Opinie o Solid MCG Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solid MCG Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Solid MCG Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid MCG Sp. z o.o. w Warszawa

Dominik

Super robota - miło jest policzyć pieniądze.

Teresa Otwick

OK, dobrze wspominam, szczególnie świetna atmosfera w pracy.

Oskar Lipski

Wypłata na czas, wynagrodzenie mnie satysfakcjonuje wiec nic tylko pracować

Janek

Ja pracowałem kiedyś w innej firmie przy liczeniu pieniędzy i nieporównywalne warunki. Tu jest świetna atmosfera.

Administrator IT

Ogólnie rozmowa była OK, ale nie dostałem żadnego feedbacku o tym, że nie są zainteresowani współpracą. Firma trochę kręci z formami zatrudnienia, co w IT jest trochę niepoważne ;)

Praktyczne i na temat.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Dobrzechów
Europak Sp. z o.o. sp.k.
Dominika Oliwska

Pracowałam tutaj długi okres czasu i wspominam to jako bardzo dobre doświadczenie. Kierownictwo miłe, pensja na czas.

Kamila

Warto spróbować, wszakże nic nie tracisz.

Kamil

Musicie sami się przekonać, nikt za was życia nie przeżyje, ja ze swojej strony polecam.

Flossy853

A czy ktos moze napisac jakie sa zarobki na stanowisku liczasz?

Penny
@Flossy853

Najniższa krajowa, nadgodziny idą na zlecenie też za najniższą stawkę. Ja pracowałam tam po 220 - 230 godzin w miesiącu i nawet nie miałam 3 z przodu na przelewie więc zarobki są beznadziejne. Licz się z tym że jak znowu zamkną cos przez covid to zlecenie wypowiedzą i wyrobione godziny nadliczbowe będą ci oddawać w dniach wolnych, ale nie możesz znaleźć sobie dorywczego zajęcia bo musisz być pod telefonem w razie czego :) ja pracowałam w Poznaniu ale z tego co wiem wszędzie jest tak samo. Dodatkowo w Poznaniu jest (usunięte przez administratora) uprawiany przez koordynatorkę, która żyje by pracować i uważa ze inni też żyją dla tej pracy. Jest sługusem swojej szefowej czyli regionalnej i jedna drugiej ręce myje. Szkoda, że nie nagrywałam koordynatorki jak się odnosiła do pracowników, bo sprawę o (usunięte przez administratora) wygrałbym z palcem w nosie. Podsumowując zarobki marne i nigdy nie wiesz o ktorej wyjdziesz z pracy. Na nocki przychodziłam na godz. 21 albo 20.30 a wychodziłam o 8, 9 a czasem i zdarzało sie o 11. Na pierwszej zmianie wychodziłam czasem i o 18 i nie ma że wychodzisz po 8h, musisz zostać bo pieniądze nie są policzone.

Ols2
@Penny

To trzeba być głupim pracować tyle godzin i nie mieć 3 z przodu, w sklepi już tyle jest

Hela
@Penny

@Penny piszesz,że tak źle było w MCG P-ń to dlaczego tak długo pracowałaś tam? Piszesz,że tak przychodziłaś do pracy na 20.30czy 21,ale nikt Cię do tego nie zmuszał tylko chciałaś zarobić bo miałaś taką możliwość.Nie mogę zgodzić się z tym,że piszesz o wychodzeniu z pracy o 8czy 9 albo jeszcze później z nocki lub z ranka o 18, ze było to spowodowane niezgodnym rozliczeniem się liczarza z otrzymanych pakietów(gotówki).Niestety trzeba z wszystkiego rozliczyć do zera.Wiesz o tym to dlatego,że nie rozliczenie się było spowodowane dłuższym siedzeniem.Piszesz o koordynatorce z którą Tobie było źle tylko nie wspominasz,że to ona pomagała znaleźć twoje błędy.Nie pisz o pani koordynator ,że tak długo siedzi w pracy bo tym żyje może musi pracować bo tak jak Ty przychodząc wcześniej lub wychodząc później zarabiałaś więcej.Chętnie też przychodziłaś do pracy w sobotę lub niedziele bo firma dobrze płaciła(byłaś pierwszą ochotniczką).

Jadzia
@Penny

@Penny zawsze mogłaś liczyć na p.koordynator która jest dobra w tym co robi.Bardzo dużo przelicza pakietów ( gotówki) nie ma sobie równej. Tak liczy na nowej hantece i o nią dba przeciwieństwie do innych i nie dziwię się, że nie chce by ktoś inny na niej liczył. Ty też liczyłaś na takiej samej, a wyniki były marne.Jest to osoba na odpowiednim miejscu i nie zgadzam się z Twoją opinią o p.koordynator.Praca w MCG jest fajna tylko trzeba lubić to co się robi być skupionym to zawsze rozliczysz się dobrze. Na pomoc można liczyć tylko trzeba powiedzieć to każdy pomoże łącznie z księgowością,która nie raz znalazła błąd popełniony przez liczarzy.Do pracy przychodzi się pracować nie zakładać nóżka na nóżkę do tego papieros i kawka.Zachęcam do pracy w MCG Poznań.

