Opinie o Euro Future Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Euro Future Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Euro Future Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Future Sp. z o.o. w Poznań

krzysiek

Bujda na resorach. Firma krzak, naciagacze!

obiecanki cacanki

obiecuja prace biurowa, a faktycznie jest to praca agenta ubezpieczeniowego. na wejscie szkolenie platne 110 zl, na ktorym nic konkretnego nie ma. pozniej od nastepnego dnia niby praca, ale to tylko bajki. obeicuja 1500-1700 zl, a na poczatku tylko chca pieniadze i zeby wykupic jakis ich pordukt, na ktorym oczywiscie zarabiaja

maciek

Nie rozumiem tego wpisu. Ja tam też byłem . Otrzymałam certyfikat , faktycznie trzeci w moim życiu zawodowym. Nigdy nie były one wydrukowane w platynie lub złocie. Ale może tak gdzieś jest. Oferte mają ciekawą ale jeżeli jest sie leniem na utrzymaniu rodziców to trzeba poprosić mamusię lub tatusia o kasę na dalsze życie . Ja tam pracuję , mam mozliwość zdobycia dodatkowego wykształcenia i uprawnień.

praca biurowa

Firma z siedzibą w Poznaniu ul. Gronowa 22 szuka osób do prac biurowych, pomocy w rekrutacji. Obiecują pracę po szkoleniu, na którym ma się dostać certyfikat KNF płatny ze strony pracownika. Certyfikat niestety okazuje się kiepskim wydrukiem z pieczątką firmy natomiast warunkiem zatrudnienia z wynagrodzeniem proponowanym podczas rekrutacji jest skorzystanie z usługi finansowej na nasze nazwisko lub przez wyszukaną przez nas osobę. Spółka trafiła na czarną listę pracodawców z Poznania i okolic zamieszczoną na Facebook. https://www.facebook.com/nieuczciwipoznan/posts/1474424009517510

Pracownik Biurowy

Rekrutacja przebiegła sprawnie, konkretnie i szybko aż bylem zaskoczony ze nie było zbednego godzinnego lania wody z czym sie juz spotkalem. Pan ktory mnie rekrutowal opisal firme, obowiazki, miejsce pracy, stawke, forme zatrudnienia. Moja odczucia po rozmowie byly pozytywne, nastepnego dnia mialem zadzwonic po odpowiedz. Okazalo sie ze mi sie udalo i pracuje tam od miesiaca. Polecam kazdym mlodym i zdolnym osobom.

Generalnie pytano o poprzednia doswiadczenia , opis stanowisk oraz obowiazkow, mocne strony tak jak na kazdej rozmowie.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Future Sp. z o.o. - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Future Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Euro Future Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Future Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Gronowa 22 lok. 104-105A
    61-655 Poznań