Opinie o JAG24 w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie JAG24. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w JAG24 o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JAG24 w Katowice

boom

2 tysie to pryszcz, ja padłem na 15

ktoś

tylko sąd ci pozostaje, potem komornik a po komorniku - bo przecież nie ma już właścicieli, wyparowali/uciekli w każdym razie są niedostępni - sprawa cywilna przeciwko współwłaścicielom

jan bzdzian

Witam mi zlodzieje sa winni okolo 2 tys zloty , jak te pieniadze odzyskac

Oszukany

Witam. A dyrektorem firmy nie byl jakis Jacek? Bede wdzięczny za info. Próbuje odzyskać pieniądze z pobrań.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie JAG24. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
mec

witam serdecznie wczoraj zgłosił się do mnie klient/klientka którym JAG24 nie zwróciło z pobrań ponad 60.000 zł. Rozważamy własnie wybór działań prawnych aby móc powyższe środki dla Nich i innych poszkodowanych odzyskać. Będę wdzięczny za wszelkie informacje dotyczące działań JAG24 kontakt : mb.legaloffice@gmail.com lub pod nr tel. (usunięte przez administratora)

ktoś
@mec

zatem jesteście kancelarią prawną, która już działa by odzyskać kase poszkodowanych. napisaliście również: "innych poszkodowanych" mi wiszą ok 30 tyś. Czyli można się do was zgłaszać ? Jak znaleźć wasza kancelarię ?

Luk

do AAA, tak wrócą, pod inną nazwą, aby opierdo... następnych.

do aaa

Wroca pod inna nazwa i innym slupem

aaa

a myslicie jeszcze ze wroca na rynek??

do znawcy

Tak jak napisałeś Delta jest na rynku 15 Lat i cały czas się rozwija a Jag był i nie ma tak jak te poprzednie firmy Alfa post i 2 razy odsłona 7 post i Ci sami ludzie. Za jakiś czas otworzą się pod kolejną nazwą i znowu klienci wyślą paczki za pobraniem bo będzie super cena i znowu padną i znowu klienci będą narzekać że ktoś ich okradł.Wysyłacie firmami które są na rynku a nie wynalazkami jest dużo firm w tym Delta ja nimi wysyłam już długo .Dobra jakoś i dobre ceny ale nie jeżdżą za darmo.

Luk

Nas w ogóle nie poinformowali, poprostu nie przyjechali po odbiór.

aaa

wie ktos konkretnie co sie stalo i dlaczego??? nie jakies plotki

wiedzący

Panowie i Panie z tego co wiem to jag miał obroty dużo mniejsze niż koszty, wiec ta firma już dawno powinna zgłosić upadłość. Wiec trzeba mieć pretensję do zarządu.Piszecie tutaj że ktoś coś ukradł a z tego co wiem to ta osoba o której tu piszecie po prostu się wycofała z działania w JAG 24 i też straciła dużo pieniędzy.Powinna się wycofać dawno wtedy jag24 by wcześniej przestał działać. I to był tej osoby duży błąd , ale także wierzyła w tą firmę i zapewnienia zarządu firmy. Jak się zorientowała jak jest faktycznie to się z działania w tej firmie wycofała. Tak jak piszecie tutaj że policja sprawę wyjaśni tak na pewno się stanie. Jestem ciekaw co napiszą Ci co teraz piszą tutaj że ktoś coś ukradł a wyjdzie inaczej i jeszcze wyjdzie że np 100-200 tyś ta osoba straciła. Co wtedy , najłatwiej oskarżać. Dlaczego klienci nie zastanawiali się wcześniej że coś jest nie tak jak ceny były bardzo niskie poniżej kosztów. Albo pracownicy czy podwykonawcy którzy wystawiali duże faktury a paczek rozwozili tyle że klient za nie płacił dużo mniej niż podwykonawca miał za nie płacone. A tak było prawie wszędzie i każdy udawał że jest ok

...

Coś nowego w sprawie?

....

Coś nowego w sprawie?

ddd
@wiedzący

Kolego. Do jakiego ZARZÁDU? Tam pan radca prawnay byl prokurentem samoistnym i tyle. Zarzadu nawet nie bylo :)

Mimi

Czy ktos juz zglosil ta sprawe na policje?

niestety

Wiemy!

niestety

Wiemy!

!!!

Zagadzam się co się odwlecze to nie uciecze

markus

nic nie wysyłać!!!! tragedia

olly29

czekam od rana na paczke. specjalnie nie poszedlem do pracy zeby odebra paczke ktora miala dzis przyjsc. wg numeru przewozowego kurier odebral ja o 6:44. Gdzie jest moja paczka do cholery? dzwonie na numer komorkowy jag w krakowie przed 17 nikt nie odobiera?

Żorek

Dziś się dowiedziałem o istnieniu tej firmy i miło mnie zaskoczyli, bo 8:30 kurier dzwoni, że ma dla mnie paczkę i czy jestem w domu, a taki kontakt bardzo lubi każdy, kto oczekuje na przesyłkę. Kurier w porządku i co ważne dostawa w następnym dniu.

Małgorzata
@Żorek

Problemy pojawiają się nawet, kiedy chcesz zrezygnować z ich usług. ŻENADA

kom

NIE POLECAM TEJ FIRMY dla tych którzy chcą się zatrudnić jako kurier. Same problemy nic więcej

Zostaw merytoryczną opinię o JAG24 - Katowice

JAG24