Reco Polska

to jest reco w Kaliszu
pracownik 2015-05-27 21:55
Reco chyba podupada?
czarnulkka 2015-07-18 10:25
A jak się nazywa ta czarnulka z małymi cyckami, która wszystkim daje? Jestem nowy i też chce się pobawić. Napiszcie cos o niej.
ja 2015-07-23 09:14
Która? Z produkcji jakaś. Podaj szczegóły aby zlokalizować i ci pomóc :)
ja 2015-07-23 09:16
filię to wy macie w Ozimku haha
zazenowany 2015-08-04 14:19
To jest portal zeby dowiedziec sie informacji o firmie a nie portal spolecznosciowy jak ci sie tak ta dziewczyna podoba to do niej podejdz a nie (usunięte przez administratora) tutaj i zawracasz glowe osle.nie pozdrawiam
Pietras 2015-08-31 16:08
Praca , jak praca .......A ta nowa z produkcji , Marzena , jak ją widzicie ? Ktoś - coś ?
zorrooo 2015-09-17 16:10
jest pieknie co miesiac 1500 jest jest na hali goraco jak sto hu j i od 1 lipca mialy byc naliczane jakies podwyzki oni niewiedza ile dla kogo to kto ma wiedziec heniu jezdzacy na zoltym karcheze ktory ma w y j e b a ne
O. 2015-09-18 11:15
Teraz to już nawet w Portosie na start jest około 1800 zł ;)
Struś 2015-09-20 20:24
a co boisz się, ż nie jesteś ojcem? wszyscy ją dmuchają a ty udajesz, że nie widzisz:)
simbo 2015-11-19 07:49
Dajcie już spokój im!!!
Bartooooxxxx 2015-11-19 19:25
nie warto pracowac w reco nom stop podkrecaja tempa traktuja ludzi troche jak by maszyny nie wazne ze nie nadazasz wazne ze im sie zgadza ilosc smieszne podwyzki zeby zjesc sniadanie trzeba leciec na drugi koneic hali w przeciagu 15 minut a jesli nie ebdzie sie rpacowac w nadgodziny to zwolnia i powiedza ze za papierosa czy stanie pod czytnikiem masakra uciekajcie puki mozecie ..... NIE WARTO TAM PRACOWAC SZKODY ZDROWIA I
heheszki 2015-11-20 06:39
Wszyscy uciekaja do com40 ;) z tego reco.Ale jak kasa potrzebna komus to kazdy grosz sie liczy i robi.:)ci co narzekaja najwiecej zamiast uciekac to siedza;)trzesidupy.
jemioooołłł 2015-11-20 23:23
Pytanie ? czy to cos wg mozna nazwac zakladem ? pracowalem tam 3 miesiace i dzieki ze ucieklem i wcale tego nie zaluje . pracowalem na piecu straszna meczarnia i wykorzystywanie ludzi nie powiem jesli trafisz na normalnego kierownika jest ok i mila atmosfera a nie na kogos kto jest po szkole podstawowej i stara sie pokazac wyzszym wladzon ile to on nie potrfi wyrobic koszy czy grzebieni kosztem ludzi i ich meczarnia ... wg co to za kierownik po szkole podstawowej ? wroccie ich do szkoly nauczyc pisac i liczyc bo lataja z konta w kont z kalkulatorem ile wyjdzie i ile mozna dorobic zeby sie dolizac smiech na sali :D druga sprawa smieszne nadgodziny za ktore oszukuja przy wyplacaniu podczas pojscia do biura kiedy sie zapytalem dlaczego tak malo powiedzieli ze maja niekorzystny miesiac ... nie warto tam pracowac ludzie szkoda czasu mozecie sie zaczac rozwijac w tym czasie w innych zakladach tam ejdynei dorobicie sie garba na plecach ... kierownictwo pije alkohol i wysmiewaja ludzi a kiedy widza ze sie psuje jakas maszyna zamiast pomoc to sie smieja ... zmienilem prace i nawet za 2000zl nei chcial bym pracowac w reco szkoda czasu i zdrowia . z tego co slsyzalem brakuje im duzo ludzi do produkcji wiec chyba kazdy zmadrzal i ucieka podobno sa teraz jakies smieszne podwyzki .... stracilem tylko 3 miesiace z zycia
pytanie 2016-01-18 23:02
gdzie najlepiej trafic w reco, na jakie stanowisko
gość 2016-02-04 13:12
czy w reco pracująkobiety? jeśli tak to na jakim stanowisku
alfons 2016-02-09 21:11
pracuja fizycznie a co myslales/as maja taki sam zapierdziel jak faceci
pablooo 2016-02-12 14:58
odradzam bardzo odradzam pracy w reco chyba smiech na sali na piecu nie ma czasu zlapac butelki z woda smieszne soboty i 6 nocki a jak nie przyjdziesz to cie strasza zal. nadgodziny to nadgodziny kto chce ten pracuje nie kazdy ma czas w weekendy mamy rodziny i swoje obowiazki nie tylko zyje czlowiek praca . praca na maszynach wyglada tak ze musisz umiec ja naprawiac pracowalem na piecu i dzieki Bogu udalo mi sie uciec jjesli ktos tam wytrzyma dluzej niz rok to gratuluje i podziwiam ............ bardzo odradzam
kometa 2016-02-13 16:31
Praca w Reco nie jest lekka i w trudnych warunkach hałas,bardzo gorąco latem i chemiczny smród i zadymienie.Polscy przełożeni są spoko włoski dyrektor raczej nas Polaków nie trawi przynajmniej tak to wygląda.Jeśli chodzi o zarobki to z weekendami ok 2000.
