Opinie o Bellford w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bellford. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Bellford o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bellford w Kraków

BlablaPaweł

Odradzam, w ogłoszeniach obiecują gruszki na wierzbie, realnie to umowa śmieciowa i sama prowizja, na dodatek szefostwo samo dodaje tu pozytywne komentarze. Praca polega na szukaniu ludzi mających gdzieś oszczędności i nagabywaniu ich żeby wplacili je w produkty z wysoką opłatą początkową.

Biorąc pod uwagę wszystkie aspekty mogę napisać, że w tydzień byłem po rekrutacji i podpisaniu umowy. Następnie przeszedłem wdrożenie/szkolenie i z Karolem pracuję- którego oceniam jako spoko szefa. Lubię nowe technologie i inwestycje dlatego dla mnie to był dobry wybór.

@Adam

Inwestycje, kryptowaluty, surowce. to są prawdziwe inwestycyje, finanse z prawdziwego zdarzenia, a nie exel w korpobudynku. Umowę tego samego dnia dostałem, przeczytałem.. podpisałem! telefon służbowy na wyłączność pizza w każdy wtorek! uwielbiam za to bellforda. W każdej chwili ktoś mi pomoże z pracowników. Jest możliwość dużego rozwoju, awansowania :)

elo97

Jesteście DEBEŚCIAKI! Pracownikiem firmy jestem od niedawna ale mogę z całego serca polecić. Dzięki nim udało mi się poszerzyć swoją wiedzę na temat marketingu i ekonomii. Umowę dostałem sprintem. Jest fajnie.

buffet

Elastyczny grafik. POLECAM

Firma Bellford poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Marek Kulesza

To bardzo dobra spółka. Rzetelna i kreatywna. Miejsce pracy, które pozwala osobom ambitnym osiągnąć swoje cele zawodowe. Praca tu nie jest trudna ale wymaga myślenia i właśnie kreatywności.

Niestety, z racji wyprowadzki natychmiastowej z krakowa do olsztyna, musiałem zrezygnować ponad miesiac temu ze stanowiska w tej firmie. Pracowałem u nich 11 msc, spośród moich dotychczasowych prac w dwóch bankach oraz firmie finansowej, Bellford mega mocno rozwinał mnie z wiedzy o rynkach kapitałowych, finanse mam w małych palcu teraz :) Wyszkolili mnie najlepiej jak umieli, najfajniej wspominał atmosfere ludzi pracujacych w krakowskim oddziale, młode osoby, zawsze mogłem liczyć na ich pomoc. Byłem z bellford na wyspach kanaryjskich oraz na ibizie, za dobry wynik :) najlepsze wakacje ever. Umowę o pracę z nimi miałem. WYPŁATY TYGODNIOWE!!! nigdzie sie z żadna firma taka nie spotkałem, gdzie mogłem dostawać wypłate co tydzień. ZARZĄD BELLFORDU... pomyślcie nad otworzeniem oddziału w Olsztynie!!

Szymon

Rzetelna firma. Przychodzisz do pracy i ma wszystkie narzędzia zapewnione. Ścieżkę kariery, biura, atmosferę na plus. Jak chcesz pracować i się realizować to dobre miejsce do popisu. Umowa i pieniądze konkretne. Lubię atmosferę w Bellford za: Młody team

Od tygodnia współpracuje z firma bellford. Firma zrobiła na mnie olbrzymie wrażenie, 3 etapy rekrutacji przeszedłem, zaprosili mnie na 1 dzień, aby poznać wszystkich ludzi, biuro. pogadać z pracownikami, spodobało mi się luzne podejście, fajna atmosfera. Młode osoby, na drugi dzień dostałem umowę do podpisania, wątpie... że ktoś musiał czekać 1.5tyg na umowę, bo pytajac dziewczyn i chłopaków, to również dostawali na 2 dzień po zapoznaniu się z innymi. Szkolenia odrazu 2h z wiedzy i praktyczna prace zaczałem. Tu są prawdziwe finanse, żadne korpo nie oddaje takiej atmosfery, zawsze mogę liczyć na pomoc od innych, nie ma wyścigu szczurów, telefon służbowy dostałem przy podpisaniu umowy. Wychodzimy na imprezy integracyjne. Wiedze jaka wyniosłem po tygodniu pracy z nimi? większa niż przez 3 lata studiów ekonomii na uczelni ekonomicznej, a dodatkowo już za pierwszy dzień zarobiłem 3200 zł. Polecam każdemu kto chce się rozwijac, ścieżka rozwoju dla każdego. Kto ceni fajnych ludzi wokół siebie! biuro w centrum miasta

Porażka - radzę trzymać się z daleka. Na umowę trochę poczekacie, a jak już dostaniecie to na bardzo niekorzystnych warunkach. Firma podchodzi bardzo nieprofesjonalnie do nowych pracowników, zdarzyła się sytuacja, że nie mieli dla nas telefonów służbowych i trzeba było dzwonić z prywatnego, jeśli ktoś chciał pozyskać klienta. Firma obiecuje wiele, ale nie daje nic. Ja uciekam i przestrzegam.

Bet
@Anonim

Podpisuję się pod twoim komentarzem.

