Opinie o Solid MCG Sp. z o.o. w Warszawa

3.5/5
Na podstawie 61 ocen.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solid MCG Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Solid MCG Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid MCG Sp. z o.o. w Warszawa

Niba

Czy będą potrzebować do pracy? Kiedyś pracowałam a teraz chciałam spróbować jeszcze raz a pamiętam ze co rok na wiosnę potrzebowali do pracy a teraz ogłoszeń nie widzę

Ela Z - OBIBOK
@Niba

Nie będą potrzebować. Cała załoga (tzn resztka osób, które pozostały) dostała do 30 czerwca zmianę etatu na 3/4. Wszystkie osoby, które miały umowę na zlecenie nie pracują od połowy marca. Pozostała dosłownie garstka osób. Nocka z godz 21 i nocka z godz 23 zostały połączone w jedną zmianę i na tej zmianie są co noc 3 -4 osoby (które i tak nie mają co robić).

Niba
@Ela Z - OBIBOK

Czyli powoli firma się kończy? No tak, bo przecież obrót gotówki spadł i spadnie jeszcze bardziej, bo ludzie wolą płacić kartą a i tak za chwilę ludzie nie będą mieli kasy bo bezrobocie

Ela Z - OBIBOK
@Niba

Może nie, że się kończy ale jest dosyć spory zastój (zresztą jak wszędzie z powodu COVID-19). Zresztą jeszcze miesiąc i zacznie się sezon a jak wiadomo w sezonie to jest tutaj co robić? A jak bardzo dawno temu pracowałaś w RCGu i na której zmianie o ile można zapytać?

jula

ciekawe,jak obroni się ta firma w czasie koronowirusa itp.,przeciez tam od tych pieniędzy sama zaraza i bakterie,a nie sądzę żeby dyrekcja dała kasę na specjalne odkażanie lub odzież ochronną .A wiadomo ,że na pieniądzach jest najwięcej bakterii i wirusów itp. powodzenia i zdrowia dla pracowników.

eli
@jula

Dali nam rękawiczki w których absolutnie nie da się pracować,wstawili do wc płyny antybakteryjne i okleili całą firmę apelami o częste mycie rąk.Ale to , że maszyny licząc banknoty wytrząsają z nich brud i bakterie , klimatyzacja to roznosi na okrągło po pomieszczeniu i my to wdychamy, kompletnie firmy nie obchodzi. Jeśli w Gdyni stwierdzą pierwszy przypadek zarażenia tym wirusem z pewnością będzie to pracownik rcg

Dobra rada
@eli

Kiedyś pracowałam,znam podejście firmy do pracowników. Jedyne wyjście w tym trudnym czasie to poprostu zwiac z tamtąd i nie ryzykować zdrowia swojego i swojej rodziny. Same bakterie i (usunięte przez administratora)

V
@eli

Dlaczego tam jeszcze pracujesz?

Moni

Czyli wszystko po staremu ,zastanawiające? Czas najwyższy się obudzic ale najwyraźniej ludziom odpowiada ten system.Po co płakać nad sobą ,nie odpowiada mówimy pa i po bólu. Praca jest na podobnym stanowisku tylko trzeba poszukać i za wieksze pieniądze. Można usłyszeć na do widzenia nie ma ludzi nie zastapionych ale w końcu szefostwo kierownictwo i panie z biura będą wykonywaly te czynności. Pozdrawiam smutnych

Taaa
@Moni

Ok,masz rację. Tylko że większość ludzi tam pracujących jest z niskimi kwalifikacjami lub wysokimi, ale na rynku pracy totalnie nie przydatnymi, więc pracują, bo wyjścia nie mają, albo nie chcą mieć... Może tak im wygodniej, bo praca i pensja jak na warunki Gdyni jest poprostu śmieszna

Moni
@Taaa

Kwalifikacje żart a zwłaszcza u jednej w swoim rodzaju kierowniczki.Woda sodowa uderza do głowy i współpracowników traktuje jak śmiecie. Dobrze że jest kilka osób normalnych.????

@Taaa

Niskie i to wysokie kwalifikacje do czego?Jak pracowalam to najczęściej były to emerytki które chciały dorobić do skromnej emerytury bądź studenci w okresie letnim.Wydaje mi się że wysokie kwalifikacje to choroba niektorych pracowników dotyczaca stanowska kierowniczego.

