Opinie o Reco Polska w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Reco Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Reco Polska o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reco Polska w Kalisz

CV

Zaproponowali mi pracę ale przeczytałem wasze opinie i mam wątpliwości. Czy w firmie spotkaliście się ze zjawiskiem mobbingu osobiście lub ktoś ze współpracowników ? Jeśli tak to czy władze firmy robią coś by temu zapobiec?

Kittybella
@CV

Mobbingu jako takiego nie ma, ale jesteś pod ciągłą obserwacją. Ukraińcy mają wszelkie prawa i przywileje.

@CV

Czlowieku omijaj ten zakład z daleka. Jak szybko się w nim zatrudnisz tak szybko będziesz stąd (usunięte przez administratora)

@CV

Oczywiście że (usunięte przez administratora) jest na porządku dziennym. Zakład nie robi nic albo prawie nic. To znaczy możesz się poskarżyć ale nic z tym nie zrobią bo tacy ludzie od trzymania za mordki są dla nich cenni ;)) w innych zakładach HRowiec albo dyrektor personalny jest by chronić c pracownika przed nielegalnym naciskiem , a tutaj by instruować kadrę kierowniczą jak mają podporządkowywać sobie pracownika . Nie polecam pracy w tej firmie jeśli cenisz sobie zdrowie psychiczne i kulturę osobistą.

warto ?

Witam. Aktualnie jest kilka ofert do pracy w firmie. Pytanie jak wygląda teraz sytuacja w tej firmie ?

@warto ?

Up! Dzisiaj jest to samo co w ubiegłym roku. Ogłaszają się na okrągło, ale nic nie chcą powiedzieć przez telefon. Polacy już zmądrzeli i nie chcą tam pracować, a jak już jakiś przyjdzie to czasem nawet końca okresu próbnego nie doczeka.

Kamil Bumbul

Witam w poniedziałek zaczynam na stanowisku Kosze stalowe i z gara. Czy ktoś robił na tym stanowisku? Dajcie namiar jaka robota czy luzy pozdrooo szejset

@Kamil Bumbul

Ty to już chyba wszędzie robotę zaczynasz.

_334_

Masakra temperatury wysokie, zero dodatkowej przerwy podczas pracy. Mało ludzi i jeszcze mniej pracy dla Polaków. Najważniejsi są pracownicy z Ukrainy, dla nich praca musi być i to jak najmniej męcząca. W tyg pracy barak tylko po to żeby Państwo w kolorowych koszulkach mogło przyjść posiedzieć w sobotę do pracy za dodatkową kasę. Jeden pracownik i trzech kierowników na nadgodziny. Brak czegokolwiek. Ostatnio nawet wody do picia brakuje dla ludzi.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Brak_słów

Masakra jakiej jeszcze nie było. Człowiek wraca do pracy po dłuższej nieobecności i oprócz tego że jest żucany na inne działy to jeszcze słyszy same przykrości. Dzisiaj byłem świadkiem jak kobieta wróciła do pracy po macierzyńskim... Tekst który usłyszała zwala z nóg aż nie będę cytował bo masakra. Szkoda kobiety...

@Brak_słów

Tu nie ma żadnego szacunku do pracownika. Nic nie jest w kierunku pracownika. Kary, straszenie i dokladnie oobowiązków i to wszystko za maks 2400 netto. Praca pod wielką presją. Zaklad sięga dna. Chyba czas nadszedł zeby napisać że jest to najgorszy zaklad w Kaliszu pod wieloma względami. Pensja ,atmosfera,warunki pracy i wiele innych. Wszystko to zaczęło się od stycznia tego roku. Jak już tutaj ktoś napisał OMIJAC ZAKŁAD Z DALEKA!!!

Wojażer
@Globus

Tyś chyba w calfrost lub pro- met nie robił... Wybierz jedno z dwóch i wiedz że gorzej niż w reco

@Wojażer

To ty chyba nie masz pojęcia o pracy w Reco .

Mała_Mi
@Wojażer

Reco to (usunięte przez administratora) totalne. Nawet do toalety nie ma kiedy wyjść. Masz dobrze jak masz paszport ukraiński albo jakiś inny

Pan

Byłem na rozmowie jak usłyszałem że oferują totalną minimalną za system 3 zmianowy +300zł premii za obecność które traci się gdy pójdzie się na chorobowe to zaśmiałem się w duchu.Wygląda na to że szukaja jeleni, ogłaszają gdzie się da, szukaja ukraińców, totalnych desperatów bo nikt normalny nie chce u nich pracować. Trzeba mieć trochę ambicji i się szanować, praca dla desperatów a przecieki na temat atmosfery w samej pracy też nie zachęcają. Radzę unikać, nie wspierajmy kołchozów, zasługujemy jako ludzie na godna pracę a nie co łaska minimalnej na odwal się

