Opinie o EuroAct w Zdzieszowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy EuroAct. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w EuroAct o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EuroAct w Zdzieszowice

prawda

To prawda, robota jest ale na kwiatach . Na pomidorach ludzie robią do 12 lub 13 a jak się uda do 15 to to jest swieto. Sezon na pomidory się zaczyna dopiero ale sytuacja z kasą ludzi pracujących na pomidorach jest tragiczna. 70 lub 100 euro na tydzień po odciagnieciu za pokój, a ludzi nadal ściągają by na nich zarobić. Nie przyjezdzajcie teraz tylko za 3 tygodnie jak ten sezon ruszy bo teraz to lipa.

Bogna
@prawda

czesc warto wyjechac z tej agencji?i jakie zarobki sa

mała miki

Ja pracuję od m-ca i ciągle mam pracę, czasem nawet się wkurzam że nawet w niedzielę pracuję. nie wiem o czym ty piszesz ale tu mężczyzn nie zatrudniają , nie spotkałam się jeszcze zeby jaiks chłopak od miesiąca przyjechał więc chyba pomyliłas firmy. Ja jestem zadowolona, wypłaty na czas, nocleg w hotelu ale warunki normalne, wiadomo to nie jak w domu ale ludzie da się zyć, ja polecam

Kati
@mała miki

Sorry ale na Wateringen w hotelu jest pełno osób bez pracy skierowanych przez tą agencje wieć nie mów mi że tam męźczyzn nie ma bo jest mnóstwo i tylko na kwiatach jest praca ale nie oszukujmy się przecież całego hotelu nie przyjmą na kwiaty poza tym umowy przez prawie 2 tyg nie dostałam i zresztą kasy też jak większość

zaciekawiona

Cześć wam. Aplikowałam i sie udało 11.03 byłby wyjazd, dlatego mam pytanie do osob które tam pracują, po odbiciu kosztów życia dojazdów do pracy i jedzenia ile można przez miesiąc zarobić ??

@zaciekawiona

Szczere to z jakieś 2000 tys zł

Kati
@zaciekawiona

Odradzam ludzie nie pakujcie się w G...o to porażka co tu się dzieje pracy nie ma a oni ludzi przyjmują chłopaki przyjechali w niedzielę i do dziś nie mają pracy a ja też przyjechałam tu też w niedzielę i we wtorek dopiero poszłam do pracy na śmieszne 5h i tak w każdy dzień po kilka godzin bo pracy brak śmieszne co ale realne a warunki hotelowe to dopiero masakra porobiłam zdjęcia jaki tu syf i z ręką na sercu nawet największe mu wrogowi bym nie poleciła tu pracować zresztą i tak brak pracy a zarobki za tydz na czysto to 75€

Mslamii

Ja też jadę 04 marca,tylko że ja wracam po urlopie z powrotem. Pracowałam w kilku agencjach i ta polecam najbardziej. Jak ktoś uważa że tu jest źle to niech idzie do innych agencji tam dopiero się dzieje uuuu

@Mslamii

A z kątuzią jedziesz

@Ruda

Stargard ale przecież jak nie ma miejsca jak mi mówiła pani z agencji że są jeszcze

@Ruda

Aplikowałeś do firmy EuroAct? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Ruda

A czy jest tu któraś ze Szczecina lub okolice

' kalina
@Ruda

Hej ją mieszkam niedaleko Szczecina a jadę 11 marca miałam teraz ale dziewczyna w biustem dzwonił i mówiła że wyjazd przełożony na 11 marca ponieważ nie zwolnilo się miejsce i Holandia zmieniła termin wyjazdu .

' kalina

Kokot
@' kalina

DZIEWCZYNA BEZ BIUSTU NA PRZEDZIE! Dziewczyna dzwonil? To jakis transik?

@' kalina

A konkretnie to jaka miejscowość mieszkasz

Ruda

Hej dziewczyny ja jadę 4.04 przez tą agencje powiecie mi jak z zarobkami chodzi mi netto ile wychodzi na godz pozdrawiam

kasiulka

Ja pojechałam też 12, gdzie pracowałaś?Ja na kwiatach i też mieszkam w Wateringen, pokój mam z jedna dziewczyną i jakoś nie mogę uwierzyć w to co piszesz, wypłaty mam co tydzień więc o co chodzi z kontem zerowym? pokoje jak w hotelu ale da się żyć, przyjechałam tam zarobić a nie siedzieć w hotelu, hmm Praca ok, zarobki też, wszystko zgodnie z umową jaka podpisałam w Polsce. Dwa dni pracowałam dla innej agencji ale potem wróciłam na kwiaty, miałam wybór czy iść na dwa dni do kogoś innego czy czekać w hotelu za darmo te dwa dni, logiczne że poszłam. Ja Polecam i w ten weekend przyjeżdża moja koleżanka udało się załatwić. Nic nie rozumiem ,,napewno o tej agencji piszesz?