Mat

Nigdy jeszcze takiego czegoś nie widziałam, co to ma być? Robią sobie z ludzi jaja normalnie

Administrator IT

Ogólnie rozmowa była OK, ale nie dostałem żadnego feedbacku o tym, że nie są zainteresowani współpracą. Firma trochę kręci z formami zatrudnienia, co w IT jest trochę niepoważne ;)

Praktyczne i na temat.

logo firmy Presales Specialist
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Janikowo
Biuro Handlowe Jota Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. obsługi klienta
Szczecin
Zenfulfillment GmbH
Ric

Czy w rcg gdynia coś się zmieniło na lepsze?Czy nadal funkcjonują wulgaryzmy zwlaszcza u jedynej w swoim rodzaju najlepszej kierowniczki? Pracownik to maszyna do przeliczania gotówki byle szybko i bez błędów, a nawet jak się pojawi to zapłaci liczarz. Główne kierownictwo ma swoją fawortye jak u sułtana Sulejmana. Oby jak najdłużej była Firen.

Jobs
@Ric

Nic się nie zmieniło, jest nawet gorzej... Bo ubikacja wylewa coraz częściej i wtedy brak wody cały dzień. Smród i bakterie po całym zakładzie, a dyrektorka na to nic.

Aga

@Anonymous i co, nadal jest ta kierowniczka czy już ją zmieniono?

Ana

No jestem ciekawa bardzo, czy na wiosnę będą szukali naiwnych za grosze? Ludzie, nie dajcie się (usunięte przez administratora), jest dużo pracy, możecie znaleźć sobie coś lepszego, a tam wam będą obiecywać, a potem zwolnią, bo roboty od jesieni tam nie ma poprostu, a urlopy się starym się skończą i tak co roku.... Obiecanki na rozmowie, a rzeczywistość to co innego

mona lisa
@Ana

Już szukaja,a to co pisza i obiecuja w ogłoszeniu to tylko zwabienie naiwnych.Pracowałem i pamietam ze zamiast pracy w godzinach rannych była praca nocna i nie tylko.ale czymś musza przycignac ludzi,a potem okazuje sie co innego

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Solid RCG?

abc

tam każdy ma szanse na prace nawet ludzie bez szkoły -oni nie mogą mieć wymagań co do kwalifikacji bo tam jest wyzysk człowieka masz pracować szybko do granic możliwości za marne wynagrodzenie, Dyrekcja jak by mogła to by z batem stała i po plecach biła za powolne liczenie. Trzymaj się lepiej z dala od tej firmy dobra rada

Kim

Daj se spokój, tam jest duuuuza rotacja pracowników -o czym to świadczy? Straciłam czas i nerwy, teraz mam normalną pracę i normalnie pracuję

koleś

to wszystko to prawda .niestety.tam pracownik jest niczym,a wypłata to porazka ,nie moge sobie pozwolic na tak marną wypłate

czesław

pracowałem,odpuściłaem .to wszystkop co ludzie piszą to prawd a może i nawet gorzej.a pani dyrektor -szkoda gadac,nie nadaje sie wogole na takie stanowisko.nie dba o ludzi i ich nie szanuje ,wole nawet sprzatac niz tam siedziec,za najnizsza krajową...

@czesław

Widzę, że nie masz najlepszego zdania na temat tego pracodawcy. Wspomniałeś, iż w Solid RCG pracownikom płaci się najniższą krajową. A czy oprócz tej samej podstawy nie można tam liczyć na premie, jakieś inne dodatki, itp.?

N.

Szkoda czasu, najgorsza praca jaką miałem. Zarobki to porażka, zatrudniają na czas urlopów, a potem proponują zmianę godzin lub stanowiska i tak co rok przychodzą nowi i odchodzą, bo nikt normalny tego nie wytrzyma

Utin

Proszę wszystkich którzy szukają opinii o tej firmie żeby sobie zdali sprawę ze to firma krzak. Umowa o pracę na najniższą krajową, ewentualnie nadgodziny na zlecenie, żeby ciąć koszty oczywiście. Nie warto. Poprostu oszukują uczciwie pracujących ciężko ludzi.

Mirek

Jak wygląda praca w mcg gdynia?Widzialem ofertę ale również czytalem opinie niezbyt pochlebne czy ktoś z obecnych pracowników mógłby napisać jak jest faktycznie.Z góry dziękuję za info

Kulfon

Cezary co z Ciebie wzrosło martwię się tym od tygodnia... Pomyśl popatrz na otoczenie bez różowych okularów. Czy w prywatnych firmach istnieje poszanowanie pracownika? Jeżeli tak to podaj namiary .