Hunter
@Flossy853

Nie polecam tej pracy. Wyzysk i tyle jakby chcieli to by trzymali ludzi po 24 godziny w pracy. Są też ananaski co i tyle siedzą dlatego dyrekcja potem na innych krzywo patrzy bo jak jedni mogą to dlaczego inni nie zostaną. Na dobre pieniądze nie ma co liczyć. Dyrekcja 13 lat obiecuje premie i nigdy jej nie dostaliśmy także wszystko mowi za siebie. Jednym słowem w środku smród bród i mogiła. Od kurzu tylko każdy ciągle kicha. A socjal juz dawno powinien być zgłoszony do sanepidu. Tfu

Doktor Dre
@Penny

Ty piszesz o p. Koordynator to może napisz prawdę ile razy ci tylek uratowała żebyś nie musiała płacić za swoje błędy. Twoja opinię można skwitować tylko tak ',, Znowu w życiu ci nie wyszło frustratko "Osoba twojego pokroju zawsze będzie źle pisać o innych bo to jedyne na co cię stać

Adrianna

Najlepiej przekonać się samemu, jak ktoś chce pracować to liczenie pieniędzy będzie wykonywał sumiennie. Jak ktoś jest leniem to wiadomo, ze będzie niezadowolony!

Warto spróbować, stanowisko związane z liczeniem pieniędzy jest całkiem fajne :)

Mysli

Widziałem że szukają w Olsztynie do pracy przy liczeniu na 3 zmiany... Jak zarobki??

Dominik Kawecki

Zdecydowanie polecam pracę w Solid MCG, liczenie pieniędzy może wydawać się łatwym zajęciem, ale jest to bardzo ciekawa praca.

Konrad

Solid RCG ma opinię dobrego pracodawcy. Jeśli ktoś nie był zadowolony z pracy to pewnie miał pecha!!

hihi
@Konrad

to chyba dość dużo tych pechowych tam pracuje lub pracowało- czytając opinie można tak wnioskować :)

RIC
@Konrad

Pecha to mają raczej Ci co tam jeszcze pracują w tym syfie-gdzie Solid RCG ma niby dobrą opinię bo nigdzie nie mogę jej znaleźć; na jakim forum jej szukać? bo wszędzie raczej same mało pochlebne opinie na temat tego ''pracodawcy'' a chętnie poczytałbym tych dobrych

I'm not a robot
@Konrad

Motto tej firmy to: przerzucasz miliony-zarabiasz grosze.

ALA
@hihi

Skąd wiesz,że tych opinii nie pisze jedna lub kilka osób wściekłych za zwolnienie po przyłapaniu na kradzieży. MOGĘ PRZYTOCZYĆ KILKA NICKÓW;np .RESPAWN =BEATA CH

Slawik
@Konrad

ile tobie zaplacili za ten wpis ?

Slawik
@ALA

z wykopalisk

Floki

Witam chciał bym się zapytać o wasze doświadczenia z pracy w Solid MCG Sp. z o.o. 1.Jakie są warunki pracy 2.Czy oprócz umowy zlecenie coś więcej proponują

Wrx

Firma szuka kierownika sortowni . Ktoś wie jakie są zarobki na tym stanowisku , warunki pracy , socjal ?

Kamila
@Wrx

Hej, dobrze wiedzieć, że Solid MCG szuka pracownika. Też chętnie poznam obowiązujące warunki zatrudnienia. A jakie są twoje oczekiwania? Powiedz, bo w sumie jestem ciekawa.

Wrx
@Kamila

Moje oczekiwania nie powinny Cię interesować tylko to co oferuje firma

Respawn

Nie ma znaczenia czy Gdynia, Warszawa czy inne miasto. Kierownictwo ma ewidentnie problem ze sobą i odbija sobie na pracownikach. (usunięte przez administratora)dajcie sobie spokój z tą pracą, każda inna jest lepsza.Do tego najniższa krajowa i WIELKA odpowiedzialność finansowa. Były osoby co płaciły 5 tysięcy kary z powodu pomyłki w liczeniu.(usunięte przez administratora)

H.
@Respawn

Masz 100 % racji. Pracowałem tam i wiem ze dziewczyna płaciła tam 2000 kary za pomyłkę, rozłożyli jej to na raty i takich sytuacji jest dużo.trzymac się od tej firmy z daleka...

Zoja
@H.

Przepraszam,a kto miał zapłacić?Każdy pracownik mający do czynienia z pieniędzmi ponosi odpowiedzialność materialną za ewentualne manko.Nie potrafisz się rozliczyć z gotówki na zakończenie zmiany-płacisz.

