Opinie o Reco Polska w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Reco Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Reco Polska o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reco Polska w Kalisz

Zbulwersowany

Arnold poci sie jak mysli i ma ciagle problemy na starcie. Jak komus zginela szczeka ze szklanki to Arnold wymienil na starcie. Wszystko wina Bartka!

Wojciech

Dodajesz w wątku niezrozumiałe wpisy. Czy masz coś wartościowego do przekazania, jeżeli chodzi o firmę Reco Polska? Wpisy nie na temat są niepotrzebne.

Zią

Oł jeeeeeeeee

Witam jaki klimat na magazynie I jakie zarobki??

Wojciech
@Marcin

Również jestem ciekaw, jak wygląda klimat wewnątrz firmy. Czy osobiście zdecydowałeś się aplikować do pracy na to stanowisko? A może w międzyczasie udało Ci się dowiedzieć czegoś więcej?

Kniapol

Niejaki rafik bije się z myślami, dodatkowo spóźnił się na swoje 5 minut, a do tego je hot dogi bez parówki xD

Pindolek

(usunięte przez administratora). jest tak skompromitowany jak siostry (usunięte przez administratora). One mysla, ze sa ladne i potrafia spiewac tak samo on mysli, ze potrafi cokolwiek zrobic. Uwaza siebie za super operatora a jak stanie na maszych to ma najmniejsza wydajnosc a maszyne ustawia godzinami. Duzo gada, nic nie robi a to co zrobi jest tak zrobione, ze robi innym jeszcze wiecej roboty. Tak jak prawie cala polska wysmiewa siostry G. tak samo caly zaklad cisnie beke z Pana S. tylko robi to za jego plecami. On i jego brat to numery 1 na ustach pracownikow. Tutaj i tak nie zwalnia sie ludzi bo sa braki w kadrach, dlatego jeszcze pracuje. Pan Radoslaw jest typem czlowieka niedowartosciowanego z kompleksem kierowniczym, zaburzeniami osobowosci i bardzo niskim ilorazem inteligencji, bez jakichkolwiek umiejetnosci logicznego myslenia. Wkurza ludzi jak komary latem. Pracownicy pracujacy z nim na dziale maja powiedziane zeby go olewali na to co mowi, bo zdecydowanie ma jakis problem ze soba.

Anix
@Pindolek

Nic dodac,nic ując

Lol

Pan (usunięte przez administratora)jak mial wywiercic podobno dziure w plycie stalowej to wlaczyl we wiertarce udar no beka z typa xD

James Howlett

Witam. Podobno wasza firma poszukuje operatorów linii produkcyjnej. Czy ktoś może mi naświetlić jakie warunki u Was panują na produkcji i z jakim wynagrodzeniem można się liczyć?

Janusz
@James Howlett

Niestety nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie związane ze stanowiskiem pracownika produkcji. Zastanawiam się, czy mimo braku odpowiedzi zdecydowałeś się aplikować do pracy na to stanowisko? Jeżeli tak to napisz, proszę, jak przebiegł cały proces kwalifikacyjny. Może tym razem to Ty będziesz mógł odpowiedzieć na zadane przez siebie pytania.

Mustrzunio
@James Howlett

Pracowałem tam 6lat i to był najgorszy błąd jaki mogłem zrobić

Zenek

Witam! Czy osoby z grupą pracują na dwie zmiany czy muszą chodzić na trzy zmiany? I jaką pracę wykonują?

Gosc

Pan Radosław S myśli że jest kimś na prosciarkach a tak naprawdę to zwykły pionek i w dodatku podpierdalacz sam nie robi nic a (usunięte przez administratora) innych to raz a dwa maszyny są pod jego opieką żeby naprawić zamiast wymienić np koła od szlifierek to woli nawinac taśmę żeby papier nie zjeżdżal Pozdrowionka Radziu

Xyz

Zaczynaja się upały nie wszędzie są wiatraki sprawa nadaje się do inspekcji pracy.

p
@Xyz

bleeeee

KleKleKle

Masakra masakra ... Po prostu pierzaki opanowały zakład i jest co raz gorzej. Pseudo podwyżki a wymagań i wymysłów co raz więcej.

