Opinie o Bellford w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bellford. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Bellford o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bellford w Kraków

Nigdy nie wiadomo kiedy przyda się praktyka. Dlatego (mimo 3go roku na uniwerku) zrobiłam u nich praktyki/staż. Dla mnie porządna robota ze strony ludzi tam pracujących. Zgadzam się z pozytywnymi opiniami o nich. Teraz narty, wyjazd i mogę wrócić nawet na stałe. Taki zresztą mam plan. Dzięki za wszystko!!!!!!!!!!!! pzdr

Jacob

Dzięki cała grupa i mój menadżer za merytoryczny staż. Te 3 mc były mega inspirujące.

Helena i Paweł

Bardzo cieszymy się, że udało nam się trafić do firmy Bellford. Zaoferowano nam pełen profesjonalizm, dużą wiedzę i szybkość działania. Serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy za pomoc. ps. To bodajże forum o pracodawcach ale chcieliśmy umieścić naszą szczerą opinie.

#OMNI

Marka firmy to przede wszystkim ludzie. Cieszę się zatem, że podejmując współpracę z Belford poznałem zespół, który posiada nie tylko wysoki potencjał merytoryczny, ale i ludzki. Mogę spokojnie przyznać, że klient jest dla nich ważny, a nie wygodny. Duża ilość czasu spędzonego na etapie doradztwa pozwoliła nie tylko skrystalizować oczekiwania, ale stała się również okazją doświadczenia wielkiej elastyczności, otwartości, dyspozycyjności i życzliwego zaangażowania ze strony zespołu. Polecam ich usługi bez wahania.

Firma Bellford poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
UEK

Dziękuje całemu zespołowi za praktyki. Za poświęcony czas i cierpliwość :) mam nadzieję na powrót do firmy po sesji. Ale tak już na stałe. Polecam miejsce na pierwsze szlify.

Pedro

Bellford ma opinię bardzo dobrego pracodawcy i wiedzą to pracownicy. Konkurencja próbuje zaszkodzić pisząc bzdury!

Doradczyni

FAKTY: Firma daje Multisporty/Benefit, wyjazdy zagraniczne: Barcelona 2016 (derby Barcelony na Camp Nou), Ibiza 2017, Kanary/Fuertaventura 2018. 2 dniowe wyjazdy w 100% opłacane przez firmę BELLFORD Krynica, Zakopane, Wisła. Konferencje połączone z lunchem dla Klientów. Dostęp do produktów inwestycyjnych i kredytowych. Wsparcie analityka kredytowego opłacanego przez BF. Praca nie na pełen etat - dostosowujesz do swoich potrzeb finansowych i celów zawodowych. Eleganckie biura w samym Centrum Warszawa, Kraków, Zabrze, Szczecin i Wrocław. Cotygodniowe szkolenia z finansów. Szkolenia z umiejętności miękkich z zewnętrznymi trenerami. Wizytówki, telefony służbowe, a dla najlepszych eleganckie garnitury szyte na wymiar. Wsparcie doświadczonych Doradców z wieloletnim stażem. 100% wsparcie biurowe i sprzedażowe. Bardzo proszę o nie krytykowanie i nie narzekanie przez osoby, które nigdy wcześniej nie pracowały w branży finansowej :-) Ja pracuję z BELLFORD od 3 lat i jestem bardzo zadowolona, że mam wsparcie tak fajnej organizacji jak BF. To praca tylko dla osób, które kochają finanse i sprzedaż. Stop hejtowi. Pozdawiam :-)

