Opinie o Fabryki Mebli FORTE S.A. w Ostrów Mazowiecka

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fabryki Mebli FORTE S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fabryki Mebli FORTE S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryki Mebli FORTE S.A. w Ostrów Mazowiecka

Gry

Dlaczego zakłady oficjalnie na postojowym prowadzą ni by produkcję i wysyłają ludzi na urlopy płatne

Szama szama

Za dwa lata firma w obecnym stanie będzie się bardzo röżnić od obecnej

NIE

"Złożyliśmy wnioski o wypłatę +postojowego+, jednak nie otrzymaliśmy jeszcze informacji o przyznaniu wsparcia" - powiedział Gazda. Nie powinniście otrzymać żadnego wsparcia, bo przez ćwierć wieku wysyłaliście roboli na urlopy wypoczynkowe albo bezpłatne, kiedy należały im się świadczenia postojowe. To co robiliście to była zwykła bandyterka. W normalnym kraju po czymś takim firma byłaby zmuszona do płacenia ogromnych odszkodowań i zakończenia działalności. Mam nadzieję, że przyjdzie czas na zbiorowy pozew w związku procederem uprawianym przez firmę. Nie powinniście dostać żadnego wsparcia, bo jako kapitaliści brzydzicie się przecież pomocą ze strony populistycznego i socjalistycznego (w skrócicie: pisowskiego) rządu. Z was tacy kapitaliści... Śmiech na sali. KPItaliści! Żebracy w drogich garniturach...

Prawda

Porównywał ktoś swój dochód za 2018 oraz 2019 rok? "Wartościowanie stanowisk" oraz "podwyżki" wyszły tak super, że większość traci w skali roku. To jest biznes. A od pracownika oczekuje się niemal podziękowań na kolanach za to.

Przedstawiciel Handlowy

Troszkę niepoważne podejście działu HR do tematu oraz do kandydata. Odpowiedź zwrotna dwa tygodnie po terminie... Jeśli tak samo firma szanuje pracownikow jak kandydatow, to ja już wiem wszystko...

Standardowe pytania, żadnych niespodzianek

~

"Zwolnienia to ostania rzecz, jaką rozważamy i to tylko w stanie absolutnej konieczności - mówi w rozmowie z Business Insider Polska Maciej Formanowicz, prezes zarządu fabryk mebli Forte SA. Jak podkreśla, firma stara się zapewniać pracownikom środki na przetrwanie, bo ich bezpieczeństwo jest priorytetem spółki. - Wszystko, co płacimy obecnie, to zasiłki na przeżycie, a nie wynagrodzenie za pracę. Bezpieczeństwo pracowników priorytetem spółki?! Bezwstydny kłamca! Czym kwotowo różni się w tej firmie zasiłek na przeżycie od wynagrodzenia za pracę?! Bezwstydny manipulator!

Iti

Niech lepiej coś zrobią bo ludzie się pozarazaja ta zaraza

Pl

Nie używajcie płynu dezynfekcyjnego bo pali uczula wysypka itd Skórę .Niszczy skórę dłoni

LuL
@Pl

Może masz uczulenie? Jak tak to noś przy sobie własny środek do dezynfekcji. Ja i wszyscy których znam w firmie nie mają tego problemu.

Luk
@LuL

Czekolada i. Prawie jak czekolada to płyn do dezynfekcji .Prawie robi wielką różnicę.Nie polecam używać płynu do dezynfekcji i testowania na sobie

bul

A co ne dali podwyżek w którym zakładzie

.??

Firma nie ma żadnej alternatywy na wypadek podobnych zdarzeń jak wirus.Pracownicy są pozostawieni sami sobie.

?
@.??

Jak wygląda sytuacja na produkcji? Pracujecie normalnie, czy są jakieś przestoje, przymusowe urlopy, likwidacja trzeciej zmiany? Ile osób zwolniono?

Jacek
@?

Pracuje się normalnie!! I tak ma być! A nie zamykać obibusy!!