kry 2016-02-20 22:56
mam pytanie czy proszkowe malowanie jest prowadzone u was metodą natryskową czy zanurzeniową
krystian 2016-03-25 20:08
jeżeli proszkowo to chyba oczywiste że masz pistolet i wydmuchuje drobny pyłek który osiada na materiale a potem jest wygrzewany w piecu ....
kry 2016-03-31 17:15
nie takie oczywiste ponieważ znam firmę gdzie się to robi zanurzeniowo.nagrzewając element a później go zanurzając w spulchnionym powietrzem proszku.
... 2016-05-09 10:21
Witaj. Tam rotacja jest ciągła., niepotrzebne są ogłoszenia. Jeśli chcesz tam pracować, zanieś podanie do biura, wkrótce pewnie się odezwą. Pozd.
wielbiciel czarnulki 2016-05-23 18:23
jest taka jedna co pracuje całą sobą
Lena 2016-06-13 13:09
Kolego a ty pracujesz tam jeszcze
Lena 2016-06-13 13:13
Teraz tam macie fajną he he
Lena 2016-06-13 13:17
Żadne jak ogłoszeń Masakra poszukują przez pośredników bo nikt nie chce pracować tam
Były pracownik 2016-08-04 23:57
Pracowałem w różnych firmach ale ta była najgorsza z jaką miałem do czynienia. Odszedłem do lepszej firmy i wolałbym zapomnieć o poprzedniej.
Drogi potencjalny pracowniku, jeżeli bliski jest Ci szacunek do swojego wysiłku i swojej pracy i masz również szacunek do siebie to zapomnij o Reco.
Nie polecam i przestrzegam.
rudaGośka 2016-08-22 08:50
Firma jak każda inna. Tylko nie którzy ludzie masakra. Zazdrość, obgadywanie na początku dziennym. Faworyzowanie pracowników przez Kierownictwo jest bardzo znaczne, jest lepszy i gorszy pracownik.
daduś 2016-09-24 13:55
Są tam pracowite dziewczynki
db 2016-09-26 11:56
Te operatywne dziewczynki to mają sprytne rączki i operatywne języki.
marus 2016-09-27 16:10
Jeśli jesteś z Ukrainy to chetnie przyjmują.
sreko 2016-10-12 07:20
Ludzie powoli zaczynają uciekać z Reco a oni wolą przyjąć Ukraińca niż Polaka , który po okresie próbnym pojdzie na L4. Ogólnie od jakiegoś pół roku na moim dziale nie zatrudniono Polaka a Ukraińców przewinęło się kilkanaście.
Xa 2016-10-12 12:58
Dobrze, że oprócz podstawy zarobków dorzucają jeszcze jakieś premie, ale wiecie jednak czy dorzucają do tego jakieś benefity socjalne? O dobre ubezpieczenie warto powalczyć, więc warto się załapać. Dzięki
xyz 2017-03-04 12:45
jakoś cięzko w to uwierzyc....
krystian 2017-03-21 20:26
Spadam do konkurencji , podobno jest w gdzies w Łodzi, jest o niebo lepiej bo niemcy trzymaja jakość.
Dam znak jak już sie zaciagne.
spoko 2017-05-10 13:32
czyli według opinii nie ma sensu się tam zatrudniać?
emenems 2017-05-14 14:51
paskudne miejsce i paskudni ludzie szczegolnie prowadzacy zmiany.no i najwiekszy wloski slugus im donosiciel pawelek od frydlewiczow.
Prawdomowny 2017-07-14 23:34
Przepracowalem w tej firmie 2 lata,jest to typowy kolchoz,w ktorym jezeli chcesz zarobic troche wiecej niz srednia krajowa to musisz pracowac w weekend.Pracujac w normalnych godzinach nigdy nie otrzymalem takiej samej pensji kazdego miesiaca.Njadziwniejsze jest to ,ze gdy w jednym miesiacu przepracowalem jedna sobote,otrzymalem 100 zl wiecej.gdy w nastepnym miesiacu przepracowalem 2 soboty,otrzymalem 108 zl.wiecej.Kolega o tej samej stawce mial wyplate o400 zl.wyzsza.Po prostu sa rowni i rowniejsi.Przez trzy miesiace wykonywalem prace za dwoch pracownikow/kolega sie zwolnil/ gdy zapytalem kierownika /Dariusz P./odpowiedzial mi ze sam doskonale daje sobie rade.Czyli ktos ta nadwyzka przydziela sobie niezle premie.Jednym slowem balagan i wyzysk,promowanie swoich kapusi i wykorzystywanie pracy sumiennych ludzi.Awans tylko za donoszenie panu kierownikowi.Byl przypadek,ze jeden z lizusow pana kierownika bal sie po nocnej zmianie wyjsc z pracy,poniewaz wdzieczni koledzy na niego czekali.Zadzwonil po policje i dopiero bezpiecznie dotarl do domu.Oby tak dalej.Pozdrawiam bylego kolege Kamila.Wiecej takich.
