Opinie o Fabryki Mebli FORTE S.A. w Ostrów Mazowiecka

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fabryki Mebli FORTE S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fabryki Mebli FORTE S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryki Mebli FORTE S.A. w Ostrów Mazowiecka

Magazyn płyt w Forte Białystok

Jak tam Krzysiu ogon nabrał toż taki kryształ dostał zgodę od dyrekcji na wjazd jak do siebie więc nastały złote czasy i wystarczy biegać i mydlić oczy dyrekcji i kierownictwu aby utorować sobie drogę do co miesięcznego dorobienia lewej kasy w innych zakładach pracy nie jest do pomyślenia aby pracownik wjechał swym prywatnym autem na zakład a tam dawaj ile wlezie za Marka W. , to było istne eldorado podejrzewam że gołąbek w pokoju i kryształowy cieśla ciasteczkowy potwór radzą sobie na tych pączkowych stołkach tylko tyle że opamiętanie o zgrozo przychodzi tak późno wobec zaufanego ucha prezesa a ten musi opuścić zakład w eskorcie ochrony i policji ciekawe czy była inwentaryzacja magazynu po takim trwającym ileś lat wałku na kasę lotniskowego gospodarza tego przybytku, cóż takie życie zapewne trwają rozmowy kto zasiądzie dalej do przekrętów Tomek będziesz miał swój nowy domek ,a może emeryt klasa światowa , rozmowy trwają trudne decyzje

R7

A premia kwartalna została podzielona została między pracowników produkcji.???Czy tylko została podzielona między kierownikòw i reszta spółki zoo.WYPRACOWANY ZYSK SPÒŁKI PODZIELONY MIĘDZY CIĘZKO PRACUJĄCYCH SIEDZĄCYCH PRZED EKRANEM KOMPUTERA I Z TELEFONEM W DŁONI PRZEZ 8 GODZIN. Godne do naśladowania

PRACOWNIK

Może w końcu dotrze to do tych pustych łbów , co nie noszą maseczek w pracy ,że już najwyższy czas je zakładać 50% zakażeń powstaje w zakładach pracy ,ale do bandy idiotów nadal to nie dociera !!!!!!!

Ý
@PRACOWNIK

(usunięte przez administratora) przestań siać panikę.Masz łeb zryty zachowaj dla siebie. (usunięte przez administratora)w sklepach kasjerki nawet bez maseczki pracują Kaufland biedronka..Czyt reż mają maseczki od początku tego medialnego przedstawienia.Cale szczęście że większość ludzi jednak myśli .Gdybyś(usunięte przez administratora)odrobinę chociaż myślał.Typowy przykład barana robiącego pianę.Pracowicy stoją blisko siebie na codzień .Typowy pusty łeb podatny na przekaz tv .za chwilę nie wykonasz nic bo w TV zasugerują ŻE NIE MOŻESZ. Najlepiej nie przychodź do pracy bo się zarazisz

Oiu
@PRACOWNIK

Napisz lepiej (usunięte przez administratora)zamiast swoich maseczek dlaczego pracownicy są wysyłani na swoje urlopy płatne bez zgody na potrzeby firmy .A latem co zostaję bezpłatny urlop. Rozumiem chodzi o temat zastępczy. Brak zamówień Brak pracy Brak wynagrodzenia.Ale maseczkowy (usunięte przez administratora) pisze nadal na zlecenie firmy dość dlugo

Ouyu
@PRACOWNIK

Maseczkowy panikarz pisze na ZLECENIE FIRMY.Administrator nie usuwa wyzwisk używanych przez tego człowieka pod adresem pracowników .ALE te same wyzwiska używane wobec tego panikarza siejącego bzdury są przez administratora usuwane

nin

Nie wiecie co jest naprawdę złe potwierdzę byście pracowali w prywatnym zakładzie to dopiero są warunki kurz .maszyny dobite, materiał też pośledni a trza zrobić dobrze ,ubrań wcale nie ma . kibel strach wejść. albo na budowie leje . zimno ,wieje i pobory jak bóg da i jak kiedy są . Wy macie dobrą kasę .na czas warunki wspaniałe ,ciepło sucho ,czysto,kierownicy robotę dadzą i materiał jest na czas .maszyny ekstra.bufet bardo tani i dobre żarcie , stołówki czyste czajniki herbatę dają cukier też ,a robota jak robota dobra i nie męcząca,jest czas na robotę i na papierosa i kawę uważam warunki wspaniałe ,dodatki świąteczne . przedszkole ośrodek wczasowy ,opłaty groszowe, DYREKCJA W Białym wspaniała

?
@nin

a forte to zakłada jaki niby, państwowy?

