Opinie o EuroAct w Zdzieszowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy EuroAct. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w EuroAct o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EuroAct w Zdzieszowice

JONSON

WALIĆ TURASÓW I ICH POMIDORKI

Oszukany

NIE POLECAM CÓRKA POJECHAŁA PARĘ DNI TEMU CO INNEGO W UMOWIE CO INNEGO NA MIEJSCU ZA POKÓJ 3 Osobowy 180 euro tygodniowo jak bym wstawił film to byście zobaczyli masakra zarobki też czyli praca za mieszkanie i na jedzenie nie polecam firmy

Marzena

jestem tu od 2 tygodni i sobie chwalę, pracuję po 10 godzin dziennie prócz niedzieli i nie narzekam.

Witam wyjeżdżam w lutym na pomidory z euro act czy może mi ktoś napisać kto już tam jest jaki jest hotel i jak Turki traktują kobiety ludzi.. pozdrawiam

Michał w-wa
@anonymous

cześć ja wlaśnie zastanawiam się czy wyjechać , czy mozesz mi przedstawic co zaoferowała agencja ? chodzi mi o lokum ile kosztuje i po ile godzin tygodniowo ?

Aplikowałeś do firmy EuroAct? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
edy

witam was,zostalam skontaktowana do zbioru pomidorow,troche sie boję jechać bo to 1 raz,proszę poeiedzcie mi czy można zaufać tej firmie?

Marzena
@edy

@edy Ja także dostałam propozycję ale kiepsko mi to wygląda

Remek

Jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego? Czasami są kłopoty ale może to tylko przejściowe?

dominika
@Remek

Odpowiadam po pół roku kiedy zostawiłam tu ostatnia opinie. Jak Pani niżej wspomniała ze jeśli ktoś nastawia się na imprezy itp to ma sobie dać spokój. My byłyśmy nastawione tylko na prace i ewentualne dni wolne w tygodniu. Nie bałyśmy się wrócić o 5 nad ranem po 12 godzinach, byłyśmy na to przygotowane. Jednakże nie moja wina ze po dniu w szklarni wyglądałam jakby pociął mnie ktoś nożem i miałam wysypana twarz, chyba nikt nie chciałby wrócić do takiej pracy i narażac swoje zdrowie, tymbardziej ze nastawiłyśmy się na pakowanie pomidorów, a nie prace w szklarni. Jeśli ktoś chce zapier... i nie obchodzi go, ze jeśli coś się stanie, złamie nogę w pracy lub coś zwichnie to będzie musiał modlić się o pomoc od koordynatorów. Chyba ze ktoś umie się dobrze ustawić i rzeczywiście uda mu się złapać coś na stałe. My tak myślałyśmy, niestety po tygodniu jedna praca się skończyła. Nasza wina? No chyba nie.

@Remek

Pojechałam z mężem tydzien temu i pracowałam cały tydzien po 11 godzin, prócz niedzieli, ale to dobrze bo zakupy też trzeba kiedyś zrobić. Jesteśmy zadowoleni, jak kktoś chce pracować a nie tylko imprezy mu w chłowie to niech przyjeżdza pracy jest sporo.

Judyta

witam poszukuje pracy po naszemu mam nóż na gardle znalazłam oferte pracy EuroAct pakowanie pomidorów czytajac opinie nie za ciekawie sie wydaje czy moze ktos mi wysłac sprawdzona oferte pracy tz czy ktos jest aktualnie zza granica i dobrze mu sie wiedzie i moze mi polecic swoja firme bardzo prosze o pomoc sesesa@interia.pl

izaaaa
@Judyta

Witam szczerze nie polecam wyjazdu z tej firmy, firma w której człowiek londuje w nl PRO konak to (usunięte przez administratora) Brat przez miesiąc był bez jakich kolwiek pieniędzy gdzie pracował po 12-14h dziennie na kwiatach, a potem na pomidorach. o umowie mógł pomarzyć dostał pseudo umowe po bardzo długim czasie a kasy z prace na kwiatach pół roku i dalej niema. i na dodatek turasy mu się odgrażały że może jedynie dostać ale w zęby....

Klaudia

Którą powinien się zająć tymi turasami w biurze:/ jeden wielki (usunięte przez administratora) a nie poważna firma. ODRADZAM!!!!

@Klaudia

Ktoś*

nick

Witam. Mam pytanie czy jest ktoś z was teraz na pakowaniu pomidorów? Czy praca jest od zaraz, jest w ogóle co tam robić w okresie zimowym? Jak to wszystko wygląda na prawdę? Mam zamiar tam wyjechać, warto?

@nick

Ja wróciłam tydzień temu, nie polecam!!!! Miało być pracy po 10h dziennie, a ledwo było 7. Zabierają 110€ tygodniowo za łóżko w 4 osobowym pokoju bez kuchni. Da się tam żyć i pracować, ale nie nastawiaj się na kokosy. Umowy nie zobaczysz przez miesiąc od podpisania, nie mówiąc o egzemplarzu dla siebie.. wypowiedzenia mi nie podpisali, turasy w biurze stwierdzili że mogę sobie wyjechać w każdej chwili ale zawsze jest się tydzień w plecy. Firma do d*py!!!!

Joanna

@dominika - dziękuję za informację. Wspominasz, że w każdym momencie zatrudnienia można zerwać umowę z pracodawcą bez dodatkowych opłat/kar -to bardzo istotna informacja. A czy oprócz zakwaterowania, EuroAct organizuje również transport do miejsca pracy?