Gps
@KleKleKle

Przecież trzeba zapracować na wypłatę dla Natalki i całej jej paczki ;-);-)

Fajter

Dareczek z Frosta nadal wymachuje kluczami na palcu ? ;) Podpierdalacz i prostak. Ten typ człowieka jest w tej firmie najbardziej ceniony. Jeśli uslyszysz że trafisz na frosta, daj sobie spokoj i się nie poniżaj. Burak który myśli że jest dyrektorem i wszystko mu wolno

Pracuje tu już dość długo i z całego serca nie polecam. Po ostatnich "Podwyżkach" do najniższej krajowej i zamieszaniu w premiach P Natalii pracownicy zarabiają mniej niż do tej pory.... Kto wgl do minimalnych zarobków dolicza nadgodziny, zwykły chwyt żeby ludzią oczy zamydlić, do tego śmieszna premia na koniec roku której i tak nikt się nie doczeka bo i tak coś wymyśla żeby jej nie było, ogólnie atmosfera hmm nieciekawa bo całe grono podpierdalaczy tylko czeka żeby Dżinusiowu donieść, a sam kierownik nie lepszy lata i tylko pyta o nadgodziny które i tak często są ucinane przy wypłacie a spytany o cokolwiek odwraca się i już go nie ma, jeśli ktoś ma ochotę zapierdziel za grosze to zapraszam no chyba że jest z Ukrainy to tak bo akurat tu ich pełno i robią co im się tylko podoba. Podsumowując DNO I 100M SZLAMU

Rocky
@Gość

A szczegulnie nie pracuj u Leczka W bo to gnuj i podpierdalacz trzymaj sie z daleka od niego

okularnica

Hej, czy ktoś może mi napisać czym dokładnie zajmuje się Reco i jakie ma powiązania z Novią ? Info potrzebne do pracy naukowej

kolega
@okularnica

sorry są jeszcze u was przyjęcia na maszyny?

pozdrawiam

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: coś strasznego Mobbing w administracji

Pracuję tu niestety kilka lat. Moja wypłata na rękę to 1830 zł. W zakładzie obowiązuje system pracy 3-zmianowy (6-14, 14-22, 22-6). Warunki pracy są złe-piszę tu o temperaturze, niesamowitym hałasie i okropnym "kwasowym" smrodzie. Kierownicy przychodzą do pracy posiedzieć. Maszyny przy których pracujemy są w opłakanym stanie i "majstrom" nie widzi się tego zmienić na lepsze, bo "cały czas tak idzie". Co do kierowników, hm... zdegradowałbym 90 procent z nich ze względów zaangażowania w wykonywaną przez nich pracę. Podam przykład-idziesz do kierownika a ten nie ma czasu, bo pasjansa układa (nie będę wymieniał bezpośrednio, bo zweryfikować trzeba wszystkich; a właściwie to każdego z osobna wziąć pod lupę), jeżeli już wda się z Tobą kierownik w dyskusję-usłyszysz: "dwie zmiany robiły i było dobrze". Nowi pracownicy są zażenowani w/w sytuacją i uciekają. RECO ROZPIEŚCIŁO KIEROWNIKÓW I MECHANIKÓW a pracownik musi sobie sam radzić-tak podsumuję. Co do norm... winni wysokich norm na stanowiskach są tylko i wyłącznie sami pracownicy. Sporządzona umowa jest nad wyraz oryginalna, bo składki odprowadzane są od wysokości niższej od minimalnej krajowej! Nie wiem jak to jest możliwe ale tak niestety jest! Krojeni jesteśmy na każdym dniu chorobowego. Gdy dopadnie Cię trzy-dniówka, nie masz po co wracać w tym samym miesiącu do pracy. Za 1 dzień urlopu na żądanie masz pomniejszoną wypłatę o 230 zł brutto. Brakuje ludzi młodych, przychodzą tylko ci którzy chcą dopukać kilka lat do emerytury i nawet tu im się to nie udaje. Odnajdują się tu tzw. "kolekcjonerzy godzin" (czyt. "Ukraińcy"). Brak jakichkolwiek perspektyw. Czemu tu jeszcze jestem? Bo w życiu osobistym i zawodowym odpowiada mi 3-zmianowy grafik pracy. Po prostu zapierdzielam tu, bo muszę. Biorą do pracy z łapanki, zamiatają kaliski rynsztok i zatrudniają to, co naniosą na łopatę.