Paul

Firma prezentuje się jako super prestiż, piękne biuro, garnitury itp. wszyscy się klepią po plecach i pięknie... natomiast prawda jest zupełnie inna i radzę bardzo uważać. Jak handlowiec nie dostajesz od firmy NIC oprócz krzesełka i kawałka pizzy w jeden dzień w tygodniu! Jeździsz do klientów na swój koszt, chcesz bazę to sobie ją kup, chcesz premię to zapłać od niej jeszcze podatek i przekaż 80% dla zarządu bo przecież muszą mieć na swoje Mercedesy... Pracując na pełen etat i jeszcze trochę, dzwoniąc i stając na uszach max na co możesz liczyć to moooże z tysiąc zł/msc średnio i od tego odlicz swoje koszty wymienione wyżej. Dramat i mydlenie oczu o czym pisali wszyscy byli i obecni pracownicy a każda pozytywna ocena to zarząd firmy BellFord. Bardziej opłaca się otworzyć swoją firmę tego typu bo koszty masz te same a jak coś zarobisz to masz dla siebie ;) Pozdrawiam

Ewelina Jakubik

Przeszli teraz akceptacje Komisji Nadzoru Finansowego i uzyskali licencje Agenta Firmy Inwestycyjnej. Jeśli ktoś spełnia tak ostre wymagania, poddaje się kontroli i pozytywnej ocenie organu państwowego to jest to najlepsza rekomendacja. Mi akurat na tym zależy bo nowy rok przyniesie wiele zmian na rynku kapitałowym i chce pracować w firmie która ma już taką licencję.

Zigzaq

Byłem na rozmowie na ulicy cystersów i mogę szczerze powiedzieć ze wyglada to na burdel na kolkach , umowa zlecenie i jeszcze smieszny system prowizyjny w ogloszeniu auta sluzbowe wysokiej klasy chyba jak sobie taxi zamówisz bo nikt tam o autach służbowych nie słyszał .

NO NAME

Atmosfera w firmie jest super, branża specyficzna. Kto pracował to wie jakie są minusy, a jakie nagrody :-) Polecam.

SZCZERY

1. Mydlenie oczu o kolosalnych zarobkach (usunięte przez administratora) 3. Wyuczenie się regułki na pamięć i dzwonienie po "bazie", która sam sobie zrobisz 4. Wciskanie kitu jaka to ścieżka przed Tobą, że zostaniesz najlepszym menagerem inwestycyjnym, ale musisz zacząć od naganiania ludzi na inwestycje (minimum 600 telefonów dziennie do wykonania) 5. Brak perspektyw na rozwój - jedyne wyciągnięcie wniosku że takie rzeczy dzieją się na rynku Warszawskim 6. Nakłanianie na własną działalność 7. Ci co mają zarobić, "góra" zapewne zarabiają, ale niestety nie Ty 8. Umówienie spotkania, na które później PODOBNO nikt nie pojechał, bądź KLIENT ZREZYGNOWAŁ, niestety nie wiadomo czy nie robią Cie w bambo, a sami nie podpisali umowy - a Ty dostałeś wielkie nic. ODRADZAM, chyba że masz dzianych rodziców którzy Cie utrzymają

Bum Bum

Jest ok, jak to w sprzedaży. Jak zasuwasz to zarabiasz dużo i szybko. Ja byłem teraz na Ibizie na wyjeździe firmowym za wyniki ;-). Także nie jest tak źle. Polecam jak ktoś lubi kontakt z Klientem. Jak nie to nie.

Kk

System prowizyjny, pierwsza wypłata po 3 miesiącach nikt się nie przejmuję tobą że nie masz kasy, handel bazami danych, byłem widziałem i nie polecam

Aktualny Pracownik

Plusy: 1. Można dużo zarobić, praca w sprzedaży (jeśli taką lubisz), praca w finansach (można się dużo nauczyć, a wiadomo jaka jest w Polsce świadomość odnośnie tego tematu), fajna atmosfera (wyjazdy dla całej firmy np. na narty do Krynicy albo żagle na mazurach, a dla najlepszych Barcelona 2015, Ibiza 2016, Kanary 2017), elastyczny system pracy, dużo szkoleń, biura w Centrum Krakowa, Warszawy i Szczecina. Minusy: 1. Praca w sprzedaży (jeśli takiej nie lubisz), praca w finansach wiąże się z wahaniami na giełdzie, co niestety też wielu wypala A reszta to tak naprawdę standard jeśli chodzi o warunki w branży finansowej w Polsce. Chcesz to wchodzisz nie to nie. Acha na plus są też Konferencje dot. Inwestowanie dla Wszystkich Klientów/obsługa. Pozdrawiam, Aktualny Pracownik

