Opinie o EuroAct w Zdzieszowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy EuroAct. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w EuroAct o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EuroAct w Zdzieszowice

vjr

Zaaplikowałam na ofertę na pakowanie pomidorów i kwiatów wraz z koleżanką. Proszę mi powiedzieć czy jest dużo patologii na tym zakładzie, gdyż jestem uczulona na ludzi z niskiego marginesu. Mój adres pocztowy, gdyby ktoś wolał jednak się wypowiedzieć bardziej prywatnie. ;-) wjeraaa1@wp.pl

anita

Ja pracuję w tej firmie już ponad 4 tygodnie i godzin dużo, jestem zadowolona. polecam tą agencję. nie zatrudniają jak nie ma pracy. jak się chce to się pracuje

edeko

no ale przecież każdy może mieć swoje zdanie o firmie jednym się praca pododoba a innym nie nie ma sensu tak uogólniać przecież najlepiej to jest wtedy kiedy każdy się przekonać na własnej skorze jak to wszystko przecież wygalda i niech sobie da szanse

majka

ja jestem od 3 tyg na pakowaniu filetów z kurczaka. Praca fajna i dużo godzin, polecam ta Agencję

Aplikowałeś do firmy EuroAct? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
karliczek

ja wyjechałam 2tyg temu na pomidory , czasem je zbieram na szklarnii czasem pakuję. Praca zawsze jest, jak nie ma co pakować, to idziemy na szklarnię i pomaga,y zbierac czy pryskamy by dojrzały szybciej a potem je pakujemy. Na szklarni ciepło bardzo ale lepsze to niż jechac do domu i czekać jak narwa pomidory i znów przyjechać pakować. Zarobi się więcej na szklarnii bo więcej godzin.Ja nie narzekam. Mieszkam w hotelu w Hadze, mam pokój z koleżanką.Warunki dobre i czysto.Polecam!

van

Cześć, wybieram sie z koleżanką do pracy na pakowanie pomidorów, do Hagi. Wyjazd mamy w niedziele - 26.06. Pracował może tam ktoś z was? Jak jest, wszystko ok? :) To moja pierwsza praca za granicą i mam pewne wątpliwości. Pozdrawiam.

kaja 288
@van

HEJ PRACA ok JA robie nocki 6razy w tyg tak ze godziny sa,wypłata tez pakujesz pomidorki koktajlowe w szybkim tempie Jak opanujesz to to praca spoko Pozdrawiam kasia

Eryk
@kaja 288

A jak warunki mieszkaniowe?

Eryk2
@Eryk

Eryk byles tam i jak bo tez mam jechac sa tam wogole jacys kolesie??? bo widze ze same laski pisza

krysia

jetem od 2 tygodni na porach, czyszczenie i pakowanie, praca jest, domki ok, mieszkamy razem z męzem i znajomymi. Praca fizyczna więc ciężka ale wypłata po tygodniu wynagradza.Jestesmy zadowoleni!Polecamy

ilona95

pod jaki adres Was wysyłają? boję się że mogą oszukać i zrobić w balona

parka

my wyjeżdżamy w niedzielę do kurczaków, ponoć jest cały bus ludzi :)

Rosenrot

Witam. Wyjeżdża ktoś 07.06?

ilona95

witam. wyjeżdża ktoś w niedzielę?

ala

My wyjeżdżamy w niedzielę na pakowanie kurczaków, kolezanka kiedyś tam pracowała le z innej firmy i chwaliła mam nadzieję że my też będziemy :) ponoć dobre zarobki zobaczymy :)

maleńka

My wyjechalismy tydzien temu ale do pora pakowania i jestesmy zadowoleni, domki czyste, schludne, praca jest co najwazniejsze. Jesteśmy zadowoleni i polecamy

Damian222

Witam, czy ktoś wyjeżdża 02.06.2016?

poszukiwacz78

witam. mam termin potwierdzony na 28 maja. czy ktos jeszcze ma taki termin i czy jest pewny tej roboty?

logitech

byłam 2 m-ce i musiałam zjechać - sprawy rodzinne , ale mam zamiar wrócić.Praca jest i płacą co tydzień, nigdy nie miałam problemu z wypłatami.Godziny też są jak się chce pracować.Jedyne co zauważyłam to ci co przyjezdżaja i za duzo od razu pyskują o wszystko jeszcze nie pójdąc do pracy chocby raz to turasy nie są bardzo pomocni. Trzeba na spokojnie to wszystko idzie. ja wracam w maju-mam nadzieję, bo nie zatrudniają wielu ludzi tyle ile jest pracy by nikt nie siedział w domu więc rekrutacje są rzadko, myslę że jak byłam to mam większe szanse :) polecam.

Nieznajoma

Wiem jak bylo. Nie jestem lalusia co lezt i pachnie wiem co to praca nie jwstem pierwszy raz za granica. Wydzwanialam domagalam sie twj pracy to mowili czekac czekac. Moze jak kogo lubia tak go biora do roboty. Na szczescie sie przenioslam i przynajmniej chodze do pracy

bozenka

co wy w ogóle piszecie?jak ktos chce pracowac to pracuje.ja jestem od m-ca i nie narzekam no ale jak ktoś tylko maluje paznokcie i nagle na pomidory to nawet praca lezaca była by be. co prawda zmieniły sie torche warunki mieszkaniowe na hotele ale idzie żyć.Jak nie chcecie pracowac to nie zabierajcie innym pracy

Czekajaca na prace

Co ci po umowie jak roboty nie ma. Biuro porazka. Nie polecam. Turasy maja na cb(usunięte przez administratora),po calosci. Najgorsze biuro ever

Karola

Wiem mycha. Juz mam cos innego na oku. Na dniach spadam stad. Powodzenia zycze

Zostaw merytoryczną opinię o EuroAct - Zdzieszowice

EuroAct
2.5/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Fabryczna 1
    47-330 Zdzieszowice