak to się szybko można zeszmacić ha ha .

Ada
@ada

Ada tak nie wypada okłamywać przyszłych pracowników że na star dają 19.50 .Mniej jak minimum a reszta to dopłatą w formie premii to jest na startttttttttttt

Reconic
@ada

Pani dostała 19.50 najprawdopodobniej dzięki temu że miała uprawnienia udt sam jestem po rozmowie kwalifikacyjnej j zaproponowano mi 17.50 na miesięczny okres przygotowawczy a po okresie przygotowawczym skróconym z 3 mieś do jednego miesiąca dzięki uprawnień 2 lata umowy o pracę że stawka 21 zł brutto bez premii wydajnościowej i za 4 brygaduwke panowie pani nie musiała siadać pod biuro jak zostało powiedziane wystarczy mieć kwalifikacje zawodowe

Recinic
@Reconic

Musiała siadać czy nie siadać .Rodzina dobrze usytuowana w firmie ciotka wujek itd .Za kwafikacje zawodowe po 10. - 35 po latach nie dają nawet 20 brutto.Ale owszem dla niezastąpionych zasłużonych osöb dają nawet 21 zł brutto ale NIE ZA PRACE !!!! ZA COŚ NIE ZWIĄZANEGO Z PRACĄ .każdy wie że co tacy ludzie mają tak wysokie stawki godzinowe .Nie za wydajną pracę .Donosiciel proszę jaśnie pana

Misiek

Jak masz 19,50 to tylko pracować i nie narzekać

Zenon 24.06.2021

W biuletynach wypisują głupoty jakieś bzdury że firmie zależy na zdrowiu załogi robiąc świadomie segregację sanitarną tylko ciekaw jestem czy zarząd zaszczepił się tym eksperymentem medycznym ?wątpię tak jak ten pan z rady medycznej twierdzi że wszystkie media kłamią.Raczej jest odwrotnie to oni kłamią i robią ludziom wodę z mózgu.Firma wchodzi w układ z rządem jak zmuszą ludzi do szczepień niewiadomo czym to będzie miała na przyszłość profity z tego tytułu.Rubcie tak dalej i tak już niema komu pracować w takim przypadku wątpię czy ktoś będzie chętny pracować w takich warunkach,w halach produkcyjnych ponad trzydzieści stopni pot ludziom leje się po całym ciele lecz dodatkowych przerw brak. Ale co tam biuro ma klimę i im jest dobrze ,w biurach siedzą bez masek zakładają je przy wyjściu na produkcję a ludziom każą nosić te (usunięte przez administratora) przez 8 godzin co kogo obchodzi zdrowie ludzi tylko piszcie o jakimś popieprzonym kowidzie (sezonowa grypa)

Krzysiek_Suwałki
@Zenon 24.06.2021

Wiesz co, najgorsze w tym wszystkim jest to że nawet jakby człowiek chciał im wierzyć to rozsądek nie pozwala. Ktokolwiek wyprodukował te przepisy to chyba w życiu nie widział jak wygląda praca na produkcji. Od samego początku, obróbki płyty - prasa, szeligi, homagi, wiertarki, pakowanie elementy przechodzą przez dziesiątki rąk. Po za nielicznymi maszynami wszędzie ręczne podawanie/odbiór. Tak samo wózki transportowe, macane i dotykane przez wszystkich. Człowiek ma na rękach to samo co każdy z pozostałych pracowników. I maski nikogo nie chroniły i nie chronią, bo mając na twarzy tę szmatę nieustannie się ją poprawia, przeciera jak się zakurzy itd. Jak ktoś jest chory na cokolwiek to z maski przenosi na ręce z rąk na elementy/wózki itd - Przy takiej pracy to maska zamiast chronić to powoduje że łatwiej jest coś złapać. Od partu miesięcy mam jakąś chorobę skóry i na bank złapałem ją w pracy. Jak pracuję w Forte 13 lat to nic sobie na twarz na przeniosłem, na rękach zdarzało sie złapać grzybicę, patrząc na higienę co niektórych to i tak dziwne że nie raz tylko, a tu dzięki maskom praktycznie od razu. Opisałem to na grupie facebookowej, jeszcze wczesną wiosną. Jak ludzie zaczęli popierać, temat skasowany. Wątpię by tutaj ktoś zaglądał z naszych kochanych władz, ale może jakimś cudem. Niech się jeden/jedna z drugim/drugą, oderwą się od iluzji w której żyją i przejdą po produkcji żeby zobaczyć w jaki sposób wpływają na rozwój i przenoszenie się wszelakich chorób bo na pewno nas nie chronią.

Mick

Segregacja sanitarna ludzi, łamanie praw człowieka

Lech
@Mick

do ograniczeń i segregacji zmusza Zarząd, grupa kolesiów i koleżanek z biur administracji tworzy zasady, jednak są one tylko dla roboli, bo któż z biur stosuje te zasady???? hipokryzja, jak cała ta firma! Wstydźcie się!!!

Nie dajmy się
@Mick

Nie należy kupować produktów marek dyskryminujących ludzi

Þ

W szpitalach odmawiają wykonania operacji dla ludzi którzy się nie zaszczepią.Więc po co płacić ZUS itd .A ludzie bandytom pozwalają na to.Lepiej pracować na czarno.Człowiek będzie umierał. WODE Z MÒZGU ROBIA ŚTODKI MASOWEGO PRZEKAZU.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryki Mebli FORTE S.A. - Ostrów Mazowiecka

• Jak się pracuje w Fabryki Mebli FORTE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryki Mebli FORTE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryki Mebli FORTE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 5 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryki Mebli FORTE S.A.?

Kandydaci do pracy w Fabryki Mebli FORTE S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryki Mebli FORTE S.A.