Jj
@Zoja

Nie, nie powinna zapłacić, bo te pieniądze nie zniknęły, tylko zostały źle zaksiegowane, zwykła pomyłka.. Trochę chęci że strony dyrekcji i byłoby ok. A tak firma się poprostu wzbogaciła dzięki małej pomyłce zwykłego pracownika. Szkoda ludzi

Anna99

Pracowałam tam 2 tygodnie . Sprośnych tekstów od współpracowników usłyszałam więcej niż przez całe życie.. Oblechy 40-50 które nie potrafią się zachować przy kobiecie . Uraz na całe życie

Wanda
@Anna99

A czy zgłaszałaś zaistniały problem do pracodawcy? Bardzo mi przykro, że spotkały Cię takie sytuacje, domyślam się, że na pewno nie było to zbyt miłe doświadczenie. Rozumiem, że zwolniłaś się tylko z tego powodu a inne warunki pracy były w porządku, tak?

ZNIESMACZONA

MOBBING, MOBBING, MOBBING i jeszcze raz MOBBING!!!!! Wypłata nie adekwatna do wykonywanej pracy. Ciężkiej zarówno pod względem psychicznym, jak i fizycznym. Właściwie są to OCHŁAPY wypłaty należnej za tak ciężką pracę! Atmosfera OKROPNA wręcz ZGNIŁA!!! Nowych pracowników upokarza się i poniża, przy akceptacji kierowniczek i pani dyrektor. Tak naprawdę, to kierownicza pierwsza rozsiewa ziarno niezgody i nienawiści, ubliżając i plotkując na temat pracownika do innych pracowników, zarówno publicznie, jak i za jego plecami przy akceptacji pani dyrektor. Na sortowniach brud i smród, w dosłownym tego słowa znaczeniu (m.innymi regularnie wylewa kanalizacja w toalecie, rozlewając się na podłogę w sortowni i wsiąka w wykładzinę). Jedynym plusem jest to, że wypłata, a właściwie ochłapy wypłaty, regularnie wpływają na konto, ale pewnie tylko dlatego, że tzw. GÓRA, nie może pozwolić sobie na AŻ takie zaniedbanie, żeby nie narazić się na kontrole PIP i na sprawy sądowe.

ta zła
@ZNIESMACZONA

Pani Zniesmaczonej w takim razie dziękujemy za prace...

Bogdan
@ZNIESMACZONA

Zarzut mobbingu to bardzo poważne oskarżenie w stronę pracodawcy. Tego typu wpisy powinny być odpowiednio uzasadnione, dlatego też właśnie w tym momencie chciałbym Cię zapytać jakie dokładnie sytuacje miały miejsce w tej firmie, że w taki właśnie sposób je postrzegasz? Czy skoro rzekomo był tam mobbing to robiłaś coś w tym kierunku, aby go zwalczyć? Odpowiedz, proszę.

Brunetka

Mialam okazję pracować w Solid security Rcg Gdynia. Bardzo nieprzyjemna atmosfera. Niska pensja - praca po 12-14 godz. Kiedys królowała tam niezbyt mila pani Anna... Mobbing i zero zrozumienia..

Edek
@Brunetka

Pani Anna nadal króluje

@Edek

To i tak długo nie potrwa...covid sam zmiecie takie firmy

Niba

Czy będą potrzebować do pracy? Kiedyś pracowałam a teraz chciałam spróbować jeszcze raz a pamiętam ze co rok na wiosnę potrzebowali do pracy a teraz ogłoszeń nie widzę

Ela Z - OBIBOK
@Niba

Nie będą potrzebować. Cała załoga (tzn resztka osób, które pozostały) dostała do 30 czerwca zmianę etatu na 3/4. Wszystkie osoby, które miały umowę na zlecenie nie pracują od połowy marca. Pozostała dosłownie garstka osób. Nocka z godz 21 i nocka z godz 23 zostały połączone w jedną zmianę i na tej zmianie są co noc 3 -4 osoby (które i tak nie mają co robić).

Niba
@Ela Z - OBIBOK

Czyli powoli firma się kończy? No tak, bo przecież obrót gotówki spadł i spadnie jeszcze bardziej, bo ludzie wolą płacić kartą a i tak za chwilę ludzie nie będą mieli kasy bo bezrobocie

Ela Z - OBIBOK
@Niba

Może nie, że się kończy ale jest dosyć spory zastój (zresztą jak wszędzie z powodu COVID-19). Zresztą jeszcze miesiąc i zacznie się sezon a jak wiadomo w sezonie to jest tutaj co robić? A jak bardzo dawno temu pracowałaś w RCGu i na której zmianie o ile można zapytać?

Zostaw merytoryczną opinię o Solid MCG Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Solid MCG Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Solid MCG Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid MCG Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 21 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid MCG Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Solid MCG Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid MCG Sp. z o.o.