Opinie o Pilkington IGP Sp. z o.o. w Sandomierz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pilkington IGP Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pilkington IGP Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pilkington IGP Sp. z o.o. w Sandomierz

abc

co słychać ? zwalniają już ?

co misia nie ma kandydatów chętnych do pracy z ogłoszeń to trzeba na forum próbować szukać chętnych , a co do umiejętności to biorą każdego z drugiej strony to coś jest nie tak z tą firmą skoro nie ma chętnych

JUSTINA PL

że bedziesz mial/a ochote odejsc po 3ch miesiącach.

lucjan

12 zł brutto na godzinę , ubrany jak rycerz w zbroi i ciągle pretensje nie wiadomo o co ,planowane nadgodziny , zero życia prywatnego , soboty pracujące - faktycznie czuję się super , praca jak marzenie ! zenka kto ci kazał takie głupoty pisać ?

xyz

A może ty przynieś swoje zaświadczenie o niekaralności za głupotę??

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Pilkington IGP Sp. z o.o. na stanowisko Kontroler Jakości bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
luzik

ej a może poprosicie mariana o jego zaświadczenie o niekaralnośći????? Tak żeby mieć pewność że kiero nie ma zawiasów za sprawy personalne!

kkk

Pilkington-Krakow. Zarobki na produkcji to ok 12zł brutto + premia (jesli jest), więc kiepsko. Typowy (usunięte przez administratora) gdzie zatrudnienie jest w sezonie wiosna-lato. Pozniej popyt na okna spada wiec na jesieni dziekują wielu zatrudnionym na wiosnę. Umowy tez sa na czas okreslony, który kończy sie jesienią i ich nie przedluzają. Ogromny nacisk na BHP - można łatwo za to wylecieć. Pracowałem w podobnej firmie w UK, pensja 4-5 krotnie wyższa, brak takich wymagań, pospiechu, mniej dzwigania. Ogolnie nie polecam.

lucjan
@kkk

pracuje w pilkingtonie na produkcji tj na myjce. daj namiar na podobne firmy w uk bo zamierzam emigrowac a dobrze byłoby zaczepic sie gdziec w podobnej firmie.

do night...

To idź smażyć frytki

nightworker

Zarobki dla pracownikow biurowych z wyzszym wyksztalceniem i ze znajomoscia jezyka obcego sa wyjatkowe slabe jak na taka branze. Rozmawiajac ze znajomymi w wiekszych miastach smazac frytki w McD,lub pracujac na myjni samochodowej dostaniesz wiecej przy uwzglednieniu umowy o prace we wszystkich przypadkach. Zarobki w Pilkingtonie oprocz pomowanych stanowisk pozwalaja jedynie na wegetacje z miesiaca na miesiac. Zwykle korpo ktore chce wydusic jak najwiecej z pracownika przy minimalnym nakladzie srodkow wlasnych

myk - cyk

dobry sposób zachęcenia ludzi do pracy , ale czy tak jest naprawdę jak piszesz

ufo

no to koleś aplikuj ,

xyz

Tak! To ogłoszenie daje do myślenia. Czekamy na zebranie z dyrektorem, mam nadzieje, że ten temat zostanie poruszony.

abc

od 12 PLN 12 zł brutto za godz + średnia premia 1000 zł brutto na miesiąc + ok. 200 -250 zł zwrot kosztów dojazdu - koszty dojazdu mogą być zwracane tylko przez 12 miesięcy - co to ma znaczyć ? a co dla tych już pracujących , mam po roku 12 , premia 600 i zero zwrotu za dojazd , nawet za miesięczny

vick

Kolego praca w biurze to nie to samo co praca na produkcji, popracuj na produkcji to zobaczymy jak bedziesz gęgał!!!

JUSTINA PL

i co masz tę pracę ^^ tutaj po znajomości dostali prace zamiast walczyc

korg
@JUSTINA PL

człowieku po jakiej znajomości , nie ma chętnych do pracy to tylko taki pic , że przyjęli kogoś do pracy po znajomości nawet tu w Sandomierzu

@korg

ehhh zaden pic tylko prawda

WSH

TRAGEDIA!!! Jeżeli ktoś chce zasuwać jak maszyna to praca lux. Jedyny plus to w miarę dobre pieniądze, ale nie za takie zasuwanie. Najbardziej śmieszą mnie osoby zakładający ramki :) może 2 spotkało się spoko a reszta drze tego ryja a jak na nich patrze to jak byśmy spotkali się na ulicy myśle że nawet by wzroku nie podniósł. tumany zajebane po podstawówce.

z
@WSH

firma do d.... ludzie to samo a kadra to .......... nie warto sobie nimi głowy zawracać , nie szanuja ludzi

FRAGLO

Mam pytanie do pracowników Pilkingtona -ale szczerze i rzeczowo, jesli jest ktoś nowy zatrudniony na okres próbny 3 mies, stara sie dobrze pracować i traktuje pracę poważnie to czy przedłużaja umowe czy dziekuja niezależnie od jakości pracy i biora nastepnego????? Bardzo prosze o szczerą odpowiedż.Dziękuję.

asddsa

Debile w HR maja wszędzie koleżanki i kolegów, przeskrobie coś człowiek na niższych szczeblach i ma przesrane na górze i spalony most. Chyba napiszę list do głównej siedziby NSG i CEO w Japonii jakie się tam wzajemne oblizywanie odpierdziela.

kibic

DO "kibic" nie napisał bym "cracovi" tylko żydki,lub pejsiki.cha cha cha.

pikuś

"kogut"-nie bądż kurą,tu nikt nikomu nie płaci,taka jest rzeczywistość,mało w K-WIE jest takich firm,jak Pilkington,chyba że na umowach śmieciowych.

mim
@pikuś

faktycznie jest mało takich firm w krakowie i chyba w polsce że zmuszają pracowników do pracy w każdą sobotę na rano i na popołudnie tłumacząc to szczególnymi potrzebami pracodawcy a tak naprawde chodzi o brak kompetencji i lenistwo działu DPP A KIEROWNIK TO PO PROSTU MASAKRA

ktoś

Ogólnie ludzie mili ale szefostwo debilne. Praca dobra na jakiś czas, na dłuższą metę odradzam.

kogut

Po tym jak tam pracowałem mam wrażenie, że za pisanie tych wszystkich pozytywnych opinii ktoś komuś płaci.

kibic
@kogut

jak byś był[była] z produkcji to byś nie napisał[a] "cracowi"tumanie z biura

tf
@kibic

przyjdz do telefoniki ;) nie uswiadczysz wolnego ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Pilkington IGP Sp. z o.o. - Sandomierz

• Jak się pracuje w Pilkington IGP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pilkington IGP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pilkington IGP Sp. z o.o.?

Pilkington IGP Sp. z o.o.