...
@nin

A nie zapomniałeś/-łaś o 13-stkach...? Bo jeszcze tego brak by podpiąć go (zakład) pod budżetowkę...

Niewolnica z okuwania
@nin

Aleś gościu nawiedzony jak jehowy , ja pitole ale czub!!!!

Kot
@nin

To zakład prywatny zarobki są nieadekwatne do tego co kto wykonuje.Zbyt dużo dużo ludzi jest niepotrzebnych etatów żeruje latami na pracy.Około 25 procent etatów jest zbędna.Ich praca polega na chodzeniu po hali

Rubel
@nin

To luksus czy normalność? Gdzie ty byłeś wcześniej? W gułagu?

Przedstawiciel Handlowy

Troszkę niepoważne podejście działu HR do tematu oraz do kandydata. Odpowiedź zwrotna dwa tygodnie po terminie... Jeśli tak samo firma szanuje pracownikow jak kandydatow, to ja już wiem wszystko...

Standardowe pytania, żadnych niespodzianek

BACH

Tak naprawdę to sobie nikt nie zdaje sprawy ale ten zakład to tykająca bomba biologiczna .jest problem zachować i prawidłową odległość nie tylko na stanowiskach pracy ,ale stołówka,szatnia ,nikt nie dezynfekuje kabin natryskowych,umywalek ,sedesów .akcesoriów w kabinach natryskowych.Po towar są tiry z kierowcami nie badani na granicy korzystają ze wszystkiego łażą po zakładzie i to jest bomba tykająca ,kiedyś ktoś coś przywlecze,a w tej firmie się nie da zachować obowiązujących reżimów .

Fuel
@BACH

Kierowcy łażący? Czy w tym zakładzie ktoś umie udzielić informacji, gdzie rozładować, o której godzinie? Nie nie potrafi. Odsyłają z pogardą i łazisz, szukasz magazyniera, nie wiadomo kogo i nie wiadomo gdzie. Na pytanie, czy można tak sobie chodzić pomiędzy maszynami, wzruszają ramionami. A ochrona powinna koordynować. Tylko że nikt nie widział jak jest na zachodzie i jest jak w komunie. Łaska że towar przyjmą. To nie zamawiajcie. Odebrać o określonej godzinie też niemożliwe. Nieprawda? Zapraszam.

Zwykły szary człowieczek!!!!!

Witam wszystkich zainteresowanych i nie chodzi mi o wystawianie jakiejś tam opinii , a konkretnie o zachowaniu ludzi pracujących w zakładach FORTE. Konkret ten dotyczy rygoru noszenia maseczek , jak wiemy obowiązuje on i w FORTE , a co widzimy na co dzień olewanie tego obowiązku przez pracowników . Doskonale przekonali się już Ci , co mieli doczynek z wirusikiem i na własnej skórze przekonali się że to nie są żarty !!!!! Proponuję by odpowiedni ludzie wzięli się za obostrzenie rygoru z noszeniem masek , przykłady nocna zmiana na palcach jednej dłoni można policzyć ilu chodzi w maskach , zbliża się ranek kadra przychodzi do pracy i na głupie mordy zakładają maski , dop.........lić konkretnie dla nauczki , jak nakaz to nakaz i nie ma zlituj się !!!!! Oszołomy dbajcie o zdrowie swoje , koleżanek i kolegów !!!!!!

@Zwykły szary człowieczek!!!!!

Masz zryty mòzg twoja SPRAWA. Były okularki aby inna firma znajomego dostarczała więc obròt.odliczenie od podatku a komuś zysk. Nie oglądaj nadmierniernie telewizji bo zachorujesz. Nie wywołuj zastępczego tematu.Ludzie chodzą do pracy aby zarobić pieniądze i utrzymać rodziny.Czyzby firma ma kłopoty finansowe.NA SWOJĄ MORDE MOZESZ ZAKŁADAĆ MASKE PRZECIWGAZOWĄ Z POJEMNIKIEM,!!. ODDYCHASZ SKAZONYM POWIETRZEM NIE OGLADASZ TELEWIZJI A CO LEKARZE MILCZĄ,,? , (Zwykly szary człowieku ) Płacą za pisanie

Zwykły szary człowiek !!!!!!
@655

655 kandydat ha ha chyba pierwszy w szeregu do komory gazowej , a jak masz problem z skażonym powietrzem to twoje (usunięte przez administratora) zmartwienie ,(usunięte przez administratora)

Poprawka typowe moherowe gòwno wyhodowane na potrzeby przez tv .Taki sam język pisania i mówienia.Damskie rajstopy nałoż sobie i bliźnim bo nie dożyjesz pòłrocza

A parowa to twoja żona i dwójka dzieci

Pomyłka ty przy żonie to duża parówa

Kapo-wnik
@655

Nie czepiajcie się dyrektora do spraw maseczek, dawniej dyrektora od okularów. U nas w Suwałkach to przyjemnie się patrzy jak kierownicy i miszcze biegają spanikowani gdy wpada. Każdy na jego miejscu zdoil by firmę, jakby miał układy z firmami bhp.

