Opinie o Arche Consulting w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Arche Consulting. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Arche Consulting o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arche Consulting w Katowice

derek

are they falling (usunięte przez administratora)

zniesmaczona

tonący okręt, ludzie albo odchodzą sami albo nie są im przedłużane umowy, a kierownictwo nadal tworzy pozory, że wszystko jest miodem płynące. Takiej rotacji jak tutaj nie widziałam nigdzie indziej.

pytam i znikam
@zniesmaczona

tonący okręt, masz na myśli że plajtują?

Czy firma zwalniała pracowników w sytuacji związanej z epidemią?

byłypracownik

po prostu nie przedłuża umów :)

nn
@byłypracownik

to czemu sa ich ogłoszenia ze kogos szukają>

bylypracownik
@nn

dlatego, że wierzą że nowe osoby które przyjdą do firmy będą robić swoje budżety po 20 kafli miesięcznie

Magdalena

Dziękuję za wsparcie w rekrutacji ! Proces przebiegł w szybki, pozytywny sposób :)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Arche Consulting, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
typowe

ogromna rotacja pracowników, niekompetentni team leaderzy, śmieszne stawki, nie warto

Nieusatysfakcjonowany

Niskie stawki, system premiowy praktycznie uniemożliwiający zdobycie premii, chaos, zachowania przypominające mobbing, część stanowisk obsadzonych niekompetentnymi osobami, brak możliwości rozwoju. Na rozmowie obiecywane są gruszki na wierzbie - mijające tygodnie pracy weryfikują te bajeczki. Dobre na pierwszą pracę jeśli nie mamy zbyt dużych wymagań. Atmosfera jak w każdej firmie - zależy od pracowników, którzy ją w danej chwili tworzą.

Exworkek

Firma-trampolina, dobra na start żeby chwilę nabrac doświadczenie i przeboleć niskie stawki i iść gdzieś do porządnej firmy

Wiktor

Firma wypracowała sobie dobre opinie i to pod każdym względem więc takie złośliwe uwagi tylko umacniają dobre opinie.

zniesmaczona

jedna rekruterka z katowic strasznie niewyraźnie mówi, sepleni

zażenowana

naprawdę rekruter z doświadczeniem nie jest w stanie dostać tam 3 tys zł netto? to dziwne że tyle osób tam pracuje.... wstyd dla tej firmy. 2000-2500 zł to są śmiesznie niskie zarobki na te czasy. co za to można? opłacić wynajmowaną kawalerkę i kupić najtańsze jedzenie?

Czy w firmie Arche Consulting są regularne szkolenia pracownicze?

eliksirmlodosci

nie, a jesli nawet sie zdarza to i tak slabej jakosci merytorycznej

pełny wątpliwości

"Dzięki posiadanej wiedzy nasi konsultanci przy każdym projekcie rekrutacyjnym wybierają i rekomendują jedynie osoby o odpowiednich umiejętnościach i kompetencjach, mając na uwadze również rozwój Kandydatów." No to ciekawe dlaczego zatrudniają tam osoby bez wcześniejszego doświadczenia w rekrutacji

Dziękuję za wsparcie w rekrutacji.

mam wrażenie, że część ogłoszeń służy tylko agencji do budowy bazy kandydatów a nie na realne potrzeby klientów. To kolejna agencja nastawiona na masówkę, a nie na pomoc ani firmom ani osobą potrzebującym pracy. Zrobiłam test i wysłałam CV napisane pod oferty pracy nie dostałam żadnej zwrotnej informacji. Wiem, że jak ktoś szuka to od razu stara się kontaktować z kandydatem jak najszybciej się da. Tu nie było możliwości, że nie wpisywałam się w profil pracodawcy, bo wszystkie wymagania spełniałam a CV napisane było pod konkretne ogłoszenia. Od innych firm które realnie szukają najdalej po tygodniu miałam telefon czy jestem zainteresowana i czy mogę przyjść na rozmowę. Ewentualnie dopytywali się o jakieś szczegóły i przedstawiali telefonicznie ofertę i albo przyjmowałam zaproszenie na rozmowę albo nie. Druga możliwość jest taka, że osoby rekrutujące w tej firmie po prostu nie mają czasu na nic bo zajmują się wszystkim, a chcą działać na terenie całego kraju mając jedno biuro. To niestety nie wróży im sukcesu, bo żeby dobrze dobrać kandydata do pracodawcy trzeba mieć na to czas. Bardzo ważne jest budowanie relacji z klientami jak i kandydatami a przy masówce jest to po prostu niemożliwe. Rekrutacja wtedy staje się łapanką przypadkowych osób a do pomyłek i błędów dochodzi coraz częściej. Mam propozycję dla agencji niech zmieni swoją "oszczędną" politykę i zacznie myśleć o przyszłości bo takie agencje za niedługo się wykruszą.

Zostaw merytoryczną opinię o Arche Consulting - Katowice

• Jak się pracuje w Arche Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy Arche Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arche Consulting?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Arche Consulting