Opinie o Doradcy Energetyczni w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Doradcy Energetyczni. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Doradcy Energetyczni o rekrutacji.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Doradcy Energetyczni w Warszawa

doradca

wspolpracuje od dluzszego czasu z doradcami i nie narzekam, bywają niedomowienia jak wszedzie. owszem kasa podzielona ale zgodnie z umowa. Prawda jest to ze dana prowizja nie jest wyplacana jednorazowo tylko dzielone na okresowa prowizje i na koniec kontraktu. Ale KASA JEST. Rozliczenia zawsze Łukasz robi w terminie. Pieniadze moze raz byla zwloka a tak zawsze w terminie. z rozliczenia kwietniowego też mam juz kase na koncie.

andrzej

@UZI co do stawek to się zgadzam, maja praktycznie najwyższe. Płacone zazwyczaj w modelach 70/30, 80/20, 40/40/20. Pierwsza płatność po podpisaniu druga na koniec kontraktu ( i tego już nie zobaczysz) a w trzecim przypadku 40 po podpisaniu 40 w trakcie trwania kontraktu (więc możesz już nie doczekać i ostatnie 20% na koniec kontraktu. Ale tak jak ktoś napisał wcześniej to reszty pieniędzy nigdy na oczy nie zobaczysz. Nie ważne jest to ile Klient zużył przez cały kontrakt tylko podstawą rozliczenia jest ich rozliczenie. Równie dobrze mogą powiedzieć: "Nie ma dla ciebie pieniędzy bo nie dostaliśmy od sprzedawcy" i też wg. umowy to przejdzie. Pamiętajmy o tym, że na rynku są jeszcze inne cwaniaczki które marżują cenniki. Więc też można dać komuś i 100% z masy marży ale z ceny powiększonej o kilkadziesiąt złotych. Plusem jest dostęp to więcej niż jednego sprzedawcy, ale uwierzcie nie kosztem takiej umowy jaka jest tutaj.

owczarek

@zorro jak bedziesz tak oczernial i ten watek wykorzystywal do przerzucania odpowiedzialnosci z doradcow energetycznych na firme jw solutions ktora ma tylko domene podobna to sie Panowie wkurza.

aniazainteresowana

Monika ani Mariusz ani Lukasz. Pytam ponieważ chce wiedzieć jakie moga byc powody niewyplacenia pieniedzy. Skoro wykonam swoj plan sprzedazowy i mam okreslona prowizje w umowie, to jak moga mi nie wyplacic pieniedzy? Ja swoja miesieczna prace wykonalam i nalezy mi sie za nia wynagrodzenie.

Doradca Klienta

Rozmowa bardzo konkretna - może dla tego, że mam doświadczenie w branży. System prowizyjny szczegółowo wytłumaczony. Dostałem czas na zapoznanie się z umową. Po podpisaniu umowy szczegółowe szkolenie - fajne narzędzia kalkulatory do obliczania oszczędności dla Klienta i Twojej prowizji.

Formy dotarcia do Klienta. Bardzo naciskają na uczciwość w stosunku do Klienta - mieli kilka przypadków nieuczciwych handlowców - co niestety ma konsekwencje do dzisiaj.

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Leszno
aniazainteresowana

Witam, Jakiś czas temu przeglądałam ogłoszenie o pracę, ale po tym co czytam jestem zaskoczona opinią. Powiedzcie jak to jest? Z jednej strony ktoś pisze o tym, że wysokości prowizji jest ustalona w umowie a później czytam opinie, że nie są wypłacone? Na jakiej podstawie? Co jest powodem nie wypłacania pieniędzy? @Zorro pisze, że jest ok i czemu ludzie nie idą do sądu? Co jest faktycznie w tych zapisach skoro nikt nie chce odebrać pieniędzy nawet na drodze sądowej.

zorro

Ja tak się zastawiam czy my piszemy o tej samej firmie sa jeszcze doradcy-energetyczni.pl chyba agent Enea i cos tam jeszcze maja. Ja pracuje już długo u Doradców i naprawdę ciężko mi zgodzić się z tym co piszecie. Dostaje raporty prowizyjne na czas - współczynniki mam w umowie. Zawsze wszystko się zgadza. Fakt z gazem było na początku zamieszanie ale teraz - poszedł załącznik do umowy i każdy ma kawa na ławę napisane co i za ile - rozliczenia też są przejrzyste. Druga sprawa jak masz umowę i ktoś ci zapłacił inaczej to czemu do sądu nie idziesz a wypisujesz tutaj jakieś bzdurne komentarze. Z tego co wiem Szefowie raz odpisali na tym forum i podpisali się jako Doradcy - powiedzieli, że jeżeli ktoś ma jakieś uzasadnione pretensje to z czekają na kontakt a reszty nie komentują bo nie ma sensu.

rambo

ja mam inne zdanie. wspolpracuje z doradcami juz jakis czas. Oczywiscie nikt nie jest nieomylny, back office ma obsuwy. Ale musimy swoich spraw tez sami pilnowac. Rozliczenia są zawsze na czas i pieniądze tez. Ustalenia czesto inne, duzo rzeczy na tzw. gębę. Właściciele uważają, że są w stanie wszystko ogarnąć i załatwić- ale niestety tak nie jest. Są plusy i minusy współpracy z nimi, ale dla mnie ogólnie jest ok.