Krystyna ;)

czy ktoś w ten weekend wybiera się do Wateringen? I pytanie do osób które tam są, czy jest tam w miarę bezpiecznie? Chodzi o to że planuje zabrać laptopa i nie chciałabym go stracić :) Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Ewa Sz.
@Krystyna ;)

NIE JEDZ TAM!

marzenka

pojechałam kilka dni temu, praca od zaraz i tak było, jestem na kwiatach, jest fajnie, ludzie fajni i zyczliwi. nie ma spinek , pracujemy po 9 godzin do soboty i jest wesoło, bo ekipa fajna. ja polecam. Hotel we Wateringen jest czysty i schludny. Dużo osób tu ale wszyscy przyjaźnie nastawieni. Nie ma picia jak w innych hotelach bo nie ma kiedy ciągle się pracuje hehe. jechałam sceptycznie nastawiona ale jest ok tak jak biuro zapewniało w Holandii. do pracy busami spod hotelu i biuro na dole jak chcesz cos wiedzieć to idziesz i pytasz, . Jestem zadowolona i polecam.

@marzenka

A w jakiej firmie robisz na kwiatach? Ja też przyjechałam niedawno do Wateringen i robię na kwiatach ale od poniedziałku do niedzieli co jest lekką przesadą jak dla mnie, tym bardziej że przyjechałam na dłużej. Jak możesz to podaj mi numer Twojego pokoju bo chce z Tobą pogadać, albo napisz mi proszę na meila. wjeraaa1@wp.pl :)

aga
@marzenka

to w sumie nie ma sie czego obawiac, a umowe masz z agencja czy z pracodawca odpisz na maila jak mozesz aga03304@wp.pl

vjr

No ja przyjechałam w niedzielę tydzień temu i do roboty szłam już w poniedziałek na 9 godzin. Pracuje cały czas. Możesz ciut później zacząć pracę ze względu na brak numeru Sofii. Co do hotelu to jest okej , tyle co człowiekowi potrzeba. Toaleta oraz prysznic jest na szczęście w pokoju i wifi też jest.

Kinga

Hej wyjeżdżam właśnie w sobotę do Wateringa do pracy oczywiście z tego biura. I chciałam wiedzieć jak tam jest. Czekam na opinie i czy w ogóle tam się pracuje czy siedzi na dupie ?

papa

ja pracuję w konak już m-c, też pracuję po 10 godzin dziennie, mam niżsżą stawkę bo wiekową i dostaję ok 400 euro na tydzień więc dziwi mnie niższa kwota. Pracy jest dużo co mnie cieszy. Tylko niedziele wolne mamy. ja jestem zadowolona.

Hejpapa
@papa

A na czym pracujesz i czy masz juz umowe? Pozdrawiam

vjr

@maol Ja wraz z koleżanką, wyjeżdżam z Katowic. Może dojedź do Nas? Z Krakowa do Kato to nie taka znowu zła droga, tym bardziej że wyjazd będzie w godzinach wieczornych.

dziwne

a co sie robi o tej porze roku na tych pomidorach i kwiatach?

mała mii

transport zapewniają ale nie ze wszystkich miejscowości, ja dojeżdżałam z Gdańska do Katowic a potem już zero stresów, wszystko załatwiał kierowca :)

mała mi

Przyjechałam w zeszły weekend i ciągle pracuje,więc jest ok. mieszkania w hadze też nie najgorsze, mili ludzie. Najważniejsze by była praca. Ktoś pytał o wifi, w hotelu póki co nie ma, ale tu się pracuje więc nie ma czasu nawet na wifi :)

vjr

A możecie powiedzieć jakie są warunki mieszkaniowe na Hotelu w Hadze? :) Jest wifi? Jedzie ktoś w ogóle w sobotę 4 lutego na pomidory i kwiaty? :)

maol
@vjr

Witam ja się wybieram 04.02017 na pomidory i kwiaty tylko na razie nie mam transportu bo bus firmowy do Krakowa nie jedzie i szukam czegoś we własnym zakresie pozdrawiam Ola mam nadzieję że spotkamy się na miejscu.

matusia

ktoś pytał o patologię hahah, sorki ale to chyba nie te forum. Ja pracuje przez Euroact od 2 tygodni przy pomidorach, zbieram, pakuję i praca naprawdę fajna. Ludzie przyjaźni, pomocni, nie spotkałam się jak pisało że polacy jacyś nie mili, koordynator co prawda turek, holender ale mówi po polsku i zawsze pomocny, nie spotkałam się z czyms złym do tej pory. Polecam ja

julla

jestem od m-ca przy drobiu i praca ciężka ale godzin dużo i jestem zadowolona w wypłat. Koleżanka pojechała na pomidory i kwiaty bo tu już nie było miejsc za późno się zdecydowała i też sobie chwali.

Zostaw merytoryczną opinię o EuroAct - Zdzieszowice

EuroAct
2.5/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Fabryczna 1
    47-330 Zdzieszowice