Opinie o Bellford w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bellford. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Bellford o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bellford w Kraków

wojdan

Całkiem dobrze wspominam tę firmę. Na początku martwiłam się, że będzie słaba atmosfera, bo tyle się słyszy o klimacie korporacji i o wyścigu szczurów, ale okazało się że moje obawy były bezpodstawne. Ludzie byli mili, nikt nikogo nie obgadywał ani nie szedł po trupach do celu. Bardzo fajne towarzystwo. Odpowiadały mi też godziny pracy i to, że od czasu do czasu można było popracować zdalnie. Dla mnie to było duże udogodnienie. Sama praca była wymagająca. Obowiązków dużo, a czas gonił, więc trzeba było się bardzo postarać, żeby ze wszystkim zdążyć. Ale pewnie tak jest też w innych firmach. Także wydaje mi się, że jak na branże to BellFord nie wypada źle.

megg92

Firma płaci powyżej standardu rynkowego. Awanse z podwyżką są zapisane w umowie także spoko. Natomiast sama praca była bardzo fajna i rozwojowa, bardzo dużo się nauczyłam. Pierwsze doświadczenie zdobyłam tam rewelacyjne. Generalnie nie robi się problemów z utrzymaniem work-life balance. Jest to dobre miejsce dla tych, którzy mają oczekiwania co do miejsca pracy. Jest to chyba jedna z najbardziej elastycznych firm w mieście.

Lew

BellFord jest dobrą firmą, stąd mogę się wypowiedzieć o biurze w Krakowie : naprawdę tak trzymać :) Projekty z którymi pracowałem są na poziomie, świetna atmosfera i organizacja pracy a możliwość swobodnego doboru szkoleń od zewnętrznych firm to poprostu bajka :) Choć możnaby pozwolić pracownikom na większy dostęp do pracy z domu, jako że mając rodzinę naprawdę czasem przydałaby się możliwość częstsza niż "okazjonalna".

katti

Ja byłam zadowolona ze współpracy z BellFord. Zależało mi głównie na zdobywaniu doświadczenia i to niewątpliwie tam dostałam. Pracowałam przy ciekawych projektach i zawsze miałam wsparcie pracowników i przełożonych. I to było super, bo nie było takiej chorej rywalizacji ani nic takiego, tylko tworzyliśmy jeden team i mogliśmy na siebie liczyć. Poza tym były szkolenia, z których sporo wyniosłam. A z takich innych rzeczy, to na plus dodam jeszcze godziny pracy i fajne wynagrodzenie uzupełnione o kilka benefitów. W zasadzie większych minusów nie pamiętam. No może tylko tyle, że żeby zasłużyć na awans to naprawdę trzeba było się baaardzo postarać, może te wymagania były trochę za wysokie pod tym względem.

Firma Bellford poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Jolanta92

Bellford oferuje bogaty pakiet benefitów i możliwości rozwoju, ale tak naprawdę to codzienne zadania są najciekawsze. Praca w Bellford pozwala mi rozwijać moją wiedzę obsługi klienta, marketingu czy ekonomii. Ważne jest również to, że firma oferuje fantastyczne środowisko pracy, w którym praca zespołowa i innowacyjne pomysły naprawdę mogą rozkwitać.

J.B.

The best part of this work are people around, who are supportive, fun to work with, very helpful. 8 hours work, speaking with people is also much fun as I can train my skills as well as meeting people (maybe only for a moment, but together speaking with them, laughing is much enjoyable). I have learned a lot of skills: bitcoins, marketing, stock exchange. The hardest thing is definitely a project working. But i like this place. Plusy people, workplace, suitable working hours Minusy not much break time, not much benefits Good luck

Dawid

Dla początkujących polecam. BF to uczciwa firma, do tego cieszy się uznaniem. Więc myślę że warto zdobywać doświadczenie właśnie tam. Klimat panujący w firmie jest świetny. Wszystko przebiega naprawdę bezstresowo, a jak coś ci nie idzie, to zawsze trafi się jakiś pomocny kolega, który wytłumaczy co i jak. Można się też nauczyć wielu nowych rzeczy, bo tu nie ma miejsca na monotonię i zastój. Do wszystkich tych plusów dodają jeszcze elastyczne godziny pracy, więc już w ogóle jestem zadowolony.

Kaśka

Ogólnie POLECAM. Według mnie to dobra firma, bo po prostu mi się tam podobało. Były minusy jak stres czy trochę mało adekwatne szkolenia, ale cała reszta mi odpowiadała. Można było się rozwijać, co dla mnie jest wartością nie do przecenienia. Zdobyłam sporą wiedzę i doświadczenie. Poza tym dawali sporo benefitów i chociażby możliwość pracy zdalnej, co było dla mnie dużym ułatwieniem. Co do wynagrodzenia to było na odpowiednim poziomie. W sumie podobne do konkurencyjnych firm, ale mnie to wystarczało. Tak generalnie to moja opinia o tym pracodawcy jest dobra i myślę, że mogę go polecić. Głównie tym zaczynającym karierę, ale i doświadczone osoby mogą znaleźć tam coś dla siebie.

Firma jak firma. Ale strona gowork ...bez komentarza

Dawid

Najmocniejsze ATUTY pracy tutaj to dla mnie: umowa o pracę lub jak ktoś chce dorywczo inna forma zatrudnienia karta multisport pizza w każdy wtorek praca w zgranym młodym teamie elastyczne godziny pracy możliwość rozwoju Mam nadzieję, że pomogłem.

