Opinie o EuroAct w Zdzieszowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy EuroAct. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w EuroAct o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EuroAct w Zdzieszowice

Mycha

Ja jestem od tygodnia ale szukam cos innego. Co prawda do pracy chodze codziennie. Maskra szukaj dziewczyno cos innego bo w taki sposob to Ty nic nie zarobisz a przez te dwa dni co bylas to akurat za mieszkanie Ci zabiora.

Karola

Mycha potwierdzam. Agencja porazka. A dlugo jestes? Ja siedze 2 tyg i tylko 2 dni bylam w pracy. Porazka!!

mała
@Karola

nie wiem gdzie ty trafiłaś ale to co piszesz to jakieś bzdury.Przyjechałam mu 2 tygodnie temu i warunki normalne, zakwaterowanie w hotelu wraz z kuchnią.Pani z biura mówiła żeby zabrać ze soba podstawowe rzeczy typu kubek , sztucce więc nie było problemu. Mało tego zgłosiłam Muhtarowi że brakuje garnka i na drugi dzień znalzał się i pełne wyposażenie kupił nawet talerze :) polacy to smutne ale kradną wiele rzeczy więc trzeba to zgłosic i na bieżąco jest to uzupełniane. Nie czarujmy się to hotel nie dom ale warunki normalne, praca też jest codziennie min 8 godzin. nie chce mi sie wierzyć w twoją opinię

Mycha

Odoradzam wyjazd przez ta agencje, oszukuja !!! Warunki mieszkaniowe tragedia, Jestem załamana tym co tu zobaczylam. Za pranie trzeba płacic 2,5 Euro + 1,5 e za suszenie , palniki do gotowania sa na innym pietrze trzeba stac i pilnowac. Jesli oczywiscie powiedzieli Ci ze masz zabrac garnki ( ja dostałam informacje ze mieszkania sa wyposazone we wszystko) a tym czasem kiedy przyjechalam nie mialam jak sie napic nawet herbaty bo zadnych czajników tez nie ma. W pokojach syf, Turasy sa szefami co prawda mowia po polsku ale nie odbieraja nawet tel, zero zainteresowania i zadnych informacji.

Ewa Sz.
@Mycha

Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! naprawdę!!!!!!!!!!! jeżeli chcecie wrócić z pustym kontem to proszę bardzo!! kobieta w z biura mnie okłamała- kwoty na umowie która podpisałam w Polsce nie zgadzały się na umowie w Holandii... umowy nie dostałam w ogóle kasy z resztą też mi nie wypłacili! ! ! warunki mieszkaniowe to po prostu jakaś masakra!!! syf kiła i mogiła! i oni sobie krzyczą 90 euro tygodniowo! ja się pytam za co? za grzyb na ścianach,smród i butelkę zamiast słuchawki przysznicowej?! mam zdjęcie mieszkania mogę pokazać!! nie widzę problemu ! mieszkałam w Wateringen .... żeby była jasność ! naprawdę odradzam to biuro! dodam jeszcze że 12.02.2107 byłam w Holandii a 21.02.2017 siedziałam już w busie do domu! Macie jakieś pytania to piszcie - eszwaja@wp.pl chętnie odpowiem!

anna

to praca jest tylko dla wybrańców? To po co wysyłać ludzi do pracy skoro jej nie ma.

Aplikowałeś do firmy EuroAct? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
anna

To jak to jest,że agencja wysyła do pracy i jej nie ma? Jedni piszą ze jest drudzy ze nie ma. Z rożnych agencji jezdzicie czy tylko z euroact?

Czekajaca na prace

Tak sava. Nie jestes sama. Czekalam tydzien po czym poszlam na dwa dni do pracy i daleh siedze na dupie. Porazka ten konak

Rozczarowana
@Czekajaca na prace

konak jest największą porażką jaką w życiu widziałam moje wynagrodzenie wynosiło 170 euro po przepracowanych 6 dni w tygodniu po 10-11 godzin a umowy brak.

