Opinie o Vetro Tech Krzysztof Sarwa w Chwałowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Vetro Tech Krzysztof Sarwa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vetro Tech Krzysztof Sarwa o rekrutacji.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vetro Tech Krzysztof Sarwa w Chwałowice

Mówie co mysle

(usunięte przez administratora), milczec i robic jak mrówki. A jak masz cos do powiedzenia to do widzenia. Okres probny? Jak najbardziej, tyle ze na czarno. A o umowe prosisz sie miesiacami. W tak nierzetelnej firmie nie mialam przyjemnosci do tej pory pracowac.

Dobry
@Mówie co mysle

Witam. Może mi ktoś powiedzieć czy nadal szukają tam kierowcy bo widziałem ogłoszenie i czy w ogóle opłaca się tam pracować. Z góry dziękuję.

Zadowolony
@Dobry

Osobiście mogę polecić firmę. Słyszałam pozytywne opinie od pracowników.

Helena
@Zadowolony

Witam, a gdzie ci wspomnieni pracownicy i ich opinie? Co konkretnie Pan słyszał? W wątku widziałam, że poruszony został temat pracy kierowcy lecz mój mąż widział dawniejsze ogłoszenie dla szklarza. Czy w tym roku można spodziewać się naborów? Ma doświadczenie, jakie wynagrodzenie przysługuje szklarzom?

Ktoś
@Helena

Osobiście odradzam. Jesteś zatrudniony na stanowisku np. kierowcy a chcą cię wepchać na to czego nie chcesz robić. To jest uszczęśliwianie ludzi na siłę.

Helena Nowy wpis
@Ktoś

To jakie warunki zatrudnienia są na umowie dla chociażby kierowcy? Ta praca nie jest stała? Liczone jest od godziny wszystko i stąd ten przytaczany efekt? To ile trzeba jeździć w takim przykładowym tygodniu?

Szybki Nowy wpis
@Helena

Tam z tego co wiem to jest jeden stały kierowca. A reszta czyli tych 4 to są awaryjnie. A trasy to mają wkoło w jedno miejsce jeżdżą.

Dobry Nowy wpis
@Ktoś

Odradzam same chamy sam właściciel pan Krzysztof. Nie umie szanować człowieka.

Byly Nowy wpis
@Dobry

Ja sobie chwaliłam tam pracę wszystko było ma czas nikt nie obcinał za pojęcie na urlop jak w większości firmach. Ubezpieczenie grupowe premie i wypłata za nadgodziny.

Kamil

Serio pracuje się tu bez umowy na okresie próbnym? Teraz to się poprawiło i dają chociaż zlecenie? Docelowo jest normalna umowa o pracę czy nadal problemy?

Alf
@Kamil

Głównie zlecenie.

Julia
@Alf

Na jakie zarobki można liczyć na umowę zleceniu? Dasz znać? Są w ogóle jakieś nadgodziny? Jeśli tak, to ile wynosi stawka za nadgodzinę?

Maja

Na pewno nie jeden z Was, usłyszał po rozmowie kwalifikacyjnej, że jego profil nie pasuje do firmy. Jak jest w Vetro Tech, czy spełnienie wymagań określonych w ofercie o pracę wystarczy, czy rekruterzy sprawdzają również osobowość kandydatów.

Zostaw merytoryczną opinię o Vetro Tech Krzysztof Sarwa - Chwałowice

• Jak się pracuje w Vetro Tech Krzysztof Sarwa?

Zobacz opinie na temat firmy Vetro Tech Krzysztof Sarwa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Vetro Tech Krzysztof Sarwa