Damian
@Pan

Nie jesteś zadowolony z rozmowy rekrutacyjnej głównie z powodu wysokości wynagrodzenia. Możesz dodać jaką umowę o pracę Ci zaproponowano? Widzę, że finalnie nie zdecydowałeś się na zatrudnienie, ale informacje z rozmowy mogą przydać się innym kandydatom, którzy będą aplikować.

ola
@Damian

firma która od lat szuka ludzi i notorycznie się ogłasza.WIADOMO szukaja pracowników cztererorecznych (z orzeczeniem) żeby robiły za dwóch a wypłata min

Major
@Damian

Też byłem na takiej rozmowa ale to dobre kilka tygodni temu (marzec, kwiecień jakoś tak) ... jak się zaczęła pandemia ... dostałem odpowiedź, że zatrudnią ale przez umowę z Agencją Pracy bo to wszystko nic nie wiadomo co dalej i inne takie i to tylko na ten czas ... pandemii (ale dalej wyszło, ze z agencją pracują od kilku lat), z możliwością przejęcia przez Klienta po kilku miesiącach okresu próbnego. Za pracę na 3 zmiany oferowali 2600 brutto (1920 netto) plus jakieś dodatki chyba 300 na kwartał za obecność (brak L4, brak krwiodawstwa, brak urlopy bez planu, brak spóźnień) ... Do tego pierwsza nocka zaczyna się w niedzielę o 22, a ostatnia niby w czwartek, z tym, że po dalszej rozmowie wyszło, że są nadgodziny i one są w weekendy ... ogólnie podejście podczas rozmowy też nie zrobiło na mnie wrażenia - zwłaszcza ta kartka z przebiegiem rozmowy na które próbowano notować moje odpowiedzi i zakrywanie następnych pytań ...

Newka
@ola

To wyobraź sobie, że nawet za najniższą tam nie robimy. Płaca minimalna wzrosła, a tu nadal 2600 brutto plus złodziejska obecnościówka. Siąść i płakać.

@Newka

Dodaj ze od stycznia jest nowy "dyrektor" i nie dość że nie podnieśli minimalnej to dołożyli od h*a pracy. Pracownik traktowany jest tutaj przez niego jak osioł...ma (usunięte przez administratora) ,milczeć i cieszyć się że dostaje minimalną .Ktoś pozwolił zeby tak niekompetetna osoba, nie mająca pojęcia o niczym zajmowała stanowisko dyrektora. ŻENADA!!!!

Newka
@Globus

JH wszystkich pracowników traktuje jak "gorszy sort", ale karma wraca, ojj...i nawet nie będzie wiedział kiedy mu przywali za wszystkie nasze krzywdy. Jest "dyrektorem" od trzech miesięcy a już go nienawidzą.

Dawid

A co, nie odpowiada wam nowy dyrektor ?

@Dawid

To jest porażka ,a nie dyrektor. Dyrektor to był to końca roku 2020. Sebastian. M..to był odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku,a nie to co jest teraz.

Dyrektorze Sebastianie, wróć!!!

Siemka

A pracowałeś może w portosie ? Jak tam jest / było ?

Jurgen
@Siemka

Tak jutro zaczynam w Portosie jestem po badaniach krew mocz neurolog okulista spirometria. Na dziale frezer termoluxa będę. Widziałem stanowisko radio gra to najważniejsze.

Wyplata

Teraz wyplata wynosi 2600+300 czyli 100zl ponad minimalna ;)

@Wyplata

Normalnie szał....2200 netto ha,ha ,ha

Kittybella
@Kandydat

Czyli mniej niż w ubiegłym roku, heh....

No

Ej rekowcy nadal macie okrojone wypłaty o te 20%?

@No

Ej, nigdy nie było zabrane 20%. Masz złe informacje.

On

Taaa jasne a 1800 wypłaty mieliście

@On

Było zabrane z pensji 10% przez jeden miesiąc, przez dwa kolejne mniej. A pensje tu są jakie są więc kokosow nigdy nie było

On

W szczególności jak się sprowadziła koordynatorka i dyrektorek :) pojawiło się zatrudnienie przez agencję. Za czasów Włochów było lepiej sto razy

Alex
@On

Taaa...chyba Ty miałeś 1800. Nigdy nie było zabrane 20% ,więc jak nie masz faktycznych informacji to nie pisz bzdur

Czy w Reco Polska są szkolenia zewnętrzne?

Nie na produkcji .