Zwykły szary człowiek
@Kapo-wnik

Ty oszołomie naucz się pisać i widać (usunięte przez administratora) jak podchodzisz do maseczek i jak szanujesz zdrowie kolegów i koleżanek !!!!(usunięte przez administratora)z twoim zdrowiem (usunięte przez administratora)osobiście życzę ci obyś to właśnie ty poleciał na zbity ryj z pracy (usunięte przez administratora)

Ktosik
@Zwykły szary człowieczek!!!!!

Najważniejszy jest termometr, alkomat. Jak już palety połamane leżą na drodze to nie szkodzi. Aby na papierze grało.

Szukam pracy

Witam czy ktoś może napisać coś więcej o pracy w Forte Ostrów Mazowiecka? Praca jako pomocnik ,kobieta. Ile można zarobić na starcie ?

Pszczółka Maja

Kiedy do cholery wezmą się za rygorystyczne noszenie maseczek w pracy , toć to jest (usunięte przez administratora) obowiązkiem , tak jak buty z noskami , ubranie robocze , wirusik szaleje w najlepsze , a oszołomy nic z tego nie robią !!!!!!!!!! Czy aż trzeba zakładać sprawy cywilne jeden przeciw drugiemu , na to wygląda.

Mario

Jeżeli ktoś jest zainteresowany pracą w tej firmie to przedstawię plusy i minusy. Osoba przyjmująca kandydata do pracy przedstawia wstępne warunki zatrudnienia: podstawa 16 zł/h, dopłata 4 brygadowa 2 zł, dodatek nocy 20% , premia wydajnościowa. Nie licząc podstawy, wszelkie należne dodatki są zabierane na podatek, więc na czysto zarabiasz 16 zł/h. Następną sprawą to czas pracy, więc 8h na trzy zmiany rano, popołudnie i noc. Strój, sprzęt, buty dostajesz od firmy. Następna spawa to szkolenia, które trwają jeden dzień i są płatne. Praca na stanowisku, tu jest różnie. Ja polecam jako pomocnik wiertarek, troszkę ciągania ze sztablami, ale roboty mało. Nie polecam oklejarek a w szczególności odbioru, tam jest masakra. Operator ustawia elementy na 100 % posuwu i ma gdzieś czy wyrabiasz się, oni siedzą w telefonach. Zwrócenie im uwagi kończy się kablowaniem, znęcaniem, rzucanie kłody pod nogi. Co do majstrów, jedni dobrzy, drudzy źli. Tym drugim jeżeli podpadniesz robią z ciebie szkodnika produkcji. Pracownicy zależy na jakich trafisz. Reszta powinna przejść badania psychiatryczne. Boją się nowych potencjalnych osób, które mógłby wygryźć, ze stanowiska, więc robią z ciebie osła - jak przyszedłeś do roboty to wiesz wszystko. Często gęsto bywa że ubliżają takiego pracownika. Owszem forte można troszkę lepiej zarobić ale kosztem dużego zdrowia. Trzeba być odporny fizycznie i psychicznie, posiadać mocne plecy lub być artystą lizania gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę. Jeśli masz takie cechy to spokój gwarantowany. Myślę, że część osób boi się wyjść ze strefy komfortu, ponieważ posiadają mieszkanie, mieszkają z rodzinami, nie mają odpowiedniego wykształcenia, nie mają celów, a firma pozwala na troszkę lepsze zarobki co powoduje walkę między pracownikami. Owszem to jest część osób która psuje wizerunek firmy z powodu braku umiejętności w rozporządzania zasobami ludzkimi, brak sprawiedliwości, wysokie ego pracowników.

