Pilkington Polska

Kraków

Opinie o Pilkington Polska

vick 2015-08-25 07:33:36
Kolego praca w biurze to nie to samo co praca na produkcji, popracuj na produkcji to zobaczymy jak bedziesz gęgał!!!
lol 2015-08-29 08:12:05
czy widziałeś wiatrak dla pakowacza?ja nie
abc 2015-09-20 13:39:48
od 12 PLN 12 zł brutto za godz + średnia premia 1000 zł brutto na miesiąc + ok. 200 -250 zł zwrot kosztów dojazdu - koszty dojazdu mogą być zwracane tylko przez 12 miesięcy - co to ma znaczyć ? a co dla tych już pracujących , mam po roku 12 , premia 600 i zero zwrotu za dojazd , nawet za miesięczny
xyz 2015-09-20 19:30:58
Tak! To ogłoszenie daje do myślenia. Czekamy na zebranie z dyrektorem, mam nadzieje, że ten temat zostanie poruszony.
ufo 2015-09-21 16:01:55
no to koleś aplikuj ,
myk - cyk 2015-09-24 18:51:30
dobry sposób zachęcenia ludzi do pracy , ale czy tak jest naprawdę jak piszesz
nightworker 2015-10-02 19:20:01
Zarobki dla pracownikow biurowych z wyzszym wyksztalceniem i ze znajomoscia jezyka obcego sa wyjatkowe slabe jak na taka branze. Rozmawiajac ze znajomymi w wiekszych miastach smazac frytki w McD,lub pracujac na myjni samochodowej dostaniesz wiecej przy uwzglednieniu umowy o prace we wszystkich przypadkach. Zarobki w Pilkingtonie oprocz pomowanych stanowisk pozwalaja jedynie na wegetacje z miesiaca na miesiac. Zwykle korpo ktore chce wydusic jak najwiecej z pracownika przy minimalnym nakladzie srodkow wlasnych
do night... 2015-10-02 23:00:25
To idź smażyć frytki
kkk 2015-10-04 15:37:11
Pilkington-Krakow. Zarobki na produkcji to ok 12zł brutto + premia (jesli jest), więc kiepsko. Typowy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gdzie zatrudnienie jest w sezonie wiosna-lato. Pozniej popyt na okna spada wiec na jesieni dziekują wielu zatrudnionym na wiosnę. Umowy tez sa na czas okreslony, który kończy sie jesienią i ich nie przedluzają. Ogromny nacisk na BHP - można łatwo za to wylecieć. Pracowałem w podobnej firmie w UK, pensja 4-5 krotnie wyższa, brak takich wymagań, pospiechu, mniej dzwigania. Ogolnie nie polecam.
luzik 2015-10-05 10:56:51
ej a może poprosicie mariana o jego zaświadczenie o niekaralnośći????? Tak żeby mieć pewność że kiero nie ma zawiasów za sprawy personalne!
xyz 2015-10-08 16:53:21
A może ty przynieś swoje zaświadczenie o niekaralności za głupotę??
lucjan 2015-10-15 20:30:54
pracuje w pilkingtonie na produkcji tj na myjce. daj namiar na podobne firmy w uk bo zamierzam emigrowac a dobrze byłoby zaczepic sie gdziec w podobnej firmie.
lucjan 2015-10-25 18:29:16
12 zł brutto na godzinę , ubrany jak rycerz w zbroi i ciągle pretensje nie wiadomo o co ,planowane nadgodziny , zero życia prywatnego , soboty pracujące - faktycznie czuję się super , praca jak marzenie ! zenka kto ci kazał takie głupoty pisać ?
JUSTINA PL 2015-10-25 18:45:12
i co masz tę pracę ^^ tutaj po znajomości dostali prace zamiast walczyc
korg 2015-10-25 19:12:28
człowieku po jakiej znajomości , nie ma chętnych do pracy to tylko taki pic , że przyjęli kogoś do pracy po znajomości nawet tu w Sandomierzu
JUSTINA PL 2015-11-08 10:15:25
ehhh zaden pic tylko prawda
6789 2015-11-12 08:20:13
co misia nie ma kandydatów chętnych do pracy z ogłoszeń to trzeba na forum próbować szukać chętnych , a co do umiejętności to biorą każdego z drugiej strony to coś jest nie tak z tą firmą skoro nie ma chętnych
JUSTINA PL 2015-11-16 21:20:11
że bedziesz mial/a ochote odejsc po 3ch miesiącach.
abc 2015-11-28 22:09:02
co słychać ? zwalniają już ?
abc 2015-12-14 21:51:52
tak sie składa ze nikogo nie zwolnili A tych których juz nie ma maja tak na wlasne zyczenie JAK KOMUS NIE PASUJE TO WYPAD
mim 2015-12-23 12:37:10
Żebyście się posrali tymi szybami j..ć KP i DPP
mim 2015-12-28 22:30:11
Jolka aplikuj sobie dalej,a pracownik obsługi klienta już dawno wybrany
agh 2016-01-30 07:52:06
Nie portugalski tylko mongolski
gr212 2016-02-04 15:11:55
Pracowałem ponad pół roku w tej firmie w Krakowie na produkcji ,więc mogę coś na ten temat napisać. Zacznijmy od plusów: -umowa na pełny etat na początek na pół roku jeżeli się zatrudniasz bezpośrednio a nie przez agencję pracy tymczasowej.
Stawka 12 brutto za godz. Pierwszy miesiąc to przyuczenie gdzie pracujesz z doświadczonym pracownikiem, pensja za pierwszy miesiąc to 1800 zł netto dlatego że bez premii którą dostaniesz w drugim miesiącu gdy będziesz już pracował samodzielnie jeżeli dotrwasz do drugiego miesiąca, ale o tym za chwile. W drugim miesiącu masz 2500 zł netto i na takim poziomie pozostanie z niewielkimi odchyleniami w zależności od stanowiska, przepracowanych nadgodzin itp. Jeśli chodzi o mistrzów którzy rozdzielają pracę to idzie się z nimi dogadać, jeżeli robisz swoje, przykładasz się do pracy i nie bumelujesz to nikt się do ciebie nie przyczepi. Teraz przechodzimy do minusów:- bardzo szybkie tempo pracy a w szczególności na myjce i końcówce dlatego na początku jest nieciekawie, z czasem jak dojdziesz do wprawy będzie dużo lżej, a to może potrwać nawet trzy mies. Przy tym pospiechu jaki tam jest można się zdrowo pociąć szybami co wielokrotnie obserwowałem i doświadczyłem. Tempo jest tak duże bo trzeba zrobić
