Opinie o Bellford w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bellford. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Bellford o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bellford w Kraków

ToMeK

Hej, Odpowiadając na pytanie jednego forumowicza: zawsze warto samemu sprawdzić firmę, jak to się je, ile płacą za pracę, produkty itd. czyli to co mnie na przykład interesuje w karierze. Idź sprawdź pracuj a będziesz mieć swoje zdanie. Ja nie przekonuję ale po drugim kwartale awansuje :))))))))))))))))) i mam umowę na stałe. Raz jest lepiej raz gorzej czyli tak jak wszędzie gdzie do tej pory pracowałem. Ale firmę na rynku stawiam wysoko. Moje zdanie :))))

AK86

Ja aplikowałem do oddziału warszawskiego. Pracę dostałem. Pensje mam na czas ( i to niezłą ). Wsparcie mojego menadżera też. Plus zespół, który razem się trzyma.

@AK86

Odpuść sobie. Naiwnych nie sieją.

Mirrro

Hejka. Stawiam pracodawcy ocenę dobra z plusem. Do bardzo dobrej brakuje mi jeszcze aby ekspres lepszą kawę parzył w biurze :) A teraz poważnie. Jest to mój trzeci pracodawca z branży i tak jak atmosferę tak i podejście do klientów oceniam w stosunku do rynku na duży plus. Dla mnie najważniejsze było aby to co na stronie no i rekrutacji potwierdziło się w codziennej pracy. I to dostałem. Jest w porządku.

A ja widzę nasze biuro :) Zjeżdżam na dół strony, po prawej rozwijam menu z lokalizacjami i jest między innymi nasze biuro. A przy okazji polecam atmosferę i pracodawcę. PS. Wszystkiego naj dla wszystkich w międzynarodowym dniu życzliwości !!!

Firma Bellford poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Filip

Napisz proszę na biuro@bellford.pl i wyślij swoje CV. Dyrektor mi powiedział, że w środę robi spotkania w biurze i wtedy zaprasza. PS. Fajnie, że dołączysz :) W razie co pisz.

Chetny?
@Filip

Czyli od Ciebie sie nie dowiem gdzie to jest? To jakas tajemnica gdzie jest biuro w szczecinie? A moze w ogole go tam nie ma skoro na stronie nikt nie napisal.

@Chetny?

Przepraszam ale Ty chcesz pracować czy wiedzieć gdzie mamy biuro? Dziwnie to wygląda. A potem wykazać, że go niby nie ma? Pewnie jakaś konkurencja. Nic Ci nie pasuje. Dla wszystkich naprawdę chętnych piszcie na biuro@bellford.pl w tytule z dopiskiem Biuro Szczecin. Zapraszam i polecam z całą ekipą :))))))

Chetny
@Filip

Czemu od razu konkurencja? Poprostu dziwi mnie ze sa podane różne miasta, a tak naprawde nie wiadomo co i jak, bo adres jest tylko do krakowa i warszawy. Czesto soe przeprowadzacie czy jak. Poprostu jak sie wchodzi na strony roznych firm, ktora maja biura w roznych miastach to takie informacje sa napisane. To swiadczy chyba o stabilnosci tej firmy.

Filip

Pracuje w filii szczecińskiej i dla niej wystawiam ocenę celującą

Chetny
@Filip

A gdzie w Szczecinie jest filia? Bylbym zainteresowany! Mozesz cos wiecej napisac bo na stronie jest tylko adres na warszawe i Kraków.

Jacek M.

Cześć, byłem tu przed rozmową a teraz moje wnioski po rozmowach rekrutacyjnych. Pierwsze wrażenie bardzo fajne. Nie będę sie rozpisywać o wszystkim bo by czasu brakło ale suma sumarum podjąłem współpracę!!!! :) Ciesze się i liczę na dobry start. Firma fajna, ludzie tych co poznałem kompetentni. Nie narzekam. Może pomogłem :)

WWA

:)))))) w punkt ujęte Pani Elu. Za dużo tych kłamstw.

