Opinie o Pilkington IGP Sp. z o.o. w Sandomierz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pilkington IGP Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pilkington IGP Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pilkington IGP Sp. z o.o. w Sandomierz

pilki rzadzi we wsi

mar - 2013-07-06 21:09:10 jezd u wos robota?Do Pilkingtona przyjechała do pracy chołota , nieroby , nieuki i nawet lejby , chcieli sie nauczyć roboty i zarabiać pieniądze. Częśc zaraz zostala wyrzucona za bramę , dla oszołomów tutaj miejsca nie ma. , lejby i obiboki i kombinatorzy , tez kopa dostali .Reszta nie moze narzekac , bo przyjechali w kufajkach , a kierownik ich nauczyl siadania w WC na sedesie i jak sie obsługuje spłuczke i kran w umywalni. Swołocz jak teraz jedzie w rodzinne strony / już nie w kufajce i w starych trampkach / tylko jada autem .. .........wita ich sołtys i pospólstwo wiejskie

zielony wyzysk

cracus - 2013-07-27 09:31:07 Dobry rydz,jak nic.Ale po 2-3 m-cach pracy na pewno będzie podwyszka ,oczywiście za dobrą i sumienną pracę.KIEROWNIK wie kiedy trzeba premiować,oraz dawać większe stawki. POZDRAWIAM(usunięte przez administratora) A tak poważnie to tu nie ściemniaj bo po pierwsze większość młodych pracowników kończy swoją świetlana karierę własnie po 2-3 miechach robiąc za tą żałosną stawkę a potem nowe jelenie przychodzą i tak w kółko. A po drugie to kierownicy to dają wycisk jako premie czyż nie ? No chyba że takim jak ty co lubią (usunięte przez administratora)

zielony wyzysk

9zl/h brutto satysfakcjonuje cie ?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Pilkington IGP Sp. z o.o. na stanowisko Kontroler Jakości bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
mar

jezd u wos robota?

cracus

Ten ostatni wpis to jest "masakra",który to takie bzdety wypisuje,na prawdę jest to ŻENADA. POZDRAWIAM.

nienazekajta

Robotnicy przyjechaliscie do pracy w jednych gaciach i z walizką starych łachów . Nauczyliśmy was obslugiwac kran w umywalni i wodę spuszczac w kiblu , bo dla was to było obce . W domu u siebie chodziliscie do obory się zalatwiac a tutaj sa kraniki ,umywalka i ciepła woda.

rene

ludzie kochani zamieńcie się zamieńcie się mistrz ma najwięcej roboty dobrze że dali nam liderów bo była nie wyróbka.Weszło nowe rozporządzenie że mycie myjek musi być pod nadzorem konserwatorów a że janek nie chce przychodzić w soboty z 2-4 osobami to przychodzą 2 linie tj.12osób w sobote i puszczają produkcje poniedziałkową a w poniedziałek myją myjki(usunięte przez administratora)

markin

x-4?

frt

1100zl NETTO ZA 168 Godzin w Miesiącu powodzenia!!!!

asd

mewa - 2013-06-06 15:05:25 wie ktos ile zarabia mistrz w pilkligtonie. ?za dużo !!!

mewa

wie ktos ile zarabia mistrz w pilkligtonie. ?

produkcyjny

Witam, Zarobki w Tevie na wejscie 2600zl brutto czasami 3000zl brutto. Pelen socjal + dentysta. Zalezy gdzie pracujesz na wytwarzaniu spoko a na pakowni zapierdol i same baby wiec tragdia. Robilem jakies 7 lat temu w Pilkingtonie bylo to tylko pare dni i wspomnienia mam niezbyt miłe. Zapierdol i ciezka praca. Jezeli to prawda ze daja wam 1800 brutto i ktos pisze ze to jedne z najwiekszych w krakowie to bzdura. Teva jak juz pisalem 2600-3000 oraz Philip-Morris 3000zl i wiecej. Sa tez inne firmy produkcyjne gdzie placa 1800zl brutto ale warunki duze lepsze niz w Pilkingtonie. Z nagdzinami zarobicie kolo 2000zl. Wiec jesli ktos dalej uwaza majac 2500netto z nadgodzinami pracujac w Pilkingtonie w takich warunkach ze to dobra praca to zycze mu powodzenia. Polecam Teva dzial (wytwarzania) oraz Philip M.

krzysiek

9zl/h brutto

glazier

1800 ale brutto ? to jakies 150 f na miesiąc oj biedaki my w uk mamy 300 -400na tydzień (usunięte przez administratora)

nie 1600 , już teraz jest 1800 brutto .szok

szczesciarz

co tam biedaki dalej zarabiacie 1600 brutto w tym swoim zielonym buszu ?

telefonica

witam, tak z ciekawości tu zaglądnołem i widze wpisy nie których że jest u was fajnie zarobki na produkcji jedne z najlepszych w Krakowie ktoś napisał 2500 z nadgodzinami i premią... w takim razie nie mam co narzekać na telefonike(sąsiad z nad drwiny) i jeszcze jedno piszecie że zgrany zespół i w ogóle ,a jeden drugiego poniża w swoich wpisach, ciekawe........ i współczuje wam tego że nie wiecie na jakie zmiany będziecie chodzić, musicie coś tym zrobić, z jednym sie moge zgodzić, jeśli chcesz zarobić to musisz coś umiec i wykonywać daną prace bo nikt za darmo nie bedzię płacił-komuna się skończyła!!!!!! pozdrawiam

cracus

Do "nowy": Z tym pracownikiem który jest dobry,czy zły to się nie z godzę,jak piszesz ,że dostanie kopniaka wcześniej czy pużniej .Ja pamiętam jak "Drożdrzówa przyszedł od pierwszego dnia był pracowity dokładny punktualny koleżeński,i już jest na pewno ponad 10-lat,i jakoś nie dostaje kopniaka.A jak pamiętam miał być mechanik-konserwator.Trzeba trochę własnej incjatywy a nie będzie żle,a raczej dobrze. POZDRAWIAM 'ZIELONY BUSZ''..............

real

do nowy ; trochę przesadziłeś wycieczek już nie ma , halę to chyba ostatni rok wynajmują , zarobki coraz to mniejsze, a to że jest czysto i wypłata na czs to w większości zakładów tak jest., a tu można zarobić ale - 25% za byle (usunięte przez administratora) ekipa jest zgrana ele czy to wystarczy na dobry wizerunek zakładu. a mistrzowie - hmmm... mają plusy i minusy ale to każdy musi sam ocenić,jest tam wielu spoko gości ale pracujesz aby zrobić i być z pracy zadowolony a ten zakład ak naprawdę to ma daleko na końcu dobro pracownika nie ma znaczenia czy jesteś dobry w swojej pracy i czy chcesz pracować tak czy tak dostaniesz wkońcu kopniaka. nara

Zostaw merytoryczną opinię o Pilkington IGP Sp. z o.o. - Sandomierz

• Jak się pracuje w Pilkington IGP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pilkington IGP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pilkington IGP Sp. z o.o.?

Pilkington IGP Sp. z o.o.