Oleg

Wyniki i przebieg współpracy pozwalają na polecenie BF jako fajnego pracodawcę w szczególności za pozytywną atmosferę i możliwości rozwoju. Z pełnym przekonaniem rekomenduję jako rzetelnego i godnego polecenia.

Jacek

GORĄCO POLECAM. Na start. Aby się wdrożyć i zdobyć umiejętności. To wszystko jest. Pełna profeska. I bardzo dobre zarobki.

JK

Jestem bardzo zadowolony z tej firmy. Praca która mi zaoferowali trwa do dzisiaj (ponad rok pracuje) Wypłaty na czas, mila atmosfera,biuro na wysokim poziomie, również ze strony managera wielki profesjonalizm oraz bardzo mile i cieple podejście. Gdy miałem problem zawsze mogłem do kogoś z firmy się zwrócić o pomoc. Szczerze polecam innym pragnącym podjąć prace.

Ela i Rafał

Dołączamy do wszystkich zadowolonych klientów BF. Rozmawialiśmy z trzema innymi doradcami (kredyt na mieszkanie oraz dofinansowanie ), w rezultacie wybraliśmy Pana Michała z czego bardzo się cieszymy. Dokumenty były wypełnianie od razu, nie odkładane na kolejny dzień itd. Wszystko sprawnie i co najważniejsze skutecznie. Pan Michał był zawsze o jeden krok do przodu, brał pod uwagę wszystkie czynniki zakłócające proces. Pomimo problemu z deweloperem, który mógł skutkować brakiem kredytu bądź innego mniej korzystnego, oraz utratą wcześniej otrzymanego dofinansowania, Pan Michał zadziałał natychmiastowo co przełożyło się lepszą dla nas ofertą.

tie89

POLECAM I DAJE REKOMENDACJE Pozytywna atmosfera. Mają najlepsze produkty i można działać na dobrym portfelu klientów. Biuro nowoczesne zdecydowanie wyższe standardy. Telefon jak potrzeba jest. Pani z back office bardzo pomocna i profesjonalna. Są sztywne ramy pracy ale można tez je elastycznie jak coś pod siebie dopasować. Zaproponowano mi podstawę plus premie. Poza tym co wtorek firma stawia pizzę wszystkim. Niby nic ale gdzie indziej tego nie miałem.

michael

Wiem, że od tego kwartału wprowadzili pasy startowe i dodatkowe bonusy za dowiezienie wyniku. Także spoko.

michael

Dobra firma żeby pracować. Rzeczowi ludzie i branża bardzo mi odpowiada.

Joanna

Trzy lata temu zderzyłam się z skomplikowaną machiną wymiaru sprawiedliwości, bezwzględną warszawską firmą skupującą długi oraz nieprzychylnym komornikiem również z Warszawy. Sprawa była zaniedbana, ponieważ nie byłam świadoma rzekomego długu (uczelnia sprzedała zobowiązanie, którego w zasadzie nie powinno być). Sytuacja była tak beznadziejna, przegrana, że moją jedyną motywacją do działania było przeciwstawienie się spłacaniu ogromnej jak dla mnie kwoty rzekomego długu, odsetek, kosztów sądowych itp. Próbowałam sama coś wyjaśniać, prostować, ale po prostu było to niemożliwe. Pominę fakt, ile nieprzyjemności przeżyłam z tego powodu… Spotkało mnie sporo szczęścia, że trafiłam na swojej drodze pod skrzydła firmy. Rozpisywanie się na temat profesjonalizmu, fachowości ale też miłej obsługi zajęło by mi wiele akapitów. Zamiast tego powiem jak skończyła się sprawa (na dzień dobry przekazano mi rzeczowo, że nie gwarantuje sukcesu gdyż bardzo późno zwróciłam się o pomoc do profesjonalnego pełnomocnika). Nie mniej… udało się. Zostałam oczyszczona z zarzutu i zwrócone mi wszystkie pieniądze – rzekomy dług, odsetki, a także koszty sądowe! Bellford to firma której warto powierzyć swoje sprawy. Raz jeszcze bardzo dziękuję! Osobom w kłopotach polecam z czystym sumieniem !

BF to firma wiarygodna z dużym doświadczeniem w branży finansowej. Opinię tą potwierdza współpraca przy realizacji wielu projektów z najwiekszymi TFI w Polsce — wszystkie procedury zostały wykonane solidnie, zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami. Wszystkie prace przebiegały sprawnie i z oczekiwaną starannością. Polecamy tę firmę jako rzetelnego i profesjonalnego pracodawcę. Pełne referencje.

darrrrrek

Do pracy tutaj trafiłem w marcu 2018. Koło miesiąca trwało szkolenie. W tym czasie też rozkręcałem się i pracowałem z Panem, który pracuje w BF kilka już lat. Na szkoleniu było trochę o funduszach, obsłudze klienta, bitcoinach, wogóle dużo dla nowych podstawy rynków kapitałowych. Potem wiadomo procedury w pracy, ścieżka kariery. Dużo tego ale fajnie. Przynajmniej rozwojowo. Potem nadal były szkolenia ale już nie tak intensywnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Bellford - Kraków

• Jak się pracuje w Bellford?

Zobacz opinie na temat firmy Bellford tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bellford?

Bellford
2.8/5 Na podstawie 172 ocen.
  • Os. Górali 15 lok. 10
    31-960 Kraków