Opinie o Euro Future Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Euro Future Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Euro Future Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Future Sp. z o.o. w Poznań

detektyw Nowy wpis

Nikogo tam szczerze powiedziawszy nie interesuje Twoje CV, więc równie dobrze możesz sobie wpisać 10 letnie doświadczenie gry w Farmville i nikt na to nie zwróci uwagi :) A jeśli ktoś naprawdę szuka opinii - niech wystarczy to, że pozbierałam informacje z tego, co gadali na spotkaniach, szkoleniach, co mają w umowie (można tajniacko zrobić zdjęcia, nagrać) i wysłałam to wszystko do KNFu (bo oni się na KNF właśnie śmią powoływać). Co mi odpisano? Że ta sprawa nadaje się do zgłoszenia na Policję, bo to jawne oszustwo. I urząd się stanowczo odcina od takich firm krzaków.

mk2 Nowy wpis
@detektyw

A Prokurator juz wie o poprzedniej firmie kierownictwa i mnie sciga za oszustwa

Weronika Nowy wpis

@izka może pracodawcy wystarczyło to, co przeczytał w Twoim CV? Czy ktoś miał podobne doświadczenie jeżeli chodzi o rekrutację w firmie Euro Future Sp. z o.o.? Osobom zainteresowanym współpracą z tą firmą przydadzą się takie informacje.

izka

@ emil skąd wiesz że już nie rekrutują? Bardzo bym sie ucieszyał gdyby to była prawda, ja też usłyszałam że mam zapłacić stówe, ale całe szczęscie nie zdecydowałam się podpisać umowy. Żałosne było też to, że rozmowa rekrutacyjna trwała 10 min i nie padły pytania o moje doswiadczenie zawodowe.

drne Nowy wpis
@izka

to rzeczywiście dziwne podejście ze strony Euro Future Sp. z o.o. @izka. Słyszałem lepsze opinie o nich do tej pory

pablo

Mala sie niedenerwuj już są sprawy w sądzie o odzyskanie kasy dlatego zmienili nazwe z O V B na euro future masz szanse a wogle jestes frajerka

Pracownik Biurowy

Rekrutacja przebiegła sprawnie, konkretnie i szybko aż bylem zaskoczony ze nie było zbednego godzinnego lania wody z czym sie juz spotkalem. Pan ktory mnie rekrutowal opisal firme, obowiazki, miejsce pracy, stawke, forme zatrudnienia. Moja odczucia po rozmowie byly pozytywne, nastepnego dnia mialem zadzwonic po odpowiedz. Okazalo sie ze mi sie udalo i pracuje tam od miesiaca. Polecam kazdym mlodym i zdolnym osobom.

Generalnie pytano o poprzednia doswiadczenia , opis stanowisk oraz obowiazkow, mocne strony tak jak na kazdej rozmowie.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
mała

To firma która wyzyskuje ludzi. Po szkoleniu dopiero okazało sie co tak naprawde sie robi na stanowisku "pracownika biurowego" - angazuje sie kolejne osoby, za to dostaje sie kase, i dodatkowo sprzedaje się ubezpieczenia. Po szkoleniu uslyszalam, ze zeby w ogole moc pracowac musze wykupic ubezpieczenie, zrobic je na kogos np. z rodziny, znajomych, albo wziąć na siebie. Jak podpiszemy takie ubezpieczenie, to mozemy pracowac i kolejne osoby werbowac na tych samych zasadach. Jestem wsciekla na nich i zawiedziona bo sie okazalo, ze mojej stówy ktora wpakowalam w szkolenie nie odzyskam. Oszusci i tyle.

bart

chyba własnie dobrze, ze nie dalem sie nabrac^^

bart

Miałem iść na spotkanie ale po tym co tu przeczytałem nie ma co czasu marnować. Widać, ze osoba ktora tak broni firmy i rzuca miesem to pracownik, ktory ma gdzies wszystkich, brak szacunku do ludzi. Radze kazdemu dobrze to przemyslec bo nawet podejrzane jest to, ze nie chca nic opowiedziec o firmie przed rozmowa, nawet nazwy nie podaja. Maja pewnie swoje za uszami. Ktos wyzej napisał, że na fejsie tez mozna znalezc na czarnej liscie pracodawcow wpis o tej firmie. Znalezlem i firma ma same negatywy.