@pracownik

Co ty człowieku za bzdury wypisujesz . Jak nie odpowiada ci ta praca to zmien. Nikt cie tu siłą nie trzyma. W systemie 3 zmianowym pełno ofert pracy w Kaliszu nie musisz sie męczyć w RECO. Premie zabierają bo jak sama nazwa wskazuje jest to premia obecnosciowa ,więc jezeli nie ma Cię w pracy nie masz pełnej premii. A co do wyplaty to przyjmując sie do pracy dostajesz umowę w której czarno na białym masz napisane jakie sa tutaj zarobki wiec nie rozumiem skąd to zdziwienie co do wielkosci pensjii??? Co do norm ....to co napisełes/as to naprawde mnie rozbawilo. Krotko i na temat...bzdury...bzdury

Byłypracownik
@anonymous

Koleś prawdę napisał i ma prawo napisać co sądzi na temat firmy więc się odwal gościu. A Ty co tak tej firmy bronisz? Z Waldkiem i Areczkiem razem z uszka strzelacie? Jak Ci tam pasuje to siedź i się kiś za grosze w tej saunie.

Niedługo były pracownik

Cała prawda !!

Wolny od reco
@anonymous

(usunięte przez administratora) podaj swoje dane jak jestes taki kozak. Wloski pacholku. Opierdalasz kolbe tylko dzinowi czy arabowi rowniez?

JaToJa
@pracownik

100% prawda, pracowałem tam kilka lat, teraz mając porównanie z innymi firmami trochę żałuje, że wcześniej nie zmieniłem pracy.

raepów

Z metra ciętę (usunięte przez administratora)odreagowujące frustracje z dzieciństwa jak ich rodzeństwo do mamy kablowało że ćpają :) Odradzam szczerze pracę w tym zakładzie.

Henry

Jak ktoś zaczyna pracę to ma małą pensję!!

gbur
@Henry

to tak jest wszedzie

@Henry

TO JEST TAK...CHCIALOBY SIE PRACOWAC OD PON.DO PT.I ZAROBIC ZE 3 TYS.

Wolny od reco
@anonymous

Ja tak zarabiam i co? Wczesniej marnowalem zycie w reco. I za to was (usunięte przez administratora) nienawidze

Ktostam

Witam,może i nie było do tej pory najlepiej w Reco lecz teraz będzie jeszcze gorzej z nowym dyrektorem! Człowiek wprowadza zmiany.. nie wolno nic ,wiatraki pozabierał chyba chce nas wykończyć tu w tej saunie! Jest co raz to gorzej ludzie uciekają zostanie sama Ukraina !!!!

Dzisiaj zobaczyłem, że do pracy na maszynach TSR dopuszczają kobiety. OBŁĘD! Mówi się, że na tym dziale boscha obsługują trzej Ukraińcy. bravo

@pracownik

GDZIE TY MASZ TAM DZIAŁ BOSCHA?

Armagedon

Jakie kobiety?

Zostaw merytoryczną opinię o Reco Polska - Kalisz

• Jak się pracuje w Reco Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Reco Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reco Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 0 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Reco Polska?

Kandydaci do pracy w Reco Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Reco Polska