określoną ilość metrów na każdej linii , dzięki czemu masz premie i spokojnie zarobisz te 2500 netto. Kolejny minus to niewygodne ubranie, keblary ochronne na nogach, rękach, kask jak na budowie co krępuje ruchy i sprawia że dusisz się w tym ubraniu. W lecie temperatura na hali jest tak wysoka że ciężko wytrzymać i zero klimatyzacji. Kolejny minus to praca w nocy co dodatkowo wykańcza człowieka i prawie każda sobota pracująca, zdarza się że trzeba pracować po 12 godzin. Jest to praca dla wytrwałych i tych którzy naprawdę potrzebują pracy i chcą pracować. W ciągu ostatniego sezonu przewinęło się ze sto pracowników z
czego zostało kilka osób do końca roku ,to o czymś świadczy. Przyjęcia były są i będą więc jak ktoś chce pracować i całkiem dobrze zarobić to Pilkington wita z otwartymi ramionami.
demon 2016-03-03 07:48:24
Panowie wiesc sie niesie zescie piec zakupili. mozna wiedziwc jaki model i ile u was dostalby opaerator z 10 letnim doswiadczeniem? znajac zycie firma przyoszczedzi na doswiadczonych a pozniej pstryk i pol miliona zl na nowe waleczki :)
lok 2016-03-04 08:30:31
tak będzie przeprowadzka , właśnie w Krakowie piętrową halę budują i Sandomierz na pierwszym piętrze będzie a drugie piętro na razie wolne bo jakby który z zakładów przenosili to miejsce jest jak znalazł i to z lądowiskiem na dachu ,podziemnym parkingiem
Nowy 2016-03-16 22:21:53
Witam, czy ktoś dysponuje jakimis szczegolami odnosnie docelowej lokalizacji biur? Sandomierz-Krakow?
kolo 2016-03-16 22:24:13
co to za błazen takie głupoty o zadowoleniu pisze , umowy to wszędzie teraz dają tylko nie ma komu ich dać
Nowy 2016-03-16 23:07:30
@kolo to brzmi jak ostatnia deska ratunku działu hr, brak solidnych argumentow przemawiajacych "za"
Nowy 2016-03-17 09:12:10
@marek4 czy pomimo kosztow, ktore raczej radyklanie by wzrosly bedzie oplacalo sie przeniesc calosc do Krakowa? (Oczywiscie nie mowie o produkcji)
kolo 2016-03-21 20:05:38
odero , o co chodzi? bo nie można zatrybić to twoje info .
zx 2016-03-22 11:17:22
Bardzo marnej
ktoś 2016-03-22 18:30:24
haha... nie zwalniają tych którzy siedzą cicho jak mysz pod miotłą i zasuwają jak mały samochodzik. Do tego zarobki marne....
tpx 2016-04-15 19:48:35
Jeśli masz technikum to się nawet nie zastanawiaj nad tą firmą, zwykle szukają myjkowych bo tam praca najcięższa i rotacja największa, zapieprzasz ( tak, nie pracujesz tylko zapieprzasz) 7:30, ramkowy po zawodówce drze ryja bo cały czas szkło musi być na rolkach, z tą 4 to ktoś nieźle Cie okłamał, chyba umiesz liczyć 12zł/h na premie to trzeba popracować, jest drabinka procentowa . Jeśli już przetrwasz 1 miesiąc to jazda się zaczyna bo zostajesz sam, mobbing na porządku dziennym, jeśli w piątek nie zgodzisz się na prace w sobote, to za byle co utrącą Ci premie. Zresztą co tu pisać, ogłoszenia o pracy są non stop, a to świadczy o rotacji. Jeśli nie masz nic lepszego to możesz spróbować, tylko nie przez agencje, kasa zawsze na czas.
To samo 2016-06-07 14:44:43
To ze oni pisza tak fajnie jak "oferujemy ciekawą i stabilną pracę w międzynarodowym zespole,możliwość rozwoju zawodowego,pakiet szkoleń stanowiskowym, sympatyczna atmosfere" ni jak sie ma do tego jak jest na prawde. Nie zaleznie czy zaczynasz jako operator maszyn czy zwykły odbiorca szyb czy tez na Utrzymaniu ruchu zarobki na start sa podobne 11zl na godzine brutto. Co po odciaciu podatkow zostaje 1600 zł premie sa raz na 4 miesiace 200-300 zł. Tak jest wszedzie chyba ze pracujesz 15lat albo masz znajomosci to jestes lepiej traktowany. Mobbing na porzadku dziennym a zapieprz taki ze nie ma czasu isc do kibla.
operator 2016-06-09 06:58:44
Co ty za głupoty wypisujesz?? Operatorzy mają premie co miesiąc. Kwota powiedzmy 800-1200 zł w zależności od stanowiska.
TO SAMO 2016-06-10 04:56:52
Ciekawe gdzie bo pracowałem na czterech wydziałach i nigdzie nie dawali co miesiąc tylko raz na kwartał. Chyba ze chodzi Ci o dodatek Zmianowy ale jak nie masz znajomości to nie masz co myśleć o stanowisku Pierwszego operatora.
Kobita 2016-06-13 17:32:45
Czym zajmują się kobiety na produkcji?
Lola 2016-06-14 16:39:23
Kobiety na produkcji pracują na butylarce gientarce a nawet na zakładaniu ramek Ale to trzeba przeżyć i wytrzymać z tymi wszystkimi hamowatymi ludźmi
Lola 2016-06-14 16:44:23
Przyjęcia do pracy są cały czas Zapraszamy
ss 2016-06-24 11:02:52
ha ha ha
gr212 2016-08-22 09:40:52
2500 netto max
gr212 2016-08-22 09:51:04
2500 netto max na początek jak pracujesz już samodzielnie.
kojot 2016-09-23 10:55:48
Witam,
orientujecie się, jak wygląda tam praca jako kontroler jakości? dostałem zaproszenie na rozmowę, ale żeby przyjść będę musiał wziąć urlop w pracy, i nie wiem czy warto
Gorol 2016-09-28 19:08:11
Te, kiero, kaj je ta twojo wjiś? Ty tam jeszcza robisz? Jo myśla, że ty chopie grosz w ciula coby się jeno pobrechtać a nji pomuc. Jo tam ida do wos w pjontek z ciwi i som ziopne jako je. Ni to pitom i basta.
Krakowianin 2016-10-17 17:49:17
Prosiłby o rzeczową i prawdziwą opinię na temat pracy na produkcji w PILKINGTON KRAKÓW na ul. Półłanki ponieważ dostałem propozycję pracy na produkcji z pośrednictwa pracy MANPOWER ze stawką 12zł brutto za godzinę +premia.
Czy warto sobie tym głowę zawracać?
Jak wygląda praca pracownika tymczasowego zatrudnionego przez pośrednika, gdzie trafia, co należy do jego obowiązków i jak wygląda ta praca?