Xyz...
@Joanna

EuroAct jedynie wysyla ludzi do pracy i oddaje ich w ręce Pro Konak . Wszystko załatwia się z Pro Konak a euro act nie ma już nic do powiedzenia. Jeżeli jedziesz zarobić i pracować cały czas to Polecam jeżeli w głowie ci imprezy ,choroby to daj sobie spokój było tu takich wielu i później dziwią się że nie ma dla nich kolejnej pracy.

Joanna

@Dominika - a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w EuroAct? Z Twojego wpisu wynika, że firma zapewnia zakwaterowanie swoim pracownikom - zgadza się? Czy aby otrzymać pracę w Holandii, wymagana jest znajomość języka obcego? Na jaki okres podpisuje się umowę z Agencją? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

dominika
@Joanna

Firma zapewnia zakwaterowanie w hotelu, gdzie mieszka 200 innych osob, warunki pokojowe są, ze tak powiem, do prywatnego ogarnięcia, trzeba posprzątać, wymyć wszystko, żeby nie mieszkać w siedlisku zarazków i gum poprzyklejanych pod łóżkami. Język obcy nie jest wymagany, na miejscu jednak koordynatorzy mówią średnio w języku polskim i lepiej dogadać się po angielsku. My umowę podpisałyśmy na 2 miesiące, jednak wyjechalysmy po 3 tygodniach i nie poniosłyśmy za to żadnej kary. Pieniądze wypłacili w całości

Dominika

Witam Wyjeżdżamy z koleżanka na pomidory do Wateringen 1 lipca Jedzie ktoś ? Albo ktoś już był i może mniej więcej wystawić opinie czy warunki okej? Nie oczekujemy cudów ale nie chcemy żeby nas wykorzystali całkowicie

@Dominika

Hej. Ja jadę również dzisiaj z Katowic a Wy?

@Kasia

My też z Katowic jedziemy, może się gdzieś spotkamy :)

Mala
@Dominika

Witam . Pani Dominiko i jak Pani ocenia pracę przy pomidorach i warunki mieszkaniowe.? Mam wyjeżdzać na dniach ale się wacham. Proszę o odpowiedź.

@Mala

Byłyśmy tam trzy tygodnie i zamiast na pomidory wrzucili nas na pomarańcze, popracowalysmy tydzień po czym nie było godzin i siedziałyśmy w następnym tygodniu w domu, w trzecim wrzucili nas na szklarnie po czym nas wysypało na twarzy, koordynatorzy nie chcieli wezwać lekarza i kazali nam wracać do domu lub nadal pracować na szklarni. Wyjechalysmy gdzieś indziej do Holandii, wypłacili nam pieniądze po czterech tygodniach, firma Euroact nic nie ma do ludzi już w Holandii tylko zarządza nami Pro Konak, same turki, angielski średnio, po polsku mówić nie umieli w ogóle. Szczerze nie polecam, chyba ze trafi się na godziny i dobra prace.

krycha

Byłam przez 3 m-ce i zarobiłam więc jestem zadowolona. Dużo godzin czasem miałam już dość no ale po to tam jechałam. Hotel jak każdy, najwazmniejsze że praca i wypłaty na czas.

Gosc

Wiec ludzie sory ale sie strzescie mówię to po swoim przykładzie i tylko znajomi nas uratowali bo tak niewiem co by bylo

Joanna

@Goscco takiego wydarzyło się, że w ciągu 5 godzin wyrobiłeś sobie takie zdanie na temat firmy? Wspominasz, jeśli dobrze rozumiem, że to co zaproponowała firma nie było zgodne z tym co zastałeś po przyjeździe na miejsce pracy. Mógłbyś powiedzieć co takiego się nie zgadzało?

@Joanna

Warunki nie zgadzaja sie wogole z umowa wyslana co chwile ludzie przychodza sie upominaja o swoje pieniądze. A o to piekny ten hotel ktory opisuje https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1367914573291950&id=1348961368520604

Gosc

Cześć wszystkim tym cochca wiedziec o tej firmie bylem tam 5gdz jakas jedna wielka plotanina ludzi co pisza ze zapewniaja nic sie nie zgadza wogole to podwykonawca axidusa pozdrawiam Euroact za to co przezylismy i nikomu nie życzę

Eryk95
@Gosc

Witam wszystkim, zaywazylem oferte tej agencji, Zbior i pakowanie pomidorow Wateringen, moglby sie wypowiedziec ktos kto juz tam jest i rowniez pracuje na pomidorach? jak warunki mieszkaniowe i po ile g dziennie pracujecie? czy zgadza sie to co w ofercie?

stabilo

Ja dostałam właśnie w piatek wypłatę, pracuję od dwóch tygodni i jestem zadowolona, Dużo godzin i dobre zarobki. Ja Polecam

adam22

Czy jedzie ktoś na pomidory??,piszą że dużo godzin i kasa fajna

Dred

Cześć jakie tam sa warunki?bo widzeze dobrze ta agencje to opisuje tylko pani z biura pod roznymi nikami,i jak z kasa!?

Kasztanek

Witam, czy mozna tu przyjechac np. Na 2 tyg, duzo godzin? Robota łatwa/ciezka - pomidory i kwiaty?Jak warunki?

Zostaw merytoryczną opinię o EuroAct - Zdzieszowice

EuroAct
2.5/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Fabryczna 1
    47-330 Zdzieszowice