Grzegorz

http://m.krs-online.com.pl/msig-4624-316743.html Powiązanie Pana Andrzeja z Eu4ya i Goldberg & S można sobie sprawdzić w internecie . Ta sama firma ta same zwyczaje Przez pierwsz 3 miesiące mamienie ze ktoś dostanie pieniądz obiecywanie dużych zarobków . Poczytajcie sobie opinie one nie są wyssane z palca .

Przybyłem-zobaczyłem-zrezygnowałem

Mam konkrety, bo byłem tam na 4 rozmowach i zdążyłem poznać warunki. Więc... Sam początek umowa zlecenie na 3 miesiące. Dostępne opcje: 1-sama prowizja, 2-podstawa najniższa krajowa (2000 brutto) + pomniejszona prowizja. Dodam jeszcze że podstawa nie jest do końca gwarantowana bo jeżeli w pierwszym miesiącu nie umówisz 20 spotkań, w drugim-25 a w trzecim-30, to nie jest ci ona wypłacana. Praca polega na dzwonieniu i umawianiu spotkań z właścicielami firm i oferowaniu im "rozwiązań finansowych" (nakłaniasz kogoś żeby zainwestował swój kapitał w coś co w danym momencie sprzedajesz). Po umówieniu spotkania jedzie sie na nie i sprzedaje produkt. Nie oferują żadnego budżetu reprezentacyjnego ani aut firmowych, więc wszystkie koszty związane z podróżami pokrywa pracownik-dodam że obszar działalności to cała Polska.

Ja to słyszałem ze ich najlepsi ludzie odeszli od nich w zeszłym roku bo mieli już dość. Łącznie z trzema osobami które były członkami zarządu. To chyba o czymś świadczy.

Mateusz były pracownik

Chłopcy odrobili zadanie domowe :) Wreszcie forum i opinie które skutecznie zaśmiecili pozytywnymi informacjami. Teraz jest szansa walczyć z tymi złymi jak równy z równym szkoda ze zaburzając rzeczywistość. Wcześniejsze o Januszach było zdecydowanie zabawniejsze. Tak na prawdę broker - pośrednik jakich na rynku dużo zgarniający prowizje hurtowa aby dwóch braci miało na swoje zachcianki a płacący ludziom resztki. Choć teraz ponoć dom inwestycyjny, nazwa chwytliwa, brzmi jak maklerski ale na stronie KNF firmy Bellford brak :( Poszukajcie poważniejszych pracodawców.

Siema, pracowałem trochę w oddziale w Szczecinie i nie narzekałem. Firma jest ok, da się z tego wyżyć i fajnie zarobić. To, że młoda firma chce zachęcić ludzi do aplikacji poprzez takie fora uważam za coś zupełnie normalnego i nie rozumiem hejtu. Ogólnie powyżej mam wrażenie, że to rozmowa dwóch osób zmieniających co chwilę nick.... powiem tak, chcesz się spróbować w finansach to jak najbardziej polecam, masz motywację i upór to jak najbardziej dla ciebie. Jesteś leń i nierób to zdecydowanie odradzam. PS nie pracuje już bo dostałem ofertę pracy w wyuczonym zawodzie o czym zawsze marzyłem. Inaczej bym pracy nie zmienił.

Zostaw merytoryczną opinię o Bellford - Kraków

• Jak się pracuje w Bellford?

Zobacz opinie na temat firmy Bellford tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bellford?

Bellford
2.8/5 Na podstawie 172 ocen.
  • Os. Górali 15 lok. 10
    31-960 Kraków