@Kulfon

Jeżeli jesteś pracownikiem Solid RCG, to podziel się proszę z nami Twoją opinią na temat tego, jaka panuje w tej firmie atmosfera. Na forum, każdy komentarz oparty o osobiste doświadczenie jest bardzo ważny. Osoby, które chciałyby złożyć do tej firmy cv, na pewno chętnie zapoznają się z Twoim punktem widzenia.

Agnieszka

Na portalu ogłoszeniowym, w dziale z ofertami pracy, znalazłam informację, że firma Solid RCG poszukuje w Gdyni osób chętnych do pracy jako Liczarz. Mile widziane są również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Czy ktoś z aktualnych pracowników mógłby podpowiedzieć jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?

RIC
@Agnieszka

Nie musisz się przygotowywać biorą każdego -każde ręce do pracy się liczą nie musisz nawet umieć liczyć są maszyny i kalkulatory jak się pomylisz to odliczą ci z pensji także spokojnie . Jak się pomylisz na większą kwotę to nawet rozłożą na raty są wyrozumiali całej pensji nie zabierają :) w końcu to dość mała pensja - MIŁEJ PRACY

Ergo
@Agnieszka

Jedyny wymóg to orzeczenie o niekaralności. Nie musisz się przygotowywać do rozmowy kwalifikacyjnej i tak cię przyjmą.

Hanna

Zero przygotowania do rozmowy liczą się tylko chęci do pracy. Radzę zastanów się kobieto czy warto. W tej chwili rynek pracy jest otwarty potrzebują wszędzie Trefl,Auchan, Rol-ryz.Na dzień dobry zaoferuja Tobie więcej niż w rcg.

Cezary

Nie zgodzę się z taka opinią. Uważam, że jak ktoś pracuje sumiennie to w każdej firmie będzie zauważony i doceniony.

oj
@Cezary

chyba tam nie pracujesz że piszesz take rzeczy -w tej firmie akurat nikt Cię nie doceni i ile byś nie zrobił zawsze będzie za mało zawsze będzie nie tak-musisz dobrze wchodzić w (usunięte przez administratora) żeby usłyszeć dobre słowo o docenieniu i zauważeniu nie ma mowy -poczytaj komentarze niżej to wszystko wyjaśnia i nie pisz bzdur

Mamona

Pracowałam tam długo,z perspektywy muszę powiedzieć że ta praca dla ludzi ktorzy nie mają aspiracji rozwoju,życia rodzinnego.Praca po 12 h albo dłużej, a zapłata grosze mając na myśli odpowiedzialność, wydajność i zmęczenie. Ta firma to przde wszystkim przed emeryci ,emeryci i tacy co chcą być "na stanowisku"jakoby to była funkcja co najmniej inspektora. Jeżeli ktoś chce być robotem napewno znajdzie tam zatrudnienie. Pobory płacą na czas ,ale nie ma żadnych dodatków, funduszu socjalnego (zwrot za bilety na imprezy,wczasy,spotkania branżowe) .Życzę powodzenia!!!

Agnieszka

@RIC miałeś okazję pracować dla tej firmy, czy swoją opinię budujesz tylko i wyłącznie na podstawie przeczytanych opinii innych użytkowników? To ważne w perspektywie Twojej wypowiedzi.

RIC
@Agnieszka

Pracowałem i szczerze odradzam każdemu tam pracę -wiem, że może jest ciężko dziś o dobrą pracę ale to co jest w tej firmie to jest (usunięte przez administratora) w całym tego słowa znaczeniu. Płaca to kpina,( za tak odpowiedzialną i ciężką pracę) warunki higieniczne to po prostu żart z ludzi -brud smród i ubóstwo, wszędzie kurz. pył brudne wykładziny aż się lepiły z tego syfu, a szyby na biurkach to dramat od nowości chyba wody nie widziały. nie ma żadnej pozytywnej strony w tym RCGu łącznie z dyrekcją, która naprawdę nic nie robiła dla pracowników tylko stale zastraszała, że pozwalnia. Pracowałem bo musiałem nie miałem wyjścia ale naprawdę nie polecam nikomu kto ma choć trochę ambicji -to jest praca dla desperatów.

lali

wsadz tą Dorotkę w ramkę ok

Zostaw merytoryczną opinię o Solid MCG Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Solid MCG Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Solid MCG Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid MCG Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 21 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid MCG Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Solid MCG Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.