Mario
@Mario

Tak to wygląda od środka i nie piszą o tym w ogłoszeniach o pracę.Ogòlnie za wszystkie błędy w produkcji jest obciążany finansowo jest robol.Polecenia wydają i produkcją zarządzają dyrektorzy w dół do kierownikòw. Ale oni nie są obciążani finansowo bo przecież nic nie robią tylko polecenia wydają i firmują to swoimi podpisami

Wysłałem zgłoszenie do pracy wypełniłem dodatkowy formularz pod koniec lutego. Do teraz nikt się nie odzywa to normalne? Trzeba zanieść CV osobiście? Nie potrzebują aktualnie pracowników?

Zarażony Białystok

APELUJĘ !!!!!!! Do wszystkich pracowników naszych zakładów , jesteśmy jak rodzina i dbajmy wzajemnie o swoje zdrowie i zdrowie ludzi z którymi przebywamy , o rygorystyczny nakaz noszenia maseczek w pracy , nie życzę nawet najgorszemu wrogowi tego co przeszedłem i pobytu w szpitalu!!!!!!!! Maski ,maski i jeszcze raz maski zdrowie i życie masz tylko jedno!!!!!!!

Oj tam 0j ram

Pytanie do obu dyrektoròw fabryki forte na obrzeżach puszczy białowieskiej.Czy swoimi działaniami maja ma celu likwidację zakładu i miejsc pracy.

Ljpg

Czy normalne jest pozbawianie pracownikôw urlopu płatnego Z powodu złego zarżadzania firmą gospodarza danego zakładu.Nawet. 3- 4 dni w jednym miesiącu.To są takie standardy dla wszystkich w filmie? W takim tempie za chwilę bezplatny

Peppa

Kierownik elektroników to jakaś porażka...

Robol

Dotyczy tych od tzw .etyki ? Czy etyczne jest namawianie ,a wręcz zmuszanie do pracy w dniu 1 listopada? Pytam się , czy w innych zakładach zaistniała taka sytuacja ? Bo w Suwałkach tak zero szacunku dla roboli ,cmentarze zamknięte to przymus do roboty , a czy meble są artykułami pierwszej potrzeby, bo jak ktoś był przeciw przyjściu , to straszenie brakiem premii do końca roku !!!! (usunięte przez administratora) mistrz z łapanki (usunięte przez administratora) trzęsie , bo liżę ją jak może ,a ile przy wigilii dostanie kadra od zarządu ,a robole (usunięte przez administratora) świątki ,piątki i niedziele , bo trzeba zapełnić magazyny ,a nóż znowu zamkną gospodarkę , (usunięte przez administratora)!!Do pracy przychodzą na którą chcą , wychodzą o której chcą , nie znają trudu pracy na nocnej zmianie, w soboty , niedziele i święta !!!!!!!

, czy
@Robol

Tak jest wszędzie w każdej fabryce

Janusz Nosacz
@Robol

W TANNE to samo (usunięte przez administratora) kierownicy i inni pajace rozwalają tą fabrykę która nie jest dostosowana do takiej produkcji cały czas awarie spowodowane gonitwą o metry ,ja się pytam z czym do ludzi? 31.12 i 1.01 do roboty (usunięte przez administratora) z sylwestrem ,nowym rokiem szkoda goni szkodę z powodu pędu

Jan
@Janusz Nosacz

Ile zarabia automatyk w forte? Opłaca się pracować?

Janusz Nosacz
@Jan

Tego nie wiem ,pewnie zależy od twojego doświadczenia, umiejętności chociaż bardziej od znajomości taka prawda

Firma

Ile to już lat mija od ostatnich podwyżek płac dla pracowników. ? Ile jeszcze minie lat bez podwyżek płac dla pracowników?

Zdalnie

Proponuję zachęcić do wydajniej pracy ludzi którzy PO CICHU DOSTALi PODWYŻKI JESIENIĄ. Czyli bez tych ludzi zakłady Padną czy jak. Poklepaniem ludzi po plecach przez zarząd nie nakarmią rodzin pracowniköw i dzieci

Ccc

Praca w forte jest bardzo lekka dla osób z telefonem w ręku przez osiem godzin.I za to im płacą

Piter

Pytanie do Pana Prezesa. Kiedy w Białymstoku będzie włączone ogrzewanie tak jak należy? Pracujemy na hali a magazynie a temperatura i warunki są gorsze niż na zewnątrz.

Dante

Jakie zarobki ma stolarz?

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryki Mebli FORTE S.A. - Ostrów Mazowiecka

• Jak się pracuje w Fabryki Mebli FORTE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryki Mebli FORTE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryki Mebli FORTE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 5 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryki Mebli FORTE S.A.?

Kandydaci do pracy w Fabryki Mebli FORTE S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryki Mebli FORTE S.A.