Proszę o poważne odpowiedzi i rzeczywisty opis sytuacji w tym zakładzie na produkcji.
Krakowianin 2016-10-17 18:41:26
Tu nie chodzi o stawkę, ja do stawki nic nie mam, mi odpowiada.

Przeczytaj raz jeszcze mój post powyżej i odpowiedz na to wszystko o co tam pytam na temat zakładu pracy i sposobu pracy ale rzeczowo i dokładnie i w sposób rzeczywisty.

Jakbyś zauważył to nie pytam o stawkę czy się zwiększy czy nie ani się jej nie czepiam ale pytam o coś zupełnie innego i oczekuję odpowiedzi na temat.
bzzz 2016-10-17 19:31:01
Wydaje mi się, że lepiej gdybyś aplikował bezpośrednio do Pilkington niż przez MANPOWER, w przypadku pośrednika może pojawić się więcej krótkich umów (zleceniówek), a to wiąże się z problemem "wzięcia" wolnego. Z tego co obiło mi się o uszy to dopiero po ponad roku można podpisać umowę bezpośrednio z Pilington. Praca na pewno zależy od działu na który zostałbyś przydzielony - obowiązki takie same jak każdy prcownik niezależnie przez kogo zatrudniony.
bzzz 2016-10-17 19:34:20
Dokładnie o pracy się nie wypowiem, gdyż ja pracuję w Automotive - także bądź cierpliwy, może ktoś z IGP opowie.
Geed 2016-10-26 16:36:55
Mam 16 lat stażu na hurtowni. Mniej więcej ile tam u was szlo by zarobić?
Zostaw swoją opinię o Pilkington Polska - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pilkington Polska