Wszystkopowiem

Więc tak... Wypłata to najniższa krajowa plus mała premia. Praca 7 dni w tygodniu nawet w święta. Brak jakiegokolwiek socjalu. Nie ma kart Multisport, nie ma dofinansowania urlopu. O urlop trzeba błagać na kolanach. Więc nie zaplanujesz urlopu z rodziną. Stołówki brudne, kawa w automatach droga, toalety.... To za dużo powiedziane... (usunięte przez administratora) Kierownicy nie tylko że nie stronią od alkoholu to chętnie sięgają po mocniejsze urzywki , jeden z kierowników rozwalił pod ich wpływem auto i mu prawko zabrali :)) potem jak musiał jechać służbowym autem to zawsze kogoś z produkcji brał żeby prowadził ;)) żeby się nie wydało haha Jak są spotkania z panią z HR to jak się o coś spytasz albo zgłosisz wątpliwości to się ostentacyjnie pyta o nazwisko i miejsce zatrudnienia żeby wystraszyć kolejnych pytających.... Pani Natalio, żenujące ... Na mnie zresztą nigdy nie działa. Ogólnie patologia od góry do dołu. Wystarczy wspomnieć że np pracuje tam pani która swego czasu mieszkała na 40m kwadratowych wraz z dorosłym synem, byłym mężem i nowym kochankiem a sama innych wyzywała od patolusów ;)) Dużo by opowiadać ....ale to wystarczy by trochę wyobrazić sobie to środowisko

@Wszystkopowiem

"wystarczy by trochę wyobrazić sobie to środowisko" I rozumiem, że ty tam pracujesz?

Witam pracowałem w reco bagatela 2 lata , hakiem. Najlepsi pracownicy którzy wyrabiali normę ponad stan to kapok i (usunięte przez administratora) Mega osobistości Reco. Miło się z.nim pracowało szkoda że kapok postanowił zakończyć karierę a (usunięte przez administratora) jeszcze tam robi. Pozdrawiam serdecznie na naszej witrynie pomoc techniczna w Katowicach i tak by was zmietli z powierzchni ziemi w swojej pracy rodacy nie jest tak samo jak w przypadku braku tolerancji wobec zachodu.

Zbulwersowany

A ten co obok niego.pracuje Bartosz S. podobno ma malego, drapie sie po zadzie, dlubie w nosie i wyciera babole w drut, spoznil sie na swoje 5 minut i mysli ze koronawirus to wirus z gry o tron a jak na drzwiach bylo napisane ciagnac to kleknal i obciagal klamke. Alkoholik i cpun. Nikt go nie szanuje. Krzysiek mu ustawia maszyny.

Siwy

Są przyjęcia do reco?

Zdziwiony

Byłem na rekrutacji dzisiaj pani niby kadrowa nie wie na jakie stanowisko kandydat wysłał swoje CV. Zadaje nie potrzebne pytania brak kompetencji i nic konkretnego o pracy i wynagrodzeniu śmiech!!!!!! Nikomu nie polecam tej firmy szukają cały czas Jeleni!!!!!!!!!!!!!!!!

Były
@Zdziwiony

Zawsze tak było ;)

Na jakie benefity można liczyć w Reco Polska?

Stary pracownik

Hmm żadne xd

Pan S

Arek Krzyzaniak to zboczeniec pełna klasa łapie kobiety gdzie popadnie Pije lub przychodzi na kacu i sprzedaje wszystkich broniąc swojej (usunięte przez administratora) Pani (usunięte przez administratora)powinna się wziasc za niego i przepytać z wiedzy o maszynie bo większość operatorów potrafi więcej niż on Pamiętaj Arek kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada

Honorata
@Pan S

@Pan S Jeśli rzeczywiście dochodzi do takich zachowań, to powinny być zgłoszone odpowiednim instytucjom. Zamiast obrażać innych lepiej napisałbyś, na jakie pieniądze można liczyć na produkcji, bo właśnie szukają pracowników do Reco: https://tiny.pl/tl5xq

Ma być

Obaj nadają się do .... No właśnie do czego? Bo obaj nic nie robią. Ale cóż ... Potrafią tylko lizać i robić ploty na temat osób nie obecnych w pracy. A ich podstawą jest alkohol i granie na telefonie

PS
@Honorata

Pracowników to szukają już od ponad pół roku(zobaczcie ogłoszenia).Z panią od HR zbędna rozmowa.Bez znajomości nawet tam nie idź.

Czy Reco Polska praktykuje "luźne piątki"?

Hihi

Luźne piątki no ta jasne. W tej firmie wszystko jest luźne

Honorata
@Hihi

Napiszesz jaśniej, co masz na myśli? Oprócz tego, wiesz może, na podstawie jakiego rodzaju umowy zatrudniają w Reco? Dziękuję

ręce opadają

Witam pracuje 6 lat i takiego syfu i dziadostwa nie zaznałem nigdzie Pracują tam sami podpierdalacze Pozdrawiam Pana Arka gumowe ucho Sam (usunięte przez administratora) przychodzi do pracy lub wczorajszy i glupa pali Zastanawiam się kiedy wkoncu zaczną jego sprawdzać bo należało by się wkoncu za niego wziasc Jeśli czyta to pani menager gorąca prośba by miała go na oku Bo nikt nie chce pracować u niego na zmianie Powodzonka I szacun dla pozostałych kierowników z którymi można było się dogadać

Zostaw merytoryczną opinię o Reco Polska - Kalisz

• Jak się pracuje w Reco Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Reco Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reco Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 0 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Reco Polska?

Kandydaci do pracy w Reco Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Reco Polska