Piotrek

Moim zdaniem świetna firma, bardzo wysokie wynagrodzenie w stosunku do pracy jaką trzeba włożyć, pomocni przełożeni. Ogólnie z czystym sercem polecam. Pracuje od pół roku w firmie. Moje sugestie dla bellford z oddzialu kraków? Tak Trzymać ! Lubię atmosferę w w bellfordzie za Pomoc przełożonych i kawe każdego poranka na rozbudzenie

jjjjjjakub

To praca z klientami. Obsługa, pozyskiwanie itd. itp. Zahaczyłem się tutaj na razie jest spoko. Miło, dobra pensja. Dużo wyzwań. Lubię atmosferę w Bellford za: Ludzie

Dzięki pracy w firmie i leaderowi który mnie bardzo motywuje i pomaga wspinać się na wyżyny, mogę sobie pozwolić na 2 tygodnie ciężkiej pracy a pozniej 2 tygodnie urlopu z żoną. Atmosfera w pracy jest super, częste wyjścia na spotkania integracyjne, w każdej chwili pomoc ze strony kolegów czy szefostwa. Wypłaty co tydzień z ich 1 produktu a reszta co miesiąc jak w każdej innej robocie. Biuro najpiękniejsze w jakim kiedykolwiek pracowałem

Bartek

Lubię atmosferę w Bellford za: Wielka dawka wiedzy, praca z najlepszymi no i świetne zarobki ;)

nickyjam

Opinię mam dobrą. Uwolniłem się z pracy w banku i ich chorych planów sprzedażowych za marne premie. Tu mam paletę produktów, większą elastyczność i zarobki 5-6 razy większe.

Klaudia

Duża organizacja. Daje poczucie stabilizacji. Struktury są oparte na silnych podstawach. Każda osoba pracująca w BF ma ściśle określony zakres obowiązków i odpowiada za pewien etap realizacji zadań. W związku z tym praca w takim miejscu składa się z szeregu podobnych obowiązków i czynności. Poszczególni pracownicy są zorientowani w zakresie prac obejmujących ich dział. Zaletą pracy w BF jest z pewnością poczucie bezpieczeństwa w postaci stabilnej umowy, a także stosunkowo niezłe wynagrodzenie. Wizja zdolności kredytowej i karnet na fitness to dla wielu osób ważne argumenty aby tu pracować. Dodatkowo praca w BF dobrze wygląda w CV i daje pewien prestiż. Lubię atmosferę w Bellford za: Ludzie

Anka91

Pracuję w BellFord w dziale sprzedaży i obsługi klienta. Daję moją rekomendację. Pewnie nowi będą szukać informacji czy wysłać CV czy nie. Ja Ci mówię wyślij. Nie wiem czego szukasz u pracodawcy ale najlepiej przyjść na rozmowę i samemu ocenić. Ja jestem zadowolona z zarobków i wdrożenia. Procedury nie są rozbudowane i nie przeszkadzają jak to często jest w podobnych firmach. Wyniki można osiągam dobre mimo małego stażu, codziennie uczę się nowych rzeczy, wzbogacam swoje CV o różne szkolenia. Polecam tego pracodawcę. Moje sugestie dla Bellford: Więcej darmowej kawy! :) Lubię atmosferę w Bellford za: Współpracownicy

Piotrek

Polecam tu pracę bo jest świetna, MŁODA, energiczna ekipa ludzi. Na pewno zostaniesz dobrze przyjęty! Jak to się stało ze mną. Z początku pełny obaw ale przyjęcie miłe, każdy pomocny. Chce się działać.

Halina

Kto wypowie się od strony pracownika firmy Bellford? Czy polecacie firmę? Czy są przewidziane benefity pozapłacowe? Zachęcam Was do pozostawienia na tym forum aktualnych informacji dotyczących tej firmy. Wszystkie Wasze uwagi będą służyć jako pomoc dla osób, które planują zatrudnienie w firmie.

@Halina

pracowałam w tej firmie. Multisport jest płatny w całości, albo dostajesz dopłatę jeśli masz wyniki sprzedaży. I tyle. Nic więcej. Umowa o współpracy lub zlecenie.

były pracownik 2
@Halina

Benefit dla najlepszych pracowników roku (najlepsza 10) był hucznie ogłaszany i faktycznie go otrzymaliśmy... wizytówki

Nikola

Dużo wiedzy, wiedzy i jeszcze raz wiedzy. Jestem zadowolona z perspektyw rozwoju. Szkolenia są w miare systematycznie. Praca wymagająca. Nieźle mają poukładane w firmie. Dodatkowo mogę liczyć na swoją szefową. Backoffice jest pomocny i załatwia wszystkie formalności.

Kamil

Jak pracowałeś w sprzedazy to i poradzisz sobie i tu. Dobre pieniądze. Naprawdę dobre. I ludzie z firmy tworzą mega klimat. Nawet jak sie nie chce w poniedziałek - jak to bywa zawsze - to atmosfera pomaga się rozkręcić. Miło.

Zostaw merytoryczną opinię o Bellford - Kraków

• Jak się pracuje w Bellford?

Zobacz opinie na temat firmy Bellford tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bellford?

Bellford
2.8/5 Na podstawie 172 ocen.
  • Os. Górali 15 lok. 10
    31-960 Kraków