Pl
@Jacek

Więc informację o czterodniowym tygodniu pracy można włożyć między bajki?

Robol

Jak to się ma , że pracownicy niby w porozumieniu z związkami dostali po 0.50 gr podwyżki , a firma planuje zakup aut hybrydowych? Może od razu śmigłowce co się (usunięte przez administratora) rozdrabniać , skoro jest się głównym sponsorem lotniska w Suwałkach, jak szaleć to szaleć !!!!! Biały murzyn i tak będzie (usunięte przez administratora)za przysłowiową kromkę chleba !!!!!!!!!!!!!!!!!

oli

Mam pytanie, czy zatrzymanie 4-brygad w b-stoku rozwiąze problem kryzysu? Czy może planowane są dalej zwolnienia? Pytam bo umowa mi się kończy. Ktoś coś wie?

...
@oli

Co roku 4brygady były likwidowane na okres wiosna-lato z wyjątkiem roku 2019, więc nie jest to coś nowego

Derik

W Hajnówce jest w ten sposób .Dają wypowiedzenia ludziom niekoniecznie związane z pracą ,Są ludzie którzy chodzą na zwolnienia lekarskie regularnie co miesiąc lub co dwa miesiące.Na okres od tygodnia do miesiąca. I nie otrzymują wypowiedzeń

Angelina

Ja pracuje w forte tylko dlatego, że jest przedszkole. Tylko to mnie trzyma. Za taką cenę nigdzie nie znajdę miejsca. Ale jak zabiorą przedszkole to się zwalniam od razu.

buba

prawidłowe działanie że w tygodniu robią wolne bo w sobotę i niedzielę i nocy mniej się płaci z prąd -typowa ekonomia przemawia za tym ktoś zaczyna myśleć -brawo

@buba

Prawidłowe myślenie teraz wiadomo dlaczego zakład ma problemy z takim myśleniem na górze .Dać im medal i wódki z takim myśleniem szybciej dna dobije. Ekonomia od tyłu.pod górkę ktoś miał w szkole i kieruje zakładem.......Ludzi nie zwalniają grupowo bo odprawki się płaci . Ludzie mają się sami zwalniać dać medal i wódki

buba

Właśnie jestem na nocnej zmianie czytam brednie pisane ,dyr M. jest super facet na robocie się bardzo dobrze zna jak nikt inny do tej pory nie sterował produkcją ,nareszcie się trafił się gościu dla tego zakładu co wyciągnie ten zakład z marazmu ,na pewno za tym pójdzie hajs dla roboli, i tak było nieźle ale na pewno będzie teraz super.Tak trzymać i to jest prosta linia do .....................

robol

Czego narzekać jest dobrze pobory są jak najbardziej adekwatne do regionu ,robota jak robota sucho ciepło ,na łeb nie pada kasa dosć dobra i na czas ,dyrektorzy wporzo bo nie przeszkadzają ,dyscyplina luz bluz bez stresów ,atmosfera mogła by być lepsza ,nikt nic nie wymaga ,leci jak leci,maszyny nowe zadbane konserwacje robione na czas ,narzędzia ekstra , właśnie piszę na przerwie w pracy mam noc

Jaa

Ile zarabia pomocnik operatora

@Jaa

Jestem operatorem, z dwoma sobotami wyszło w miesiącu luty 2700, gdyby nie nadgodziny, byłoby max 2300! Pomocnik więc max 1900 - bez nadgodzin. Sa pomocnicy co podostawali 1700-1600. Szału nie ma, bacząc na fakt ze chodzisz w szystemie 3 zmianowym, i nie chorujesz. Jak masz choć jeden dzień chorobowego, zabierana jest premia, premia zą wydajność... nomen omen, premia za obecność została usunięta, i teraz leci się po wydajnościowej! Co według mnie jest ogromną niesprawiedliwością wobec pracownika!