Elzbieta

Proszę wybaczyć ale Ty masz jakąś zadre z euforja? To załatwiaj to z nimi a nie opluwaj nikogo anonimowo w internecie. Łączy sz z tego co widzę 3 różne firmy. Nie umiesz sprawdzić czy tak jest naprawdę. Idź do euforji wyjaśniać swoje problemy a nie wkopuj Bellforda w wasze sprawy.

Sprawdziłam! Nie mają powiązań. To kompletnie różne firmy. Potwierdzone info. Dla koleżanki, która pytała czy warto się zatrudnić - według mojej subiektywnej oceny ( ponieważ właśnie skończyłam wdrożenie i szkolenie ) jeśli szukasz miejsca na stałe to bardzo dobrze trafiłaś. No i jest bardzo dużo dziewczyn co miło mnie zaskoczyło ponieważ ta branża jest zdominowana przez facetów. Pozdrawiam i trzymam kciuki :)))))))))))

Slawek
@Kasia

A gdzie Pani to sprawdziła? Bo z przesłanych przez @ala linków wynika ze panowie ze sobą współpracują

kasia

przepraszam : poprawka - mojepanstwo.pl

Ela

Nie ma nic wspólnego. Wystarczy sprawdzić po KRS-ie. Rzeczą ludzką jest błądzić.

ala
@Ela

nie rozumiem pani wypowiedzi? a kto niby zbłądził? wnioskuję odpowiedzi wyżej, że prezes tej firmy jest członkiem zarządu tej drugiej no to chyba coś maja wspólnego. i jak sprawdza się powiazania pana Andrzeja i pana Marcina to ono występuje i można to sprawdzić w internecie, więc niech pani się nie osmiesza. poza tym to nic złego, wiec pani reakcja jest niezrozumiała :)

bell ford= eu4ya/goldberg

czy ta firma nie ma przypadkiem powiązań ze znana i (nie)lubianą eu4ya? albo jak kto woli z goldbergiem?

Katarzyna W.

Pierwsza rozmowa ok. Drugie spotkanie na które przyszłam rekrutacyjne wywarło na mnie bardzo dobre wrażenie. Potem umowa, dużo przydatnej nauki, szkoleń no i praca :) Niedługo minie już 10 miesięcy i czuję, że firma we mnie inwestuje. Dla mnie liczyła się stabilność i dobra pensja. Dlatego nie słuchałam hejterów i dostałam zatrudnienie. Mamy fajne biuro w Warszawie. A to też było dla mnie ważne.

Danusia

Warto. Warto. Warto. Dobre zarobki i profesjonalizm. Ja polecam.

ktoś

Zdecydowanie nie polecam !!!

Polix

@Mania jak stawka na zlecenie?

Mania

Witam Wszystkich! Odpowiedź po aplikacji była na drugi dzień. Najpierw był test z wiedzy o finansach (dość łatwy), potem rozmowa. Mam duże doświadczenie w branży finansowej. Prezes więcej niż OK. Kraków. Sprawa nadal rozwojowa.

Mania

Ja właśnie aplikuję to w/w firmy. Pierwsza rozmowa była niezwykle miła i satysfakcjonująca. Teraz czeka mnie rozmowa z prezesem. Pierwszy raz będę startować od umowy zlecenie. Zobaczymy co zaproponują i dam znać na forum. Pracować mi się chce i lubię. Karta Multisport jest teraz prawie w każdej szanującej się firmie, więc nic nadzwyczajnego.

tak
@Mania

W Warszawie czy w Krakowie?

Tak. I nie tylko wyżej wspomniane.

Mat

A czy to prawda, że macie karty Benefit/Multisport?

Zostaw merytoryczną opinię o Bellford - Kraków

• Jak się pracuje w Bellford?

Zobacz opinie na temat firmy Bellford tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bellford?

Bellford
2.8/5 Na podstawie 172 ocen.
  • Os. Górali 15 lok. 10
    31-960 Kraków