donata

jesetm po prawie ze specjalizacja działalność gospodarcza i handlowa. Przepisy sie bardzo zmieniły i nie trzeba jak kiedyś wprowadzać do spólki minimum 50.000,- zł jako kapitał poczatkowy ale wystarczy teraZ tylko 5.000,- zł Nie jest ważne ile ma się mna kapitale poczatkowym ale wazne jest jakie ma sie srodki obrotowe. Kapitał mozna też zwiększyc przez aporty co nie jest widoczne w KRS Spółki moga tez sprzedawać swoje udział co musi zostac zawarte w umowie spólki. To powoduje , że mając majatek rzeczowy , a nie kapitał poczatkowy można sprzedać za wielokrotność udziałów stanowiacych kapitał poczatkowy ., Jeżeli potrzebna jest w tym zakrtesie wiedza to wystarczy szcZegółowo zapoznań sie z kodeksem spólek handlowych DlaTEGO CZASAMI NIEPOZORNY KAPTAŁ POCZĄTKOWY NIE RZUCA SIĘ W OCZY OSIAGNIECIAMI I MAJATKIEM SPÓLKI

ziaja

kobieto zielona jak widzę cały czas szukasz pracy co swiadczy , że jesteś wędrowniczka Jezeli jestes tak dobra to dlaczego jestes tak nędzna , że nikt nie chce ciebie zatrudnić,. proponuje przenieś sie na stragan bo tam nie kupią ciebie , kupią pyry. ewentualnie może zatrudnią ciebie do sprzedazy ulotek chociaż tam nie poszukują osób . które myślą dlatego tylko wyciągają łapę dlatego masz tam duże szanse zatrudnienia. A tak poważnie dziwie się , że takiemu obieżyroboli preze pokazał się na oczy i czy taką łajza , która chodzi po różnych zakładach aż prezes się spotyka . i pomyśl , że jeżeli raz ciebie już widział to zapewne drugi raz wyrzucił by ciebie za drzwi. jkestes frustratka co świadczy , że masz problem z facetami bo jestś zielona psychol sie tobie kłania , a potem do roboty

Zielonooka
@ziaja

twoja agresja sama o tobie świadczy człowieku! ja ci nic nie zrobiłam , więc czemu takim jadem plujesz ? weź pomyśl. obrażasz za szczerą opinię.skoro wiesz u ilu pracodawców podejmowałam pracę, to znaczy, że widziałes moje cv, czyli tam pracujesz i dla twej wielmoznej informacji - nie wyrzucili odeszłam sama. ale przeciez Ty wiesz lepiej - pytanie czy z człowiekiem takim jak ty, ktory pokazał wpisem powyższym brak szacunku do innych ludzi, warto z Tobą pracować w jednej firmie ? niech ludzie odpowiedzą sobie sami.

Zielonooka

ja też przyszłam na rekrutacyjne spotkanie. podczas rozmowy telefoicznej nic nie hcieli powiedzieć. Ludzie- wpiszcie sobie nazwe firmy i sprawdzie w krs. kapitał poaczątkowy b niski, firma istnieje 9 miesięcy a załozycielami są prezes i dyrektor grupy OVB, którą rozgromiono po tym, jak cbś wzięlo ich na widelec za machlojki finansowe. teraz te same osoby tworzą powyższą firmę. czytam te wpisy, w których ktoś sie wypowiada, ze może wybrac stanowisko i że jest ok. pamietam , jak było w ovb i tu po rozmowie przedstawiono mi dokładnie to samo. nie łudżcie się, ze nie bedzieci musieli wykupic własnej polisy i wykładać na nia z wlaśnej kieszeni. za szkolenie płacicie 110. pomnóżcie to sobie chociażby razy 10 osób, które niby przeszkolą. nie wiem , jak tu, ale ten sam "preze", który pokazał mi sie dzisiaj na własne oczy w biurze tutaj i dawniej w ovb był też jednoczesnie osoba zasiadającą w komisji podczas egzaminu. ludzie pisali egzamin ze ściagami, jak dzieciaki w gimnazjum. jeżeli na prawde chciecie zlapać dobra prace i zaoszczedzic soebi klopotu w późniejszym czasie, to szukajcie dalej. ja zrezygnowałam z ovb po tym , jak mi ten sam prezes powiedział, że jka chce pracować w tej firmie to nie ma opcji zebym nie wykupiła i nie palciła tej polisy na siebie a najlepiej jeszcze bym podpisała druga , na meża, bez jego wiedzy. jedno proste pytanie: która szanująca sie firma , uccziwa itd narzuca coś takiego? odpowiedzcie sobie na to pytanie sami.

kicia

Ryzyk fizyk jak mówią mądrzy ludzie . Byłam tam , jestem kilka dni po szkoleniu i zaczynam pracować. Myślę , że jak nie spróbuję to albo się przekonam albo sparzę. Fajne to to , że czas pracy jest nienormowany , że mogę załatwić też rózne swoje sprawy , trudne to , że trzeba się uczyć. Ukończyłam uniwerek i myslałam , że już wszystko wiem , a tu d.....

franz

Byłem na spotkaniu , pracuję z komputerem bo jak inaczej można dziś pracowac , pracuję w biurze , układam dokumentację. Jestem pracownikiem od miesiąca i czasami słyszę jak przychodzą kandydaci do pracy . Ich oczekiwania to stała pensja ok. ale czasy się zmieniły i poraża niektóre osoby własna inicjatywa i nienormowany czas pracy. Lepiej mieć wyższe wykształcenie za kasę i pracować w pralni, czy w super markecie i galerii bo rozum nie musi pracować , a wszystko zrobią za mnie pracodawcy. Pani lub Pan ewentualnie podejdzie do klienta i łaskawie skasuje pieniądze za usługę. Ewentualnie wyjazd na zmywak lub pomoc od wszystkiego na łasce w Irlandii lub podobnym miejscu. I później powrót bo tu już zmywak jest zajęty.