Olek
@Jaa

Grosze hehe

doruś

Nie pisać głupot zarobki są wspaniałe do wkładanej pracy ,ciepło sucho,ubrania robocze wyprane zacerowane,schludne miejsce na posiłki, ciepła woda w łazience, jest możliwość dorobienia w soboty , praca nie ciężka ,bonusy, karnety , dodatki świąteczne , przedszkola dla dzieci , dodatkowe szkolenia ,maszyny nowoczesne , bufet tani , dla chcących pracować raj

Brw
@doruś

Opanuj się człowieku. Co ty wypisujesz to parodia

robotnica pszczółka Maja
@doruś

Ale (usunięte przez administratora) bajeczki napisz ile ci baranie zapłacili za pisanie takich bredni , dobrze obejrzyj się w koło i (usunięte przez administratora) się w czoło , bo widzę żeś nawiedzony jak jehowy !!!!

jacek
@doruś

Panie dyrektorze proszę nie pisać głupot o raju. W jednym ma Pan rację " zacerowane", ubrań zniszczonych porwanych nie wymieniają tylko cerują...

donuś t.
@doruś

Albo firma zbliża się do szczytu śmieszności i płaci za takie wpisy, albo ktoś sobie robi podśmiechujki.

Pp
@doruś

Zmień dealera albo bierz po pół

@doruś

Zastraszanie pracowników nie przyniosło pożądanego skutku to wróciliście do starej metody pisania pisania pisania pisania byle co byle jak Że firma bardzo dobrze płaci. Rachunki usługi żywność tak niepostrzeżenie idą w górę każdego miejsca od tego roku

Gg

Jak wyglądają zarobki w Forte w Suwałkach? Czym ogolnie zajmuja sie w tej firmie kobiety?

Cg
@Gg

Znowu piszę ten co upiększa firmę na forum za kasę. Zadaj pytanie jakie zarobki w Suwałkach Białymstoku Hajnówce ? A jakie zarobki w Ostrowi Mazowieckiej? Ta samą firma a zarobki. Tak różne jjak ogień i woda.

Gg
@Cg

W którym miejscu w moim pytaniu upiekszam firme? :D Chce złożyć cv do Forte w Suwalkach, wiec wolalabym dowiedziec sie czegos o pracy od osob pracujących w tym zakładzie pracy :)

Cg
@Gg

(usunięte przez administratora)Podaje się za różne osoby na forum od lat.Chcąc rozwinąć jakiś sztuczny temat. beznadzieja. Napisz jaki e podwyżki były jak zarabiają ludzie dla potencjalnych przyszłych pracowników. Powinni wiedzieć na co się piszą Pracę w nocy świątek piątek czy niedziela .Tzw korporacja bez perspektyw poprawy

PP
@Cg

To zależy na jakim dziale w Ostrowi Mazowieckiej pracują. Na przykład na montażu zarobki są takie same jak u was. A na magazynie wyrobów gotowych zarobki są bardzo zróżnicowane. Magazyn zarabia najlepiej.

Tral

Teraz zwalniają bo jest mniej zamówień. Ruszy w okresie letnim będą znowu przyjmować do pracy. Nic nowego w tej firmie.

..........
@Tral

Nie jest mniej zamówień .Taktyka chcą podwyżek -. to puśćmy famę że są zwolnienia.To Na Krótko się sprawdzi ale skutek może być różny panowie i panie czytający wpisy. z polecenia ramienia firmy

Tral
@..........

A to dlaczego z 2 zmian z montażu kilka osób dostało wymówienia?

.......

Już na pewno nikt nie dopomina się podwyżki -taktyka chcą podwyżki zafundować -redukcję pracowników Problem wygaszony.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryki Mebli FORTE S.A. - Ostrów Mazowiecka

• Jak się pracuje w Fabryki Mebli FORTE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryki Mebli FORTE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryki Mebli FORTE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 5 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryki Mebli FORTE S.A.?

Kandydaci do pracy w Fabryki Mebli FORTE S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryki Mebli FORTE S.A.