Opinie o Reco Polska w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Reco Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Reco Polska o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reco Polska w Kalisz

Edyta

@reko ale kto wykorzystuje i wyśmiewa pracowników? Możesz opisać trochę więcej szczegółów - w jakich dokładnie sytuacjach się znalazłeś, czy zgłaszałeś to komuś wyżej?

reko

Nie warto tam pracować wykorzystują i wyśmiewają się z ludzi. Szkoda zdrowia, ludzie nienormalni obgadują i donoszą kierownikom.

Edyta

Praca na pewno odbywa się w systemie 3 zmianowym @andrezj, bo tak też wynika z ofert pracy zamieszczanych przez Reco Polska. Dobrze byłoby jednak gdyby ktoś z pracowników to potwierdził i napisał obowiązujące godziny - to zawsze rzetelniejsze informacje, na których inni mogą się oprzeć.

Edyta

@andrezj a dlaczego to akurat druga zmiana była twoim zdaniem najlepsza? Czy praca na niej różni się czymś w praktyce od pracy na zmianie pierwszej i nocnej? W jakich dokładnie godzinach odbywają się te zmiany?

andrezj
@Edyta

Hej, ja dopiero zastanawiam się czy tam iść pracować. Pierwsza też jest OK, nocki mnie trochę zniechęcają, stąd pytanie. Nocka pewnie 22-6 jak wszędzie gdzie sa trzy zmiany.

andrezj

A jak jest z tymi trzema zmianami? Czy każdy obowiązkowo musi pracować na nocki, czy można się jakoś dogadać? Bo w sumie zastanawiam się czy tam nie zacząć pracować, tylko nocki średnio mi pasują, najlepsza byłaby w sumie tylko 2 zmiana. Stąd moje pytanie;)

masakra ludzie

standard firmy, donoszący kierownikom mają najlepiej. najwięcej bajkopisarzy tam pracuje. gdyby ktoś to zebrał w całość to powstała by książka która zapewne zrobiła by furorę w dziale komedii. na twój temat wiedzą więcej niż ty sam. Ludzie porażka trzeba mieć bardzo olewający tryb życia, stalowe nerwy i durze chęci do pracy, bo ludzie są mega nienormalni. zamiast dbać o to żeby była miła atmosfera to tworzą się grupki i byle komuś dać popalić a nóż się zwolni i się znajomego przeniesie na jego miejsce

Edyta

@prawdomówny czy zajmowałeś z kolegą takie samo stanowisko? I jaki był wasz staż pracy? Często premie uzależnione są od doświadczenia i stażu jakie się posiada więc może warto najpierw zweryfikować takie informacje.

spoko

czyli według opinii nie ma sensu się tam zatrudniać?

krystian

Spadam do konkurencji , podobno jest w gdzies w Łodzi, jest o niebo lepiej bo niemcy trzymaja jakość. Dam znak jak już sie zaciagne.

Xa

Dobrze, że oprócz podstawy zarobków dorzucają jeszcze jakieś premie, ale wiecie jednak czy dorzucają do tego jakieś benefity socjalne? O dobre ubezpieczenie warto powalczyć, więc warto się załapać. Dzięki

sreko

Ludzie powoli zaczynają uciekać z Reco a oni wolą przyjąć Ukraińca niż Polaka , który po okresie próbnym pojdzie na L4. Ogólnie od jakiegoś pół roku na moim dziale nie zatrudniono Polaka a Ukraińców przewinęło się kilkanaście.

marus

Jeśli jesteś z Ukrainy to chetnie przyjmują.

db

Te operatywne dziewczynki to mają sprytne rączki i operatywne języki.

xyz
@db

jakoś cięzko w to uwierzyc....

daduś

Są tam pracowite dziewczynki

rudaGośka

Firma jak każda inna. Tylko nie którzy ludzie masakra. Zazdrość, obgadywanie na początku dziennym. Faworyzowanie pracowników przez Kierownictwo jest bardzo znaczne, jest lepszy i gorszy pracownik.

Pracowałem w różnych firmach ale ta była najgorsza z jaką miałem do czynienia. Odszedłem do lepszej firmy i wolałbym zapomnieć o poprzedniej. Drogi potencjalny pracowniku, jeżeli bliski jest Ci szacunek do swojego wysiłku i swojej pracy i masz również szacunek do siebie to zapomnij o Reco. Nie polecam i przestrzegam.

...

Witaj. Tam rotacja jest ciągła., niepotrzebne są ogłoszenia. Jeśli chcesz tam pracować, zanieś podanie do biura, wkrótce pewnie się odezwą. Pozd.

Lena

Żadne jak ogłoszeń Masakra poszukują przez pośredników bo nikt nie chce pracować tam

kry

mam pytanie czy proszkowe malowanie jest prowadzone u was metodą natryskową czy zanurzeniową

krystian
@kry

jeżeli proszkowo to chyba oczywiste że masz pistolet i wydmuchuje drobny pyłek który osiada na materiale a potem jest wygrzewany w piecu ....

kry
@krystian

nie takie oczywiste ponieważ znam firmę gdzie się to robi zanurzeniowo.nagrzewając element a później go zanurzając w spulchnionym powietrzem proszku.

kometa

Praca w Reco nie jest lekka i w trudnych warunkach hałas,bardzo gorąco latem i chemiczny smród i zadymienie.Polscy przełożeni są spoko włoski dyrektor raczej nas Polaków nie trawi przynajmniej tak to wygląda.Jeśli chodzi o zarobki to z weekendami ok 2000.

pablooo

odradzam bardzo odradzam pracy w reco chyba smiech na sali na piecu nie ma czasu zlapac butelki z woda smieszne soboty i 6 nocki a jak nie przyjdziesz to cie strasza zal. nadgodziny to nadgodziny kto chce ten pracuje nie kazdy ma czas w weekendy mamy rodziny i swoje obowiazki nie tylko zyje czlowiek praca . praca na maszynach wyglada tak ze musisz umiec ja naprawiac pracowalem na piecu i dzieki Bogu udalo mi sie uciec jjesli ktos tam wytrzyma dluzej niz rok to gratuluje i podziwiam ............ bardzo odradzam

wielbiciel czarnulki
@pablooo

jest taka jedna co pracuje całą sobą

Lena
@wielbiciel czarnulki

Teraz tam macie fajną he he

Zostaw merytoryczną opinię o Reco Polska - Kalisz

• Jak się pracuje w Reco Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Reco Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reco Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 0 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Reco Polska?

Kandydaci do pracy w Reco Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Reco Polska