Sava

Znajduje sie ktos w tej chwili w Hotelu w Wateringen i tez czeka na prace. Prosze o odpowiedz.

magda

@Alexa - mam do wyboru axell, pran i axidus. Gdzie praca jest Od zaraz. Rozmawiałam prywatnie z kilkoma osobami, które pracowały przez Axidusa i sobie chwalą wiadomo są jakieś niedociągnięcia jak w każdej agencji, ale ogólnie pozytywnie.

Pawel

No i raczej nie będzie ją szukam innej agencji Ale na razie Lipa nic nie mogę znaleść

Alexa

Hej Magda.gdzie masz prace?w jakiej agencji?

magda

@Pawel, widzę, że dla nas jak nie było tak nie ma roboty :) całe szczęście ogarnęłam przez inną agencje i jest ' od zaraz ' i dziwne, że u nich jest praca - a tutaj nie i ciągle czekają.

Paula

Witam. Czy ktos wie czy potrzebny jest tam angielski? Czytalam ze szefami sa Turcy i mowia po polsku. Chcialabym wyjechac ale nie znam jezyka.

@Paula

raczej nie trzeba w ogłoszeniu pisali ze nie jest wymagany ale lepiej coś tam znać albo mieć znajomego który zna

krysia

Ja bezposrednio do Hagi lece i na mieszkanie i do pakowni.takze dzieki za info i do zobaczenia w marcu. Ps.jesli chodzi o temp w mieszkaniach tzn bo sa rozne info odnosnie swojej koldry itd

Mycha

Kasia a zabieralas ze soba poduszki koldre i jakies garnki ?

krysia

Dzieki Kasiu i do zobaczenia.ps.a gdzie mieszkasz i pracujesz? Chodzi mi o rejon.ps.jaki stroj do pracy najlepiej zabrac?

kasiunia
@krysia

krysia ja pojechałam już do Hagi na mieszkania nowo wyrmontowane, i wszystkich tu pracowników ściągają z Vlaardingen już.Praca stoisz i pakujesz, wazysz pomidory, czasem pomagasz przy pakowaniu do skrzynek lub naklejki naklejasz.na hali ciepło ale jak sie stoi tyle godzin to siłą rzeczy robi się chłodno.Ja mam wygodne dresy i ciepła bluzę resztę dostaję (rekawiczki , fartuch) na miejscu.Jak świeci słńce to jest jeszcze cieplej.

kasiunia

cześc, ja tak szybko, przyjechałam w niedzielę z koleżanka i pracuje od poniedziałku, po 12 godzin. Roboty kupa nie wiem na co narzekacie, ale juz tez zauważyłam że tu wszyscy mają prace,. warunki supewr godne zarobków i narzekają, dziwi mnie to, Ja pracuję na popołudniu i nie narzekam. Mam fajną ekipę.

krysia

Czesc Nieznajoma.a gdzie jestes? W ktorej czesci? Czy mozesz cos wiecej napisac?tzn warunki mueszkaniowe,ludzie ktorzy sa.to tez wazne informacje dla innych.dzieki

Nieznajoma

Pisze jak jest. Nie przyjechalam tu na wakacje zeby siedziec.sama Nie wiem o co chodzi bo praca powinna byc. Fakt nie znam jezyka bo nie byl wymagany ale wszyscy mowia po polsku.

popierajaca kobitke

Nieznajoma sama piszesz ze tylko Ty nie masz pracy a cala reszta ja ma wiec chyba cos tu nie gra. Bylam juz z tego biura i wiem jak sezon sie zaczyna i kto ma prace. Skoro tylko Ty nie masz pracy to nie pisz prosze ze wysylaja a pracy brak bo po straszysz innych i mijasz sie z prawda. Z jakiegos powodu nie masz pracy lub poprostu chcesz innych nastraszyc aby Tobie pracy nie zabrali.jak to jest ?

Nieznajoma

A Ty kobitka@ pracujesz tu ze wiesz dla kogo jest praca a dla kogo nie? Po co wysylaja do pracy skoro jej nie ma hmm

Zostaw merytoryczną opinię o EuroAct - Zdzieszowice

EuroAct
2.5/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Fabryczna 1
    47-330 Zdzieszowice