Opinie o EuroAct w Zdzieszowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy EuroAct. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w EuroAct o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EuroAct w Zdzieszowice

ania

ja jestem od dwóch tygodni i pracuję po 10 godzin od poniedziałku do soboty a w niedzielę byłam na 8, więc jest ok.ja zabierałam garnek, patelnię i śpiwór bo tego tam nie ma a jak jest to juz lekko zuzyte na kuchni więc każdy lepiej woli swoje. Wypłatę juz dostałam cała w zeszłym tygodniu, wszytko zgodnie z rozmową Pani z biura. hotel też normalny, da się żyć, do pracy wyjazdy o 6:00 ja na kwiatach tak mam przynajmniej spod hotelu. Polecam

Tomasz

Witam wyjeżdżam z narzeczoną do Wateringen na pomidory kwiaty itp. Co polecacie wziasc ze soba ? czy sa pralki? Czy sa podstawowe rzeczy do zycia? Jakie ubrania zabrać ze soba ?prosze o odpowiedź konkretnych ludzi tomi89xd@wp.pl

Tija

Nie polecam. Na miejscu okazuje się że hotel to tragedia, nie ma nawet umywalki. Praca jest ale ProKonak pobiera wiele więcej pieniędzy niż inne agencje. Jak zrezygnowałam to nie wypłacili mi wcale.

Joanna

@michalrozumiem, że obecnie jest dużo pracy w firmie. Według Ciebie okres wzmożonej pracy będzie trwał do września? Wiesz może, czy będzie to związane z zatrudnieniem dodatkowych osób?

Aplikowałeś do firmy EuroAct? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
michal

sezon już trwa i zaczynają się fajne nadgodziny jupiiii jestem zadowolony, a do kiedy to czas okaże , do września na pewno, potem też praca w szklarnii przy porządkach będzie.

Sezon

Ludziska, do kiedy trwa sezon ???

Bogna

witam wyjezdza ktos z zabrze we wtorek na pakowanie?

kalinkaimisiek

jestem z mężem od tygodnia na ommel, pakujemy filety z kurczaka do pudełek a ja naklejam naklejki, praca super, duzo godzin. Mieszkanie czyste i schludne. ktos pytał o pralki? jest cały jakby to powiedziec kompleks pralek za 2 euro na pranie, jest ich duzo i nie ma problemu z praniem, chyba z 10 może wiecej w ciągu postawione. Pracodawca na kuirczakach zawsze dorzuca kilka centów do godzin od siebie więc jestem pozytywnie zaskoczona, przyjezdżając tu bałam sie z mężem ale zarobki bo jestem juz po wypłacie pierwsze przerosły moje oczekiwania. Mamy własny pokój z łóżkiem małżeńskim i mieszka tu jeszcze jedna para, atmosfera fajna,.praca też ale jak się stoi po 10 godzin to chłodno, trzeba ciepłe bluzy nosić. My jesteśmy zadowoleni i wiem że potrzeba duzo ludzi więc przyjeżdżajcie bo pracy jest od groma!

Łukasz K
@kalinkaimisiek

Witam, mam pyt odnosnie tej agencji o pracy ja kto wyglada praca i jakie sa zarobki, prosze o dopowiedz, pozdrawiam Łukasz

aga
@kalinkaimisiek

to w sumie nie ma sie czego obawiac, a umowe masz z agencja czy z pracodawca odpisz na maila jak mozesz aga03304@wp.pl

Kasiaa0705

Czy przebywa ktos teraz na pakowaniu zywnosci (kurczaki sosy sery marchewki)? Jak wyglada zakwaterowanie w miejscowosci Ommel? Czy to prawda ze sa tylko dwie pralki i ciezko jest zrobic pranie? W poniedzialek mamy zaczynac tam prace. Sa rozne komentarze, nie wiemy co myslec.

Bziukokles

Witam witam, jedzie ktoś może na tulipany w sobotę lub niedzielę , zakwaterowanie wateringen ?

