Opinie o Doradcy Energetyczni w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Doradcy Energetyczni. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Doradcy Energetyczni o rekrutacji.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Doradcy Energetyczni w Warszawa

Zorro czy my mowimy o tej samej firmie. Jest jeszcze firma, ktora ma nazwe handlowa taka sama a strone www pisana z kreska - pomiedzy. Napewno ta firma placi, ma back office ktory pomaga. Oczywiście sa elementy, ktore mozna poprawić ale takie sa wszędzie.

Zorro

Pracownik- moja ocena jest obiektywna dlatego, iż poparta jest oceną kilku innych doradców.

Zorro Twoja opinia jest subiektywna:) Tak samo moja:) Ja mam dobre doswiadczenie ty zle. Obiektywnie to tu nikt nic nie napisze. Najlatwiej anonimowo jest rzucac oskarzenia. Raczej sie nie znamy.

Zorro

Moja opinia jest obiektywna. Fajnie że komentarze dotyczące współpracy są pisane minuta po minucie. Domyślam się, że pisze to jedna osoba. Nawet chyba wiem kto:-) Pracowałem, rozmawiałem z ludźmi którzy tam pracowali, już nie pracują. Na początku słodko, pózniej porażka.

Doradca Klienta

Rozmowa bardzo konkretna - może dla tego, że mam doświadczenie w branży. System prowizyjny szczegółowo wytłumaczony. Dostałem czas na zapoznanie się z umową. Po podpisaniu umowy szczegółowe szkolenie - fajne narzędzia kalkulatory do obliczania oszczędności dla Klienta i Twojej prowizji.

Formy dotarcia do Klienta. Bardzo naciskają na uczciwość w stosunku do Klienta - mieli kilka przypadków nieuczciwych handlowców - co niestety ma konsekwencje do dzisiaj.

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Doradcy Energetyczni Sp. Z O.O.

Szanowni Państwo, Dziękujemy za opinie dotyczące naszej firmy - te miłe i te negatywne. Wszelkie uwagi są dla nas bardzo cenne i pozwalają nam na poprawienie standardów pracy w naszej firmie. Zasady pracy i warunki określa umowa, którą udostępniamy przed jej zawarciem do przeczytania i przeanalizowania. Zawsze staramy się odpowiadać i wyjaśniać wszelkie wątpliwości oraz wspierać naszych współpracowników. Wszelkie osoby zainteresowane zasadami zatrudnienia w naszej firmie zapraszamy do składanie aplikacji. Osoby, które maja uwagi do naszych standardów pracy zachęcamy do kontaktu pod adresem kontakt@doracyenergetyczni.com.pl w celu wyjaśnienia wszelkich nieprawidłowości. Z poważaniem, Doradcy Energetyczni

gbhnjmk,

ja takze uwazam ze to jest duzy plus ze wyplata jest o czasie to dobrze swiadczy o firmie..jezeli ktos chce u nich rpacowac to szukaja doradcy klienta oferuja atrakcyjne warunki wynagradzania.

Zorro - wszystko masz w umowie napisane - dokładnie wiesz ile zarobisz. Ja zawsze dostaje kasę na czas - działam na zasadzie firma firma. Wystawiam im faktury i zawsze mam kasę przed terminem płatności. No i najważniejsze, że można się z nimi dogadać.

Były Pracownik - ja tam pracuje i mam zupełnie inne doświadczenia a back office działa sprawnie??? Szefowie też pomagają - chyba piszesz o innej firmie.

śledz

Super, że wypłata jest o czasie. Przecież każdemu zależy żeby dostawać wynagrodzenie w terminie, żeby w spokoju popłacić chociażby rachunki @mareczek.

kkjakj

Interesuje mnie praca jako doradca klienta w tej firmie, jakie są realne pieniądze wtej firmie. jakaś podstawa? prowizja?

Doradca

Doradcy Energetyczni sp. z o.o. to niezależny broker na rynku energii elektrycznej i gazu ziemnego. Mamy najszersze portfolio dostawców i działamy na terenie całego kraju. Gwarantujemy klientom kompleksowe usługi i wysokiej jakości obsługę klienta. Najwyższe kompetencje i wynagrodzenia Doradców. Zapraszamy do weryfikacji i wystawienia opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o Doradcy Energetyczni - Warszawa

• Jak się pracuje w Doradcy Energetyczni?

Zobacz opinie na temat firmy Doradcy Energetyczni tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Doradcy Energetyczni?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Doradcy Energetyczni?

Kandydaci do pracy w Doradcy Energetyczni napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Doradcy Energetyczni