Radek

Fragles rozumiem ze jestes właścicielem firmy nie wiem czemu nie mozna podaćtutaj warunków aż tak odbiegają od rzeczywistości ze tylko na priv ?

Radek

Fragles podałbyś prywatnego maila skoro chcesz sie podzielićwiedzą

fragles

Pisz na prywatnego maila to Ci napisze jak to wygląda.

Radek

Hej może orientujecie się jak wyglądają prowizje za sprzedaż energii i gazu w doradcach jaki % od narzutu jakie sa ceny bazowe jak wygląda wycena i czy jest taka indywidualna jak wygladaja na tle konkurentów i w jakim czasie wypłacają prowizje od podpisania umowy czy jest to jasno zapisane w umowach bo po opiniach czytam to bałagan tam straszny jest. czy umowy sa rejestrowane w jakimś crm czy doradca się podpisuje na umowach i sa zaliczane do jego sprzedaży czy tylko składamy umowy a potem nie wiadomo co się z nimi dzieje i brak kontroli doradcy nad klientem oraz należnymi prowizjami za niego. dzięki za odpowiedz dzięki

chlebek

Skoro wypłata jest o czasie to już bardzo dobrze o nich świadczy, bo każdy lubi dostawać wynagrodzenie w terminie, ale czy doradca klienta wciąż jest poszukiwany? Dzięki

anak

@rafałek skoro już masz taką wiedzę to może napiszesz o jakie konkretnie furtki chodzi? szulai kilkudziesięciu doradców jak widziałam a teraz niestety ucichło. znaleźli wszystkich?

olek

nie wydawałbym takiego osądu @mmmm wbrew pozorom takie firemki jak to piszesz bardzo dobrze radzą sobie na rynku i w sumie dobrze bo czasem sam wole skorzystać z takich usług i zapłacić mnie a nie, nie wiadomo ile

@wojtas
@olek

Akurat zgadzam sie z @mmm tak jak wiele firemek powstało po uwolnieniu rynku tak wiele zacznie się zaraz zwijać bo nie będą mogły konkurować z dużymi graczami ale dobrze ze sa jedyny plus jest taki ze duzi gracze troszeczkę zeszli dzieki chałupnikom na ziemie z cenami ale można wiele taniej teraz od nich kupić niż przez pośrednika który doliczy swoja marże

Mirek

Mala ja też słyszałem, że doceniają tam pracowitość i sumienność. Od dawna szukam pracy, w której mój wysiłek będzie zauważony. Słyszałem też, że wypłaty zawsze są wypłacane terminowo, to prawda?

_(-)_
@Mirek

Owszem zauważalna jest praca i wysiłek ale niekoniecznie jest zauważane wynagrodzenie

mala

Cały czas tam pracuję. Jeśli ktoś pracuje to ma fajne zrobki. Kto się obija i liczy na cud to ma nieciekawie. Rozliczenia są na czas. Pomoc jest zawsze na bieżąco. Wiem to, bo sama często pomagam w niestandardowych sytuacjach. Klienci chętnie współpracują, bo są zadbani również po podpisaniu umowy. Szefostwo dba o integrację i co najważniejsze nie obserwuję wyścigu szczurów. Jednak nie każdy się do takiej pracy nadaje. Trzeba być cierpliwym, systematycznym i pracowitym. Jednak czasu dla siebie i rodziny mi nie brakuje.

Chlebios

A zauważyliście jedną rzecz ostanio jak przeglądłem ich stronę, nie było loga "Rzetelnej Firmy" pózniej pojawiło się znowu. Czyżby jakieś problemy?

Eroskap

@Jackie śmiało aplikuj, myślę, że nie będziesz żałował pracy u nich :) W dodatku fajnie wygląda ta oferta na doradcę klienta, bo szkoleń jest sporo, a i umowa o pracę się pojawia. Powodzenia! :)

Trod

Ja tam jest zadowolony pracuje na fakturze. Najwazniejsze, ze kasa sie zgadza i wyplaty ida o czasie. Ci nie zadowoleni to chyba jakies kolko wzajemnej adoracji;) Kolega kolegi. A tych co rozstali sie z firma to mniej niz palcow jednej ręki.

Jackie

Widziałem ogłoszenie że potrzebują teraz doradcy klienta na pracuj.pl Nie wiem czy warto zawracać sobie głowę i poswięcać czas aby składać tam aplikację? Czytając opinie, odczucia mam mieszane.

Zostaw merytoryczną opinię o Doradcy Energetyczni - Warszawa

• Jak się pracuje w Doradcy Energetyczni?

Zobacz opinie na temat firmy Doradcy Energetyczni tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Doradcy Energetyczni?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Doradcy Energetyczni?

Kandydaci do pracy w Doradcy Energetyczni napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Doradcy Energetyczni