Opinie o Pilkington IGP Sp. z o.o. w Sandomierz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pilkington IGP Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pilkington IGP Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pilkington IGP Sp. z o.o. w Sandomierz

cracus

Tylko uważaj aby szczotki nie wciągneły tego twojego "bohatera"

dh

A co to "kufajka"?????

len

zasada jest jedna 1 sezon starac sie aby zostac na zime a pozniej to juz luziik. co 2 miesiące L4 na 2 tyg i juz wtedy nikt sie do tego nie doczepi

pilki rules

Pilkington ostatnio dużo pomaga pracownikom .Pensje za prace sa bardzo wysokie nawet chyba najwyższe w małopolsce. Praca nie jest ani trudna ani ciężka .Robotnicy wykonuja prace mozna powiedziec na luzie a nawet nie czuja zmęczenia po zmianie .Efektem tego dobrego samopoczucia w zakladzie jest fakt , że nikt niechce zmieniac zakladu i szukac innej pracy. Z okazji swiąt Pilkington dal premie pracownikom .Dbalośc firmy o ludzi pracy jest na najwyższym poziomie .Dlatego wszyscy pracownicy oddawaja szacunek i najwyższe uznanie dla kierownictwa zakładu .Robotnicy sa wdzięczni że maja prace i wysokie wynagrodzenie. Gdyby nie Pilkington toby większośc ludzi wrociła tam skąd przyszła czyli na wieś. (usunięte przez administratora)

max
@pilki rules

Młodzi jak chcecie jeszcze coś zarobić to uciekać na L$ bo w piątek będą zwolnienia

juzwa
@pilki rules

O jakich świętach piszesz 22.10.2013? Co to za premia w październiku?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Pilkington IGP Sp. z o.o. na stanowisko Kontroler Jakości bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
dedektorŁ.

Pilkington - to dobra firma lepszej nie znajdziesz w Krakowie,a pracować trzeba w szędzie,kasa jest w miarę dobra,tak że szczerze polecam.............

na URalu

?

A co to za praca w UR i gdzie to jest?????????

@

utrzymanie ruchu, ciężko się domyśleć??

?

Napiszcie coś więcej o pracy w UR. W zeszłym tygodniu byłem na rozmowie i mam mieszane uczucia. Praca trudna? Co znaczy że kogoś ta praca wykończyła, wysokie wymagania?

ti

I do tego nadgodziny niezgodne z prawem!!!! przychodzenie na 18 to powinna być praca od 18-4 plus od 4-6 2 setki. A tu się prace na nocy zaczyna od 2ch nadgodzin 50% ja tam składam sprawe do sądu o wypłacenie zaległości

Mozecie rozwinac temat?

?

A było ich trzech, bo Ja znałem takiego co ta praca wykończyła, Przykre.......

cracus

ZA dobrze nie jest,ale żle też nie jest,tam pracuje gościu,gdzie tylko jest dwóch takich jak on w Polsce,co się znają na tych maszynach.Masz świadomość.........

zielony wyzysk

nowy - 2013-10-01 19:28:30 Siema. Czy ktoś tutaj orientuje się jak wygląda w Pilkington praca jako technik utrzymania ruchu? Jakie zarobki na start? Na ile zmian sie pracuje? Będę wdzięczny za rzetelną odpowiedźGrosze chłopie nie warto lepiej poszukaj gdzie indziej.

nowy

lkdf

(usunięte przez administratora) co do samej pracy to jest ona ciężka denerwująca, ciągłe poganianie i presja starych wyjadaczy na linii chcących za wszelką cenę wyrobic premię. Pracujące soboty mimo, że przy zatrudnianiu nie było o tym mowy. Zarobki na początku żenujące. Mistrzowie poza panem (usunięte przez administratora)są OK. Ludzie w cale nie zgrani, jeden naskakuje na drugiego. Jest parę kompletnych świrów np. jak dobrze pamiętam (pracowałem tam rok temu) (usunięte przez administratora) koleś ma nieźle nasrane w głowie, (usunięte przez administratora) mały cichy (usunięte przez administratora)i paru innych. Jest też dużo fajnych ludzi, dzięki którym praca bywała znośna. pozdrawiam i nie polecam.

zielony wyzysk

SZCZelczyk - 2013-03-06 22:47:06 Typowa praca na produkcji, zarobki takie se praktycznie minimum by zrobic norme i dostac premie trzeba sie natyrac. Zeby sie odlac to tylko na przerwie bo watpie czy wyrobisz w trakcie pracy :) albo pampers. Duza monotonia i faktycznie biora mlodych na lato a pozniej nara. ALe co sie spodziewacie po produkcji? masz byc jak robocik i przez bite 8h smigac. Dla tych co lubia pracowac i spac i pracowac. i tak wracasz po nocce a kierownik dzwoni zebys przyszedl 4h wczesniej hehe 6h snu zjesc i dajesz dalej. Ocena 3/6 kasa na czas ale to chyba w kazdej pracy tak jest wiec jaki to +? na normalnym magazynie kasa 1700 i masz czas zapalic sobie podczas pracy na lajcie wazne by bylo zrobione to co ma byc zrobione, a tu na produkcji to przeciez niekonczaca sie opowiescto ty kłamiesz pisze jak jest tak jak inni co im pilkington nie płaci za PR

fx

zielony wyzysk - 2013-08-24 18:20:41 tak światek piątek i niedziela i to nie raz po dwanaście godzin często kończysz np. 6 rano a na 16 już do pracy także polecam zaopatrzyć się w zapałki.. do podtrzymywania powiek masakradlaczego kłamiesz na forum .Prawdą jest to że stawki godzinowe nie sa wysokie , ale w niedzielę nikt nie pracuje i nigdy nikomu z nas nie kazano przyjść po 8 godz. przerwy do pracy ,.a jak przychodzisz na 12 godz. do pracy to chyba nie za darmo - czyż nie ? sam jesteś pewnie z tych co łapią jak najwięcej nadgodzin i najwięcej narzekają

praca na 3 zmiany ?

pop

nic się nie zmieniło .premiera jest dużo mniejsza

Zostaw merytoryczną opinię o Pilkington IGP Sp. z o.o. - Sandomierz

• Jak się pracuje w Pilkington IGP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pilkington IGP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pilkington IGP Sp. z o.o.?

Pilkington IGP Sp. z o.o.