Edyta 2017-08-02 11:04
@prawdomówny czy zajmowałeś z kolegą takie samo stanowisko? I jaki był wasz staż pracy? Często premie uzależnione są od doświadczenia i stażu jakie się posiada więc może warto najpierw zweryfikować takie informacje.
masakra ludzie 2017-08-04 19:54
standard firmy, donoszący kierownikom mają najlepiej. najwięcej bajkopisarzy tam pracuje. gdyby ktoś to zebrał w całość to powstała by książka która zapewne zrobiła by furorę w dziale komedii. na twój temat wiedzą więcej niż ty sam. Ludzie porażka trzeba mieć bardzo olewający tryb życia, stalowe nerwy i durze chęci do pracy, bo ludzie są mega nienormalni. zamiast dbać o to żeby była miła atmosfera to tworzą się grupki i byle komuś dać popalić a nóż się zwolni i się znajomego przeniesie na jego miejsce
andrezj 2017-08-11 15:38
A jak jest z tymi trzema zmianami? Czy każdy obowiązkowo musi pracować na nocki, czy można się jakoś dogadać? Bo w sumie zastanawiam się czy tam nie zacząć pracować, tylko nocki średnio mi pasują, najlepsza byłaby w sumie tylko 2 zmiana. Stąd moje pytanie;)
Edyta 2017-08-17 06:44
@andrezj a dlaczego to akurat druga zmiana była twoim zdaniem najlepsza? Czy praca na niej różni się czymś w praktyce od pracy na zmianie pierwszej i nocnej? W jakich dokładnie godzinach odbywają się te zmiany?
andrezj 2017-08-18 22:53
Hej, ja dopiero zastanawiam się czy tam iść pracować. Pierwsza też jest OK, nocki mnie trochę zniechęcają, stąd pytanie. Nocka pewnie 22-6 jak wszędzie gdzie sa trzy zmiany.
Edyta 2017-08-28 09:51
Praca na pewno odbywa się w systemie 3 zmianowym @andrezj, bo tak też wynika z ofert pracy zamieszczanych przez Reco Polska. Dobrze byłoby jednak gdyby ktoś z pracowników to potwierdził i napisał obowiązujące godziny - to zawsze rzetelniejsze informacje, na których inni mogą się oprzeć.
reko 2017-09-05 15:17
Nie warto tam pracować wykorzystują i wyśmiewają się z ludzi. Szkoda zdrowia, ludzie nienormalni obgadują i donoszą kierownikom.
Edyta 2017-09-05 17:47
@reko ale kto wykorzystuje i wyśmiewa pracowników? Możesz opisać trochę więcej szczegółów - w jakich dokładnie sytuacjach się znalazłeś, czy zgłaszałeś to komuś wyżej?
MC 2017-09-12 17:48
Jak słyszę, że ktoś jest zadowolony z tej pracy bo płacą na czas to mnie krew zalewa. To jest obowiązkiem pracodawcy a nie jakimś uhonorowaniem dla pracownika.
Ogólnie żadnych perspektyw w tym zakładzie nie ma. Pensje głodowe. Ludzie ledwo 2tyś sięgają a w d*** włażą po sam łokieć.
Zbiorowisko konfidentów. 95% pracowników to ludzie o znikomej kulturze osobistej. Widać to chociażby po tym, że w toaletach wszędzie nasrane tylko nie w sedesie.
Rotacja pracowników jest olbrzymia. Ponadto ani ja ani żaden z moich znajomych pracujących tam nie wyraża się pochlebnie o tej firmie. Warto dodać, że z moich znajomych wytrzymałem tam najdłużej bo aż 4tyg :D
Podsumowując: słaba pensja, żadnego rozwoju, dużo patologii w zakładzie i dziwie się, że ktoś tam jeszcze pracuje. Chyba, że ktoś lubi być dymany...
Edyta 2017-09-18 14:50
@MC, wiesz pensja dla każdego to subiektywna rzecz, jednemu będzie odpowiadać drugiemu nie. Piszesz, że żeby dostać podwyżkę trzeba się "polizywać", czy masz jakieś konkretne sytuacje na myśli? Często jak ktoś dostaje awans to mnożą się teorie na temat słuszności, ale może warto czasem zwyczajnie się postarać i wykazać?
Zostaw swoją opinię o Reco Polska - Kalisz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reco Polska