ANNA

Ponawiam pytanie ...Na jaką kwotę mogę liczyć po przepracowaniu np tygodnia? Na czysto ( do skarpetki:))

kasieńka

jestem od 2 tygodni i pracy jest dużo, wypłaty na czas, jak przepracujesz więcej godzin to masz więcej, jest ok a sezon tak naprawdę się dopiero rozkręca. Jestem zadowolona, pracuję na pomidorach i nie narzekam. Mieszkania też wszystko czego trzeba.polecam choć też miałam obawy jadąc bo ludzie różne rzeczy piszą ale nie żałuję i nic się tu nie dzieje takiego jak pisali poprzednio ludzie. Polecam przyjeżdżajcie bo pracy dużo i ładnie idzie zarobić/

ANNA

Ile zostaje na rękę po opłaceniu mieszkania, ubezpieczenia....itd ?

mirek

Przyjechałem tydzień temu i codziennie chodzę do pracy, pieniadze dostałem po tygodniu i jestem zadowolony. Pracy zaczyna być coraz więcej bo sezon w pełni więc zarobki też wzrosną co mnie cieszy, ja polecam

Przyjechałem tydzień temu i pracuję z kolegą na kwiatach, teraz mają większe zapotrzebowanie na mężczyzn bo rzadko się zdarzało że ich przyjmowali. Pracy jest dużo po 10 godzin dziennie ale sezon się dopiero rozkręca więc zapowiadają że mamy się przygotować na więcej pracy. Hotel we Wateringen gdzie mieszkam czysty i nic mu nie brakuje, normalnie można żyć. wypłate już dostałem po tygodniu , część do ręki część na konto bo tak chciałem więc ok, wypłata też się zgadzała z tym co było powiedziane i zapisane w umowie. Pani z biura dzwoni do koordynatora , załatwia rzeczy na ile może jak jest taka potrzeba, więc jak dla mnie jest wszystko zgodnie z ustaleniami a najważniejsze że są godziny i wypłaty na czas.

Beata J.

Jak szybko wyjechałam tak szybko wracam, warunki dokładnie takie jak opisała inna użytkowniczka - Ewa Sz. Nie polecam

brydzia
@Beata J.

ja też przyjechałam jak Pani i widziałam Pani rozmowę z koordynatorem, wcale się nie dziwię że Pani już jedzie do domu, jeszcze do pracy nie poszłaś a już warunki stawiasz, nawet hotel **** gwiazdki nie dogodzi no ale jak się nie chce pracować. Sorki że tak piszę ale dama z Pani, co tacy ludzie tu szukają????? śmieszne. Ja jutro idę do pracy a warunki zgodnie z umową. No ale jak się ktoś kłóci o 1 euro to soryyy

Kati
@Beata J.

A pisałam że nie warto że to ściema warunki hotelowe może są do przyjęcia ale godzin pracy nie ma i w taki to o to sposób Turcy i agencja na Polakach zarabia porażka a pani z agencji nawet nie raczy odebrać tel ona to dopiero ściemniara

@brydzia

Hmm to ciekawe co mówisz ... Nie było przy mojej rozmowie żadnej kobiety w biurze więc nie wiem , może leżałaś ze szklanką pod drzwiami :) A skoro już tak twierdzisz, że słyszałaś rozmowę to chyba jednak pomyliłaś osoby moja droga bo ja z koordynatorem wyjaśniałam nieprawidłowości między umową przedwstepną a tym co zastałam na miejscu więc chyba nijak się to ma do wystroju w pokoju :) Bardzo długo mieszkałam w Anglii w gorszych warunkach i mi to nie przeszkadzało ale nie pozwole sobie , żeby któs na dzień dobry robił mnie w ch.. ze stawką za wynajem pokoju, za godz pracy ,czasem wypowiedzenia umowy itp. I chyba mnie mylisz z moja koleżanką z pokoju - tak na marginesie. Jak nie wiesz czegoś to się nie wypowiadaj , ok ?

Beata J.

Wyjeżdżam w niedzielę ze Stargardu do Wateringen. Na razie wszystko jest załatwiane zgodnie z obietnicami.

miki

Ja przyjechałam tydzień temu w niedzielę, od poniedziałku poszłam na pomidory od rana, do wieczora i tak codziennie więc na godziny nie ma co narzekać, do sklepu biegiem na zakupy to taki minus bo nie ma czasu ciągle praca, mam nadzieję że w niedzielę wolne. |Jestem zadowolona i dużo godzin mam co najważniejsze

Justyna
@miki

Hej tez wybieram sie na pomidory i kwiaty odezwij sie do mnie justynaw140492@o2.pl

Bogna

i jakie sa zarobki wogole i czy warto

Bogna

witam warto wyjechac z tej agencji?

Zostaw merytoryczną opinię o EuroAct - Zdzieszowice

EuroAct
2.5/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Fabryczna 1
    47-330 Zdzieszowice