ściema

Odradzam. Wszystkie negatywne opinie się zgadzaja, uslyszalem na spotkaniu rekrutacyjnym, ze praca biurowa, z dokumentami, komputerem. Potem sie okazalo, ze chodzi o sprzedawanie ubezpieczen. Firma piramida. A pozytywy pewnie pisza pracownicy, ktorzy wkrecaja kolejnych ludzi.

ciekawski

mam mieszane uczucia ale po podpisaniu umowy i odbyciu szkolenia widzę , że mam szans,ę na rozwój zawodowy . umowę przeczytałem dokładnie i nie mimo , że jest bardzo rozbudowana wszystko jest klarowne , wręcz aż nad ... Czas nienormowany co mi się podoba. Jeżeli chodzi o pierwsze szkolenie to kosztowało mnie oszczedność na dziesięc dni palenia papierosów ale się opłacało . Na tą chwilę spoko .

bujda

W ogłoszeniu na olx piszą że poszukaja ludzi do prac biurowych, przepisywaniu dokumentow, segregowaniu itd. Na rozmowie slyszymy to samo, ze trzeba zajmowac sie dokumentami i przepisywac z wersji papierowej do komputera. Rekruter mowi, ze zarobki to 1500 - 1800 zl na reke, potem, ze trzeba zaplacic za szkolenie okolo 100 zl. Pracownik musi sam zaplacic bo firma niby dotacji nie dostala, a szkolenie jest potrzebne do pracy na "tak specyficznych dokumentach". Potem slyszymy, ze w przyszlosci firma przygotowuje do szkolenia knf. Na szkoleniu okazuje sie, ze to firma piramida, a my mamy byc agentami ubezpieczen i zeby pracowac w ogole to musimy wziac chociaz jedno ubezpieczenie na siebie, albo kogos znalezc. Bez tego nie ma pracy. Nie ma stalych pensji, tylko prowizje za zrekrutowanie nowych osob w ten sam sposob i za zrobione ubezpieczenia. Ja dalem sie niestety nabrac. Omijac szerokim lukiem!

konkret

Byłem na rozmowie i po zaakceptowaniu przeczytałem i podpisałem umowę o współpracy . Odbyłem tez szkolenie . Pracuje kilka dni jestem zadowolony. Mała refleksja . Na szkoleniu widziałem tez wiele gwiazd, które przekładały wcześniej pudełka w magazynie i nie mają żadnego pojęcia o pracy i biznesie. Tym bardziej było to śmieszne jak na szkoleniu każda z dumą opowiadała jakie to ukończyła studia Strach zatrudnić taka osobę , a co dopiero jak zniszczyłby się tips za brudnymi paznokciami. Ja tez skończyłem studia i będę próbował jak nie tu to w innej firmie , aż znajdę to co mnie intersuje zawodowo i finansowo.

mar

rozmowa fajna i szybka, ale pytającego gościa z tatuażem na szyi już widziałem ze 2 lata wcześniej na rozmowie w szemranej firmie ubezpieczeniowej opartej na piramidzie.

mar

Do Janusz - też kupiłeś ten certyfikat?

Janusz

Jak to czytam to w sumie nie wiem o czym mowa, ponieważ jak byłem na rozmowie to mogłem sobie wybrać na które stanowisko aplikuje. Wtedy było zapotrzebowanie na kompletowanie i sprawdzanie dokumentacji przed wysyłką do klienta albo obługa klientów biznesowych na miejscu w biurze. Nigdy nie obsługiwałem klientów wiec wybrałem pierwsze stanowisko. Co prawda jestem miesiąc na razie ale najważniejsze ze otrzymalem pierwsza wyplate zgodna z rozmowa. Mam nadzieje ze faktycznie od trzeciego miesiaca dostane umowe o prace tak jak byla mowa. W porowananiu do poprzednich firm tu zwycieza atmosfera i rozwoj przynajmniej dla mnie.

dzoana

Zgadzam sie, naciągacze jakich malo, na szkoleniu owszem pare info czym sie zajmują ale na rozmowie po szkoleniu z panią dyrektor Malo konkretów, odpowiada na okolo ze nie wiesz o co chodzi. NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Future Sp. z o.o. - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Future Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Euro Future Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Future Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Gronowa 22 lok. 104-105A
    61-655 Poznań